<
 • Главная
Статьи

Документація :: DNS-зона

 1. налаштування Зона - файл в якому описано відповідність хостів домену та їх IP-адрес. За кожну зону...

налаштування

Зона - файл в якому описано відповідність хостів домену та їх IP-адрес. За кожну зону DNS відповідає не менше двох серверів. Один з них є первинним, primary, інші - вторинними, secondary. Первинний сервер містить оригінальні файли з базою даних DNS для своєї зони. Вторинні сервери отримують ці дані по мережі від первинного сервера і періодично запитують первинний сервер на предмет поновлення даних. У разі, якщо дані на первинному сервері оновлені, вторинний сервер запитує «передачу зони» ( «zone transfer») - тобто бази даних необхідної зони. Передача зони відбувається за допомогою протоколу TCP, порт 53 (на відміну від запитів, які направляються на UDP / 53).

Зміни в базу даних DNS можуть бути внесені тільки на первинному сервері. З точки зору обслуговування клієнтських запитів первинний і вторинні сервери ідентичні, всі вони видають авторитативні відповіді. Рекомендується, щоб первинний і вторинні сервери перебували в різних мережах - для збільшення надійності обробки запитів на випадок, якщо мережа одного з серверів стає недоступною. Сервери DNS не зобов'язані перебувати в тому домені, за який вони відповідають.

Для створення первинної DNS-зони, натисніть кнопку «Додати» → «DNS-зона». ІКС запросить ввести наступні параметри:

параметр значення Ім'я зони Ім'я домену, за який відповідає дана зона DNS-сервера DNS-сервер Ім'я сервера, що відповідає за цю зону (відповідна NS-запис з'явиться в списку записів зони автоматично) E-mail адміністратора Поштова адреса адміністратора, який відповідає за дану зону TTL (Time To Live) Допустимий час зберігання даної ресурсної записи в кеші невідповідального DNS-сервера в секундах оновлення Часовий інтервал в секундах, через який вторинний сервер буде перевіряти необхідність оновлення інформації. Повторення спроби Часовий інтервал в секундах, через який вторинний сервер буде повторювати звернення при невдачі. Старіння Часовий інтервал в секундах, через який вторинний сервер буде вважати наявну у нього інформацію застарілою. Негативне TTL Значення часу життя інформації на кешуючих серверах ((ttl) в наступних записах ресурсів).

Увага! Якщо ви не є досвідченим системним адміністратором, не зраджуйте тимчасові параметри, встановлені за замовчуванням! Дані настройки підходять для переважної більшості створюваних DNS-зоні.

доступ

доступ

Вкладка «Доступ» дозволяє визначити зовнішні адреси, які мають право доступу до інформації даної зони. За замовчуванням дозволено читання з усіх цих служб.

Після створення зони можна переходити до додаванню записівНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью