<
 • Главная
Статьи

Зміна старий пароль на генеруються

 1. Зміна Вашого старого пароля

Якщо Ви зберігаєте реєстраційні дані, які Ви створили, перш ніж почали використовувати LastPass, ми рекомендуємо Вам запустити Перевірку безпеки LastPass, для виявлення потенційно слабких паролів. Після виявлення таких паролів, Ви зможете змінити свій старий пароль на пароль, випадковим чином згенерований за допомогою LastPass.

Ви також можете періодично оновлювати свої паролі; LastPass намагається зробити цей процес якомога простішим для сайтів, які зберігаються у Вашому Сховище.

Зміна Вашого старого пароля

Ми будемо використовувати демо-акаунт Gmail, щоб показати, як оновити збережений сайт новим, згенерованих паролем від LastPass.

Щоб почати, авторизуйтесь на потрібному сайті і зайдіть в налаштування облікового запису або сторінку параметрів, де Ви можете змінити свій пароль.

Коли відкриється сторінка зміни пароля, Вам, як правило, буде запропоновано ввести Ваш старий пароль, і двічі ввести новий пароль. Натисніть на іконку поля в поле для введення поточного пароля, і виберіть логін. LastPass заповнить поточний пароль для обраного логіна:

Після автозаповнення поточного пароля, Ви можете далі натиснути іконку поля 'Згенерувати пароль' в поле 'Новий пароль', щоб почати генерацію випадкового, унікального пароля: Після автозаповнення поточного пароля, Ви можете далі натиснути іконку поля 'Згенерувати пароль' в поле 'Новий пароль', щоб почати генерацію випадкового, унікального пароля:

Виберіть потрібні параметри, і якщо Ви приймаєте пароль, який був згенерований, натисніть Використовувати пароль, щоб автоматично заповнити обидва 'Новий пароль' і 'Підтвердити новий пароль' поля Виберіть потрібні параметри, і якщо Ви приймаєте пароль, який був згенерований, натисніть Використовувати пароль, щоб автоматично заповнити обидва 'Новий пароль' і 'Підтвердити новий пароль' поля. Ця дія також створить резервну копію згенерованого пароля в Вашому Сховище під назвою 'Створений пароль для ...'. Далі система запропонує Вам підтвердити, чи є ця дія зміною пароля або новим записом. Виберіть Так, використовувати для цього сайту, щоб перезаписати існуючий пароль новим. Виберіть Ні, зберегти як новий запис, щоб зберегти у вигляді нової записи в вашому Сховище, і не продовжувати зміна пароля.

Тепер натисніть кнопку 'Зберегти', щоб зберегти зміни на веб-сайті
Тепер натисніть кнопку 'Зберегти', щоб зберегти зміни на веб-сайті. Після натискання кнопки Зберегти, LastPass запропонує Вам або Підтвердити або Опція Зберегти новий сайт:

Натиснувши Підтвердити, Ви попросите LastPass замінити старий пароль для цього запису новим, згенерованих паролем
Натиснувши Підтвердити, Ви попросите LastPass замінити старий пароль для цього запису новим, згенерованих паролем. Опція Зберегти новий сайт дозволить створити абсолютно новий запис для сайту з Вашим колишнім ім'ям користувача і новим, що згенерував паролем.

Наступного разу, коли Ви ввійдете на сайт, LastPass автоматично заповнить новий, згенерований пароль!

Якщо LastPass не розпізнає зміна пароля при його збереженні, виконайте наступні дії:

 • Вийдете з сайту
 • Перейдіть на сторінку авторизації сайту
 • Використовуйте LastPass для введення імені користувача
 • Скопіюйте / вставте пароль із запису 'згенерувати пароль', яка збереглася, коли Ви прийняли новий пароль
 • Натисніть "Увійти"

LastPass запропонує Вам прийняти зміни в записи сайту, і тепер новий пароль буде збережений в запису у Вашому Сховище.

Генерація безпечних паролів ScreencastНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью