<
 • Главная
Статьи

Тера Онлайн - черговий лохотрон або заробіток на криптовалюта?

 1. Під загальний шум Заробіток на криптовалюта - це, мабуть, найяскравіший тренд в сфері онлайн-інвестування...

Під загальний шум

Заробіток на криптовалюта - це, мабуть, найяскравіший тренд в сфері онлайн-інвестування в 2017 році. Неймовірні зростання курсу біткоіни і заможних альткіонов, таких як Ефіріум, Dash, Monero привернув увагу не тільки досвідчених інвесторів, а й ЗМІ.

Засоби масової інформації, в свою чергу, розтрубили про нову фінансову порядку в таких обсягах, що інформацію про те, що якийсь біткоіни виріс до 5 тисяч доларів обговорювали навіть бабусі в маршрутці.

Звичайно ж, подібна інформація про успіхи кріптоінвесторов дійшла і до обивателів, які кинулися в Інтернет в пошуках заробітку. І тут їх зустрічають, з усіма відкритими обіймами звичайні шахраї.

Да да, діячі цього ремесла не могли залишатися осторонь від біткоіни-істерії, тому і зайнялися розробкою своїх проектів, за якими, як виявляється, немає нічого крім обману.

Проекти з маленької літери

Тера Онлайн - один їх таких «методів заробітку». Що ж нам готові запропонувати? В першу чергу, як це часто буває, прекрасне відео, в якому нам розкажуть про неймовірні прибутки, що отримуються по одному кліку мишки.

Відео дійсно дуже яскраве, тут вам і елегантні костюми і дівчата в сукнях. Ну і звичайно ж, обіцянки колосального заробітку. В цілому товариші актори (а на екрані дійсно актори) пояснюють нам концепцію заробітку на ключових криптовалюта - біткоіни і Ефіріуме. Відзначимо що актори відверто читають свою щиру промову з екрану суфлера, який розташований за камерою. Відзначимо і обіцянки дорогих подарунків від банку. Так, товариші стверджують що їх банк обдаровує їх за те, що вони користуються послугами. При цьому назва банку не називається.

Також, в процесі розповіді ніяких подробиць технічної складової не розкривається. Але зате користувач може заробляти нічого не роблячи просто поповнивши баланс свого рахунку і активувавши кнопку.

Як це працює? Чим підкріплюється? Ніхто не розповідає. Зате пачка грошей в руках одного з «героїв» укупі з розповідями про що збуваються мрії діють як треба. В Інтернеті вже є відгуки про те, як бідні довірливі люди вклалися в цю «систему для обраних».

схема дій

В цілому немає потреби конкретизувати проект «Тера Онлайн», так як більшість подібних сайтів займаються одним і тим же. Вас заманюють обіцянкою прибутку, при цьому робити нічого не потрібно, програма все зробить за вас. Ніяких котирувань, біржі Ексмо і іншого. Вам просто проїжджають по вухах термінами і назвами біткоіни і Ефіріум.

Після чого просять поповнити рахунок сайту. Забавно, що для подібного КРИПТО-трейдингу навіть не потрібно заводити гаманець криптовалюта. Ви поповнюєте свій рахунок за допомогою банківської картки. У кращому випадку ви просто віддаєте зазначену суму (200 - 300 доларів США). У гіршому - сайт фіксує ваш номер карти і CV2 код. Цього більш ніж достатньо для того, щоб витратити всі кошти на карті без вашого відома. Добре що PIN-код не просять, хоча доступ до грошей можна отримати і без такого.

Очевидно що ваш власний дохід на даному терені буде дорівнювати нулю. Можливо ви чули про чарівні канадські біржі, зареєстровані в Україні, які обмінюють криптовалюта в вашу користь? Тут метод обману куди простіше і розрахований на саму недосвідчену аудиторію. Якщо на тій «біржі» вам хоча б потрібне вміння переводити фіатние гроші в криптовалюта, для того, щоб одержувача неможливо було відстежити, то тут ви поповнюєте банківський рахунок якоїсь особи.

Варто за всією справою очевидний колектив шахраїв, які найняли акторів рівня ТЮГу, і орендували приміщення на один знімальний день. А ось на програміста, на жаль, поскупилися. Сайт це чарівної програми є звичайний стандартний шаблон з формою для відправки грошових коштів і тим же самим відео в якості контенту.

Чи реальний заробіток?

У подібних аферах - очевидно немає. Якщо ви, звичайно ж, самі не займетеся подібним. Ми вам ні в якому разі ні рекомендуємо розробку і вже тим більше вкладення в подібні проекти.

Кріптовалютная індустрія, хоч і не є повністю легальною, але все ж і так дає достатньо можливостей для заробітку. Давайте будемо чесними, все що вам потрібно - це трохи грошей (навіть менше 200 доларів) і ще менше терпіння.

Аналізуйте наші матеріали, вибирайте потрібну вам валюту і заробляйте на її котируваннях. Ось і весь секрет успіху на біткоіни, Етері або будь-який інший крипті . Тут вам лише потрібно знайти обмінник і виручити цікаву для вас валюту, а то і зовсім, зібрати суму за допомогою кранів і друзів - рефералів. Зрозумійте те, що валюти ростуть пропорційно своїй популярності. І популярність ця значно ширший, ніж відео якихось шахраїв.

Що ж нам готові запропонувати?
Як це працює?
Чим підкріплюється?
Можливо ви чули про чарівні канадські біржі, зареєстровані в Україні, які обмінюють криптовалюта в вашу користь?
Чи реальний заробіток?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью