<
 • Главная
Статьи

Як відключити мережевий брандмауер (вимкнути або налаштувати виключення) в Windows 7, 8 і 10

 1. Навіщо його відключати?
 2. Відключення брандмауера Windows 7
 3. Як відключити в Панелі управління
 4. Брандмауер: як відключити через командний рядок?
 5. Відключення служби захисту через «msconfig»
 6. Вимкнення служби через команду services.msc
 7. Налаштування виключень брандмауера

При роботі з будь-яким комп'ютером доводиться приділяти багато уваги безпеці в мережі При роботі з будь-яким комп'ютером доводиться приділяти багато уваги безпеці в мережі.

Брандмауер - ефективний інструмент захисту, встановлений за замовчуванням у всіх версіях операційної системи Windows і фільтруючий вхідний трафік на предмет загроз. Зазвичай брандмауер працює як треба і взагалі не дає про себе знати користувачеві.

Але в деяких випадках захист спрацьовує некоректно, блокує корисні програми та сервіси, і її доводиться відключати вручну або налаштовувати виключення.

Навіщо його відключати?


Даний інструмент защіщіти оберігає операційну систему від вірусних, хакерських та інших атак ззовні. На відміну від антивірусних програм, які розраховані видаляти вже наявні файли, фаерволл в першу чергу фільтрує весь трафік, що надходить в комп'ютер, і на ходу блокує потенційно небезпечні файли і з'єднання.

За замовчуванням фільтрується весь трафік з усіх типів підключень:

 • Провідний інтернет;
 • Wi-Fi, роздачу інтернету з мобільних пристроїв, бездротові модеми;
 • VPN, проксі і інші складні схеми підключень.

Якщо система вважає програму шкідливою, вона блокує її і посилає користувачеві повідомлення, що закликає прийняти остаточне рішення. Користувач може погодитися з думкою системи, а може і дозволити активність програми, знявши захист або додавши файл в виключення. Без дозволу користувача брандмауер нічого не робить, проте часті конфлікти системи зі стороннім програмним забезпеченням змушують користувачів або ретельно налаштовувати список винятків, або відключити роботу брандмауера взагалі.

Відключення брандмауера Windows 7Вимкнути брандмауер в Windows 7 версії, 8 і 10 можна кількома способами, більшість з яких універсальні і працюють на всіх версіях операційної системи.

Як відключити в Панелі управління

 1. Зайти в «Пуск» - «Панель управління».
 2. У правому верхньому кутку змінити пункт «Перегляд» на значення «Великі значки».
 3. Вибрати з'явився пункт «Браунмауер Windows» (або відразу ввести цю фразу в рядку пошуку в меню «Пуск» і перейти на цей розділ).
 4. У лівому меню вибрати пункт «Включення і відключення брандмауера Windows» (розділ доступний тільки користувачам з правами адміністратора).
 5. В цьому розділі настройка захисту пропонується окремо для робочих і домашніх мереж. Відключати необхідно обидва розділу, інакше для істотної частина підключень брандмауер продовжить фільтрувати. Треба два рази вибрати пункт виключення, біля якого написано «не рекомендується», і натиснути кнопку «ОК».

Якщо все було зроблено правильно, посла натискання кнопки «ОК» з'явиться минула сторінка, тільки на цей раз з червоним оформленням і попередженням про відключення захисту. Ця інструкція відповідає на питання як вимкнути брандмауер у всіх трьох популярних версіях ОС Windows: 7, 8 і 10, але спосіб не єдиний.

Брандмауер: як відключити через командний рядок?

Скористатися командним рядком в Windows можна декількома способами:

 • Натисніть клавіші «Windows + R»;
 • Відкривши «Пуск» і надрукувавши в пошуку cmd або cmd.exe;
 • Вибравши «Пуск - Стандартні - Командний рядок».

Отже, як вимкнути брандмауер Windows 8 і 7 за допомогою командного рядка:

 1. Відкрити командний рядок .
 2. Ввести текст «netsh advfirewall set allprofiles state off».
 3. Натиснути клавішу «Enter».

Як і у випадку з інструкцією вище, дана послідовність дій відключає захист для всіх типів мережевих підключень (і домашні, і робочі мережі).

Для зворотного включення захисту через командний рядок досить ввести той же самий текст, тільки в кінці замінивши OFF на ON.

Відключення служби захисту через «msconfig»

Після відключення системи одним із способів вище робота брандмауера припиниться, і весь вступник трафік буде оброблятися залишилися методами: антивірусом і іншим ПО. Але при цьому продовжить працювати служба, відповідальна за брандмауер і функціонування firewall.

Важливо: Служба msconfig є важливим системним елементом. Порушення її налаштувань і конфігурації може призвести до найнесподіваніших наслідків, які вимагають допомогу фахівця. Відключення системних служб проводиться на свій страх і ризик.

Порядок виключення роботи служби:

 1. Заходимо в «Пуск».
 2. Вводимо в рядку пошуку msconfig.
 3. Повинен знайтися 1 файл з відповідною назвою в категорії «Програми».
 4. Відкриваємо знайдений файл msconfig.
 5. У вікні, знаходимо і відкриваємо вкладку «Служби».
 6. У вікні, знімає галочку з пункту «Брандмауер Windows».

Для вступу змін в силу необхідне перезавантаження комп'ютера - система запропонує дати свою згоду відразу. Після перезавантаження комп'ютер запуститься вже без робочого фаєрволла.

Вимкнення служби через команду services.msc

Для запуску служби найпростіше використовувати командний рядок, також викликавши її за допомогою поєднання клавіш «Windows + R» або ввівши CMD в пошук.

Після відкриття командного рядка треба:

 1. Ввести команду «services.msc» і натиснути Enter.
 2. У вікні, знайти пункт «Брандмауер Windows» і натиснути по ньому правою кнопкою миші.
 3. У контекстному меню вибрати пункт «Зупинити».

У цьому випадку дія системи захисту буде лише призупинено. Служба не працюватиме, але при цьому комп'ютер не потребує перезавантаження.

Налаштування виключень брандмауера

Часто повністю відключати або видаляти систему захисту не потрібно: достатньо налаштувати список винятків, щоб система Windows не конфліктувала з свідомо проблемними файлами і програмами. Винятки дозволяють не використовувати видалення захисту і навчити фаерволл обходити і пропускати потрібне ПО.

Покроковий процес налаштування:

 1. Відкрити вікно налаштування «брандмауер Windows» (через панель управління або рядок пошуку).
 2. Вибрати в меню пункт «Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows».
 3. Вибирати пункт «Дозволити іншу програму».
 4. Натиснути кнопку «Огляд» і знайти пусковий .exe файл програми, яку потрібно додати в виключення.

Щоб програма гарантовано працювала без проблем і мережевий блокування, слід поставити обидві галочки: публічні мережі, домашні і робочі мережі. Для вступу змін в силу перезавантаження ПК не потрібно.

Навіщо його відключати?
Навіщо його відключати?
Брандмауер: як відключити через командний рядок?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью