<
 • Главная
Статьи

Як зробити webmoney гаманець. Як створити гаманець Webmoney? Відео-інструкція

 1. Як створити гаманець WebMoney
 2. гаманець WebMoney
 3. Корисне
 4. Навіщо потрібен електронний гаманець?
 5. Реєструємося в WM
 6. створення гаманця
 7. висновок
 8. Як використовувати електронний гаманець?
 9. Як завести електронний гаманець Webmoney?
 10. Як створити інтернет-гаманець Ківі?
 11. Як створити електронний гаманець Яндекс?

Привіт, друзі. Щоб заробляти гроші в інтернеті, здійснювати різні покупки через інтернет, оплачувати різні рахунки і т.д., вам необхідно створити гаманець WebMoney . І в цій статті з відео уроків ви дізнаєтеся про те, як створити гаманець WebMoney, що для цього необхідно зробити і як це зробити. Всі подробиці читайте і дивіться нижче в відео уроках. поїхали:

Як створити гаманець WebMoney

Для початку, щоб створити гаманець WebMoney вам знадобиться посилання на сам сайт. Посилання є, тепер ви можете по ній пройти, щоб потрапити на сайт WebMoney. А далі дивіться наступний відео урок і робіть все так, як на ньому зображено:

І ось все відео уроки позаду. Тепер гаманець WebMoney у вас вже повинен бути створений. Розповім трохи про нього:

гаманець WebMoney

Цей електронний гаманець необхідний абсолютно всім, хто збирається почати свою кар'єру по заробітку грошей в інтернеті або хто просто збирається трохи підзаробити в інтернеті. Неважливо. Важливим є те, що на даний гаманець ви будете отримувати всі зароблені гроші. А це найголовніша функція гаманця.

Так само за допомогою електронного гаманця ви зможете виводити і переводити наявні на гаманці гроші. Тут способів досить багато: можна постійно виводити гроші на банківську карту (Особисто я роблю саме так) або переводити на рахунок в банку, а так само ви зможете зняти гроші через спеціальні обмінні пункти, поштові перекази та іншими способами, не кажучи вже про поповнення рахунку мобільного телефону, оплати комунальних послуг і тому подібної дрібниці.

Так само гаманець вам стати в нагоді для оплати чого-небудь через інтернет. Ви зможете оплачувати практично всі, аж до доставки їжі і продуктів. Ви зможете інвестувати ваші гроші, не відходячи від комп'ютера, грати на гроші в різні ігри, купувати меблі, одяг, побутову техніку та інші предмети побуту з доставкою додому. Детальну інформацію про все це ви так само зможете знайти на цьому сайті "".

Корисне

- це тільки початок великої справи під назвою "Заробляти гроші в інтернеті". Це справа ви зможете почати і повністю розвинути завдяки даному сайту. Весь цей сайт - це покрокова інструкція по заробітку грошей від малого до великого. У лівому стовпчику сайту це зазначено зверху вниз.

Вам так само буде корисна стаття про те, і навпаки. Оскільки нерідко гроші в інтернеті виплачуються на гаманець вебмані саме в доларах.

Я раджу всім додати цей сайт в закладки, щоб не втратити його з поля зору. Сайт постійно поповнюється новими цікавими статтями - заходите по частіше! І діліться з друзями посиланнями на цей сайт і його статті. І не забувайте залишати коментарі до статей, якщо вони вам допомогли!

І пам'ятайте: Заробляти великі гроші в інтернеті може кожен!

Всім здрастуйте і гарного настрою. Хочете поринути в світ електронної комерції? Сьогодні розберемо по кроках як створити гаманець Вебмані. Моя інструкція враховує всі нюанси і навчить вас користуватися віртуальними грошима.

WebMoney були утворені в 1998 році. Зараз це величезна система електронних грошових розрахунків, яка налічує понад 30 млн. Користувачів на території СНД, більшість яких з Росії, України та Білорусі. Підходить для різних цілей від ведення бізнесу до здійснення покупок через інтернет.

У двох словах розповім про схему роботи в системі.

Кожному користувачеві присвоюється унікальний номер - WMID. Він використовується для всіх дій з аккаунтом.

Є система гаманців, основні, звичайно, це рублевий і доларовий, але є і безліч інших валют. Абревіатура WMR для рублевого, WMZ для доларів. Гаманці складаються з букви R або Z і 12 цифр.

Існує рівні доступу до функцій системи, вони називаються атестатами. Перші рівні даються безкоштовно. Перший рівень - псевдонім, другий - формальний, далі - початковий і потім - персональний, щоб його отримати, потрібно надати скани паспортних даних спеціальній людині - реєстратору.

Навіщо потрібен електронний гаманець?

Якщо ви прийшли в світ інтернет-заробітку, без віртуальних грошей нікуди. Це як онлайн-гаманець. За будь-яку роботу, наприклад за виконання завдання на, вам будуть платити саме електронними грошима.

Тому, в першу чергу, створюйте веб-гаманці, зараз найпопулярніші - і WebMoney. Після цього спокійно шукайте роботу і отримуйте заслужену винагороду.

Також це дозволить:

 • Купувати через інтернет в кілька кліків. Припустимо, поповнення телефону займе кілька секунд.
 • Виводити гроші на пластикову карту (за умови наявності потрібного атестата системи).

Реєструємося в WM

Зареєструватися і завести собі гаманець дуже просто, це можна зробити навіть без паспорта. Для цього заходимо на сайт webmoney.ru через ваш улюблений браузер. Натискаємо "Реєстрація".

Насамперед введіть свій діючий номер телефону. Рекомендую вводити номер телефону, яким регулярно користуєтеся, змінити його буде проблематично.


Рекомендую вводити номер телефону, яким регулярно користуєтеся, змінити його буде проблематично

Далі вводите свої персональні дані. Уважно поставтеся до введення контрольного питання, дуже стане в нагоді згодом. Раджу прибрати галочки, що пропонують отримувати новини, тому що їх буде дуже багато. Потім, якщо захочете, в настройках особистого профілю зможете їх поставити. Звичайно ж, погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, без цього не зможете просунутися далі.


Звичайно ж, погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, без цього не зможете просунутися далі

На наступному кроці вас попросять ще раз перевірити дані. Далі введіть пароль, який прийде в SMS на вказаний номер телефону.


Далі введіть пароль, який прийде в SMS на вказаний номер телефону

Придумайте пароль для входу. Бажано не використовувати банальні поєднання цифр. Введіть код, вказаний на зображенні, щоб продовжити.


Введіть код, вказаний на зображенні, щоб продовжити

Реєстрацію завершено. Перевірте свою електронну пошту, там буде посилання для активації облікового запису. Пройдіть по ній.


Пройдіть по ній


Отримайте повідомлення, що email підтверджений.


створення гаманця

В особистому кабінеті натискаємо на розділ "Фінанси".


Тиснемо синій плюсик і вибираємо "Створити гаманець".


Вибираємо валюту. Знайомимося і приймаємо умови угоди, натискаємо "Створити".


Я створив два основних гаманця - доларовий і рублевий. Дивіться на скріншоті, ось ці номери можете давати замовникам, щоб отримувати гроші, зароблені в інтернеті.


Поки що у вас атестат псевдоніма, з ним можна отримувати і відправляти перекази всередині WM, поповнювати гаманці через термінали готівкою, здійснювати покупки в магазинах і оплачувати комуналку. Хіба що недоступний висновок на пластикову карту (для цього потрібен початковий атестат), але поки цього цілком достатньо.

Трохи пізніше розповім, як розширити функціонал WebMoney, отримавши такі атестати.

Тепер можете завантажити додаток WebMoney Keeper на свій мобільний пристрій для зручності управління особистим кабінетом.

висновок

Вітаю. Ви зробили перший крок до отримання грошей в інтернеті. Уже сьогодні можете отримати свій перший гонорар. Просто дайте замовнику свій новенький номер гаманця Вебмані, якісно виконаєте завдання і дочекайтеся зарахування заробітної плати.

Свої питання задавайте в коментарях. Всього вам доброго.

У наш час електронний спосіб розрахунків вийшов на новий виток розвитку, спрощуючи управління фінансовими операціями. Завдяки простоті і швидкодії електронних платіжних систем (Ківі, Яндекс, Вебмані і інших), особливо популярними стали віртуальні гаманці-накопичувачі.

Маючи гроші в одному з них, ви зможете через інтернет виконувати замовлення товари і послуги з миттєвою оплатою рахунків, відправляти грошові кошти іншим учасникам платіжної системи . Якщо ж ви знайшли роботу в мережі і стали фрілансером, на ваш інтернет-гаманець будуть надходити зароблені гроші.

Як використовувати електронний гаманець?

Спочатку потрібно зареєструватися в обраній системі, завантажити спеціальний сервіс і з його допомогою створити накопичувач. Щоб в ньому з'явилися гроші, можливе поповнення рахунок різними способами:

 • купити спеціальну карту і перенести її код в електронний гаманець
 • перерахувати кошти банківським переказом - чим більше сума перерахування, тим нижче комісійні (максимум 3%), операція проводиться миттєво
 • переслати гроші поштою - кошти переводяться протягом 2 діб
 • внести готівку через платіжний термінал
 • перевести віртуальні гроші з одного накопичувача на інший через обмінник або за допомогою прямого переказу - у другому випадку комісійний збір не стягується, а гроші переміщаються моментально


купити спеціальну карту і перенести її код в електронний гаманець  перерахувати кошти банківським переказом - чим більше сума перерахування, тим нижче комісійні (максимум 3%), операція проводиться миттєво  переслати гроші поштою - кошти переводяться протягом 2 діб  внести готівку через платіжний термінал  перевести віртуальні гроші з одного накопичувача на інший через обмінник або за допомогою прямого переказу - у другому випадку комісійний збір не стягується, а гроші переміщаються моментально

Перевести в готівку кошти, що знаходяться на електронному накопичувачі, можна по-різному:

 1. вивести їх на банківську картку
 2. провести засоби через спеціальні організації, які займаються конвертацій електронних грошей
 3. здійснити переміщення на банківський рахунок

Як завести електронний гаманець Webmoney?

Створити гаманець Вебмані можна різними способами: від цього залежить функціонал облікового запису і можливості користувача. Але навіть простої реєстрації вистачить для проведення стандартних платіжних операцій.


Процедура створення накопичувача складається з наступних етапів:

 • Для початку увійдіть start. webmoney.ru і у вікні, наберіть номер свого телефону, потім клацніть по опції «Продовжити»
 • Після цього на сторінці персональних даних внесіть інформацію в поля, обов'язкові для заповнення. Після запропонованої перевірки знову натисніть кнопку «Продовжити»
 • На ваш особистий електронну адресу прийде лист з реєстраційним кодом, який пропонується ввести самостійно або пройти по посиланню, щоб підтвердити.
  Потім відкривається вікно з пропозицією відправити комбінацію цифр на один з сервісних телефонних номерів. У відповідь прийде СМС з кодом, який слід вказати на тій же сторінці внизу


У відповідь прийде СМС з кодом, який слід вказати на тій же сторінці внизу

 • В кінці процедури з'являється поле для внесення прізвища та ініціалів, домашньої адреси, електронної пошти та пароля
 • Після реєстрації відкривається програма WM Keeper Mini, дозволяючи вибрати в меню «Гаманці». Після цього слід вказати потрібну вам електронну валюту (наприклад, WMR - еквівалент рубля), прочитати умови угоди і відзначити, що ви з ними згодні

Залишається скористатися кнопкою «Створити» - і гаманець готовий! На нього можуть надходити гроші для проведення платежів.

Якщо ви побажаєте розширити свої можливості, оформляйте спеціальні сертифікати, щоб виводити кошти на банківські рахунки, карти, здійснювати через систему комерційну діяльність.

Як створити інтернет-гаманець Ківі?

Система Ківі універсальна: вона дозволяє виробляти самі різні категорії платежів. Це не тільки покупки в мережі, оплата мобільного зв'язку, грошові і банківські перекази . Через Ківі гаманець оплачуються послуги ЖКГ, інтернету і IP-телефонії, купуються авіаційні і залізничні квитки.


Ось маршрут, по якому слід пройти для створення накопичувача в популярній системі:

 • Заходьте на сайт QIWI і вибирайте опцію «Зареєструватися»
 • На станиці реєстрації прочитайте умови договору, поставте позначку про свою згоду з ними, вкажіть номер мобільного телефону і введіть капчу
 • Натисніть кнопку «Зареєструватися»
 • Через кілька хвилин ви отримаєте СМС, що містить пароль Ківі гаманця

зайшовши в особистий кабінет , Зверніть увагу на вкладку «Поповнення». При вході в неї виявляється перелік усіх можливих способів перевести гроші на гаманець в системі Ківі.

Як створити електронний гаманець Яндекс?

На початку, як завжди, увійдіть в систему і натисніть на центральну кнопку «Відкрийте рахунок». Подальший алгоритм описаний нижче.


Подальший алгоритм описаний нижче

Як завести електронний гаманець Webmoney?
Як створити інтернет-гаманець Ківі?
Як створити електронний гаманець Яндекс?
Хочете поринути в світ електронної комерції?
Навіщо потрібен електронний гаманець?
Як використовувати електронний гаманець?
Як створити інтернет-гаманець Ківі?
Як створити електронний гаманець Яндекс?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью