<
 • Главная
Статьи

Як зберегти документ з інтернету на комп'ютер. Копіювання текстів з інтернету в ворд

 1. Як зберегти текст з захищеного сайту?
 2. Як копіювати з інтернету
 3. Як копіювати одночасно текст і картинки
 4. висновок
 5. Спосіб №1: Переносимо джерело інформації в оригінальному вигляді на ПК
 6. Стандартний засіб №2
 7. Windows "
 8. А як скопіювати текст з Інтернету на комп'ютер, якщо стандартні інструменти не працюють?
 9. браузерні розширення
 10. На закінчення

Подорожуючи по безкрайніх просторах інтернету, ми знаходимо багато корисної інформації . Іноді хочеться зберегти інструкцію або рецепт у себе на комп'ютері, щоб його можна було роздрукувати на папері. Багато починаючі користувачі задаються питанням: «Як зберегти сторінку з інтернету на комп'ютер? »

Розглянемо один із способів збереження текстової інформації з будь-якого сайту на ваш комп'ютер.

Найпростіший варіант:

 1. виділити потрібний фрагмент тексту;
 2. скопіювати його;
 3. вставити в текстовий редактор (наприклад, або);
 4. зберегти текстовий документ .

Розглянемо кожен пункт більш докладно.

1. Виділити потрібний фрагмент тексту

Виділення здійснюється мишею, в такий спосіб: поміщаємо курсор миші в початок фрагмента. Натискаємо ліву кнопку миші і утримуючи її рухаємо курсор по тексту. Текст почне виділятися. Відпускаємо ліву кнопку миші після виділення потрібної ділянки. Якщо виділення не вийшло, повторіть його заново.

2. Скопіювати виділений фрагмент

Для копіювання потрібно клікнути правою кнопкою миші на виділеному фрагменті, щоб викликати контекстне меню. Тепер з цього меню натискаємо лівою кнопкою по команді Копіювати. На екрані ви нічого не помітите, але виділений текст і картинки скопійовано в пам'ять вашого комп'ютера (буфер обміну).

3. Вставити в текстовий редактор.

Щоб вставити в текстовий редактор, його потрібно спочатку запустити. В системі Windows Тобто, який ми будемо використовувати для збереження текстового документа. Запускаємо його з меню Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> WordPad. Після запуску з'явитися чистий білий аркуш, на нього ми і вставимо скопрірованний текст. Для цього вказуємо курсором миші місце вставки і натискаємо правою кнопкою. В контекстному меню вибираємо пункт Вставити і натискаємо лівою кнопкою.

В  контекстному меню  вибираємо пункт Вставити і натискаємо лівою кнопкою

Все текст буде вставлений, якщо цього не відбулося, значить ви неправильно виконали крок другий.

4. Зберігаємо текстовий документ

Після того як весь необхідний текст був скопійований, його потрібно зберегти на вашому комп'ютері. Для цього в меню Файл вибираємо команду Зберегти. Тепер необхідно вказати ім'я нашого документа і місце для його збереження.

простий спосіб

Щоб зберегти сторінку з інтернету на комп'ютер і подивитися її в оффлайн, в сучасних браузерах є спеціальна функція . Натисніть на сторінці правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть команду Зберегти як ..

Таким чином, в зазначеній папці буде збережена сторінка і папка (з тією ж назвою) з графічними елементами (Картинками зі сторінки).

Як зберегти текст з захищеного сайту?

У мережі можна зустріти сайти з захистом від копіювання інформації і вищеописаний спосіб не діє. Що ж робити в цьому випадку? Якщо вам потрібна тільки текстова інформація , То зберігаємо сторінку як тестовий файл з розширенням TXT. І потім переглядаємо її за допомогою Блокнота. А точніше зробимо так. У меню браузера Файл вибираємо команду Зберегти як


посміхніться

У звичайній комп'ютерної миші дві клавіші. Одна під вказівний палець, інша під середній. Якщо ви плутаєтеся, на яку клавішу коли натискати, запам'ятайте: Щоб вказати комп'ютеру, що йому треба робити, використовуйте вказівний палець. Щоб показати йому, що ви розумніші і знаєте, що він від вас щось приховує, використовуйте середній.

Друзі, якщо інформація для вас була корисна, поділіться їй в соціальних мережах . Кнопки нижче. Нехай і ваші друзі будуть в курсі.

З повагою, Сергій Фомін.

Ми докладно ознайомилися з зовнішнім виглядом браузера і навчилися шукати інформацію в інтернеті. На цьому уроці Ви дізнаєтеся, як копіювати з інтернету інформацію (як копіювати картинки з інтернету, як копіювати текст з інтернету).

Відкрийте свій браузер і давайте продовжимо освоєння інтернету.

Як копіювати з інтернету

Ми подорожуємо по інтернету з метою знайти якусь інформацію. В основному це, звичайно ж, текст (корисні статті, рецепти, поради і т.д.). Коли Ви знайшли потрібні дані найкраще скопіювати їх собі на комп'ютер.

Як сторінки, з якої ми будемо копіювати дані, використовуємо сторінку попереднього уроку. Відкрийте сторінку.

Ви знайшли потрібний текст . Давайте збережемо його, щоб не довелося кожен раз званого його шукати.

Для прикладу спробуємо скопіювати абзац, де написано, що таке інтернет (3 абзац зверху). Поставте курсор миші в самий початок абзацу (перед словом "інтернет"), натисніть і утримуйте ліву кнопку миші. Тепер неотпускная ліву кнопку миші перемістіть курсор в кінець абзацу (після слова "Інформація"). Абзац буде виділено як на малюнку.

Після виділення тексту натисніть на ньому правою клавішею миші і в меню натисніть "Копіювати". Або можна натиснути на клавіатурі одночасно клавіші "CTRL" та "C". Текст буде скопійований в буфер обміну.


Поверніть вікно браузера (значок у вигляді горизонтальної палички в правому верхньому кутку браузера). Якщо у вас відкриті ще якісь програми чи паки, то теж скрутіть їх. У Вас повинен бути видно тільки робочий стіл. Зараз ми створимо на робочому столі текстовий документ і збережемо в ньому текст.

Натисніть один раз правою кнопкою миші в будь-якому порожньому місці робочого столу. В меню оберіть "Створити", потім "Текстовий документ".


В меню оберіть Створити, потім Текстовий документ

Відкрийте цей документ (натисніть двічі лівою клавішею миші).

Натисніть в будь-якій області текстового документа праву кнопку миші. У меню виберіть "Вставити" (або одночасно натиснути "CTRL" та "V"). Скопійований текст з'явиться в текстовому документі.


Залишилося тільки зберегти зміни в текстовому документі. В меню текстового документа натисніть на "файл" і "Зберегти". Тепер Ви можете перейменувати або перемістити документ з інформацією в потрібну для Вас папку. Якщо Ви забули, як це робити, то повторіть.

Що б скопіювати картинки з інтернету потрібно знайти вподобану картинку (для тесту я буду використовувати картинку із зображенням вкладок браузера).

Натисніть на цій картинці правою клавішею миші і в меню оберіть "копіювати картинку".


Коли Ми копіювали текст, Ми вставили його в текстовий документ. Але картинку можна вставити в простий текстовий документ. Картинку можна вставити в документ Microsoft Word .

Створіть на робочому столі новий документ Misrosoft Word. Аналогічно тому, як ми створювали текстовий документ (правою клавішею на робочому столі, створити, документ Microsoft Word).


Аналогічно тому, як ми створювали текстовий документ (правою клавішею на робочому столі, створити,  документ Microsoft  Word)

Так само як і текст, вставити картинку можна через меню (правою клавішею миші на будь-якому місці документа "Параметри вставки" або натиснути одночасно "CTRL" та "V").


Так само як і текст, вставити картинку можна через меню (правою клавішею миші на будь-якому місці документа Параметри вставки або натиснути одночасно CTRL та V)

Картинка з'явиться в документі. В меню "Файл" виберіть пункт "Зберегти".

Як копіювати одночасно текст і картинки

Досить часто потрібно копіювати текст і картинки (наприклад, кулінарний рецепт ). Не будемо витрачати час на окреме копіювання тексту і картинок, а скопіюємо їх разом.

Виділіть мишкою звістку текст з розділу "Виберіть", разом з картинкою. Для цього поставте курсор миші після слова "Виберіть". Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші і ведіть курсор до фрази "Рядок з адресою". Ви виділіть і текст і картинку.


Ви виділіть і текст і картинку

Вам залишається тільки створити новий документ Microsoft Word і вставити текст і картинки туди.

висновок

Копіювання тексту і картинок з інтернету це основні дії, які ви будите робити, проводячи час в інтернеті.

На наступному уроці ми закінчимо вивчати основи інтернету і навчимося зберігати сторінки сайту цілком, додавати сторінки в закладки та працювати з посиланнями.

На комп'ютер, щоб вони були доступні у вас для роздрукування, для перегляду без входу в інтернет, або, можливо, ви захочете створити свою невелику бібліотеку в файлик.

 • Для цього нам потрібен, наводимо на нього стрілочкою і клацаємо по ньому два рази швидко лівою кнопкою миші, він у нас відкривається.
 • далі в адресному рядку , Або якимось іншим способом, яким ви шукаєте, знаходите той текст, який хочете.
 • Ми будемо тренуватися на біографії Леонарда да Вінчі. Так і набираємо: «біографія да Вінчі», і натискаємо enter.
 • У нас відкриваються сайти, на яких є інформація про Леонардо да Вінчі; ми наводимо стрілку на один з них і клацаємо лівою кнопкою миші.
 • У нас відкривається невеликий шматочок тексту про Леонардо да Вінчі. Ми, наприклад, хочемо скопіювати цей невеликий абзац, почнемо з малого. Для цього ми підводимо стрілочку максимально близько до першої літери абзацу, так, щоб вона у нас трохи виходила, і перетворилася в подвійну паличку.
 • Після того, як ви побачили паличку, натискаємо на мишці і тримаємо ліву кнопку миші, тримаємо її і ведемо по всьому тексту. Можна по діагоналі через весь текст провести, і весь текст виділиться, тобто забарвиться синім. Після того, як ви довели до кінця тексту, ліву кнопку потрібно відпустити.
 • І наводимо стрілку на виділений синій текст.
 • Після того, як ми навели на синій виділений колір, клацаємо правою кнопкою мишки, один раз.
 • З'являється невелике меню, в ньому ми натискаємо кнопку копіювати.
 • Після цього закриваємо наш браузер.
 • На робочий стіл, де ми клацаємо, знову ж таки, правою кнопкою мишки.
 • З'являється меню, і тут наводимо стрілку на слово створити. У цьому меню шукаємо рядок зі словами «Word». Там може бути написано «», « документ Word »,« Текстовий документ Word », і т.д. Але головне, ключове слово тут «Word». Після того, як ви його знайшли, натискайте на нього лівою кнопкою мишки.
 • У нас на робочому столі з'являється вот такой вот документик.
 • Після цього, ми наводимо стрілочкою на його значок, на квадратний, і клацаємо два рази швидко лівою кнопкою мишки. Він у нас відкривається. Коли він відкриється, ми побачимо чистий білий аркуш. Це прототип звичайного аркуша А4, і на ньому блимає така вертикальна паличка.
 • Підводимо стрілочку максимально близько до цієї вертикальної паличці і клацаємо правою кнопкою миші.
 • З'являється меню, в якому знаходимо слова «параметри вставки», і клацаємо на перший значок під параметри вставки. Лівою кнопкою мишки натискаємо і у нас текст вставляється. Якщо раптом у вас немає слів параметри вставки, то ви знаходите в своєму меню слово вставити, і так само натискаєте його лівою кнопкою миші.
 • Після цього, нам залишається зберегтися. Щоб зберегтися, ми йдемо в верхній лівий кут і шукаємо там слово файл. Натискаємо на слово файл, і тут натискаємо на кнопку зберегти як.
 • Після цього натискаємо на слова, і у нас відкривається ось таке віконечко. Якщо воно у вас відразу відкрилося, без попереднього меню, як це було у мене, то ви тут теж ще раз натискаєте на слова Робочий стіл, знаходите їх з лівого боку і натискаєте на них.
 • І далі у нас внизу є рядок ім'я файлу. Ставимо курсор після всіх букв і стираємо все, що у нас там написано, і ставимо своє. Ми з вами, в даному випадку, вставили шматочок біографії Леонардо да Вінчі, відповідно, так і набираємо: «біографія да Вінчі», і після цього натискаємо на кнопочку зберегти.

У нас текст збережений, і тепер ви їм можете скористатися в будь-який момент без підключення до інтернету.

Текстову інформацію інтернет-сторінок завжди можна зберегти на комп'ютері. Причому для того, щоб зробити дана дія , Не потрібна установка спеціальних програм. Однак в деяких ситуаціях питання про те, як скопіювати текст з Інтернету на комп'ютер, вимагає особливих роз'яснень. Оскільки іноді веб-розробники впроваджують спеціальні скрипти, які забороняють процес копіювання стандартним методом . Причин для дій подібного виду кілька, проте відкритий текст у вільному доступі завжди може бути збережений з метою його детального вивчення.

Спосіб №1: Переносимо джерело інформації в оригінальному вигляді на ПК

Самий елементарний спосіб того, текст з Інтернету на комп'ютер, полягає в трьох простих діях:

 • Перебуваючи на цікавій для вас сторінці, натисніть правою кнопкою миші один раз.
 • У спадаючому меню виберете «Зберегти як ...».
 • У наступному вікні вам необхідно дати назву файлу і вказати місце на вашому жорсткому диску, де він буде знаходитися.

Стандартний засіб №2


У деяких ситуаціях необхідно скопіювати лише частина текстової інформації.

 • Підводимо маркер до початкового символу і, затиснувши ліву кнопку миші, простягаємо до кінцевого знака необхідного фрагмента.
 • Клацніть правою клавішею по виділеній ділянці і виберете в відображеному меню «Копіювати».
 • Відкрийте будь-хто і в меню «Правка» активуйте вкладку «Вставити».

Даний варіант збереження є ще одним дещо спрощеним практичною відповіддю на питання про те, як скопіювати текст з Інтернету на комп'ютер. Однак ефективність його застосування значно збільшує його корисні властивості .

Windows "


 • Виконайте перший пункт попередніх дій.
 • Тепер потрібно натиснути послідовне поєднання клавіш «Ctrl + C», що означає «Копіювати».
 • Потім у відритому текстовому редакторі активуйте кнопки «Ctrl + V», тобто «Вставити».

А як скопіювати текст з Інтернету на комп'ютер, якщо стандартні інструменти не працюють?

Практично на кожній клавіатурі є кнопка « Print Screen ». C допомогою цієї кнопки ви "фотографуєте" видиму область браузера і, відкривши потім «Paint» або «Word», вставляєте скопійований знімок екрана в редактор, використовуючи знайоме поєднання клавіш «Ctrl + V». Однак для подальшої роботи з редагування та ін.) Вам необхідно встановити спеціальну програму " ABBYY FineReader ". Втім, на сьогоднішній день є достатня кількість онлайн-сервісів, які дозволяють перетворювати графічно відображені символи в текстові файли.

браузерні розширення

спеціально встановлені плагіни дозволяють користувачеві зберігати інтернет-сторінки в необхідному форматі. Однак найбільш прийнятний для дій, що відповідають на питання про те, як скопіювати текст з Інтернету, оглядач IE, так як вбудовані засоби браузера дозволяють без додаткових установок зберігати веб-сторінки в текстовому форматі.

 • Клацніть лівою кнопкою по значку «шестерня» (правий верхній кут).
 • Тепер виберете «Файл» - «Зберегти як ...».
 • Дайте ім'я копіюється.
 • В чекбоксі «Тип файлу» знайдіть формат «.txt», зазвичай це останній рядок.

На закінчення

Вищеописані способи того, як скопіювати текст стандартними засобами Windows , Дозволять вам зрозуміти загальний алгоритм дій по збереженню та подальшій роботі з файлами. Однак існує маса і інших, не менш ефективних можливостей системи, пов'язаних з моментами збереження і подальшого редагування документів різних типів і форматів.

Як зберегти текст з захищеного сайту?
Як зберегти текст з захищеного сайту?
Що ж робити в цьому випадку?
А як скопіювати текст з Інтернету на комп'ютер, якщо стандартні інструменти не працюють?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью