<
 • Главная
Статьи

Жіночі ролі і моделі поведінки в стосунках. Як досягти гармонії в парі за допомогою Трансерфінга?

 1. «Улюблені» жіночі ролі в стосунках
 2. Як знайти баланс між ролями і не втратити себе справжнім?
 3. Ваш партнер - дзеркало
 4. опануйте мистецтвом залучення грошового потоку в Новому Часу!

Якщо ви перебуваєте в щасливих гармонійних відносинах, отримуєте від свого партнера любов, підтримку, турботу, повагу, і самі відповідаєте йому тим же, то, швидше за все, ця стаття не відкриє вам нічого нового. Якщо ж вам хочеться зробити відносини легше і радісніше, наповнити їх красою, грою, драйвом, пристрастю - ми готові запропонувати поради, як за допомогою Трансерфінга зробити вашу пару найщасливішою. Ця стаття для жінок, які готові усвідомити свою відповідальність у відносинах, побачити справжні причини проблем і почати діяти по-іншому, використовуючи різні моделі поведінки. Шановні чоловіки, запропонуйте почитати статтю своєї коханої.

Трансерфінга

Всі ми граємо в стосунках певні ролі, особливо жінки, актриси від природи, яким приносить задоволення приміряти на себе різні образи і маски. Дівчина, яка грає легко і невимушено, вміє вчасно переключатися, брати все найкраще від різних ролей і при цьому не втрачати себе справжню, усвідомлювати свої мотиви і потреби, притягує зацікавлених чоловіків і, як правило, створює згодом міцну і гармонійну сім'ю. Але вся складність в тому, що багато жінок «засипають» в одній з ролей і «зростаються» з нею, забуваючи про свою суті і бажаннях, накопичуючи образи на партнера і пред'являючи до нього претензії.


«Улюблені» жіночі ролі в стосунках

Жертва. Така жінка перекладає відповідальність за своє життя на партнера, звинувачує його у всіх своїх нереалізованих бажаннях, невиправданих очікуваннях і нерозкритих талантах. Поступово вона втрачає себе, а чоловік втрачає до неї інтерес і повагу.

Наприклад, Олечка - дружина і мати двох дітей, яка все десять років шлюбу тільки те й робила, що скаржилася чоловікові на обставини: чи не довчився в інституті, що не реалізувалася в роботі, з дітьми не справляється ... Не дивно, що одного разу чоловік пішов до більш світлої і позитивній жінці.

Стерво. Ця жінка ховає свої почуття під холодною маскою впевненості і егоїзму. Все, що вона робить, вона робить тільки для себе. Навіть якщо вона всім серцем любить чоловіка, роль стерви не дозволяє їй проявляти свої емоції, демонструвати ніжність і прихильність.

Кіра - успішна бізнес-леді, яка блищить в офісі і на переговорах, але заливає тужливі самотні вечори червоним вином. В її свідомості міцно засіла установка: або сім'я - або кар'єра. Тому нікому зі своїх коханців вона не дає жодного шансу створити серйозні стосунки.

Коханка Коханка. Така жінка часто притягує одружених чоловіків, сама того не бажаючи і страждаючи від цього. Вона грає роль коханки: грайливою, ніжною, пристрасною і жіночною, однак забуває про інших аспектах, які чоловіки хочуть бачити в своїй дружині.

Жанна - жінка яскрава і ефектна. З самої юності вона купається в захоплених чоловічих поглядах і компліментах. Вона вже давно готова створити міцну сім'ю, але кавалери чомусь не кличуть її під вінець. «Я не бачу тебе в ролі дружини», - зізнався їй одного разу черговий шанувальник ...

Ненька. Жінка, яка грає роль мами, і котлетками нагодує, і сорочки ідеально відпрасує, і спати на накрохмалене постільна укладе ... Ось тільки з роками чоловік втрачає до неї пристрасть і поступово стає все більш інфантильним.

Марина - домогосподарка, яка цілком присвятила себе вдома і сім'ї. І все б добре, та тільки чоловік поруч з нею втрачає свою силу і починає відчувати себе дитиною під нескінченним потоком нав'язливою турботи: «Милий, одягни шапку, застудишся, не забудь зі столу крихти стерти, не їж солодке перед їжею, давай я тобі ще супу наллю! ».

Дізнайтеся, як за допомогою 2 принципів фрейлінга підвищити якість відносин в будь-якій сфері! Читайте статтю «Людські взаємини з Трансерфінга реальності. Фрейлінг » .


Як знайти баланс між ролями і не втратити себе справжнім?

Прийнято вважати, що ідеальна жінка - це та, яка поєднує в собі всі кращі ролі. «Королева в вітальні, коханка в спальні і господиня на кухні» - чули таку установку? Насправді, дорогі дівчата, не варто намагатися підлаштуватися під стандарт, ламати себе і «заточувати» під придуманої шаблон «ідеальної» жінки. Ви всі різні, і ви прекрасні в своїй унікальності.

Секрет гармонійних відносин простий:

потрібно вміти прислухатися до себе і до свого чоловіка.

Прислухатися до себе - значить усвідомлювати свої бажання, включати внутрішнього доглядача , Знаходити свої справжні цілі і рухатися до них, довіряючи своєму Миру, розслабляючись і отримуючи задоволення від процесу, від кожного прожитого миті ... Тоді ви будете самодостатньою і точно не захочете пред'являти претензії до свого чоловіка, перекладати на нього відповідальність за ваше життя і нездійснені мрії .

Прислухатися до чоловіка - значить використовувати техніку фрейлінга , Налаштовуватися на його індивідуальні параметри, вміти відчувати його потреби і давати йому те, чого він хоче в даний момент. Сьогодні йому потрібна підтримка і натхнення, завтра можна побалувати його смачною вечерею, а післязавтра - трохи пограти і пофліртувати з ним. А вчора, коли він прийшов з роботи похмурий і занурився в мовчання, краще було дати йому побути на самоті і все обдумати, ніж приставати з нав'язливими запитаннями і докорами.


А вчора, коли він прийшов з роботи похмурий і занурився в мовчання, краще було дати йому побути на самоті і все обдумати, ніж приставати з нав'язливими запитаннями і докорами

Як тільки ви навчитеся відчувати і розуміти свого партнера - з ваших відносин зникне як мінімум половина сварок. А «згладжувати гострі кути», бути чуйною, надихати свого чоловіка і наповнювати союз гармонією - це саме жіноча роль. Як тільки ви її опануєте, він покладе до ваших ніг все, що ви тільки захочете.

Саме цього ми вчимо на онлайн-інтенсиву «Усвідомлена Жіночність» наших жінок: розуміти себе, розуміти свого партнера, наповнювати відносини і життя легкістю, грою, світлом, красою і постійним відчуттям свята.

За 3 місяці ми допомагаємо їм розкрити свої таланти, прийняти свою унікальність, стати більш жіночними, гармонійними і сексуальними, знайти «цілісність» і впевненість у собі.
Ось приклади учасниць попереднього потоку:

- Хто не бачив кілька місяців, кажуть: «Інша людина, прям вся світишся! ».
- Чоловік носить на руках, любить як в перші місяці знайомства, ревнує.
- Змін багато: починаючи від підтягнутого тіла і закінчуючи дорогими подарунками.
- Я виявилася талановитим художником. Я ніколи в житті не відчувала такого творчого підйому!
- Фінансовий потік збільшився непомітно сам собою - прийшли нові клієнти.
- Я полюбила себе і я знайшла внутрішню силу, я почула себе про свої бажання.

Почніть розкриватися, як прекрасна квітка, вже на першій онлайн-зустрічі курсу! Ви отримаєте ефективні інструменти Трансерфінга.

ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ


Міняємо непрацюючі моделі поведінки на нові

Майже всі наші моделі поведінки і установки тягнуться з самого дитинства. Ми переймаємо їх від батьків і несвідомо починаємо дотримуватися їх самі. І добре, якщо відносини батьків були міцними і щасливими ... а якщо ні? Адже як часто буває: з боку здається, що в родині все добре, а насправді двоє залишаються разом тільки заради дітей, через загальну житлоплощі або просто за звичкою, вважаючи нормою відносини, позбавлені поваги, пристрасті і ніжності ...

Потрібно перш за все усвідомити, які чужі стереотипи, шаблони і неефективні моделі поведінки ми використовуємо в своєму житті. Може бути, ми звикли постійно звинувачувати партнера в тому, що він мало заробляє, порівнювати його з іншими, більш успішними чоловіками?

Може бути, ми занадто часто граємо роль примхливої ​​і розпещеної дівчинки, яка тільки й робить, що вимагає до себе уваги? Або, можливо, ми надмірно опікуємося партнера, звертаючись з ним як з дитиною?

Ми пропонуємо вам звільнитися від цього багажу. Аж до того, щоб виписати всі негативні установки і звичні моделі поведінки на папірець, а потім її спалити. Почніть експериментувати. Дійте по-іншому. І спостерігайте за результатом.

Ваш партнер - дзеркало

Пам'ятайте, що, згідно з принципами Трансерфінга , Ми отримуємо те, що транслюємо.Якщо ви транслюєте розчарування, образу, байдужість - Мир-дзеркало і ваш партнер, зокрема, повертають вам ці почуття бумерангом.Якщо ж ви ділитеся з чоловіком любов'ю і демонструєте повагу - він буде у відповідь любити і поважати вас.В іншому випадку, це просто не ваш чоловік.

Перш ніж намагатися змінити партнера, задумайтеся: вас звинувачують тільки тому, що ви дозволяєте себе звинувачувати, вас не поважають, бо ви дозволяєте себе не поважати. Так, ви не можете змусити партнера поважати вас, однак ви можете почати поважати його самі, і він «отзеркаліть» це відношення.


опануйте мистецтвом залучення грошового потоку в Новому Часу!

На програмі «Грошовий потік в Новому Часу» ви дізнаєтеся, яку техніку та інструменти для залучення грошей найбільш ефективно працюють в рамках Нового Часу, де більше взагалі немає ніяких рамок! Можливо все.

Унікальний формат програми: наживо в Санкт-Петербурзі + онлайн-трансляція по всьому світу !

На майстер-класі за 7 годин інтенсивної практики Ви:

 • Освоїте інструменти для залучення грошей, які особливо ефективно працюють в енергіях Нового Часу.
 • Навчіться керувати грошовим потоком так, щоб наповнювати життя розкішшю, багатством і достатком!
 • Чи усвідомлюєте, як стати щасливим у всіх сферах життя, використовуючи силу грошового потоку.
Дізнайтеся більше про залучення грошей в Новому Часу! >>>

Як знайти баланс між ролями і не втратити себе справжнім?
«Королева в вітальні, коханка в спальні і господиня на кухні» - чули таку установку?
А якщо ні?
Може бути, ми звикли постійно звинувачувати партнера в тому, що він мало заробляє, порівнювати його з іншими, більш успішними чоловіками?
Може бути, ми занадто часто граємо роль примхливої ​​і розпещеної дівчинки, яка тільки й робить, що вимагає до себе уваги?
Або, можливо, ми надмірно опікуємося партнера, звертаючись з ним як з дитиною?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью