<
 • Главная
Статьи

Перенесення ВМ VMware з одного хоста на інший без vMotion

 1. Додаткові зауваження:
 2. Вам також можуть бути корисні наступні матеріали:

VMware vMotion - це функція vSphere, яка дозволяє переносити працюючу віртуальну машину (ВМ) VMware з одного хоста на інший, не заважаючи роботі виробничого середовища. VMware vMotion була вперше представлена ​​в 2003 році і зараз входить до складу практично всіх редакцій VMware vSphere, крім vSphere Essentials Kit, призначеного для невеликих віртуальних середовищ.

VMware vMotion може використовуватися в самих різних ситуаціях, починаючи з планового обслуговування апаратного забезпечення, коли потрібно ненадовго перенести ВМ на інший хост ESX (i), не зупиняючи її, і до міграції робітників ВМ на більш потужні сервери. Якщо ваша ліцензія vSphere включає VMware vMotion - вітаю, вам пощастило! А що робити, якщо ваша ліцензія не передбачає цю функціональність АБО якщо вона потрібна вам тільки на один проект? У цьому випадку вам допоможе технологія Quick Migration від Veeam.

Що таке Quick Migration? Quick Migration - це функція Veeam Backup Free Edition , Безкоштовної редакції Veeam Backup & Replication (без обмежень по терміну дії!). Quick Migration входить в усі редакції бекап-систем Veeam, але тут мова піде тільки про безкоштовне продукті, оскільки ця стаття описує варіант міграції працюють ВМ VMware без додаткових витрат:

 • Завантажити Veeam Backup Free Edition ;
 • Встановіть Veeam Backup Free Edition на віртуальну або фізичну машину під керуванням Windows. Цей процес займає всього 15 хвилин і не повинен викликати жодних труднощів. Покрокові інструкції ви знайдете тут ;
 • Перед тим, як використовувати функцію Quick Migration, додайте вихідний і цільовий хости ESX (i) в інфраструктуру резервного копіювання Veeam. Інтерфейс дуже простий, так що ця операція не викличе проблем. Але якщо ви хочете бути впевнені, що все зроблено правильно, загляньте сюди.

Готово. Наступне питання: Як перенести ВМ VMware за допомогою технології Quick Migration?

Технологія Quick Migration дозволяє переносити працюють ВМ між різними хостами і / або сховищами. Виберіть потрібну ВМ, потім в контекстному меню виберіть Quick Migration:

Виберіть потрібну ВМ, потім в контекстному меню виберіть Quick Migration:

Відкриється майстер, що включає кілька інтуїтивно зрозумілих кроків .

От і все !

Додаткові зауваження:

 1. Технологія Quick Migration може бути корисна, коли потрібно перенести ВМ VMware з одного хоста VMware ESX (i) на інший, не допускаючи значних перерв у роботі, а функція VMware vMotion недоступна, АБО коли потрібно перенести працюють ВМ в інше сховище, а функція vSphere Storage vMotion недоступна. В обох випадках Veeam Quick Migration допоможе перенести потрібні ВМ, використовуючи фірмову технологію SmartSwitch.
 2. Взагалі-то Quick Migration може працювати з ВМ VMware в будь-якому стані, але головна її користь в тому, що вона дозволяє перенести працюючу ВМ, без помітного збитку на виробниче середовище, оскільки відключати систему не потрібно.
 3. Quick Migration може перенести кілька ВМ VMware в нове місце одночасно, а не по черзі.
 4. Quick Migration працює тільки з VMware, але не з Hyper-V.
 5. Для роботи Veeam Backup Free Edition необхідна хоча б найпростіша платна редакція VMware ESXi, оскільки функціонал API ESXi Free обмежений.

Сподіваюся, ця стаття була вам корисна. Якщо у вас залишилися питання або потрібна допомога - звертайтеся, буду радий допомогти.

Вам також можуть бути корисні наступні матеріали:

GD Star Rating
a WordPress rating system

А що робити, якщо ваша ліцензія не передбачає цю функціональність АБО якщо вона потрібна вам тільки на один проект?
Що таке Quick Migration?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью