<
 • Главная
Статьи

Десять корисних порад по роботі в Фотошоп

 1. 1. Зустрітися з Інструментами
 2. Визначтеся з Основним набором інструментів
 3. 2. Знайомство з панеллю шарів
 4. 3. Економте час за допомогою Шар-Масок
 5. 4. Control-S Правильно?
 6. Що і Де
 7. Формат і якість
 8. 5. Знайте різницю між рекомендаціями для інтернету і друку
 9. 6. Набори! Набори! Набори!
 10. 7. З легкістю змінюйте кольори за допомогою коригувальних шарів
 11. 8. Навчіться організовувати своє Робочий простір
 12. 9. Освойте інструмент Перо
 13. 10. Запам'ятайте Швидкий доступ
 14. Потрібно більше порад?

Photoshop для вас в новинку? Ми допоможемо вам розібратися, що до чого!

Вивчення Photoshop може зайняти чимало часу, і є безліч речей, про які я, на свій жаль, не знала, коли починала цим займатися. Тому сьогодні представляю вашій увазі десять корисних заміток, завдяки яким працювати з Photoshop стане набагато легше! Ви дізнаєтеся про найважливіші інструментах і трюках, які зможе освоїти навіть новачок.

1. Зустрітися з Інструментами

Це панель інструментів Photoshop.

Клацніть по подвійний стрілочки, щоб розташувати інструменти на панелі в один або два ряди.

А ви знали, що її можна налаштувати під себе?

Хоча безліч корисних інструментів завжди будуть у вас на увазі, ви можете втратити додаткові інструменти, приховані за трикутниками в правому нижньому кутку, користуючись тільки тим, що розташоване «на поверхні».

Так що налаштуйте панель інструментів під себе - нехай це буде корисна напоминалка про те, що варто спробувати нові інструменти!

Натисніть Edit> Toolbar (Редагування> Панель інструментів ...), щоб вручну вибрати інструменти. Групуйте їх, згідно з рівнями пріоритетності - наприклад, одну групу можуть скласти інструменти, які ще належить освоїти, а іншу - ті, що ви використовуєте постійно.

Не перевантажуйте панель інструментами, які ви не використовуєте; замість цього помістіть в неї свої найулюбленіші інструменти!

Визначтеся з Основним набором інструментів

Всі інструменти не будуть потрібні в кожній роботі, і тому важливо створити сильну базу, з декількома гнучкими інструментами, які гарні в різних видах робіт.

Тут ви бачите два різних проекти: малюнок на планшеті і Фотоманипуляции. Звернули увагу, що інструменти для обох проектів ідентичні?

Звернули увагу, що інструменти для обох проектів ідентичні

У той час як перший проект - це цілком і повністю малюнок, другий дуже залежимо від моїх ілюстративних навичок. Тому не переживайте, якщо ви ще не знайомі з цими інструментами! Ваш основний набір повинен відображати ваші інтереси, будь то дизайн, фотографія або ілюстрації.

А ще не забувайте, що багато інструментів Photoshop можна використовувати для різних цілей. Наприклад, інструментом Pen А ще не забувайте, що багато інструментів Photoshop можна використовувати для різних цілей (Перо) можна скористатися як для того, щоб відокремити модель від фону, так і для створення векторної ілюстрації.

Є й інші інструменти, які вам знадобляться, але вважайте їх другорядними. Наприклад, інструменти Pen Є й інші інструменти, які вам знадобляться, але вважайте їх другорядними (Перо) і Move (Переміщення), на перший погляд не здаються особливо креативними, однак вони потрібні (і часом потрібні дуже часто) для поліпшення робочого процесу.

А які у вас основні інструменти?

На початку у вас завжди будуть фаворити. Але в міру поліпшення ваших навичок киньте собі виклик і спробуйте нові інструменти і креативні ефекти.

2. Знайомство з панеллю шарів

Одночасне натискання клавіш Control + Shift + N створює новий шар.

Панель шарів дуже ефективна і корисна. Вона змінить ваш погляд на розробку, відкривши вам незліченну кількість можливостей в Photoshop.

Але яким чином?

Ну, взагалі, панель дозволяє контролювати декілька параметрів. Opacity (Непрозорість), Fill (Заливка) і Color (Колір) лише деякі з них. За допомогою цих параметрів ви можете змінювати свої шари, створюючи безліч класних ефектів.

Текстові ефекти, наприклад, часто створюються за допомогою неймовірних Layer Styles (Сталий шару).

Текстові ефекти, наприклад, часто створюються за допомогою неймовірних Layer Styles (Сталий шару)

На початку ви, можливо, будете використовувати панель шарів по її першорядного призначенням - щоб утримувати вашу роботу на окремих шарах, але я дуже рекомендую розібратися з нею детальніше. Вивчіть панель настільки, наскільки можете, і ви відкриєте для себе нові способи створення деталізованих робіт.

Чи відчуваєте проблеми з кольором? Спробуйте попрацювати з Layer Blend Modes (Режими накладення шарів). Хочете отримати більш яскравий результат? Можливо, ваше рішення - це Adjustment Layer (Коригувальний шар).

3. Економте час за допомогою Шар-Масок

Підійшов час провести важливу розмову - розмова про шар-масках.

Новачків шар-маски можуть заплутати, проте вони життєво важливі для ефективного редагування.

Щоб скористатися шар-маскою:

Тут я намалювала коло посеред маски, щоб показати білий фон під шаром, залитим синім кольором

 1. На панелі шарів виберіть потрібний вам шар.
 2. Потім клацніть на кнопці шар-маски (примітка перекладача: кнопка виділена на зображенні під номером 1).
 3. За допомогою обраного вами інструменту нанесіть білий або чорний колір на маску, щоб приховати або показати частини цього шару. В даному випадку, я скористалася інструментами Selection (Виділення) і Paint Bucket (Заливка).

Використовуйте шар-маски в будь-яких роботах! Впровадити їх у свою звичайну роботу, щоб будь-які корективи завжди можна було безболісно скасувати.

Більшість часу складності з цією функцією виникають через нерозуміння того, коли їй користуватися. Новачки часто просто скористаються інструментом Eraser Більшість часу складності з цією функцією виникають через нерозуміння того, коли їй користуватися (Ластик), так як це найшвидше вирішення.

Також ви можете використовувати маски для створення ізольованих об'єктів, а потім вставляти їх в свої роботи.

4. Control-S Правильно?

Зберегти або Зберегти як ...? Ось у чому питання.

Якість має значення, так що, перш ніж ви збережете роботу і закриєте програму, подумайте ось про що:

 • Навіщо мені потрібен цей файл?
 • Де я можу його зберігати?
 • В якому форматі він мені потрібен?
 • Як зберегти його в найкращій якості?

Як зберегти його в найкращій якості

Вище ви бачите порівняння різних рівнів якості, 1 - 83%, 2 - 1%. Зображення взято з Envato Elements.

Що і Де

Відповідь на перше питання - це буде ваша робота використана онлайн. У графічних матеріалах для постів онлайн якість не настільки важливо, в той час як друковані матеріали повинні бути збережені з високою роздільною здатністю. Досліджуйте рекомендації для друку, щоб зрозуміти, для чого потрібні такі важливі настройки, як Color Modes (Кольоровий профіль) і як ними управляти.

Зберігайте свої файли в такому місці на комп'ютері, куди у вас є швидкий доступ. Photoshop може видати помилку, якщо в файлі бракує деяких елементів (наприклад, шрифтів), тому постарайтеся утримувати все в порядку.

Формат і якість

Тепер, коли ви знаєте, для чого призначається ваша робота, ви можете перейти до її збереженню в потрібному форматі. Багато дизайнерів зберігають свої роботи в декількох форматах - це забезпечує додаткову гнучкість.

Щоб зберегти документ для Web:

Натисніть File> Export> Save for Web (Файл> Експортувати> Зберегти для Web).

Перевірте, як виглядає ваша робота з різними настройками стиснення. Уникайте втрати якості!

5. Знайте різницю між рекомендаціями для інтернету і друку

Як добре буде виглядати ваш дизайн в роздрукованому вигляді?

Зберігати роботу в різних форматах потрібно ще й для того, щоб зрозуміти якість друку. Якщо, наприклад, в вашому малюнку, дизайні або іншій роботі містяться яскраві неонові кольори, то можливо ви будете розчаровані фізичним результатом.

Мінімалістичний дизайн - це величезний тренд частково тому, що це дає більші можливості при друку. Такий дизайн часто простіше надрукувати, і тому він використовується частіше.

Те, що добре виглядає на екрані, не завжди буде виглядати настільки ж добре і на папері. Цьому є безліч причин, і суть однієї з них полягає в тому, як саме чорнило лягають на папір. Ще для цього кроку абсолютно необхідне розуміння різниці між колірними профілями RGB і CMYK.

Працюйте відповідно до своєї ситуації. Щоб відкрити / змінити Color Mode (Кольоровий профіль) вашого файлу, натисніть Edit> Color Settings (Редагування> Налаштування кольорів ...).

)

Протестуйте свої роботи, роздрукувавши їх в поліграфії! Для досягнення найкращого результату дізнайтеся тонкощі роботи принтера конкретної поліграфії.

6. Набори! Набори! Набори!

У реальному світі є такі штуки, як стислі терміни і лякають завдання. Тому економте дорогоцінний час, використовуючи вбудовані набори Photoshop!

Існують набори кистей, фігур, візерунків і багато іншого. Ви можете швидко додати до фотографії фільтр або створити брошуру з абстрактними елементами.

Щоб переглянути їх усі, натисніть Edit> Presets> Preset Manager (Редагування> Набори> Управління наборами).

У кожній категорії відобразиться новий список наборів, але ви можете знайти ще більше, покопавшись в випадаючому меню у правому верхньому кутку.

Одні з моїх улюблених наборів - це набори кистей. Набори кистей від ваших улюблених художників - це теж круто, але скористайтеся і тими, які у вас вже є!

Ці набори включають різні текстури, красиві градієнти і багато іншого.

На скріншоті ви бачите приклад набору кистей Wet Media (Мокрі кисті).

Користуйтеся наборами для створення приголомшливих ефектів! Вони вже організовані для вашої зручності, тому все, що вам потрібно буде зробити - це завантажити їх і приступити до роботи.

7. З легкістю змінюйте кольори за допомогою коригувальних шарів

Створюйте неймовірні схеми освітлення, зробивши всього лише пару кліків!

Adjustment Layers (Коригувальні шари) просто ідеально підходять новачкам в Photoshop. Вони дозволяють без проблем змінити безліч візуальних аспектів вашої роботи.

Потрібно зберегти оригінальне фото? Немає проблем. Інструменти, які залишають можливість відкотити будь-які зміни, на зразок коригувальних шарів, допоможуть вам створити приголомшливі ефекти без втрати якості.

Щоб скористатися коригуючих шаром Color Lookup (Пошук кольору):

Натисніть Layer> New Adjustment Layer> Color Lookup (Шар> Новий Коригувальний шар> Пошук кольору). Виберіть набір для файлу 3DLUT File з меню, що випадає. Натисніть ОК і насолоджуйтеся результатом.

Фотографія з стоку Envato Elements.

Коригувальний шари - це один з моїх улюблених інструментів, і мене шалено тішить той факт, що вони так само підходять для ілюстрацій на планшеті!

Художники, які спеціалізуються на малюванні в Photoshop, використовують ці корекції, щоб спробувати різні колірні палітри, перш ніж прийняти остаточне рішення. Досліджуйте різні схеми освітлення і багато іншого з неймовірними інструментами, як, наприклад, Curves (Криві).

8. Навчіться організовувати своє Робочий простір

Шеф-кухарі люблять утримувати свої кухні в чистоті, так як це сприяє їх акуратності і продуктивності. Так чому б не створити собі чисте робоче місце в Photoshop?

Організація сприяє створенню гарної робочої атмосфери. І навіть якщо здається, що неохайність - це дуже по-творчо, організоване робоче місце може поліпшити ваші роботи.

Для початку закрийте всі зайві вкладки!

Після цього залишається ще чимало способів зробити все ще акуратніше. Наприклад, ви можете закріпити і відкріпити ваші улюблені панелі і набори інструментів.

Потім натисніть Window> Arrange (Вікно> Впорядкувати).

Потім натисніть Window> Arrange (Вікно> Впорядкувати)

Виберіть один з перерахованих варіантів розташування, щоб всі ваші документи відображалися акуратно. Тримайте під рукою джерела натхнення, щоб до них простіше було дістатися.

Стандартне рішення - це Consolidate All to Tabs (Об'єднати всі на вкладках), але ви також можете вибрати, наприклад, 2-up Vertical (2 вгору, по горизонталі), щоб помістити зразок поруч зі своєю роботою.

Потрібно повернути своє робоче місце в первинний вигляд? Натисніть Window> Workspace> Reset Essentials (Вікно> Робоче середовище> Скинути Основна робоче середовище).

Натисніть Window> Workspace> Reset Essentials (Вікно> Робоче середовище> Скинути Основна робоче середовище)

Робоче місце кожного художника буде різним. Деяким подобається бачити більше робочих панелей, ніж іншим. Я, наприклад, не належу до таких, так як вважаю за краще мінімізувати безлад. Але що б не було до душі особисто вам, ви завжди зможете налаштувати робоче середовище так, як хочете.

9. Освойте інструмент Перо

інструмент Pen інструмент Pen  (Перо) (Р) часом може лякати, однак, з часом ви зможете повністю його освоїти (Перо) (Р) часом може лякати, однак, з часом ви зможете повністю його освоїти.

Для початку вивчіть сам інструмент. Опція Path (Контур) потрібна для виділення області, а Shape (Фігура) дозволяє вам створювати власні фігури.

Опція Path (Контур) потрібна для виділення області, а Shape (Фігура) дозволяє вам створювати власні фігури

Потім познайомтеся з Path Operations (Операції з контуром), Alignment (Вирівнювання контуру) і Arrangement (Упорядкування контуру). Дизайнерам, які знайомі з Adobe Illustrator, може бути простіше освоїтися з цим інструментом.

Дизайнерам, які знайомі з Adobe Illustrator, може бути простіше освоїтися з цим інструментом

Найкращий спосіб щось освоїти - це експериментувати! Створіть купу ліній і завитків, а потім пограйте з настройками, начебто Blending Options (Параметри накладення). Можливості воістину безмежні! Не забувайте користуватися інструментом Перо при створенні текстових ефектів, ілюстрацій і багато чого іншого!

Не забувайте користуватися інструментом Перо при створенні текстових ефектів, ілюстрацій і багато чого іншого

10. Запам'ятайте Швидкий доступ

Швидкий доступ - це не новинка.

Однак у дизайнерів деколи виникають проблеми з їх запам'ятовуванням. Хочете навчитися невеликому трюку, який допоможе вам запам'ятати ці клавіші?

Спробуйте цей старий трюк, що допомагає подумати про інструменти. Коли ви думаєте про гарячу клавіші, уявляйте образ, який пояснює що це, або як цим користуватися.

Натискаючи букву В, яка викликає інструмент Brush Натискаючи букву В, яка викликає інструмент Brush  (Кисть), я автоматично уявляю ось це: (Кисть), я автоматично уявляю ось це:

Натискаючи букву В, яка викликає інструмент Brush  (Кисть), я автоматично уявляю ось це:

Запам'ятовуйте ці клавіші по пріоритетності. Як і в першій частині уроку, тут важливо розібратися, які гарячі клавіші вам потрібні найбільше. Вам також буде необхідно запам'ятати додаткові клавіші, які стосуються вашим улюбленим інструментів.

Щоб збільшити розмір кисті, наприклад, натисніть праву або ліву квадратну дужку: [або].

Ваші улюблені гарячі клавіші ви запам'ятаєте з легкістю, так як будете часто ними користуватися, проте варто досліджувати нові можливості.

Потрібно більше порад?

Ви не освоїте Photoshop за один день, і це абсолютно нормально! Просто думайте про це, як про творчий пригоді, яке з часом стає все краще.

Перш, ніж ви закриєте цей урок, запам'ятайте:

 1. Визначтеся зі своїм основним набором інструментів
 2. Зустрітися з панеллю шарів
 3. Економте час за допомогою шар-масок
 4. Правильно зберігайте файли
 5. Знайте різницю між рекомендаціями для друку і для інтернету
 6. Користуйтеся наборами ...
 7. ... і коригуючими шарами.
 8. Організуйте своє робоче місце.
 9. Вивчіть інструмент Перо.
 10. Запам'ятайте гарячі клавіші.

Спробуйте ці поради і розкажіть нам в коментарях про самому корисному для вас!

Автор: Melody Nieves

4. Control-S Правильно?
Photoshop для вас в новинку?
А ви знали, що її можна налаштувати під себе?
Звернули увагу, що інструменти для обох проектів ідентичні?
А які у вас основні інструменти?
Але яким чином?
Чи відчуваєте проблеми з кольором?
Хочете отримати більш яскравий результат?
4. Control-S Правильно?
Де я можу його зберігати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью