<
 • Главная
Статьи

Ідеї ​​щодо ведення щоденника. Як правильно вести щоденник: корисні поради

 1. Як вести щоденник: відео
 2. Як правильно вести щоденник: правила
 3. Вести електронний або паперовий щоденник?
 4. Як вести щоденник - види щоденників і мета їх ведення
 5. Як вести щоденник - шкільний щоденник
 6. Як вести діловий щоденник
 7. Як вести цільової щоденник
 8. Для чого потрібен щоденник
 9. 5 принципів ведення щоденника
 10. Из чего почату
 11. Як вести щоденник тренувань
 12. Як завести інтернет-щоденник

Протягом дня у тебе накопичується безліч справ, і багато хто з них ти забуваєш зробити. Для того щоб це більше не сталося, рекомендуємо завести щоденник. Завдяки йому ти завжди будеш виконувати те, що запланував на день.

Переваги щоденника:

 • Тепер ти не будеш забувати як про важливі, так і про другорядні справи.
 • Якщо тобі знадобиться потрібна інформація, ти просто відкриєш потрібну сторінку з минулого тижня або місяця.
 • Ти навчишся правильно планувати свій день.
 • Ти станеш дисциплінованим і у тебе виробиться корисна звичка.
 • Ти будеш прагнути до поставлених цілей і завдань, адже тепер вони будуть завжди перед очима.

У тебе ніколи не було щоденника? В такому випадку ти повинен обов'язково навчитися правильно ним користуватися. Саме від цього залежить, як ти розплануєш свій день і чи вдасться тобі виконати все найважливіше. Він стане твоїм особистим помічником і вже через 1-2 тижні ти просто не зможеш без нього жити! Тепер тобі не потрібно все запам'ятовувати, досить зробити запис у блокноті.

Крок 1. Перш за все, тобі потрібно купити його. Для того щоб тобі хотілося його заповнювати, вибери цікавий дизайн, піднімати настрій. Головна умова - блокнот повинен тобі подобається. Якщо його дизайн буде тебе дратувати, ти відразу ж закинеш його подалі і точно не будеш робити в ньому записи.

Крок 2. Оформлення блокнота. Для того щоб кожен день був неповторним і незабутнім, роби невеликі замальовки в куточку кожного аркуша або просто клей наклейки. Також можеш використовувати різнокольорові маркери.

Крок 3. Розподіл справ. Справи бувають важливими і не дуже. Ті, які потрібно зробити в першу чергу, запиши на самих верхніх позиціях на конкретний день або тиждень. Другорядні - на нижніх рядках.

Також не завадило б на початку місяця і тижня проставляти найважливіші справи, які ти повинен встигнути робити. Заповнювати щоденник можна вранці, перед тим, як приступити до виконання справ. Також ти можеш зробити це напередодні, ввечері, а вранці просто відкрити блокнот і почати свій день


Крок 4. Телефонні номери - важливий розділ, який також повинен бути в щоденнику. Не варто довіряти їх тільки мобільному, адже він може загубитися або зламатися. Обов'язково записуй важливі номера в блокнот, виділи для цього кілька сторінок на початку або кінці щоденника.

Корисні поради з ведення щоденника:

 • Заповнювати його повинен тільки ти, ніколи не довіряй це комусь іншому
 • Для того щоб не шукати півгодини потрібну сторінку, зроби або купи картонну ятати
 • Записуй важливі справи як тільки згадаєш про них, тому що через півгодини ти зможеш забути необхідну інформацію
 • Коли твій щоденник закінчився і тобі потрібно заводити новий, перепиши всю важливу інформацію в нього.
 • Афоризми. Для того щоб бути більш ерудованим, рекомендуємо на кожній сторінці записувати по 1 вислову в день. Це відмінний спосіб навчитися чомусь новому.
 • Важливі цілі і завдання обводи червоним маркером, другорядні - зеленим або синім, за бажанням.
 • Для того щоб не спізнюватися і встигати все зробити, проставляється біля кожного завдання певний проміжок часу, який ти готовий виділити на її виконання.
 • Коректуй план, якщо з'явилися будь-які зміни - додавай замітки на нижніх рядках.
 • В кінці кожного тижня і місяця відзначай, які із завдань ти не встиг виконати і чому. Постав їх в пріоритет і виконай в найближчі дні.
 • Плануй розумно. Якщо ти заплануєш занадто багато справ на день, то можеш не встигнути їх виконати. Саме тому ми радимо розпланувати справи розумно, розподіляй завдання розумно.
 • Немає нічого страшного в тому, якщо ти трохи не встигаєш. Протягом дня відбуваються різні події і непередбачені ситуації, тому ти можеш злегка відійти від початкового плану.

Завдяки щоденника ти помітиш, що твоє життя кардинально змінилася - ти станеш набагато відповідальніше і исполнительнее. Зміни торкнуться як твою роботу, так і особисте життя - адже ти дрібними кроками йтимеш до успіху.


Як вести щоденник: відео

Тут ви побачите, як правильно вести свій щоденник і на що варто звернути увагу при плануванні дня.

Щоб стати успішним Манімейкера необхідно будувати плани і фіксувати виконану роботу, а це неможливо зробити без щоденної газети. У цій статті розповім вам про правила ведення щоденника, якими користуюся сам.

Безумовно, існують такі прийоми, які дозволяють правильно планувати свою діяльність і в підсумку виконувати всі заплановані завдання. Мої правила підійдуть усім - бізнесменові, студенту, чоловікові і жінці.

Як правильно вести щоденник: правила

Перше правило. Будь-щоденник повинен вестися щодня. Здавалося б, немає нічого складно, регулярно записувати свої плани і постійно робити записи, але для багатьох це здається майже нездійсненним завданням і дуже важким випробуванням. Саме завдяки постійному планування відбувається виховання в собі організованості і боротьба з лінню.

Включайте силу волі і не дозволяйте собі розслабитися, як би вам не хотілося відкласти підведення підсумків якогось дня, але потрібно зібратися з силами і зробити це. Чи не пропускаємо жодного дня у веденні, це правильно!

Друге правило. Блокнот для записів має бути у вас завжди під рукою, де б ви не знаходилися. Це допомагає вчасно записувати нові завдання, роздуми і думки. Допомагає завжди виконувати поставлені цілі і ні про що не забувати. Блокнот може бути і в електронному вигляді , Наприклад на смартфоні або планшеті.

Третє правило. Завдання повинні бути в чіткій формі. Будь-який запис в щоденнику повинна нести чіткий порядок дій. Якщо є сумніви з приводу, чи варто вам робити щось чи ні, тоді краще записати в чернетки. А робочий план повинен бути структурованим, чітким і зрозумілим.

Четверте правило. Визначайте час на виконання певних завдань. Тільки знаючи точно, скільки вам буде потрібно часу на виконання конкретного завдання, можна правильно планувати свій день і виконувати набагато більше запланованого. Але варто враховувати час на перерву, коли можна поспілкуватися з друзями, родичами. І також необхідно вставляти в план позапланові блоки, дуже часто з'являються позапланові справи, начальник попросив щось зробити несподівано, або у родичів щось сталося. А з позаплановими блоками навіть такі ситуації у вас будуть заплановані в щоденнику.


П'яте правило. Щоб правильно вести ваші записи, потрібно вибрати з усього списку найголовніші цілі і намагатися їх позначати за допомогою яких-небудь значків, кружечків або зірочок. Менш важливі справи також варто виділити, до них можуть ставитися огляди новин або читання корисної літератури. Важливі справи повинні виконуватися з самого ранку в першу чергу. Також можна зробити списки A - B - C, де «A» це найважливіші завдання, «B» другі за значимістю, і далі «C» найменш значущі.

Шосте правило. Обов'язково здійснювати контроль над своїми записами і проводити аналіз над поставленими завданнями. Якщо не вдалося виконати за день важливі завдання - то необхідно переносити їх на наступний день в щоденнику. По закінченню дня проводиться аналіз виконаної роботи і складається новий список справ на завтра. Трохи нижче складається аналіз корисної роботи за сьогодні і загальний час, витрачений на це. Такий звіт перед своєю персоною допомагає побачити, як багато ви зробили в поточний день і належним чином налаштуватися на наступний, якщо ви розумієте, що схалтурили сьогодні.

Сьоме правило. Вже говорили про те, що правильніше ставити в ваш план в першу половину дня, але також необхідно планувати і якісь приємні речі, наприклад порадуйте себе чим-небудь вранці, або ж робіть собі заохочення, після того як вам вдалося закрити два важливих об'ємних справи. Якщо ж ви будете вести тільки робочі моменти в щоденнику, то все це справа вам скоро набридне і ви закинути планування. Радуйте себе і вносите це в план.

Вести електронний або паперовий щоденник?

Багато хто задається цим питанням, однозначної відповіді немає. Я, наприклад, пишу на папері набагато довше ніж друкую на клавіатурі, відповідно мені зручніше електронний варіант. Також він зручніше ще й тим, що можна редагувати скільки завгодно, в паперових варіантах доводиться все перекреслювати, що не дуже зручно і естетично. Але коли потрібно щось швидко записати, зручніше звичайний папір з ручкою.

Іноді я сам плутаюся, коли є записи на папері, на смартфоні, планшеті та комп'ютері. В ідеалі, щоб все це синхронізувати, але папір з електронними носіями синхронізуватися апріорі не може. Доводиться все це справа переписувати в одне місце, у мене це комп'ютер, так як друкувати на смартфоні мені не дуже зручно.

Однак, я не стягнутого і купив паперовий щоденник Гліба Орхангельского, цікава штука, в ньому враховуються всі моменти, які я описав у статті, підійде чоловікам, жінкам, студентам, в загальному всім, подивіться відео:

Ось і всі мої основні правила ведення щоденника вам відомі, їх може застосувати на практиці навіть школяр. Спробуйте їх використовувати в своїй роботі, щоб зробити свій день набагато продуктивніше. Але врахуйте, що це загальні правила, немає однозначного секрету правильного ведення щоденника ». Пробуйте, експериментуйте, в загальному відпрацьовуйте зручні вам схеми. Бажаю удачі!

У коментарях розкажіть будь ласка, чи ведете ви щоденник і якими прийомами користуєтеся?

Інструкція

Для початку необхідно вибрати правильний якісний щоденник. Абсолютно неважливо, яким він буде зовні: в шкіряній палітурці або твердої паперовій обкладинці, з кольоровими сторінками або звичайними білими, форматом А4 або А5. Найголовніше, на сторінках повинні бути проставлені дати і дні тижня, а також тимчасові інтервали. Краще, якщо під кожен день буде відведено 2 сторінки: одна для планування по годинах, інша - для нотаток.

Щоденник недарма отримав свою назву. Вести його необхідно щодня. Записуйте завдання і плани по мірі їх виникнення. Наприклад, якщо вас покликали на весілля через 3 місяці, запишіть це на тиждень перед планованим подією. Ви не будете складати плани на вихідні, пам'ятаючи про торжество. Не забудьте нагадати собі про цю подію за 3-4 тижні, помітивши в щоденнику «купити подарунок і наряд». Протягом дня також тримайте щоденник під рукою, можливо, вам буде потрібно записати важливу інформацію або запланувати якусь справу.

Формулюйте завдання конкретно, розбиваючи великі на більш дрібні. Недостатньо написати «ремонт кімнати». Заплануйте на один день поклейку шпалер, на наступний - покупку нових меблів і т.д. Найнеприємніші або складні завдання записуйте на ранкові години. Постійно відкладаючи їх на вечір, велика ймовірність, що вони залишаться невиконаними. Дайте кожній задачі ступінь важливості. Наприклад, якщо вам обов'язково потрібно провести переговори з клієнтом, поставте навпроти цього запису цифру 1. Якщо поїздка в гості може почекати, позначте її цифрою 3. Намагайтеся насамперед виконувати надважливі справи.

На сторінці заміток робіть записи, які допоможуть вам виконати поставлені завдання. Це можуть бути номери телефонів, за якими потрібно зателефонувати, адреси та графіки робіт організацій, суми грошей, які треба віддати, і т.п. Щовечора підводите підсумки за день. Викреслюйте або позначайте галочкою ті завдання, які успішно виконані. Переносите на інший день то, що виконати не вдалося. Не плануйте занадто багато на день, розраховуйте свої сили.

Як щоденник допоможе стати вам успішніше? Заносячи записи і плануючи свої справи, ви підсвідомо даєте собі обіцянку - виконати їх. Можливо, спочатку для цього буде потрібно перебороти свою лінь і забудькуватість, але вже через пару місяців регулярного ведення щоденника ви помітите прогрес. Щоб перший час вам було легше втягнутися в новий ритм життя, поставте собі за мету: виконати 3 намічені завдання. Через 1-2 тиждень - виконати 5 завдань. Збільшуйте темп, намагаючись здійснювати все заплановане на день.

Щоденник - невід'ємна частина життя багатьох школярів, студентів, бізнесменів, та й взагалі, людей будь-якого віку та професії. Щоб правильно вести щоденник потрібно конкретно знати для яких цілей ми його використовуємо. Наведена нижче інструкція допоможе розібратися.

Як вести щоденник - види щоденників і мета їх ведення

Існує кілька типів ведення щоденника для різних людей і цілей:

 • Шкільний щоденник (мета - запис подій повсякденного життя без будь-якої конкретної мети).
 • Діловий щоденник (мета - запис майбутніх справ).
 • Цільовий щоденник (мета - запис цілей на короткострокову або довгострокову перспективу, їх аналіз).

Як вести щоденник - шкільний щоденник

Багато з дітей в шкільні роки ведуть щоденник. Для цього практично не існує будь-яких правил, пиши що хочеш. Незважаючи на це, щоденник прийме більш структурний і приємний вигляд, якщо записувати в нього тільки самі запам'ятовуються враження, важливі події. Перед кожною запискою бажано вказувати дату сталося події.


Як вести діловий щоденник

Діловий щоденник в основному призначений для бізнесменів, менеджерів, маркетологів і людей подібних професій. Ведення ділового щоденника має багато своїх тонкощів. Самим раціональним шляхом ведення щоденника є Time management (менеджмент свого часу). Тайм менеджмент - вміння розподіляти свій час максимально ефективно і раціонально. Перед тим як почати вести діловий щоденник, необхідно налаштувати себе на суворий режим дня.

Основні принципи тайм менеджменту:

Визначтеся з часом, яке будете приділяти роботі, наприклад з 10:00 ранку до 20:00 вечора.

Розкладіть всі заплановані справи за рівнем важливості та терміновості. Існує 4 види справ:

 • Важливі і термінові.
 • Важливі, але не термінові.
 • Чи не важливі, але термінові.
 • Чи не важливі і не термінові.

Відповідно, важливі і термінові справи виконуються в першу чергу, так як вони найбільш пріоритетні. Після виконання всіх запланованих на день важливих і термінових справ, приступайте до виконання не важлива, але термінових (такі як консультація підлеглого вам працівника і інші рутинні справи, що вимагають уваги). Потім - важливі, але не термінові, а вже потім, якщо залишиться час, приділите його неважливим і не термінових справах. Для більшої визначеності, за день до виходу на роботу, пожертвуйте півгодини складання щоденника саме за принципом тайм менеджменту.
Якщо якісь справи залишилися невиконаними, почніть наступний день саме з їх виконання, щоб не було хвостів і прогалин.


Як вести цільової щоденник

Ведення цільового щоденника досить цікавий процес. Всі цілі, записані в щоденнику, повинні відповідати так званим принципом SMART (Specific, Measurable, Agreed upon, Realistic, Time-based). Це означає, що цілі повинні бути конкретними (лаконічно, коротко і ясно вказувати суть поставленої мети), вимірюваними (повинні бути поставлені конкретні цифри або показники, які повинні бути досягнуті), досяжними (цілі повинні бути реалістичними), значущими (реально потрібні, чи не банальні), обмеженими в часі (повинні бути вказані конкретні терміни виконання мети).

Приклад хорошої мети по SMART:

Досягти 20% зростання продажів станом на 1 квітня 2018 року.

Це приклад основної мети, які також потрібно розбити на кілька маленьких цілей, які необхідні для її виконання:


Це приклад основної мети, які також потрібно розбити на кілька маленьких цілей, які необхідні для її виконання:

6 2 089 0

Щоденник - важлива складова успіху сучасної людини. Навчившись вести його правильно, ви заощадите свій час, станете більш впевненим у собі, будете встигати робити набагато більше.

Вам знадобляться:

Для чого потрібен щоденник

Щоденник повинен завжди бути у вашому портфелі або сумочці, щоб допомагати планувати день, виконувати роботу.

Він необхідний для:

 1. Бізнесменів, вічно зайнятих людей.
 2. Тих, хто займається самостійним бізнесом і сам веде свій графік (манікюрниці, масажистки, репетитори).
 3. Для молодих мам, які нічого не встигають.
 4. Для незібраних, трохи ледачих, забудькуватих особистостей.
 5. Для тих, хто шукає роботу або підробити.
 6. Для людей, які втратили віру в себе і свої можливості.

Іншими словами, щоденник допоможе привести в порядок думки і час. Якщо його мало, ви зможете спланувати день так, щоб все встигнути. І навпаки, якщо його багато (наприклад, у пенсіонерів), його можна використовувати «з розумом», заповнити вільний простір справами, тим самим відчуваючи себе важливим і потрібним.


Наявність заповненого акуратного щоденника підвищить ваш статус перед роботодавцями, колегами або родичами. Адже цей предмет свідчить про те, що ви людина цілеспрямована, діяльний і цінуєте свій час.

Для людей, які працюють з людьми, облік часу і щоденники - невід'ємна частина життя. Без блокнота тут не обійтися, в іншому випадку можна втратити клієнтів і авторитет.

КОЖЕН успішна людина просто зобов'язаний мати щоденник. Если ви поки не знаєте з чого почату, заблукавши в жітті - купіть красиву записну книжку, ту, что вам до душі. Почніть вести в ній записи. Прочитайте через тиждень-два - ви, напевно, зрозумієте, що робите не так, у вас з'являться нові цілі, відкриються раніше невидимі горизонти.

Щоденник - своєрідний крок до успіху. Якщо він вам категорично не потрібен, заведіть його заради експерименту і переконайтеся, що це позитивно змінити ваше життя!

5 принципів ведення щоденника

Щоб записна книжка дійсно була корисною, слід навчитися правильно її заповнювати.

 • Ведіть кожен день

Щоденник слід відкривати і працювати з ним кожен день. Намагайтеся вносити записи в цю книгу, не пропускаючи навіть вихідних. Крім робочих моментів, плануйте домашні справи, догляд за собою, похід до друзів або родичів. За допомогою цих «напоминалок» ви зможете більше встигати, доробляти ті завдання, на які не вистачило часу раніше. До того ж, ведення щоденника кожен день - це динаміка вашої роботи і життя.

Необов'язково вести щоденник тільки в деяких випадках: коли хворієте і перебуваєте у відпустці. Можете дозволити собі невелику перерву в думках і емоційній напрузі. Але навіть в період хвороби щоденник стане в нагоді для записування ліків, графіка їх прийому, симптомів, щоб наступного разу мати під рукою цю Корисна інформацію . А у відпустці присвятіть кілька сторінок опису своїх почуттів і вражень. У ці періоди свій день можна не планувати і дозволити собі розслабитися.

 • Він завжди повинен бути поруч

Це не означає, що з щоденником потрібно ходити в туалет або тримати при собі під час вечері. Але постарайтеся завжди мати його під рукою, щоб, якщо знадобиться, тут же уточнити свій графік, записати важливу новину або нагадати собі про майбутні події. Беріть його на наради, важливі переговори, співбесіди, зустрічі.


 • Записуйте елементарні завдання

Ви повинні вносити в записну книжку все. Включайте в план дня обід з вечерею, відвідування друзів і кафе, читання книг і телефонні дзвінки. Особливо, якщо вам важко розподілити час. Якщо ви виділите собі 20 хвилин на обід, 10 на дзвінок подрузі і півгодини на покупку нового сукні, то, швидше за все, все встигнете і зробите навіть більше, ніж планували. Не бійтеся, що це виглядає смішно або безглуздо, зате так план на день ви будете бачити чіткіше і ясніше.

Якщо вам важко виділити час на себе, ви в депресії і повністю забули про радощі для душі, внесіть в свій щільний графік запис про п'ятихвилинній перерві на каву або прогулянку.

 • Ранжируйте завдання

Всі завдання поділіть на головні і другорядні. Можете виділити дві частини сторінки: на одній писати важливі завдання, на другий - не дуже, або позначайте кожну задачу відповідно до ступеня важливості. Ще краще все значимі справи записувати і виконувати в першу чергу.

Якщо графік постійно змінюється, нові пункти з'являються протягом дня, підкреслюйте найважливіші з них яскравим маркером. Завжди намагайтеся виконувати головні завдання, не відкладайте їх і робіть записи про виконану роботу.

 • Проводьте аналіз плану

Не слід писати відразу по 100 справ на один день, так ви не встигнете взагалі нічого. Проаналізуйте план за тиждень. Вам відразу стане зрозуміло, в чому помилка. Особливо, якщо все виконані справи ви будете закреслювати. Якщо бачите, що завдань занадто багато, зменшіть їх кількість. Дайте собі трохи відпочинку або відмовтеся від неважливих справ.

Аналіз плану - це прекрасний спосіб допомогти самому собі розібратися в проблемах з часом і оцінкою своїх можливостей. Будьте чесні перед собою і все вийде!

Из чего почату

Найважче в цьому процесі - зробити перший запис. Далі все піде по накатаній схемі. Щоб щоденник став вашим помічником, слід:

 1. Вибрати такий щоденник, який би найяскравіше характеризував вас. Він повинен вам подобається, але, якщо ви збираєтеся показувати його діловим партнерам, брати на зустрічі і постійно носити з собою, купіть гарний, але непомітний, з нейтральним малюнком (природа, абстракція). Для власного користування підійде будь-який щоденник, головне, щоб він вас радував.
 2. Купуйте щоденники в спеціалізованих канцелярських магазинах. Там зможете вибрати найбільш підходящий і якісний.
 3. Можна придбати щоденники з датами або без. Орієнтуйтеся на свій графік і потреби. Якщо ви зайнята людина постійно - вам потрібен календар; творчим, дещо хаотичним людям цілком підійде блокнот без дат.
 4. Приготуйте набір ручок з різними чорнилами, а також яскраві маркери (салатовий, оранжевий, рожевий). Так вам буде легше виділяти щось головне, справи на кожен день можна записувати різними ручками.
 5. Почніть вести щоденник з понеділка. Це трохи впорядкує його з самого початку.
 6. Спершу спробуйте розписати ваш звичайний день. Пам'ятайте, вести щоденник також треба навчитися. Згодом це буде виходити легко і невимушено.
 7. Якщо самим важко, підіть на тренінги або бізнес-курси, там обов'язково вчать тому, як правильно вести щоденник.

Не відкладайте перший запис - можливо, вона стане точкою відліку вашого нового життя!

Але стежте, щоб він не потрапив в чужі руки, якщо не хочете, щоб ваші переживання і думки стали надбанням гласності.

Особистий щоденник можна вести кожен день або за бажанням. Це ваше інтимне, куди дозволено вхід лише вам.


Як вести щоденник харчування і схуднення

Дуже важливий «документ», за допомогою якого ви зрозумієте своє тіло краще. В цьому щоденнику записуйте:

 • щоденний вага;
 • раціон на кожен день;
 • калорійність страв;
 • підсумок після кожного тижня;
 • скільки всього з'їли, аж до грама.

Ніколи не лукавте, будьте чесним перед собою, не зменшуйте цифр.

Перед схудненням заведіть такий щоденник і опишіть своє початкове меню. В кінці схуднення опишіть новий раціон. Розписуйте свій режим дня в такому щоденнику.


Розписуйте свій режим дня в такому щоденнику

Як вести щоденник тренувань

Це той щоденник, який відрізняє новачка від професіонала. В цьому щоденнику ви повинні писати:

 • Вага, з яким почали тренування.
 • Вага після кожного тижня, тренування, дня (як вам зручно).
 • Яку вагу ви піднімаєте при заняттях, ваш прогрес в тренуваннях.
 • Наскільки збільшилися обсяги м'язів або зменшилася талія, стегна, руки.
 • Кількість виконаних в ході тренування вправ, підходів; скільки часу ви займалися.
 • Самопочуття, відчуття після занять спортом.

Ваш щоденник тренувань - це тільки спосіб контролювати свої заняття спортом і вага. Не ходіть в зал тільки заради того, щоб зробити чергову запис, а потім похвалитися цим.

Як завести інтернет-щоденник

Щоденники в Інтернеті дуже популярні. Вони допомагають знаходити друзів, вчитися чомусь, питати порад.


Вони допомагають знаходити друзів, вчитися чомусь, питати порад

У тебе ніколи не було щоденника?
Вести електронний або паперовий щоденник?
У коментарях розкажіть будь ласка, чи ведете ви щоденник і якими прийомами користуєтеся?
Як щоденник допоможе стати вам успішніше?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью