<
 • Главная
Статьи

Як відправити файл другу. Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер

 1. Як швидко передати великий файл через μTorrent?
 2. Як швидко передати файли через Яндекс Диск?
 3. Як передати файли великого розміру через Google Drive?
 4. Як швидко передати великі файли через Хмара Mail.ru?
 5. Передача файлів через P2P

Як передати файли з комп'ютера на комп'ютер? Особливо великі? Дуже просто! Адже є багато різних способів. І нижче розглянуто 6 простих і популярних варіантів.

Відразу зазначу: не має значення, чи хочете Ви передати великі файли з ПК на ПК, з ноутбука на ноутбук, з ПК на ноутбук або навпаки. І не важливо - по інтернету або через Wi-Fi (це ж одне й те саме). Вам підійде будь-який з описаних нижче варіантів. Тому вибирайте той, який найзручніше.

Передати файли з ноутбука на ноутбук або з ПК на ПК - не проблема. А ось перекинути великий файл - це вже проблема. Чому?

 1. Поштові сервіси можуть відправляти лише невеликі документи. Наприклад, за допомогою mail.ru можна передати поштою файли розміром до 25 Мб. Все, що більше - буде передаватися посиланням (яка діє протягом місяця).
 2. Skype, ICQ та інші месенджери теж не варіант. Навіть фільм розміром 1,4 Гб Ви будете пересилати цілу вічність. А потім можете побачити повідомлення «Упс, скачування перервано. Вибачте, ми не при справах ».
 3. Різні файлообмінники давно застаріли. Та й швидкість 30 Кб / с - це просто смішно. Картинку будете півгодини качати.

Сьогодні є варіанти куди краще. Почнемо, мабуть, з самого простого і популярного.

Як швидко передати великий файл через μTorrent?

Якщо Ви активний інтернет-користувач і регулярно завантажуєте фільми, ігри, музику та що-небудь ще, тоді 100% знаєте, що таке μTorrent. Швидше за все, він у Вас навіть встановлений.

Отже, щоб передати великий файл через інтернет, запускаєте μTorrent і прямуєте простий інструкції:


Отже, щоб передати великий файл через інтернет, запускаєте μTorrent і прямуєте простий інструкції:

У Вас ця програма теж повинна бути включена, інакше ваш друг не зможе нічого скачати.

Швидкість в μTorrent обмежена лише вашим тарифом, тому якщо у Вас 100 Мбіт / с, значить великий торрент-файл скочується дуже швидко.

Як швидко передати файли через Яндекс Диск?

Ще один спосіб, як передати файли з ПК на ПК - через Яндекс Диск. Це хмарний сервіс: простий, зручний і безкоштовний. Плюс встановлювати нічого не доведеться. Все, що потрібно - мати свою пошту в Яндексі.

Якщо у Вас її немає, тоді на вибір пропонується 2 варіанти: зареєструвати її або вибрати інший спосіб передачі великого файлу через Інтернет.

Інструкція в даному випадку теж дуже проста:


Інструкція в даному випадку теж дуже проста:


Готово. Тепер ваш товариш може в будь-який час завантажити великий документ. Вам при цьому зовсім не обов'язково бути в онлайн.

Тут є один нюанс. Таким способом можна передавати в Яндексі файли розміром до 2 Гб. Якщо вони важать більше, тоді скористайтеся спеціальною програмою для Windows. Завантажити її можна за посиланням, яку надає сервіс. Програма дуже проста у використанні, тому розібратися в ній буде нескладно.

Як передати файли великого розміру через Google Drive?

Аналогічний хмарний сервіс є і Гугла (як же без нього, чи не так?). Але він в рази краще. Судіть самі:

 • можна завантажувати файли будь-якого розміру (у Yandex - до 2 Гб);
 • 15 Гб вільного простору (у Yandex - 10 Гб);
 • можна розшарити папку для будь-якої кількості користувачів.

Таким чином, Google Drive - відмінний варіант для передачі великих файлів розміром до 15 Гб через інтернет. Швидкість скачки чудова, довго чекати не доведеться.

Передати файл з компа на комп через цей сервіс простіше простого:

До речі, тут можна створити папку і розшарити її для будь-якої кількості друзів. Для цього потрібно лише виділити її, натиснути ПКМ і вибрати пункт «Спільний доступ».


Включаєте доступ за посиланням (і відправляєте її всім людям) або додаєте їх e-mail адреси в поле нижче. У підсумку всі документи, завантажені в цю папку, завжди будуть їм видно. Вони самі можуть зайти в будь-який час в Google Drive і завантажити їх.


Як швидко передати великі файли через Хмара Mail.ru?

Ще один спосіб, як можна передати файли з ноутбука на ноутбук (або ПК) - скористатися сервісом нашого вітчизняного розробника.

Тут все робиться точно так же:

 1. Заходьте за адресою https://cloud.mail.ru/ (у Вас повинна бути своя пошта на меіл.ру).
 2. Переміщує великий документ в Хмара Mail.ru.
 3. Виділяєте його, натискаєте ПКМ і вибирає пункт «Отримати посилання».
 4. Копіюєте її та надсилаєте друзям.

Великий плюс сервісу - 100 Гб вільного простору. Але є обмеження за розміром документів - не більше 2 Гб (як і у Яндекса).

Передача файлів через P2P

І останній спосіб швидко передати великі файли через інтернет - через P2P мережі. Це єдиний варіант, де немає ніяких обмежень на розмір документів, швидкість передачі і обсяг вільного простору. Єдине, що знадобиться - встановити популярну програму . Саме через неї і буде здійснюватися передача інтернет-файлів.

Щоб таким способом передати великі файли з одного комп'ютера на інший, доведеться трохи повозитися з настройками. Але нічого складного там немає, просто дотримуйтесь інструкції:Зрозуміло, Ви повинні бути при цьому в мережі.

І ще один відмінний сервіс для передачі великих файлів - Dropmefiles (спасибі Володимиру за рада).

Основні переваги:

 • передача файлів об'ємом до 50 Гб;
 • термін зберігання - до 14 днів;
 • швидка швидкість скачування;
 • абсолютно безкоштовний.

Користуватися цим сервісом дуже просто:

 1. Завантажуєте будь-який файл.
 2. Вказуєте термін зберігання (1 скачування, 7 або 14 днів).
 3. При необхідності можете поставити пароль.


При необхідності можете поставити пароль

Чекаєте, поки файл буде опрацьовано, після чого копіюєте посилання і відправляєте її друзям. Можна ввести їх e-mail адресу тут же, в цьому сервісі.

От і все. Тепер Ви знаєте 6 відмінних способів, як передати великі файли через інтернет (або Wi-Fi) з одного комп'ютера або ноутбука на інший.

На цьому все. Удачі, і космічної швидкості скачки!

Як Ви вчините у разі, якщо Вам треба передати через Інтернет якийсь файл? Є кілька способів вирішення проблеми:

 • Надіслати файл по email, наприклад, на скриньку Gmail або Mail.ru
 • Скористатися файлообмінник, наприклад, таким як

Однак зазначеними вище способами можна передати порівняно невеликі файли, до 2 гігабайт. А якщо Вам треба надіслати другу по мережі, наприклад, фільм в хорошій якості , Розмір якого набагато більше?

При розмірі файлу до 10Gb можна використовувати, до 50Gb -. Ну а якщо файл важить 70, 100, 150 і більше Gb? Наприклад, художній фільм в або величезна добірка фотографій і відеороликів з сімейного відпочинку в Єгипті?

Онлайн сервіс takeafile.com дозволяє з легкістю передавати файли великого розміру по мережі Інтернет. При цьому не потрібно ніяких реєстрацій і все абсолютно безкоштовно!

Існує два способи передачі файлів на takeafile:

1. Cloud Upload. Ви відправляєте файл на сервер, і на його скачування автоматично генерується посилання. Ви можете скопіювати і відправити це посилання своєму другові.

Цей спосіб мало чим відрізняється від принципу роботи звичайних файлообмінників, та й передати таким чином можна максимум 512 Мб, що зовсім вже сумно. Набагато цікавіше другий спосіб.


2. LiveTransfer.

При виборі цього способу між комп'ютерами користувачів (того, хто відправляє і того, хто отримує файл) встановлюється пряме з'єднання, і файл передається з однієї машини на іншу, минаючи будь-які проміжні ланки.

І найголовніше при цьому: Ви можете відправляти таким чином як завгодно великі файли, хоч 500 гігабайт, і при цьому немає ніяких обмежень по швидкості скачування, які зазвичай встановлюються хмарними сховищами!


Ну не чудо чи? :) Подивіться як це працює на ділі:

Важливе зауваження: при Live Transfer не можна закривати браузер до тих пір, поки абонент не закінчить скачування файлу.

Ще раз повторю алгоритм роботи з сервісом Takeafile:

 1. Перетягуєте файл на головну сторінку сервісу в браузері
 2. Вибираєте один із способів: Cloud Upload (до 512Mb) або Live Transfer (до 500Gb)
 3. Копіюєте сформовану посилання і відправляєте своєму другові
 4. Після того, як файл буде викачаний одержувачем, у Вашому браузері відобразиться відповідне повідомлення.

Що щодо анонімності цілості переданих даних? Всі дані передаються в зашифрованому вигляді і переглянути їх зможе тільки той, хто знає посилання. Навіть якщо раптом якийсь шалений хакер хитрим чином перехопить Ваш файл, він не зможе відкрити його, так як ключ розшифровки міститься на засланні.

В даний час Takeafile працює тільки в браузерах Chrome і Firefox, підтримку інших браузерів розробники обіцяють реалізувати найближчим часом.

відмінний онлайн сервіс , Який мав відбутися о закладках у кожного інтернет-користувача! Запропонуйте його своїм друзям в соцмережах і звичайно ж пишіть свої коментарі!

Як швидко передати великий файл через μTorrent?
Як швидко передати файли через Яндекс Диск?
Як передати файли великого розміру через Google Drive?
Ru?
Особливо великі?
Чому?
Як швидко передати великий файл через μTorrent?
Як швидко передати файли через Яндекс Диск?
Як передати файли великого розміру через Google Drive?
К же без нього, чи не так?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью