<
 • Главная
Статьи

Чи не підключається модем мегафон до комп'ютера. Як налаштувати модем мегафон

 1. Як встановити модем Мегафон
 2. Як включити модем Мегафон
 3. Налаштування модему Мегафон
 4. Як підключити?
 5. вибір маршрутизатора
 6. Підключення і установка параметрів
 7. Налаштування з'єднання
 8. етапи підключення

За допомогою модему від «Мегафона» ви можете в будь-який час виходити в інтернет і бути на зв'язку зі своїми рідними та близькими. Але ось, на жаль, як правильно встановити і підключити його знають не всі. Якщо і ви зіткнулися з проблемою підключення модему, то читайте інформацію в статті.

Як встановити модем Мегафон

Найголовніше, що варто пам'ятати - підключати щойно придбаний модем «Мегафон» потрібно при повному завантаженні вашого комп'ютера або ноутбука. При підключенні девайса через USB-порт до комп'ютера автоматично запуститься програмне забезпечення. І, як тільки операційна система виявить новий підключений пристрій, в правому нижньому куті робочого столу екрану виникне інформація про початок установки потрібних параметрів. Після цього необхідно натиснути на екрані на напис «ок». Далі почнеться інсталяція драйвера на комп'ютер.

Після всіх цих дій станеться, програма. Тут необхідно буде натиснути на блок з написом AutoRun, тим самим запускаючи потрібну команду на інсталяцію автоматично. Потім все нові програми за замовчуванням встановлюються на диск «С» в папку «Program Files». Потім натискайте «далі» і помістіть ярлик на свій робочий стіл. Тепер необхідне програмне забезпечення для модему успішно встановлено. І можна приступати безпосередньо до виходу в інтернет.

Як включити модем Мегафон

На своєму робочому столі натискаєте на ярлик «Мегафон-інтернет». Далі в діалоговому вікні - «Підключити». Наберіть в пошуковій браузерної рядку будь-яку адресу або питання. Якщо сторінка інтернету відкрилася досить швидко, значить, швидкість передачі даних хороша, і ви можете гуляти спокійно по просторах інтернету. Якщо виникла необхідність відключення модему, необхідно в діалоговому вікні програми «Мегафон-інтернет» натиснути функцію «відключити».

Налаштування модему Мегафон

За замовчуванням абсолютно всі налаштування подівся встановлюються для безпосереднього виходу в інтернет. Якщо ви не особливо добре володієте роботою на комп'ютері, то міняти що-небудь в цих налаштуваннях не варто, так як це може вплинути на доступ до мережі. Відключається модем при натисканні в програмі кнопки «відключити» і немає необхідності відразу ж висмикувати девайс з USB-порту ноутбука або комп'ютера прямо в момент вимикання інтернету.

«Мегафон-Модем» - комплект для бездротового виходу в мережу з дому, офісу, автомобіля, кафе або будь-якого іншого місця, де є стільниковий зв'язок. Завдяки технології EDGE, в «Мегафон-Модем» швидкість інтернет-з'єднання лостигает 200 Кбіт / с. У набір від Мегафона входять модем або PC-карта, сім-карта з особливим тарифний планом, CD-диск з драйверами і програмою для з'єднання з інтернетом, інструкція з налаштування обладнання. Щоб підключити інтернет через «Мегафон-Модем», потрібно виконати кілька нескладних дій.

Вам знадобиться

Комплект «Мегафон-Модем»

Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як підключити інтернет через мегафон-модем" Як налаштувати МТС-модем Як зробити антену для модему "Мегафон" Як налаштувати 3G-інтернет в мережі Мегафон

Інструкція


Вставте SIM-карту металевими контактами вниз в отвір для нього модему або PC-карти. Якщо в ваш комплект від Мегафона входить PC-карта, то підключіть до неї антену.

Помістіть CD-диск в дисковод комп'ютера. Дочекайтеся автоматичного завантаження установника Wireless Manager і завершите додавання програмного забезпечення на жорсткий диск, слідуючи підказкам системи.

Встановіть модем або PC-карту в потрібний роз'єм комп'ютера. Дочекайтеся оповіщення про успішну установку драйверів до нового пристрою.

Відкрийте встановлену програму для підключення модему або PC-карти до мережі. Якщо потрібно вказати PIN-код, то введіть його у відповідне поле.

Дочекайтесь появи індикатора потужності сигналу та назви оператора в вікні програми Wireless Manager. Клацніть по зображенню «чарівної палички».

У вікні поставте галочку біля пункту «Створити нове підключення», напишіть назву нового підключення та натисніть кнопку «Далі».

Встановіть пункт GPRS / EDGE Ви вибрали тип з'єднання для передачі даних. Виберіть «Мегафон» зі списку доступних операторів, розташованого в нижній частині екрана. У разі, якщо потрібний постачальник інтернет-послуг відсутня в цьому Спіка, відзначте рядок «Other». Натисніть «Далі».

Перевірте, що в якості точки доступу вказана запис GPRS / EDGE, і знову натисніть кнопку «Далі». Якщо необхідно, то в формі, що з'явилася введіть ім'я користувача та пароль для доступу до мережі. Для створення підключення без використання цих даних просто залиште поля порожніми. Натисніть «Далі».

Щоб ввести додаткові параметри, необхідні для доступу до мережі, виберіть пункт «Додатково» в розділі «Точка доступу». Вкажіть адресу точки доступу, адреса DNS, логін і пароль, які надані оператором.

Натисніть кнопку «Готово», щоб завершити створення нового підключення. Для виходу в інтернет виберіть тип підключення зі списку на екрані і натисніть кнопку «Підключити».

як просто

Інші новини по темі:


Якщо ви є власником ноутбука або нетбука, тоді для вас є актуальним питання бездротового підключення до мережі інтернет. Один з варіантів його здійснення - використання CDMA модемів. Дані пристрої прості в підключенні і налаштуванні. Вам знадобиться - телефон стандарту CDMA.


Модеми gsm дають можливість доступу до інтернету з ноутбука або комп'ютера бездротовому режимі, використовуючи для з'єднання мережі мобільних операторів. Це зручно для використання в поїздках або якщо у вашому районі немає можливості підключити провідний інтернет. Вам знадобиться - комп'ютер; -


Уже давно багато компаній надають послуги доступу до інтернету через USB-модеми. Якщо ви вибрали компанію «Мегафон», то врахуйте декілька тонкощів використання даних пристроїв. Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як підключити інтернет Мегафон на ноутбук" Як підключити ноутбук до


Інтернет необхідний людині завжди і всюди, для успішної та ефективної роботи та приємного дозвілля. На сучасному етапі розвитку технологій можна підключитися до інтернету з будь-якої точки земної кулі. В цьому відношенні дуже зручний інтернет від операторів стільникового зв'язку, в тому числі, Мегафона. для


GPRS - це послуга надається мобільними операторами, яка дозволяє виходити в інтернет через телефон або використовувати його в якості модему. З її допомогою можна перевіряти пошту, завантажувати контент, спілкуватися в ICQ і ін. Кожен оператор мобільного зв'язку надає свої настройки для


Модем є пристроєм, за допомогою якого можливий вихід в інтернет на вашому ноутбуці. Підключити інтернет до ноутбука можна кількома способами. Можна підключити так, як зазвичай підключають стаціонарні комп'ютери, тобто звичайний модем і мережевий кабель. Можна скористатися Wi-Fi


Якщо у вашому мобільному телефоні існує вбудований модем, то ви можете підключити його до комп'ютера і вийти в мережу інтернет. Ця стаття про те, як підключити інтернет на комп'ютері за допомогою модему. Підключення здійснюється в кілька кроків. Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як

Сучасні технології швидко розвиваються. Навіть при відсутності у віддалених населених пунктах якісного проводового інтернету на допомогу приходить мобільний варіант. Давайте розглянемо, як підключити WiFi через модем Мегафон і роздавати інтернет на всі портативні пристрої в будинку.

Як підключити?

До цього питання потрібно підходити з усією серйозністю. Тому розділимо всю інструкцію логічні пункти, виконання яких є обов'язковим для роботи інтернету.

вибір маршрутизатора

Це ключовий фактор. Далеко не всі моделі мають відповідний роз'єм і функцію роздавати інтернет з модемів. Тому вивчіть параметри свого роутера і при необхідності купіть новий. Основні характеристики:


Основні характеристики:

Підключення і установка параметрів

Для початку підключіть USB-модем в відповідний порт на маршрутизаторі. Усе. Основна частина завершена. Тепер залишилося встановити певні параметри і налаштувати з'єднання. Для цього:


Для цього:

Тепер можна приступати до найтонших налаштувань роздачі інтернету через модем.

Налаштування з'єднання

У нових маршрутизаторах з'явилася функція автоматичної конфігурації підключення 3G модему. Для цього потрібно (розглянемо на прикладі роутера TP-Link):


Для цього потрібно (розглянемо на прикладі роутера TP-Link):

Якщо у вас застаріле пристрій і прошивка, для успішної настройки потрібно знати дані мобільного оператора, такі як APN, логін і пароль. Також змінюється і алгоритм підключення. Наведемо дані від Мегафон:

 • APN - internet;
 • Логін - gdata;
 • Пароль - gdata.

Залишилося внести ці дані у відповідні поля. Для цього виконайте наступне:


Для цього виконайте наступне:

Для підключення 4G модему все набагато простіше:

 1. У рядку «Тип з'єднання» виберіть «3».
 2. В поле «Провайдер» виберіть країну і оператора. Наприклад, Росія і Мегафон.
 3. Далі інші поля заповняться автоматично, тільки натисніть «Зберегти» і перезавантажте роутер.

Тепер ви знаєте, як підключити WiFi через модем Мегафон. Аналогічто це можна зробити і з іншими операторами, при цьому інтернет буде у всій домашньої локальної мережі. Якщо залишилися питання - пишіть їх в коментарі.

Модеми від «Мегафон» дуже зручні при поїздці на дачу або в будь-яке інше місце, де немає проводового з'єднання. Придбати їх можна в будь-якому салоні зв'язку стільникового оператора. Але як підключити модем мегафон правильно, щоб отримати доступ до інтернету на високій швидкості ? Поради, наведені нижче, допоможуть абонентам вирішити таку проблему.

етапи підключення

Щоб підключитися до ноутбука, потрібно включити пристрій і дочекатися, поки операційна система повністю завантажиться. На наступному етапі потрібно взяти модем і вставити в його бічній слот симкарту. Слід пам'ятати, що на рахунку цього номера повинен бути позитивний баланс або підключений відповідний тарифний план з безлімітним інтернетом від «Мегафон».

Модем потрібно вставити в вільний вхід для usb-пристроїв і подивитися, чи не з'являться на екрані ноутбука повідомлення. Якщо модем від мегафон знаходиться в справному стані, то через хвилину, на пристрої виникне звіт про те, що почалася установка програми «Мегафон інтернет». Всі необхідні для роботи програми драйвери автоматично з'являться в системі.

Після того, як обладнання встановиться, абоненту стільникового компанії необхідно зайти в «Диспетчер пристроїв» і подивитися, чи коректно працює модем. Потім почнеться реєстрація пристрою в мережі, про що повідомить колірний індикатор. Залежно від рівня сигналу і швидкості інтернету, він може бути синім або зеленим. Тепер обладнання повністю готове до роботи, і можна сміливо заходити на улюблені сайти або в соцмережі.

Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням операційної системи Windows, то установка модему Мегафон не повинна викликати у вас труднощів. Перший крок, який необхідно зробити - це встановити модем в гніздо стандартного USB-порту. Як тільки ви це зробите на екрані монітора з'явиться діалогове вікно, що містить пункт з пропозицією запустити файл autorun.exe. Виберіть цей пункт клацанням миші тим самим запускаючи майстер установки нового обладнання - модему Мегафон.

Майстер крок за кроком проводить користувача через весь процес інсталяції модему. Завдяки йому ніяких особливих знань в тому, як підключити модем Мегафон - не знадобиться. Підключення модему Мегафон здійснюється в кілька кроків, відповідних окремих віконцях майстра:

 1. Вікно з ліцензійною угодою. Більшість вітчизняних користувачів ПЗ марно вмовляти читати текст ліцензії та, все таки, якщо ви людина відповідальна і грамотний ознайомтеся з його вмістом, перш ніж переходити до наступного етапу. Натискаємо кнопку «Далі».
 2. Наступний екран містить поле для вказівки папки установки програмного забезпечення модему. Можна погодитися із значенням за замовчування або вказати іншу папку.
 3. Віконце містить текст відображається в меню «Пуск». З цим значенням можна вчинити так само, як і з попереднім.
 4. Вікно завершення роботи майстра з кнопкою «Готово». Натискаючи цю кнопку ми закінчуємо процес інсталяції і переходимо до вікна «Мегафон Модем» в якому можна перевірити роботу з'єднання.

Після закінчення процесу інсталяції ПО модему головне вікно програми «Мегафон Модем» з'явиться автоматично, але при щоденному користуванні Інтернетом для його запуску потрібно користуватися ярликом на робочому столі або відповідним пунктом меню «Пуск». Головне вікно програми містить велику кнопку «Підключити», після натискання на яку модем відкриває сеанс зв'язку а напис на кнопці змінитися на «Відключити» - її потрібно буде натиснути знову, по завершенні роботи з Інтернетом.


Як підключити?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью