<
 • Главная
Статьи

Утиліта для видалення avg. Видалення стороннього антивіруса

 1. Перший спосіб повного видалення антивіруса avg 2015 з комп'ютера або ноутбука
 2. Другий спосіб видалити з комп'ютера папку avg 2015
 3. Третій спосіб повністю видалити антивірусну програму avg 2015 не залишаючи слідів
 4. Ключові особливості та функції
 5. Використання утиліти
 6. Застосування СCleaner і засобів Windows
 7. Як видалити AVG за допомогою AVG Remover
 8. Як видалити AVG за допомогою засобів Windows
 9. Як видалити AVG за допомогою Revo Uninstaller або CCleaner
 10. Як завантажити і користуватися утилітою для видалення антивіруса avg 2015

Антивірус AVG Internet Security 2015 має вбудований захист і видалити його з комп'ютера / ноутбука, не те що повністю, а навіть частково неможливо, якщо намагатися це робити вбудованими засобами Windows 7 або Windows 8

Втім, навіть якщо вам вдасться частково видалити програму avg 2015 з компа, то згодом встановити наново вже не вийде - система вважатиме що антивирусник вже встановлено.

Вище написане відноситься до avg 2015 року, програми 2012 2013, 2014 не настільки потужно впроваджені в систему і видаляються легше.

Існує кілька варіантів повністю видалити AVG Internet Security 2015 / antivirus free не залишаючи слідів.

Нижче покажу три способи - вибирайте сподобалася, хоча рекомендую останній, він найбільш якісний.

До речі, точно такими ж способами ви можете видалити програму avg pc tuneup 2015 року, за винятком останнього варіанту.

Перший спосіб повного видалення антивіруса avg 2015 з комп'ютера або ноутбука

Є дуже якісна програма для видалення всього що вам не потрібно в комп'ютері або ноутбуці, включаючи антивірус avg 2015 року, при цьому не залишаючи слідів - рево уністалер.

Якщо врахувати, що вона на російській мові і повністю безкоштовна, то рекомендую вам мати її завжди на своїй Windows 7 або Windows 8 або Windows 10.


Щоб завантажити її і ознайомиться з інструкцією як користуватися, щоб все видаляти, повністю не залишаючи слідів або як модно в інтернеті говорити / писати «хвостів» -

Після установки виберіть потрібний файл (наприклад pc tuneup) в моєму випадку це антивірус ЕСЕТ (як нижче на зображенні), точніше виділіть його, клацнувши по ньому один раз лівою мишею і верху натисніть «видалити», після чого дотримуючись інструкції або підказкам в самій програмі приберіть сліди.

Другий спосіб видалити з комп'ютера папку avg 2015

Цей спосіб полягає у видаленні папки в яку встановлено антивірус avg 2015. Допоможе вам в цьому утиліта Unlocker.

Вона видаляє не видаляються папки, наприклад pc tuneup. Завантажити її можна Тільки щоб видалити повністю, не залишивши сліди вам потім потрібно використовувати ще одну програму: CCleaner і почистити її реєстр.

Завантажити CCleaner можете Втім, в самій програмі CCleaner є досить непоганий деинсталлятор файлів.

Якщо перші два варіанти чомусь дали збій, тоді скористайтеся витрачаємо, який надали самі розробники.

Третій спосіб повністю видалити антивірусну програму avg 2015 не залишаючи слідів

Цей варіант є кращим, для повного видалення антивіруса AVG Internet Security 2015 року, для pc tuneup він не підходить.

Щоб ним скористатися спочатку визначте розрядність вашої виндовс: X86 або X64.

Потім перейдіть і скачайте утиліту, відповідну розрядності вашого комп'ютера, точніше виндовс.

Після скачування утиліти, від вас буде потрібно тільки її запустити, далі вона все зробить самостійно, аж до перезавантаження комп'ютера після закінчення процесу повного, безповоротного видалення.


Хоча може знадобиться ще підтвердити, що ви дійсно збираєтеся видалити продукт, але це вже дрібниця.

Головне, що зможете спокійно робити те що хотіли раніше, а встановлений антивірус avg 2015 року, вам не дозволяв.

Та мало не забув, ви точно впевнені що хочете повністю видалити антивірус avg 2015 році? може (перейшовши за посиланням дізнаєтеся, як). Успіхів.

AVG Remover - це невеликий додаток від розробника антивірусних програм AVG. Назва програми повністю розкриває її призначення, що полягає в повному видаленні AVG AntiVirus Free , AVG Internet Security, AVG Protection, AVG Ultimate, AVG AntiVirus і AVG Zen з комп'ютера. Видаляючи перераховані вище додатки за допомогою стандартного дєїнсталлятора ви ризикуєте залишити в системі безліч слідів їх діяльності, як то: ключі реєстру, звіти, тимчасові файли. А ось AVG Remover цього ні в якому разі не допустить. Програма ретельно затре все, що зазвичай залишається після видалення антивірусів і навіть зробить додаткову перевірку.

Робота з AVG Remover відбувається в три простих кроки. Для початку необхідно погодитися з умовами ліцензійної угоди в стартовому вікні. Далі - почекати поки програма проаналізує ваш комп'ютер на предмет наявності продуктів AVG і складе список з знайдених. Тепер просто виділіть видаляються програми галочками, клікніть "Remove" і знову трохи почекайте, поки видалення буде завершено. Після деінсталяція практично всіх програм від AVG необхідно буде зробити перезавантаження комп'ютера. Виконавши всі вищевказані кроки, ви назавжди позбавитеся від непотрібних більше додатків, "знищивши" всі сліди їх діяльності. AVG Remover є абсолютно безкоштовною і працює в портативному режимі.

Зверніть увагу на те, що при використанні програми ви повністю видаліть налаштування антивірусів і вміст "Карантину".

Ключові особливості та функції

 • дозволяє повністю видаляти антивіруси від AVG;
 • працює з AVG AntiVirus, AVG AntiVirus Free, AVG Internet Security, AVG Zen, AVG Ultimate і AVG Protection;
 • повністю затирає всі сліди діяльності всіх перерахованих вище програм;
 • працює як покроковий майстер;
 • не вимагає установки і доступна абсолютно безкоштовно.

Як видалити AVG з комп'ютера повністю - питання, яке виникало у багатьох користувачів, які намагалися утилізувати антивірус. Мало хто знає, що антивіруси - це особлива група програм, які оснащені спеціальним механізмом самозахисту, тому видалити АВГ з комп'ютера важко, і стандартним спосіб зробити це практично неможливо.

Використання утиліти

Спеціальна утиліта для видалення - кращий спосіб позбутися від АВГ. AVG Remover скачати можна на офіційному сайті компанії. У розділі «Підтримка» клікніть на кнопку «Завантаження і відновлення». Потім перейдіть в пункт «Службові програми». У наведеному списку ви побачите засоби видалення AVG. Натисніть на одну з посилань, і ваш комп'ютер сам почне завантажувати. Після цього підтвердіть запуск віддалення від імені адміністратора. Деінсталяція буде показуватися на моніторі вашого пристрою. Дана утиліта допоможе повністю видалити антивірус AVG. Після того як програма закінчить видалятись, ваша операційна система буде автоматично перезавантажена.

Застосування СCleaner і засобів Windows

Видалення антивірусу AVG Zen можливо і при використанні. Ця програма відома як свого роду «прибиральник», що видаляє різні програмні забезпечення з вашого пристрою. Скачайте СCleaner з офіційного сайту, потім запустіть. В меню, яке вийде на екран, клікніть по іконці «Сервіс». Потім виберіть пункт «Видалення програм». Знайдіть в наведеному списку видаляється AVG. Після цього натисніть на кнопку деінсталяції і дотримуйтесь вказівок, які з'являться на екрані монітора. Коли процедура видалення закінчиться, самостійно перезавантажте свій пристрій. Останній крок - знову запустіть СCleaner, знайдіть функції «Очищення» і «Реєстр» і видаліть непотрібні файли, які залишилися від програмного забезпечення.

Якщо ви не бажаєте завантажувати додаткові утиліти і не знаєте, як повністю видалити антивірус з комп'ютера, скористайтеся засобами Windows. Однак ефективність даного методу невисока, оскільки або зникає в повному обсязі, або не деінсталюється зовсім. Для того щоб застосувати засоби Windows, натисніть на кнопку «Пуск» і перейдіть в «Панель управління». Потім натисніть на значок «Видалити програму» у відповідному розділі програм. Знайдіть в наведеному списку AVG і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У верхній частині списку ви побачите функцію «Видалити». У тій ситуації, якщо ваша ОС «правильно сприйме» всі ваші дії, вийде панель дєїнсталлятора. Після закінчення перезавантажте комп'ютер.

Однак найкращим засобом є спеціальна утиліта.

У вас не виходить видалити антивірусну програму AVG? Не біда, нижче я напишу три простих способи , Як видалити AVG антивірус з вашого комп'ютера. Виберіть для себе найзручніший.

Як видалити AVG за допомогою AVG Remover

На офіційному сайті AVG є спеціальна утиліта для повного видалення будь-яких продуктів цієї компанії. Для 64-розрядних операційних систем качати по посиланню http://download.avg.com/filedir/util/support/avg_remover_stf_x64_2015_5501.exe, для 32-розрядних за цим посиланням http://download.avg.com/filedir/util/ support / avg_remover_stf_x86_2015_5501.exe. Якщо ви не знаєте розрядність вашої операційної системи , Тоді зайдіть в меню «Пуск», натисніть правою кнопкою миші на «Комп'ютер» і виберіть «Властивості». Знайдіть «Тип системи» у вікні, там буде вказана розрядність вашої Windows. Також розрядність можна подивитися через Пуск -> Панель управління -> Система і безпека-> Система. Скачайте на робочий стіл по зазначеним вище посиланням утиліту потрібної розрядності. Запустіть AVG Remover і натисніть «Так» у вікні.

AVG Remover повністю видалити антивірус і перезавантажить автоматично комп'ютер. Після перезавантаження обов'язково встановіть новий антивірус.

Як видалити AVG за допомогою засобів Windows

Найпростіший спосіб, але не завжди кращий. Відкриваєте панель управління з меню «Пуск».

Натисніть на «Видалення програми» (якщо немає, тоді «Програми та засоби» або «Установка і видалення програм», в залежності від версії Windows).


У списку, натисніть на AVG і зверху клацніть «Видалити».


Запускається процес видалення AVG. Підтвердіть видалення і перезавантажте комп'ютер після завершення.

Як видалити AVG за допомогою Revo Uninstaller або CCleaner

Можете видалити AVG за допомогою будь-якої спеціалізованої утиліти. У Revo Uninstaller натискаєте на AVG в списку програм і тиснете «Видалити» (у мене AVG на комп'ютері немає, тому на зображенні я натиснув на іншу програму). Прямуєте інструкцій програми до повного видалення AVG.


У CCleaner заходите в розділ «Сервіс», вибираєте «Видалення програм», натискаєте на AVG і клацаєте кнопку «Деінсталяція». Подібно до того, вище, завершуєте видалення і перезавантажувати комп'ютер.


Щоб видалити антивірус avg 2015 року, включаючи internet security , Вам потрібно завантажити утиліту remover. Старі версії 2012, 3013, 2014 віддалялися простіше, хоча для них також є утиліти.

З 2016 або 2017 роках думаю з'являтися нові. Тут, в кінці запису можете завантажити утиліту для видалення avg 2015.

Віруси все більш стають просунутими, тому щоб вони не змогли самостійно видалити або відключити антивірус avg, розробники зробили жорстоким свою політику.

Раніше його можна було видалити як мінімум, а потім просто почистити реєстр.

Тепер цього мало. Антивірус avg 2015 запускається майже одночасно з виндовс, а запущене застосування видалити система не дозволить ніколи.

До речі, може антивірус avg internet security 2015 заважає виконати якесь завдання на комп'ютері або ноутбуці.

Тоді видаляти повністю його не обов'язково, можна просто, а потім знову включити.

Як завантажити і користуватися утилітою для видалення антивіруса avg 2015

В кінці запису (перед коментарями) знайдете два посилання завантажити утиліту для видалення антивіруса avg 2015 - російською мовою.

Першою скачаєте remover для виндовс 7 або windows 8 - 32-розрядних. Клікнувши по другій скачаєте для 64-розрядних.

Так, що спочатку подивіться який розрядності ваша виндовс. Після скачування, для запуску клікніть двічі по значку утиліти.

Вам буде надана ліцензійну угоду - прийміть його, після чого клацніть по рядку «продовжити»

Після цього почекайте якийсь час (трохи) поки не завершиться процес, після чого побачите клопотання не перезавантаження комп'ютера або ноутбука, хоча в більшості випадків це відбувається автоматично, без втручання користувача.


От і все. Після перезавантаження можете встановлювати інший антивірус або вирішувати свої завдання.

Якщо у вас встановлений антивірус старіших версій, то пошукайте для нього відповідний деинсталлятор в мережі - вони безкоштовні і найкраще скачувати з офіційного сайту. Успіхів.

операційна:
XP, Windows 7, 8, 10

Та мало не забув, ви точно впевнені що хочете повністю видалити антивірус avg 2015 році?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью