<
 • Главная
Статьи

Що таке гифки? Що таке гифка в контакті

 1. Як вставити gif Вконтакте
 2. Gif анімація Вконтакте
 3. Що таке гифка?
 4. Де використовуються гифки?
 5. Як використовувати гифки в соціальній мережі «Вконтакте»?
 6. Відео: Gif анімація. Що таке Gif. Гифки! Уроки Gimp. Як зробити ДІФКУ в фоторедакторі Гимп Лайфхак HD

Gif анімація Вконтакте - це короткий анимированное відео, яке можна додати до себе на стіну, відправити в повідомленні одного або вкласти в коментар до фото. Спочатку творці ресурсу були проти анімаційних вставок на сайті, і додати їх було неможливо. Принципи адміністрації підтримували суворий поділ на розділи. Для зображень - фотоальбоми, для роликів - відеозаписи. Однак на сьогоднішній момент короткі анімаційні ролики стали вкрай популярні в віртуальному просторі. І щоб не відставати від трендів, адміністрація ВК все-таки дала можливість своїм шанувальникам завантажувати гифки. Щоб завантажити gif Вконтакте для початку потрібно знайти потрібний ролик і додати до себе в документи.

Безліч цікавих і смішних гифок ви можете знайти у відповідних групах в ВК або ж на інших віртуальних ресурсах. Наприклад, в групі https://vk.com/best_gif представлено широке розмаїття кумедних роликів.


Виберіть один з них. Потім, клікніть на програвання ролика. Як тільки відео почне програватися в повноекранному режимі, натисніть на значок плюсик внизу праворуч. Гифка автоматично з'явитися в ваших документах. Також досить просто відшукати смішні гифки в розділі «документи» на вашій сторінці.

Відкрийте даний розділ і в поле праворуч виберіть пункт «gif». Пошук Вконтакте знайде для вас масу різноманітних анімацій. Якщо ви знайшли цікаву анімацію в інтернеті і бажаєте, щоб вона була присутня в вашому контакті, то просто скопіюйте посилання на неї і додайте до себе на стіну. Гифка завантажитися в ВК, і ви зможете додати її в свої документи.

Як вставити gif Вконтакте

Вставити gif Вконтакте можна куди завгодно: в повідомлення, в, в коментарі до фото. Зробити це можливо просто скопіювавши посилання на гифку і вставивши її в відповідне поле або ж через спеціальний розділ Вконтакте "прикріпити".


Наприклад, ви хочете поділити смішний анімацією зі своїм кращим другом. Відкрийте повідомлення та клацніть на кнопці «прикріпити». Із запропонованих розділів виберіть «Документи» і відшукайте там гифку для вставки. Якщо у вас є, то ви можете додати анімацію до себе на стіну і таким чином і з старих.

Gif анімація Вконтакте

Gif анімацію Вконтакте можна не тільки завантажувати, але створювати самому. Допоможе в цьому спеціальний додаток для створення гифок

Стаття описує, що таке гівка і як її використовувати Вконтакте.

Навігація

Зображення різного характеру від простих фотографій і демотиваторів до анімації і просто малюнків давно завоювали свою популярність в Інтернеті серед користувачів. Чи не малий інтерес представляє собою і зображення у форматі GIF або «гифки». У цій статті ми детально розглянемо, що таке гифка, як нею користуватися і як застосовувати в соціальній мережі «Вконтакте».

Що таке гифка?

Розширення «.GIF» (вказується в кінці назви файлу) є форматом для обміну графічними зображеннями. Отримувані картинки в такому форматі здатні безпечно зберігатися, не втрачаючи якість і нараховуючи до 256 різних кольорів. Можна, звичайно, домогтися і більшого кількості колірних відтінків для анімації при необхідності.

Розширення «.GIF» працює зі стандартною палітрою кольорів, картинки зберігаються через підрядник, багато GIF файли або гифки здатні добре стискатися, не втративши при цьому чіткості зображення. Незабаром після свого створення, гифки були вдосконалені, стали динамічними і можуть мати прозорі ділянки.

Пояснимо більш доступно для простих сучасних користувачів Інтернету, що таке гифка, і чим вона може бути корисна.

Тобто, анімована гифка є зображенням, яке, в свою чергу, складається з декількох зображень / фотографій / кадрів, розташованих в певному порядку. Кожне з цих зображень запрограмовано на певну частоту виведення на екран, завдяки чому відбувається зміна одного кадру іншим і, як правило, після закінчення такого показу процес запускається знову і знову по колу. У підсумку, ми бачимо рух на зображенні, як це і відбувається при прокручуванні кіноплівки.


У підсумку, ми бачимо рух на зображенні, як це і відбувається при прокручуванні кіноплівки

Готова гифка з рухомою картинкою (59 кадрів)

Як кольору палітри можна відзначити прозорий. Це дозволяє браузерам ( «Мозилла», «Гугл Хром», «Опера» і т.д.) показувати фон крізь прозорі ділянки.

Де використовуються гифки?

В добавок до сказаного, варто вказати, що зображення у форматі «.GIF» є файлами мінімальних розмірів і їх можливо використовувати у відповідних випадках. Наприклад, в Інтернеті - оскільки у Всесвітній Мережі особливо цінуватися швидкість завантажень сторінок в браузерах, гифки, як картинки, застосовуються завдяки своїй невеликій вазі.

Гифки широко поширені серед веб-дизайнерів, які за допомогою в тому числі GIF файлів оформляють ті чи інші сайти. Гифки також необхідні при передачі маленьких картинок, що містять зображення і тексти. Якщо ви помічали на будь-якому сайті, наприклад, красиві кнопки, то це і є гифки.

Але GIF файли не можуть виступати в якості фотографій, для чого вже застосовуються файли формату JPEG (JPG) з необмеженою кількістю квітів.

Як використовувати гифки в соціальній мережі «Вконтакте»?


Як використовувати гифки в соціальній мережі «Вконтакте»

Гифки, вони ж анімаційні зображення, можна побачити в соціальній мережі «Вконтакте» - це рухливі картинки, які часто вивішуються користувачами. Дізнавшись, що таке гифка, тепер ми обговоримо, як слід вивішувати файли такого формату на сторінках «Вконтакте». Це робиться дуже просто.

Для початку вибираємо джерело, звідки нам слід брати ту чи іншу вподобану нам гифку. Такими джерелами можуть служити Інтернет або комп'ютер (ноутбук і т.д.).

Якщо нам необхідно запозичити GIF файл з Інтернету, то слід клікнути по ньому правою кнопкою мишки і в меню вибрати пункт виду «Копіювати посилання на зображення» (в кожному браузері можуть бути свої найменування). Потім вставляємо скопійоване посилання в потрібне нам місце на сайті «Вконтакте»: на стіні груп, в коментарях, на своїй стіні, в повідомленнях і т.д. Далі натискаємо на «Відправити». Ясно, що ми робимо абсолютно стандартні дії, як і в наступному випадку.

При бажанні відправити будь-яку свою улюблену гифку з комп'ютера її спочатку необхідно помістити в розділ «Документи», який розташований в лівій колонці сайту «Вконтакте». Заходимо в цей розділ, натискаємо на «Додати документ» і далі шукаємо потрібний нам файл на своєму жорсткому диску. У підсумку, в своїх «Документах» ми можемо зібрати цілий список GIF файл, копіювати їх звідси і вставляти в бажане вікно сайту.

Крім цього, гифки можна копіювати (до себе в «Документи») у інших користувачів «Вконтакте», натиснувши на саму гифку, а потім на значок «+».

Відео: Gif анімація. Що таке Gif. Гифки! Уроки Gimp. Як зробити ДІФКУ в фоторедакторі Гимп Лайфхак HD

Для розуміння як завантажити gif Вконтакте правильно і щоб анімація працювала коректно, спершу необхідно розібратися з типом gif файлів. Останнім часом в Інтернеті і, зокрема, в соціальних мережах стали широко розповсюджуватися анімовані картинки. Мережа Вконаткте також не відстаючи від сучасних трендів інтернет-моди вирішила реалізувати подібні бажання.

Для чого потрібні анімації? Gif-анімації користувачі створюють з метою жартів, приколів над своїми, вони можуть служити певним знаком уваги або електронною листівкою. Взагалі, анімації можна уявити, як логічний розвиток більш простих графічних смайликів, тільки більш глибоко і яскраво виражають почуття або емоції. Часом, за допомогою анімації вдається передати просто художню мініатюру.

Але для того, щоб анімація Вконтакте програвалася, її можна було показати іншим користувачам або послати в повідомленні, необхідно правильно створити і завантажити gif-файл. Помилково, багато людей завантажують анімацію в галерею, як звичайне фото. Виходить, що з анімації відображається тільки перший кадр і вона не програється належним чином.

Правильно анімацію необхідно завантажувати в такий спосіб.


Правильно анімацію необхідно завантажувати в такий спосіб

 • У випадаючому меню вибираємо по аналогії пункт «Документ» і потрапимо до списку своїх документів.
 • Далі закачуємо новий документ і вставляємо його, просто клікаючи по ньому.
 • Також, можна вибрати кілька документів відразу і відправити їх своєму співрозмовнику, виконуючи при цьому по черзі попереднє дію.


Також, можна вибрати кілька документів відразу і відправити їх своєму співрозмовнику, виконуючи при цьому по черзі попереднє дію

- це послідовність пов'язаних за змістом картинок, які чергуються в частки секунди. Цими картинками можуть бути як окремі кадри з фото або відео, так і вирізаний шматочок відео ролика. При створенні анімації різними редакторами вказується тривалість кожного кадру, а також тривалість паузи між кадрами. Анімацію можна робити зацикленої, тобто після останнього кадру програватиметься відразу перший і так до нескінченності. Інакше, анімація може програватися один раз і зупинятися на останньому кадрі. Це Ви вибираєте вже самі при її створенні.

Отже, де можна підібрати собі, для одного або коханої людини приємну анімацію ніби на стіну або на аватарку?

Знайти готову анімацію через пошук на різних сайтах. У тих же Вконтакте існує маса спільнот, в яких користувачі регулярно викладають прикольні, смішні і веселий анімашки на всі випадки життя. Досить ввести в пошуку Гугл або Вконтакте фразу « gif анімації »І вибирайте на потіху. Або ж просто зайдіть в розділ «Документи» і виберіть в умовах пошуку фільтр по «Gif». Тут Вам відкриються всі доступні Вконтакте гифки.


Тут Вам відкриються всі доступні Вконтакте гифки

Однак більш оригінальним способом є створення своєї власної гифки. Процес її створення за допомогою графічних редакторів досить складний і об'ємний. Але існує ряд програм і сервісів, що спеціалізуються на цьому. Такі сервіси значно спрощують життя багатьом користувачам і мають досить простим і зрозумілим інтерфейсом. Наприклад, Вконтакте запустив власне додатки зі створення анімацій. Безкоштовно встановити його можна за адресою

Де використовуються гифки?
Як використовувати гифки в соціальній мережі «Вконтакте»?
Що таке гифка?
Де використовуються гифки?
Як використовувати гифки в соціальній мережі «Вконтакте»?
Для чого потрібні анімації?
Отже, де можна підібрати собі, для одного або коханої людини приємну анімацію ніби на стіну або на аватарку?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью