<
 • Главная
Статьи

Тера Онлайн - черговий лохотрон або заробіток на криптовалюта?

 1. Під загальний шум Заробіток на криптовалюта - це, мабуть, найяскравіший тренд в сфері онлайн-інвестування...

Під загальний шум

Заробіток на криптовалюта - це, мабуть, найяскравіший тренд в сфері онлайн-інвестування в 2017 році. Неймовірні зростання курсу біткоіни і заможних альткіонов, таких як Ефіріум, Dash, Monero привернув увагу не тільки досвідчених інвесторів, а й ЗМІ.

Засоби масової інформації, в свою чергу, розтрубили про нову фінансову порядку в таких обсягах, що інформацію про те, що якийсь біткоіни виріс до 5 тисяч доларів обговорювали навіть бабусі в маршрутці.

Звичайно ж, подібна інформація про успіхи кріптоінвесторов дійшла і до обивателів, які кинулися в Інтернет в пошуках заробітку. І тут їх зустрічають, з усіма відкритими обіймами звичайні шахраї.

Да да, діячі цього ремесла не могли залишатися осторонь від біткоіни-істерії, тому і зайнялися розробкою своїх проектів, за якими, як виявляється, немає нічого крім обману.

Проекти з маленької літери

Тера Онлайн - один їх таких «методів заробітку». Що ж нам готові запропонувати? В першу чергу, як це часто буває, прекрасне відео, в якому нам розкажуть про неймовірні прибутки, що отримуються по одному кліку мишки.

Відео дійсно дуже яскраве, тут вам і елегантні костюми і дівчата в сукнях. Ну і звичайно ж, обіцянки колосального заробітку. В цілому товариші актори (а на екрані дійсно актори) пояснюють нам концепцію заробітку на ключових криптовалюта - біткоіни і Ефіріуме. Відзначимо що актори відверто читають свою щиру промову з екрану суфлера, який розташований за камерою. Відзначимо і обіцянки дорогих подарунків від банку. Так, товариші стверджують що їх банк обдаровує їх за те, що вони користуються послугами. При цьому назва банку не називається.

Також, в процесі розповіді ніяких подробиць технічної складової не розкривається. Але зате користувач може заробляти нічого не роблячи просто поповнивши баланс свого рахунку і активувавши кнопку.

Як це працює? Чим підкріплюється? Ніхто не розповідає. Зате пачка грошей в руках одного з «героїв» укупі з розповідями про що збуваються мрії діють як треба. В Інтернеті вже є відгуки про те, як бідні довірливі люди вклалися в цю «систему для обраних».

схема дій

В цілому немає потреби конкретизувати проект «Тера Онлайн», так як більшість подібних сайтів займаються одним і тим же. Вас заманюють обіцянкою прибутку, при цьому робити нічого не потрібно, програма все зробить за вас. Ніяких котирувань, біржі Ексмо і іншого. Вам просто проїжджають по вухах термінами і назвами біткоіни і Ефіріум.

Після чого просять поповнити рахунок сайту. Забавно, що для подібного КРИПТО-трейдингу навіть не потрібно заводити гаманець криптовалюта. Ви поповнюєте свій рахунок за допомогою банківської картки. У кращому випадку ви просто віддаєте зазначену суму (200 - 300 доларів США). У гіршому - сайт фіксує ваш номер карти і CV2 код. Цього більш ніж достатньо для того, щоб витратити всі кошти на карті без вашого відома. Добре що PIN-код не просять, хоча доступ до грошей можна отримати і без такого.

Очевидно що ваш власний дохід на даному терені буде дорівнювати нулю. Можливо ви чули про чарівні канадські біржі, зареєстровані в Україні, які обмінюють криптовалюта в вашу користь? Тут метод обману куди простіше і розрахований на саму недосвідчену аудиторію. Якщо на тій «біржі» вам хоча б потрібне вміння переводити фіатние гроші в криптовалюта, для того, щоб одержувача неможливо було відстежити, то тут ви поповнюєте банківський рахунок якоїсь особи.

Варто за всією справою очевидний колектив шахраїв, які найняли акторів рівня ТЮГу, і орендували приміщення на один знімальний день. А ось на програміста, на жаль, поскупилися. Сайт це чарівної програми є звичайний стандартний шаблон з формою для відправки грошових коштів і тим же самим відео в якості контенту.

Чи реальний заробіток?

У подібних аферах - очевидно немає. Якщо ви, звичайно ж, самі не займетеся подібним. Ми вам ні в якому разі ні рекомендуємо розробку і вже тим більше вкладення в подібні проекти.

Кріптовалютная індустрія, хоч і не є повністю легальною, але все ж і так дає достатньо можливостей для заробітку. Давайте будемо чесними, все що вам потрібно - це трохи грошей (навіть менше 200 доларів) і ще менше терпіння.

Аналізуйте наші матеріали, вибирайте потрібну вам валюту і заробляйте на її котируваннях. Ось і весь секрет успіху на біткоіни, Етері або будь-який інший крипті . Тут вам лише потрібно знайти обмінник і виручити цікаву для вас валюту, а то і зовсім, зібрати суму за допомогою кранів і друзів - рефералів. Зрозумійте те, що валюти ростуть пропорційно своїй популярності. І популярність ця значно ширший, ніж відео якихось шахраїв.

Що ж нам готові запропонувати?
Як це працює?
Чим підкріплюється?
Можливо ви чули про чарівні канадські біржі, зареєстровані в Україні, які обмінюють криптовалюта в вашу користь?
Чи реальний заробіток?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью