<
 • Главная
Статьи

Інструменти малювання

У Фотошоп інструменти малювання використовуються для створення ліній і заливки ділянок кольором або декількома квітами, змішаними між собою. Знання того, як використовуються інструменти малювання важливо для будь-якого художника, який бажає працювати в Фотошоп.

інструмент Brush інструмент Brush  (Пензлик)  Для того, щоб використовувати інструмент brush (кисть) в його повному обсязі, важливо чітко розуміти, що таке кисть в Фотошоп (Пензлик)
Для того, щоб використовувати інструмент brush (кисть) в його повному обсязі, важливо чітко розуміти, що таке кисть в Фотошоп. Brush (кисть) використовує brush presets (настройки кисті), які зумовлені (або визначаються користувачем). Brush presets (настройки кисті) - будь-який відбиток кисті з певними характеристиками (такими як розмір і форма).

Інакше кажучи, кисті в Фотошоп - це величезна колекція різних пензликів, кожна з яких має свою форму відбитка. Уявіть, коли ви натиснете відбитком однієї з пензликів поверх канви, його форма тут же на ній відбився. Це грубе пояснення, але воно дає загальне уявлення про функціонування приладу.

Кисті в Фотошоп мають безліч інших характеристик, які роблять їх зовсім несхожими на кисті в реальному світі. Керуючи цими характеристиками, ми можемо створювати абсолютно нові кисті, які є унікальними в своїй роботі.

Ви можете створити кисть, яка змінює свою форму і розмір під час малювання: кисть, яка розсіюється в різних напрямках і навіть кисть, яка стає більш і менш прозорою під час створення штриха. Можливості дійсно безмежні.

Давайте створимо швидку кисть для демонстрації можливостей.
Створіть новий документ 200х200px з білим фоном. Виберіть інструмент Brush (Кисть) і в option bar (панелі налаштувань) виберіть першу настройку кисті в Brush Preset Picker (встановлені установки кисті) (активується шляхом кліка лівої кнопкою миші по стрілці, наступного за поточної пензлем).

Виберіть інструмент Brush (Кисть) і в option bar (панелі налаштувань) виберіть першу настройку кисті в Brush Preset Picker (встановлені установки кисті) (активується шляхом кліка лівої кнопкою миші по стрілці, наступного за поточної пензлем)

Підемо далі і намалюємо з цими настройками довільну лінію в активній області зображення. Виберіть в якості кольору переднього плану той, яким ви б хотіли малювати, встановіть курсор в тому місці, звідки ви хотіли б почати малювання. Утримуйте ліву кнопку миші і створіть лінію.

Утримуйте ліву кнопку миші і створіть лінію

Налаштування кистей
Ця настройка кисті створює жорстку лінію розміром в 1px. Ми можемо налаштувати деякі характеристики цієї кисті для створення абсолютно іншого ефекту.
Щоб змінити налаштування кисті, вам необхідно перейти до Brush Palette (Палітрі кисті). Для її відкриття необхідно перейти до меню Window> Brushes (Вікно> Пензлі). Ось швидкий огляд палітри.

Ось швидкий огляд палітри

A - Brush Settings (Настройки кисті) - різні настройки для виділеного кінчика пензля.
B - Brush Stroke Preview (Попередній перегляд контуру кисті) - попередній поточного контуру кисті, як він буде виглядати під час використання.
C - Selected Brush Tip (Обраний відбиток кисті) - відбиток обраної в даний момент кисті.
D - Brush Tip Shapes (Форми кінчика пензля) - отримати інформацію про наявні форм кінчика пензля.
E - Brush Options (Параметри кисті) - параметри для перетворення обраної в даний момент кисті. Зміни не будуть постійні доти, поки налаштування кисті не збережеться.

В налаштуваннях Brush Tip Shapes (Форми кінчика пензля) користувач може вибрати форму зі списку доступних форм (стандартних і заданих користувачем).
За допомогою кліка по кожній із різних налаштувань кисті зліва, відобразиться панель налаштувань, яка може налаштовуватися відповідно до ваших вподобань.
У налаштуванні Brush Tip Shape (Налаштування форми кисті) встановіть діаметр кисті на 20px. Змінюючи діаметр, ви впливаєте на розмір кисті.

Тепер перейдіть до Shape Dynamics (Динаміці форми) і встановіть налаштування size jitter (коливання розміру) на 100%. Змінюючи динаміку форми, ви регулюєте зміна кінчика пензля під час малювання.

На завершення, перейдіть до Scattering (Рессеіваніе) і встановіть scatter (розкид) на 300% з count (кількістю) 1.
Розсіювання впливає на розміщення і кількість відбитків кисті.

(Якщо ви хочете докладніше дізнатися про інструмент Brush (Кисть), зверніться до цього уроку ).

інструмент Eraser інструмент Eraser  (Ластик) (Ластик).
Ми не будемо вдаватися в подробиці роботи інструменту Eraser (Ластик), просто тому, що ви вже достатньо обізнані про роботу цього інструменту. Як це розуміти?
Отже, як і інші інструменти Фотошоп, інструмент ластик використовує кисті, які змінюють s ize (розмір), shape (форму) і hardness (жорсткість) інструменту. По суті, інструмент ластик управляється точно таким же способом, що і інструмент кисть, тільки він стирає, а не малює.

Увага! Якщо ви перете прямо на фоновому шарі «Background», ви перете кольором, вибраним як background color (фонового кольору). Завжди перевіряйте фоновий колір перед тим, як прати фоновий шар.

Інструмент Paint Bucket Інструмент Paint Bucket  (Заливка) (Заливка).
Інструмент Paint Bucket (Заливка) використовується для заповнення ділянки одним кольором. Вона може бути використана для заливки виділення обраним foreground color (кольором переднього плану) або для заливки ділянок зображення, схожих за кольором, за якими ви кликнули. Для використання заливки виберіть foreground color (колір переднього плану), яким ви б хотіли залити, і клікніть де-небудь в активній зоні зображення, яку ви б хотіли залити.

Для використання заливки виберіть foreground color (колір переднього плану), яким ви б хотіли залити, і клікніть де-небудь в активній зоні зображення, яку ви б хотіли залити

інструмент Gradient інструмент Gradient  (Градієнт) (Градієнт).
Інструмент Gradient (Градієнт) дуже схожий на інструмент Paint Bucket (Заливка) тим, що заповнює цілком ділянку або виділення квітами. Однак, замість заповнення області одним кольором, G radient (Градієнт) створює ряд кольорів, що змішуються один з одним.

Коли ви вибирає інструмент G radient (Градієнт), його налаштування можна поміняти в gradient picker (виборі градієнта), розташованому в панелі налаштувань. G radient (Градієнт) може бути створений на активній ділянці зображення. Для цього необхідно утримувати ліву кнопку миші і помістити його в тому напрямку, в якому ви б хотіли його розташувати. Відпустіть кнопку в тому місці, де ви б хотіли зупинити застосування градієнта.

Існує 5 різних стилів градієнта, які можуть бути обрані для створення різних ефектів. Ви можете їх вибрати в панелі налаштувань.

(Докладніше про інструмент дивіться тут ).

Автор: David Leggett

Як це розуміти?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью