<
 • Главная
Статьи

Додати новий віджет. Що значить «додати на Яндекс» віджет

 1. Установка Віджет Яндекс Пошук на сайт
 2. початок установки
 3. Крок 1 - Загальні настройки
 4. Крок 2 - Налаштовуємо форму пошуку
 5. Крок 3 - Виводимо результати пошуку
 6. Крок 4 - Перевірка роботи модуля Яндекс Пошук
 7. Крок 5 - Код для вставки на сайт
 8. Крок 6 - Вставляємо код на свій сайт
 9. Віджети під Yandex
 10. Віджети під Google
 11. Чому висвічується помилка «Не вдалося додати віджет»?
 12. Як відновити роботу програми Google Пошук?

додаємо наступний рядок:

От і все. Тепер у сайту є своя красива плашка. До речі, якщо вона відразу не відобразилася - потрібно видалити плашку сайту з табло, а потім заново її туди додати. У решти користувачів вона оновиться при наступному відкритті браузера і табло.

У маніфесту є ще кілька цікавих функцій, з якими можна ознайомитися на сторінці API Табло. Там є дуже цікава функція нотіфікатор - іконки, що інформують користувача про новий особистому повідомленні або будь-якої іншої оновлюваної інформації. Це дуже зручно якщо сайт підтримує показ повідомлень, тобто якщо є що показати двома-трьома цифрами.

Якщо все ж не працює, то почистіть кеш сайту (саме сайту, щоб новий файл коректно віддавався сервером). У мене і після цього не запрацювало. І допомогло тільки видалення старого віджета з «Табло і додавання його ще раз. І ось, нарешті, все стало як повинно бути.


Вітаю колеги! Зараз я спробую пояснити навіщо і як встановлювати віджет Яндекс Пошук на сайт (Яндекс.Пошук).

На кожному сайті / блозі обов'язково повинен бути пошук по сайту. Це стосується особистих блогів, інтернет-магазинів і корпоративних порталів.

І якщо пошук зроблений кострубато, то користувач йде з такого сайту не знайшовши потрібної інформації. Це може призвести до втрати клієнтів, передплатників і зрештою грошей.

Застосовується до моєї діяльності, можу сказати наступне - в числі моїх постачальників є кілька великих федеральних мереж зі своїми корпоративними порталами. Асортимент у них перетинається, ціни однакові, кого вибрати? Відповідь лежить на поверхні - зручність пошуку потрібного товару і простота оформлення замовлення.

Такі великі корпорації зазвичай своїми силами реалізують портали, але треба сказати це не завжди добре виходить. Є внутрішня і зовнішня обертів медалі. З одного боку система працює без збоїв і помилок, але з іншого - інтерфейс убогий і функція пошуку реалізовано жахливо.

Нещодавно один з моїх постачальників сказав, що Придибало модуль пошуку у Яндекса, і у нього через деякий час стали збільшуватися продажу. Розумієте до чого я хилю? Але це все лірика, повернемося до наших блогах, де все набагато простіше.

Реалізація функції пошуку може бути організована по декількома способами:

 • Вбудований пошук WordPress
 • Інструмент від пошукових систем (Яндекс.Пошук)

Установка стороннього модуля сприятливо впливає на сео оптимізацію сайту під пошукові системи, а також на seo оптимізацію контенту Вашого блогу. Дуже рекомендую прочитати мою статтю, в якій Ви знайдете відповіді яким повинен бути сайт з точки зору пошукових систем.

Установка Віджет Яндекс Пошук на сайт

Вбудований пошук від платформи WordPress досить убогий, у нього немає таких розширених функцій як у Яндекс.Пошук:

 • Можливість обліку морфології;
 • Гнучкість налаштувань - можливість налаштування форми під дизайн сайту;
 • Видача пошукових підказок для зручності пошуку;
 • Статистика пошуку;
 • Доповнення бази синонімами своїх варіантів.

Встановити модуль Яндекс.Пошук на свій сайт дуже просто. Давайте розглянемо цю процедуру по кроках.

початок установки

Для установки модуля пошуку від Яндекс необхідно перейти за посиланням https://site.yandex.ru/ і натиснути велику однойменну кнопку.


Уточнення - перед початком установки необхідно увійти в свій аккаунт Яндекс, у кого немає аккауната необхідно його завести. Після натискання кнопки Встановити пошук буде запропоновано прийняти угоду користувача, що необхідно підтвердити чекбоксів в кінці угоди.

Крок 1 - Загальні настройки

Далі по установці все логічно і зрозуміло. Вказуємо назву пошуку, фільтр залишаємо Помірний. В область пошуку необхідно додати Ваш сайт, можна додати кілька належать Вам сайтів, при цьому при введенні запиту пошук буде відбуватися на зазначених сайтах.


Крок 1 - Загальні настройки

Якщо на Ваш сайт не підтверджені права використання, далі Вас не пропустять. Необхідно підтвердити права на сайт в Яндекс.Вебмастере. Зробити це дуже просто, зараз не будемо зупинятися на цій процедурі.

Крок 2 - Налаштовуємо форму пошуку

На цьому кроці за допомогою візуального конструктора створюємо дизайн пошукової форми для свого сайту. Можна вибрати форму з фоном і без, вибрати колір фону, колір поля для введення запиту і т.д. Обов'язково поекспериментуйте з даними полями, і підберіть кольори під дизайн свого блогу.

У нижній частині конструктора показується підсумкова форма пошуку. Надалі завжди можна буде поміняти дизайн форми, тому надовго не затримуємося на цьому кроці і переходимо до наступного.


Надалі завжди можна буде поміняти дизайн форми, тому надовго не затримуємося на цьому кроці і переходимо до наступного

Крок 3 - Виводимо результати пошуку

На цьому кроці визначається як будуть виглядати результати пошуку. Тут я раджу нічого особливо не змінювати, а лише підкоригувати вкладку Де показувати результати:


Налаштування результатів пошуку

Інші пункти можна залишити за замовчуванням. Єдине перевірте пункт тут раджу поставити - за релевантністю.


Єдине перевірте пункт тут раджу поставити - за релевантністю

Крок 4 - Перевірка роботи модуля Яндекс Пошук

На цьому кроці необхідно перевірити як працює модуль Яндекс Пошук на сайті. У пошуковий рядок введіть назву будь-якої своєї статті і переконайтеся, що пошук працює нормально.


Перевірка роботи пошуку

Крок 5 - Код для вставки на сайт

На цьому кроці отримуємо код модуля пошуку для вставки на свій сайт.


Крок 6 - Вставляємо код на свій сайт

Після копіювання коду (Ctrl-A) йдемо в адмін панель нашого блогу - Зовнішній вигляд - Віджети. Вибираємо віджет Текст і перетягуємо в бічну колонку в потрібне нам місце. Як правило віджет Яндекс Пошук встановлюють у верхній правій частині блогу.

Що таке віджети і як їх встановлювати

Віджет - це графічний модуль, а точніше невеликі програми, які знаходяться на робочому столі і постійно можуть бути використані для перегляду погоди, часу, новин, пошти, пограти в яку-небудь просту гру, а також використовуються для швидкої передачі інформації без допомоги веб браузера. Для того щоб встановити віджет вам необхідно, скачати спеціальну програму в інтернеті.

Засновані віджети (гаджети) на стандартних веб-технологіях, включаючи JavaScript і CSS, але не завжди їх можна вважати продуктом AJAX, тому що вони не можуть підтримувати зв'язок з віддаленим сервером. Для розробників віджетів в рекомендаціях йдеться, що краще код наділити здатністю до роботи при відключенні з'єднання з мережею.

Як встановлювати віджети? - це питання є актуальні, особливо, якщо з віджетами стикаєшся вперше. Зараз ми Вам розповімо, як встановлювати модулі для сайту, віджети Яндекса і гаджети Google.

Віджети під Yandex

Для того щоб встановити віджети на сторінку пошукової системи Яндекса необхідно зверху головної сторінки Яндекса натиснути на посилання «Налаштувати» і вибрати у випадаючому меню пункт «Зовнішній вигляд». Після цього відкриється сторінка Налаштування Яндекса там необхідно натиснути на зелену кнопку «Додати новий блок», яка вас перекине в каталог віджетів. Далі буде все просто. Переходимо в необхідну нам категорію, там зупиняти свій вибір на вподобаним гаджет і натискаємо на нього. Опиняємося після цього на сторінці налаштувань Яндекса, там ми вибираємо «залишити» обраний віджет або «видалити». Після установки всіх необхідних нам віджетів ми зберігаємо результати виконаної нами роботи за допомогою натискання на кнопку «Зберегти».

Віджети під Google

Для того щоб встановити гаджети на сторінку пошукової системи Google необхідно перейти на сторінку iGoogle і там натиснути на посилання «Додати вміст». Потрапляєте ви після цього в каталог з різними гаджетами. Вибирайте вподобаний вам гаджет і натисніть на кнопку «Встановити». Ось ви і встановили гаджети Google, це виявилося не так вже й складно.

Такі модулі можна встановити на будь-який сайт, який розташований на хостингу. Для того щоб встановити гаджети ви повинні володіти правами адміністратора або мати доступ до зміни змісту на сторінках сайту. Ви володієте всіма правами?

Прекрасно, тепер зупиняємо свій вибір на вподобаному віджеті, відриваємо його код установки, копіюємо і вставляємо код на тій сторінці, на якій ми хочемо встановити віджет. Все дуже просто, відразу після установки віджет приступає радувати своєю присутністю ваших відвідувачів і, звичайно ж, безвідмовною роботою.

Велика кількість графічних модулів марно і затребуваними будуть підлітками, які більше цікавляться їх зовнішні дані, ніж їх функціональність. Але, все, ж якісь з них можуть стати дуже навіть корисними і навіть можуть бути необхідні для роботи розробника.

При використанні ОС Android, рано чи пізно деякі користувачі можуть побачити помилку «Не вдалося додати віджет» при редагуванні віджетів робочого столу. Все, що ви робите з пристроєм і всі налаштування, які робите, впливають на систему і її поведінку. Якщо ви зважилися отримати root-права для вашого смартфона або планшета, ви повинні бути готові до появи подібних помилок і їх усунення повністю лягає на ваші плечі.

Яке дію спричинило за собою появу подібного повідомлення, а також як відновити нормальну роботу пристрою, ми розповімо в цьому невеликому матеріалі.

Чому висвічується помилка «Не вдалося додати віджет»?

Причин для появи цієї помилки може бути дві, але обидві вони, так чи інакше, пов'язані з додатком Google Пошук, яке в Android Lollipop ще більше інтегровано в різні компоненти системи і постійно взаємодіє з ними.

 1. Додаток Google Пошук припинило свою роботу екстрених чином і тому немає можливості додати новий віджет.
 2. У процесі отримання root-прав була порушена робота додатка Google Пошук і системі не вдається запустити його або ж воно працює, але не зовсім коректно.

Як відновити роботу програми Google Пошук?

 • Перевірте, чи на місці системне додаток Google Пошук і працює воно належним чином. Якщо немає, то рекомендуємо зробити наступне:
 • Відкрийте магазин Google Play.
 • У пошуку знайдіть додаток Google Пошук, яке, хоча і є стандартним додатком Android Lollipop, може бути завантажений окремо і встановлено з магазину.
 • Встановіть його в пристрій.
 • Відкрийте додаток Google Пошук і перевірте його працездатність.

Може трапитися так, що подібна процедура не виправила становище з додаванням міні-програм на робочий стіл. В цьому випадку переходьте до наступного способу.

 • Натисніть і утримуйте кнопку вимикання на корпусі вашого пристрою до появи меню відключення живлення.
 • Натисніть кнопку Відключити живлення і утримуйте протягом декількох секунд до появи пропозиції перевести телефон в безпечний режим.
 • Натисніть ОК і дочекайтеся повного перезавантаження пристрою.
 • Коли апарат повністю включиться, на екрані ви побачите невелике повідомлення про те, що в даний момент пристрій працює в безпечному режимі .
 • Після цього вимкніть і ввімкніть пристрій звичайним способом, не проводячи ніяких додаткових маніпуляцій.

Після проведення процедури завантаження апарату в безпечному режимі і повернення до стандартного режиму роботи, ще раз спробуйте додати віджет на робочий стіл. Якщо ви знову побачите повідомлення про помилку, переходьте до наступного етапу інструкції.

 • Перейдіть в меню Налаштування вашого пристрою.
 • Виберіть категорію Додатки.
 • Знайдіть додаток Google Пошук (Google Search) і відкрийте сторінку його властивостей.
 • Очистіть кеш і зробіть повне стирання всіх його даних, за допомогою натискання відповідних кнопок на сторінці властивостей.

Помилка «Не вдалося додати віджет» більше не повинна нагадувати про себе.

Як відновити роботу програми Google Пошук?
Асортимент у них перетинається, ціни однакові, кого вибрати?
Розумієте до чого я хилю?
Як встановлювати віджети?
Ви володієте всіма правами?
Чому висвічується помилка «Не вдалося додати віджет»?
Як відновити роботу програми Google Пошук?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью