<
 • Главная
Статьи

Як вивчити Python і знайти роботу

Найважче у вивченні нової мови, в тому числі Python - це скласти план навчання і знайти підтримку в особі досвідченого товариша.

Python входить в п'ятірку найпопулярніших мов програмування за результатами дослідження StackOverflow. Ця мова любимо розробниками за зрозумілий і лаконічний синтаксис, а також за вроджену універсальність. Пітон - це бекенд і генерація шаблонів в інтернеті, системні утиліти і десктопні програми, дослідження даних і машинне навчання.

Python універсальний - його використовують і для створення програмного забезпечення, і для створення розширень та інтеграції окремих рішень.

Популярні в веб-розробці фреймворки - Flask і Django - написані на Python. Бібліотеки для дослідження великих обсягів даних Pandas і Scikit-Learn написані на Python. Фронтенд YouTube частково реалізований на Python.

Тому майже в будь-якій великій IT-компанії є напрямок, який розробляє на Python. До таких гігантів в Росії відносяться, наприклад, Avito, Яндекс і Mail.Ru. У розділі вакансій кожної з цих компаній знайдеться актуальне оголошення про пошук пітоніста.

Більшості роботодавців потрібні не стільки знання, скільки вміння їх застосовувати. Так, згідно зі статистикою hh.ru, за запитом «Python-розробник» на 2017 рік, частка вакансій з вимогою досвіду розробки від 1 до 3 років становить 50%. Частка вакансій без досвіду - 7%.

Частка вакансій без досвіду - 7%

Оскільки в таких компаніях працюють цілі відділи програмістів, важливий і досвід командної роботи з кодом, важливо розуміти про що говорять професійні товариші-пітоністи. Тому одних знань синтаксису мови буде недостатньо для пошуку першої роботи, потрібно вміти:

 • Писати чистий код
 • Створювати сайти за допомогою Django
 • Валідність верстати, в тому числі за допомогою Bootstrap
 • Знати алгоритми і структури даних
 • Знати принципи ООП
 • Працювати з GIT

Хоча Пітон - простий в освоєнні мову програмування, через його багатогранності самостійне вивчення ускладнюється. Скласти грамотний план вивчення мови без знань буде важко, а то й неможливо для новачка. А помилки і труднощі будуть регулярно заважати рухатися далі, змушуючи витрачати години і дні на гугленіе.

Однак за часів онлайн-університетів вивчення нового не проблема. У випадку з Пітогом новачкові допоможе навчання в онлайн-університеті GeekUniversity від Mail.Ru Group на факультеті Python-розробки .

Ru Group на факультеті  Python-розробки

У річному курсі по пітона розробник створює 4 проекти, кожен з яких стане віхою в майбутньому резюме. Майданчик надає і особистого наставника, який допоможе швидко розібратися з проблемами при створенні проекту.

А відвідувати GeekUniversity в онлайн потрібно буде не частіше 2-3 разів на тиждень, у вечірній час.

Через рік у студентів з'являється резюме, портфоліо (наприклад, власна платіжна система і сайт на Django, написаний з нуля), досвід проектування додатків і командної розробки.

Не забудьте додати сюди факультативи від Avito і Mail.Ru, а також курс з підготовки до проходження співбесіди. Зрештою, якщо повернутися до статистики HeadHunter'а, через рік знизиться і кількість конкурентів серед претендентів - 18% з досвідом проти 21% без.

Заняття почнуться вже 21 вересня, тому краще не відкладати. Дізнатися більше про програму та залишити заявку можна на сторінці онлайн-університету.

записатися

Трюки і поради по Python, які полегшать ваше життя

Спрощення Python коду за допомогою знайомих інструментівНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью