<
 • Главная
Статьи

Word Не друкує колір сторінки. Як зробити кольорову сторінку в Word

 1. Навіщо потрібно робити в Ворд сторінку НЕ білого кольору
 2. Розумний спосіб змінити колір сторінки в Word
 3. Як зробити кольорову сторінку в Word (для ледачих)
 4. Тепер ви знаєте на один фокус більше ...
 5. Напишіть свою статтю на сайт!
 6. Зміна фону за текстом

інформація:
відвідайте групу ВКонтакте . Професійний гумор і корисна інформація. Регулярні публікації по 1С і на інші цікаві теми

Перш за все хочу сказати, що зробити кольорову сторінку в Ворді дуже просто. Microsoft Word дозволяє задати потрібний фон у сторінки буквально за кілька секунд. Але перш ніж пояснити як це зробити, давайте подивимося, НАВІЩО взагалі потрібно робити лист кольоровим?

Навіщо потрібно робити в Ворд сторінку НЕ білого кольору

Зазвичай колір сторінки в Ворд змінюють для того, щоб зробити документ красивішим. На жаль, багато хто не розуміє, що зміна фону сторінки стандартного білого на інший може обернутися низкою проблем. Перш за все варто подумати, чи будете ви друкувати ваш кольоровий документ? Якщо так, то на чому? Якщо ви збираєтеся вивести створений документ Ворд на звичайний чорно-білий офісний принтер, то краще відразу відмовтеся від кольорових сторінок, оскільки будь-який колір, відмінний від чорного, просто автоматично перетворитися в градації (відтінки) сірого і замість красивого документа , Який ви бачите на екрані монітора, ви отримаєте нісенітницю.

Якщо ви будете друкувати на кольоровому пристрої, то можна, але тонера буде у вас витрачатися дуже багато, оскільки це звичайна заливка сторінки. З огляду на ціни на витратні матеріали для кольорових принтерів, варто задуматися про доцільність зміни кольору сторінки прямо в Ворді.

А ось якщо ви хочете вивести документ Word в PDF, то тут все в порядку - сміливо міняйте колір підкладки сторінки як хочете.

Тут була важлива частина статті, але без JavaScript її не видно!

Розумний спосіб змінити колір сторінки в Word

Якщо потрібен просто кольоровий ФОН, але не кольоровий текст, то переважно просто використовувати друк на кольоровому папері або картоні, які можна купити в будь-якому магазині канцтоварів. Таким способом можна легко і просто зробити кольорові сторінки. Текст при цьому кольоровим не буде, але це і не потрібно.

Як зробити кольорову сторінку в Word (для ледачих)

А ось, власне, те, що ви, напевно, і шукали - як змінити фон безпосередньо в документі. Зайдіть в меню Стрічки в розділ "Розмітка сторінки" і виберіть там "Колір сторінки", після чого в меню, що розкрилося вкажіть потрібний колір. Картинку я тут наводити не буду - вже дуже примітивно все це. На курсах своїх я ці речі в деталях пояснюю, звичайно, але в цій замітці мені хотілося зробити акцент саме на способах зміни кольору фону у сторінки, а також навести на думку "навіщо це потрібно". Подібні думки ведуть до кращого розуміння того, що ви робите.


сайт_

Тепер ви знаєте на один фокус більше ...

Показаний метод зміни фону сторінки в Ворд зовсім не єдиний. Word приховує безліч секретів, на освоєння яких потрібен час. Якщо хочете працювати в програмі професійно, тобто створювати грамотно оформлені документи і притому швидко, то не полінуйтеся прочитати хороший підручник з Microsoft Word. Вони, звичайно, досить товсті, але результат перевершить всі очікування.

Для ледачих можу запропонувати свій повний відеокурс по Microsoft Word. Він спеціально створений для навчання з нуля і до повного освоєння програми. Але переглянути всі 40 уроків недостатньо - потрібно паралельно все пробувати на практиці. Ось тоді ви перестанете витрачати час на пошуки інформації в інтернеті.

Напишіть свою статтю на сайт!

Ви можете відповідно до правил співпраці в рамках даного освітнього проекту. Якщо Ви любите і вмієте писати, це повинно приносити Вам дохід.

Якщо Ви хочете зробити фон для своєї роботи, то це буде не обов'язково один будь-якої однотонний колір. Ви можете створити такий шедевр, що станете показувати його всім своїм знайомим! У цій статті я розповім, як зробити кольоровий фон сторінки, підкладку і які ще є способи оформлення Ваших робіт.

Увага! Всі настройки, описані в статті, будуть відображатися так, як Ви їх налаштуєте, тільки в електронній версії документа. При друку навіть Попередній перегляд може дати викривлене уявлення, як документ буде виглядати на папері. Результат друку може сильно здивувати!

В Меню Сервіс - Параметри - вкладка Друк виставите галочку Фонові кольори та малюнки. Якщо у Вас зовсім немає ніякого фону, то це, можливо, допоможе.

З проблемою фонового друку стикаються багато. Чіткої відповіді на питання чому неправильно друкується фон в Word 2003, я в інтернеті не знайшла. Пропоную свій спосіб вирішення цього завдання.

іноді до текстовому документу MS Word потрібно додати який-небудь фон, щоб зробити його більш яскравим, незабутнім. Найчастіше це використовується при створенні веб-документів, але і зі звичайним текстовим файлом можна виконати те ж саме.

Окремо варто відзначити, що зробити фон в Ворді можна декількома способами і в кожному випадку зовнішній вигляд документа візуально буде відрізнятися. Про кожного з цих способів ми і розповімо нижче.

Даний метод дозволяє зробити сторінку в Ворді кольоровий і для цього зовсім не обов'язково, щоб на ній вже містився текст. Все необхідне можна надрукувати або додати пізніше.

1. Перейдіть у вкладку "Дизайн" ( "Розмітка сторінки" в Word 2010 і попередніх йому версіях; в Word 2003 необхідні для цих цілей інструменти знаходяться у вкладці "Формат"), натисніть там на кнопку "Колір сторінки", розташовану в групі " фон сторінки ".


2. Виберіть відповідний колір для сторінки.


Примітка: Якщо стандартні кольори вас не влаштовують, ви можете підібрати будь-який інший з колірної гами, вибравши пункт "Інші кольори".


3. Колір сторінки зміниться.


Крім звичайного, "кольорового" фону, ви також можете використовувати в якості фону сторінки інші способи заливки.

1. Натисніть на кнопку "Колір сторінки" (вкладка "Дизайн", група "Фон сторінки") і виберіть пункт "Інші способи заливки".

2. Перемикаючись між вкладками, виберіть тип заливки сторінки, який ви хочете використовувати в якості фону:

 • Малюнок (можна додати власне зображення).

Малюнок (можна додати власне зображення)

3. Фон сторінки зміниться відповідно до заданої вами типу заливки.


Фон сторінки зміниться відповідно до заданої вами типу заливки

Зміна фону за текстом

Крім фону, що заповнює всю площу сторінки або сторінок, змінити колір фону в Ворді можна виключно для тексту. Для цих цілей можна використовувати один з двох інструментів: "Колір виділення тексту" або "Заливка", знайти які можна у вкладці "Головна" (раніше "Розмітка сторінки" або "Формат", в залежності від використовуваної версії програми).

У першому випадку текст буде залитий обраним вами кольором, але відстань між рядків залишиться білим, а сам фон буде починатися і закінчуватися там же, де і текст. У другому - фрагмент тексту або весь текст буде залитий суцільним прямокутним блоком, який буде покривати зайняту текстом площа, але закінчуватися / починатися в кінці / початку рядка. Заливка будь-яким з цих способів не поширюється на поля документа.

1. Виділіть за допомогою мишки фрагмент тексту, фон якого ви бажаєте змінити. Використовуйте клавіші "CTRL + A" для виділення всього тексту.


2. Виконайте одну з таких дій:

 • Натисніть кнопку "Колір виділення тексту", розташовану в групі "Шрифт", і виберіть відповідний колір;


Натисніть кнопку Колір виділення тексту, розташовану в групі Шрифт, і виберіть відповідний колір;

Фон в Word - це напівпрозорий малюнок, текст, символ, напис, зображення, тощо, розташовані за текстом. Фон можна використовувати для оформлення документів, оголошень, тощо Можна використовувати фон для захисту авторських прав, написавши слова за текстом, наприклад, «Зразок» або розмістити електронну адресу, логотип фірми, т.д.
Фон в Word буває різний.
Можна змінити колір сторінки.
Можна зробити різні межі сторінки.
Можна вставити слова «Зразок», «Чернетка», адреса ел. пошти, тощо
Можна вставити малюнок, фотографію, інше зображення.
Можна налаштувати підкладку на свій розсуд, написати свій текст, тощо
Фон в Word називається «Підкладка». Ця функція знаходиться на закладці «Розмітка сторінки» в розділі «Фон сторінки» в Word 2007. А в Word 2013 ці функції знаходяться на закладці «Дизайн».
Фон можна зробити на всю сторінку, весь документ. Натискаємо на кнопку «Підкладка». У вікні «Друкована підкладка» ставимо галочку у слова «Малюнок», якщо потрібно вставити в якості фону малюнок, фотографію, зображення ». У вікні натискаємо кнопку «Вибрати» і вибираємо з папки потрібний малюнок. Можна вибрати масштаб, поставити галочку у слів «знебарвити», щоб малюнок був не яскравий. Натискаємо «ОК».
Якщо потрібно написати свій текст фону в Word, то в діалоговому вікні «Друкована підкладка» ставимо галочку у слова «Текст». Пишемо текст, вибираємо шрифт, розмір, колір, розташування тексту, тощо Натискаємо «ОК».
Щоб видалити фон у Word, натискаємо на кнопку «Підкладка» - «Видалити підкладку».
Про підкладку читаємо статтю «Закладка" Розмітка сторінки "в Word».
У Word 2013 з'явилася функція «Додаткові підкладки з сайту Office.com», щоб завантажити інші підкладки. Змінити колір сторінки в Word можна, натиснувши на кнопку «Колір сторінки» і вибрати потрібний колір або спосіб заливки.
Очистити фон Word.
Бувають ситуації, коли нам потрібно вставити скопійований текст на кольорову сторінку. Текст вставився, але за текстом стоїть не кольоровий фон, а білий. Наприклад, так. Як прибрати білий фон за текстом, дивіться в статті "Очистити формат Word".
Щоб зробити кордону на всій сторінці Word, потрібно натиснути кнопку «Кордони сторінок». У діалоговому вікні Word 2007 «Межі і заливка» такі закладки.
Фон в Word - це напівпрозорий малюнок, текст, символ, напис, зображення, тощо, розташовані за текстом У діалоговому вікні Word 2013 «Межі і заливка» три закладки.
Функції закладок в Word однакові, тільки назва різний.
Як вставити текст Word в рамку.
Закладка «Кордон» (в Word 2007 - «Поля») - ставити кордони не на всій сторінці, а в районі виділеної частини листа. Наприклад, виділили частину сторінки, встановили такі кордону, вибрали рамку. Можна вибрати будь-яку одну або кілька певних меж. Наприклад, тільки нижню або бічну кордон. Ми вибрали так.
Натискаємо «ОК». Вийшла така рамка. Це не таблиця, а фон.Получітся, наприклад, так. Для усунення цих кордону, потрібно виділити місце у цих кордонів, потім в діалоговому вікні «Кордон і заливка» на закладці «Кордон» натиснути на кнопку «Ні». Натискаємо «ОК».
Щоб встановити рамку по всій сторінці, переходимо в діалоговому вікні «Межі і заливка» на закладку «Сторінка» ( «Розмір паперу»).
Тут можна вибрати тип кордону, ширину лінії, малюнок, з якого складатиметься наша рамка. Наприклад, налаштували так.
Вийшло так.
А тут вибрали малюнок зірочкою і хвилями.

Як змінити колір всієї сторінки, ми розглянули вище.
А тут, на закладці «Заливка (« Джерело паперу ») можна залити певну, виділену частину сторінки. Наприклад, так.

Або так Або так.

Як застосувати фон, межі сторінки, щоб зробити фірмовий блак, дивіться в статті "Фірмовий бланк. Колонтитули в Word".
Щоб прибрати в Word фон, усі межі, підкладки, заливки, заходимо в ті ж функції і вибираємо «видалити підкладку» або «Ні» на тій же закладці діалогового вікна, на якій встановлювали все це. Якщо для установки кордонів, заливки, виділяли частину сторінки, то, щоб їх видалити, знову виділяємо.
Водяні знаки в Word.
Є в Word ще один варіант фону - це водяні знаки. Водяний знак - це напівпрозоре зображення, логотип, напис, зроблений на сторінці, яка роздруковується разом з документом. Це хороший спосіб захисту від копіювання з подальшою вставкою в інше місце, збереження авторських прав.
Перший спосіб.
Встановлюємо підкладку. Можна налаштувати свою підкладку. Цей варіант ми розглянули вище.
Другий варіант.
Щоб зробити водяні знаки, потрібно поставити галочку у цій функції в настройках принтера.
Натискаємо кнопку «Office», вибираємо функцію «Друк», натискаємо у вікні кнопку «Друк». У розділі «Принтер» в діалоговому вікні натискаємо на кнопку «Властивості». У вікні переходимо на закладку «Макет» і в розділі «Водяний знак» вибираємо потрібний. Виходимо з усіх відкритих вікон, натискаючи кнопки «ОК».

Як застосувати фон, межі сторінки, щоб зробити фірмовий блак, дивіться в статті Фірмовий бланк У Word можна поєднувати різні функції зміни кольору шрифту і листа. Наприклад, зробити синій колір листа і білий колір шрифту або на кольоровому аркуші виділити кольором і шрифт, і фон фрази. Як це зробити, дивіться в статті "Закладка Word" Головна "".
У Word можна встановити на першу сторінку документа титульний лист, Як це зробити, як працювати з таким листом, читайте в статті "Титульний лист Word".
Як надрукувати таблицю, слова стовпчиком, дзеркально, виділений фрагмент тексту, без полів, як налаштувати двосторонню друк, тощо, читайте в статті "Як надрукувати в Word".

переглядів

Але перш ніж пояснити як це зробити, давайте подивимося, НАВІЩО взагалі потрібно робити лист кольоровим?
Якщо так, то на чому?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью