<
 • Главная
Статьи

Як зробити краще прийом телефону. Як посилити сигнал телефону: причини поганого сигналу і вирішення проблеми своїми руками

 1. Як зробити краще прийом телефону. Як посилити сигнал телефону: причини поганого сигналу і вирішення...
 2. Способи поліпшення мобільного зв'язку
 3. Як поліпшити мобільний зв'язок за допомогою репитера
 4. Як поліпшити 3G сигнал
 5. Репитер 3G сигналу
 6. Переваги підсилювача 3G сигналу
 7. Як поліпшити 3G сигнал
 8. Посилення без використання спеціального обладнання
 9. Посилення за допомогою антен

Як зробити краще прийом телефону. Як посилити сигнал телефону: причини поганого сигналу і вирішення проблеми своїми руками

Здається, що в даний час стільниковий зв'язок є скрізь. Вже точно в великих містах вона всюди! А в захослустних селах, звичайно, вона слабка або її зовсім немає. Це поширена думка часто оманливе. Так як навіть у великих мегаполісах є чимало "сліпих плям" де потрібно поліпшення стільникового зв'язку .

Чому виникає потреба в поліпшенні прийому мобільного телефону?

В основі всіх проблем з мобільним зв'язком - екранування стільникового сигналу об'єктами або велика віддаленість базової станції. Екранувати сигнал можуть сусідні будівлі, стіни будівлі, плити перекриття та інше. Тому поліпшення сигналів стільникового зв'язку стає необхідним.

Способи поліпшення мобільного зв'язку

Для того щоб поліпшити зв'язок на телефоні, його можна спробувати тримати при розмові по-іншому - двома пальцями замість всієї долоні, за верхню частину, за середину або за низ телефону або перекласти в іншу руку. Справа в тому, що рука людини може закривати вбудовану в телефон антену і значно погіршувати якість її роботи, що стає критичним в зонах зі слабким прийомом.

Як правило, стільниковий зв'язок поліпшується, якщо піднятися на височину - пагорб, пагорб або горище будинку. Щоб поліпшити зв'язок на телефоні можна поміняти стільникового оператора, так як базові станції різних операторів знаходяться в різних місцях і працюють з різною потужністю.

Як поліпшити мобільний зв'язок за допомогою репитера

Однак, часто всі вищеперелічені способи не дають потрібно результату або просто незручні. Якщо ви хочете поліпшити якість стільникового зв'язку у себе вдома, в офісі або на дачі, то найбільш зручний і ефективний спосіб - встановити систему посилення стільникового сигналу. Така система складається з зовнішньої антени , Яка встановлюється зовні приміщення (на стіні або на даху), репитера і внутрішньої антени, які знаходяться всередині приміщення. Ця система створює "зону впевненого прийому", в межах якої можна без проблем розмовляти по мобільному телефону. - комплект VEGATEL VT-900-kit або комплект для самостійної установки SOTOBOX

Занепокоєні пошуками пристрої для посилення сигналу стільникового зв'язку, покупець стикається з великою кількістю марок, моделей, виробників, що зазвичай ставить його в глухий кут. Що ж вибрати для поліпшення мобільного зв'язку ? Інженери нашої компанії щодня вирішують проблеми клієнтів щодо поліпшення якості стільникового зв'язку. Після тривалої експлуатації обладнання для посилення сигналу мобільного зв'язку різних виробників, наша компанія зробила вибір на користь російського виробника VEGATEL. Для себе ми вирішили, що це найкраще з того, що представлено на вітчизняному ринку.

Устаткування VEGATEL відрізняють:
Оптимальне співвідношення ціна-якість. Устаткування VEGATEL не відноситься до обладнання найнижчого цінового сегмента. Однак якість і стабільність його роботи значно вище китайських аналогів. Це обладнання завжди видає заявлені виробником характеристики і не створює перешкод базових станцій стільникових операторів.
Широкий асортимент підсилює обладнання, в якому присутня велика кількість дводіапазонних репитеров, що дозволяє підсилити всіх працюючих в даній місцевості стільникових операторів за невисоку вартість.
Технічна підтримка всіх клієнтів. При виникненні труднощів при установці і в процесі експлуатації завжди можна отримати повну консультацію у фахівців VEGATEL.
Повний асортимент всього необхідного для реалізації проектів щодо посилення стільникового зв'язку. VEGATEL виробляє не тільки репітери але і бустери, антени, антенні підсилювачі, атенюатори, розгалужувачі та сплітери.

Сучасний 3G телефон - це мобільний телефон, сумісний з 3G технологіями третього покоління, які суттєво збільшують швидкість обміну інформацією. Однак, як і більшість інших мобільних мереж , Мережа 3G періодично має проблеми зі слабким прийомом сигналу. Більш того, оскільки 3G постійно встановлює з'єднання з інтернетом, низький рівень стільникового зв'язку закриває для вас доступ до і мережі інтернет.

Як поліпшити 3G сигнал

Поліпшити якість 3G сигналу не складно, якщо ви знаєте, як це зробити. На нашому сайті ми пропонуємо вам прості у використанні і недорогі пристрої, призначені для посилення сигналу. Швидкість передачі даних 3G прямо пропорційна силі сигналу, так що, посилюючи сигнал, ви також підвищуєте швидкість передачі даних. Підсилювач 3Gсігнала - це просте рішення багатьох проблем з вашої 3G мережею.

Репитер 3G сигналу

3G підсилювачі йде в комплекті з двома антенами - зовнішньої і внутрішньої. У той час як внутрішня антена з'єднана з вашим телефоном, зовнішня - з найближчої вишкою стільникового оператора. Ці антени підсилюють і покращують прийом 3G сигналу.

Зона покриття внутрішньої антени залежить від якості сигналу, тому в ідеалі прилад повинен бути встановлений зовні будівлі або біля вікна для кращого прийому сигналу.

Переваги підсилювача 3G сигналу

Для забезпечення якісного прийому, підсилювач 3G сигналу може використовуватися всюди, навіть в автомобілі. Технологія 3G передбачає високу швидкість передачі даних, що і досягається за допомогою даного приладу. При цьому поліпшується не тільки сила сигналу, а й збільшується термін служби вашого мобільного телефона .

Підсилювач 3G сигналу легко встановлюється і простий у використанні, надаючи вам безперешкодний доступ до мережі 3G, де б ви не знаходилися. Цей прилад збільшує зону покриття мережі, дозволяючи вам без перешкод використовувати телефон, як для звукових викликів, так і для інших завдань. Посилюючи 3G сигнал, ви також зменшуєте кількість радіації, яку випромінює телефон, тим самим ви збільшуєте тривалість його служби, і приносите користь своєму здоров'ю.

Зона покриття підсилювача 3G сигналу може бути різною, залежно від ваших потреб. На нашому сайті наданий широкий вибір підсилювачів 3G сигналу.Як поліпшити 3G сигнал

Як і будь-які інші репітери або підсилювачі стільникового сигналу, 3G підсилювачі допомагають не тільки поліпшити якість прийому сигналу під час телефонних розмов, але також збільшують швидкість передачі даних, що дуже важливо при користуванні інтернетом.

Завдяки 3G підсилювача, ви завжди будете на зв'язку із зовнішнім світом і зможете вирішувати всі особисті і професійні питання оперативно і без проблем.

Позитивним моментом є те, що інженерами вже придумано кілька варіантів позбавлення від подібних незручностей. До мінусів відносяться вимоги по додатковим фінансовим вкладенням і складність настройки систем посилення зв'язку. Втім, не будемо забігати вперед і розповімо про все це по порядку.

Підсилювач сигналу для мобільного телефону

Найпростішим варіантом уникнення слабкого сигналу є установка підсилювача нема на певну площу або будівля, а на конкретний телефон. Виглядають подібні антенні підсилювачі у вигляді стікерів і наклеюються всередині корпусу апарату або на його задній кришці.

Посилення сигналу відбувається за рахунок зміни діаграми спрямованості власної антени телефону і збільшення загальної індукції двох антен.

Недоліком такого методу можна вважати зміну кругового прийому мобільника на вузькоспрямований. Простіше кажучи, сигнал значно покращитися в разі, коли ви направите телефон в сторону вишки мобільного оператора. В інших випадках якість сигналу навпаки впаде. Наскільки ефективний подібний підсилювач сигналу мобільного зв'язку особисто для вас, варто, звичайно, визначитися самостійно.

Наступним способом посилити якість зв'язку, є точковий підсилювач сигналу мобільного зв'язку на коротких відстанях для покриття. Такий варіант підходить для випадків, коли зона впевненого сигналу знаходиться всього в декількох метрах від вашого робочого місця.

Підсилювач стільникового сигналу мобільного телефону ThinkGeek складається з невеликої антени і безпосередньо підсилювача, який вставляється в USB роз'єм вашого ноутбука. Довжина шнура дозволяє охопити радіус в 4,5 м від користувача, а зона хорошого сигналу при цьому пошириться на 1,5 м від комп'ютера.

Безсумнівною перевагою таких пристроїв є їх бюджетность, однак явна обмеженість дії робить їх малоефективними для великих компаній.

Підсилювач мобільного сигналу для великих площ

Ефективні системи, здатні вирішити проблему поганого сигналу на підприємствах, в підвальних приміщеннях або, наприклад, в заміських будинках, складаються з ряду пристроїв підібраних і налаштованих належним чином. Посилювач сигналу мобільного інтернету має подібну структуру і складається з таких комплектуючих.

В якості приймаючого елемента таких систем виступає антена, яку найчастіше встановлюють на щоглу і направляють в сторону вишки мобільного оператора. Проблемою є необхідність прокладки кабелів великої довжини до внутрішніх антен, що послаблює силу сигналу пропорційно метражу.

Для зменшення втрат сигналу, на максимально можливому до приймаючої антени відстані монтують ретрансляція, який підсилює GSM сигнал. Репітери характеризуються коефіцієнтами посилення (КУ), вихідною потужністю і розрізняються робочими діапазонами. Для передачі посиленого сигналу в конкретні приміщення, кімнати і т.д. використовують дільник, який розводить сигнал на внутрішні антени.

Внутрішні антени також мають свій власний КУ і розраховані на певну площу покриття.

Варто знати, що неправильно підібране або зібране обладнання має зворотний ефект і глушить і без того слабкий сигнал. Оператори мобільного зв'язку можуть дати попередження власнику подібної системи, а в разі відсутності реакції домогтися штрафних санкцій через Радіонадзор. Висновок напрошується сам собою: якщо ви не впевнені у власних силах, краще звернутися до фахівців.

Зараз вихід в Інтернет потрібен буквально кожному другому громадянинові РФ. Однак бувають випадки, коли в будь-якому селищі, селі чи просто на околиці міста немає можливості підключитися до 3G-сигналу мобільного оператора. Явище це звичайне, так як сигнал дуже сильно спотворюється природними перешкодами: деревами, будівлями і т. Д. Якщо ж ви хочете поліпшити прийом 3G, вам знадобиться підсилювач сигналу або антена 3g.

Отже, 3G-сигнал можна підсилити:

 • без використання спеціального обладнання;
 • за допомогою антен.

Посилення без використання спеціального обладнання

Для того щоб підвищити потужність сигналу в приміщенні або на дачі, необхідно зробити так, щоб сигнал максимально доходив до антени телефону або usb-модема. Якщо usb-модем підключений до Wi-Fi-роутера, то c допомогою подовжувача краще вивести його максимально далеко на вулицю і зафіксувати десь вище, наприклад, під козирком. Як правило, такий спосіб виявляється ефективним. Якщо і це не допомогло, можна зробити аналог супутникової тарілки з миски або каструлі. Сигнал екранує від поверхні «тарілки», і потужність підвищується.

Посилення за допомогою антен

Якщо вам особливо не хочеться витрачати час на спорудження таких установок, то можна купити звичайну антену-підсилювач. Благо в різних магазинах і на інтернет-сайтах з продажу китайських товарів таких антен дуже багато. Сама антена являє собою установку, в якій захований передавач, що підвищує в рази, в порівнянні з телефонною антеною або антеною usb-модема, рівень мобільного сигналу. Коштувати такий пристрій буде близько 1500 рублів.

Чому виникає потреба в поліпшенні прийому мобільного телефону?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью