<
 • Главная
Статьи

timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією

 1. timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією Що таке hosting (хостинг)? Це віртуальний будинок...
 2. Реєстрація домену на таймвеб
 3. Створюємо сайт на Timeweb
 4. Встановлюємо движок на сайт
 5. timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією
 6. Оплата timeweb хостингу
 7. Реєстрація домену на таймвеб
 8. Створюємо сайт на Timeweb
 9. Встановлюємо движок на сайт
 10. timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією
 11. Оплата timeweb хостингу
 12. Реєстрація домену на таймвеб
 13. Створюємо сайт на Timeweb
 14. Встановлюємо движок на сайт

timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією

Що таке hosting (хостинг)? Це віртуальний будинок для вашого веб-сайту, який потрібен для того, щоб Ваш сайт проживав в Інтернеті, мав там прописку і до нього будь-який користувач Інтернету міг би звернутися 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Timeweb хостинг (по-російськи таймвеб) - це один з найпопулярніших хостинг-провайдерів.

Щоб знайти офіційний сайт таймвеба, досить набрати в пошуковому рядку "timeweb", або набрати "таймвеб". Перший рядок, яку видасть пошуковик, швидше за все, і буде офіційним сайтом хостингу - timeweb.com.

Перейшовши на цей сайт, Ви можете ознайомитися з усіма вкладками. Але зараз нас цікавить вкладка "Хостинг" (рис. 1).

Мал. 1 Вкладка «Хостинг» на сайті timeweb.com

Кількома по вкладці «Хостинг», і перед нами відкривається сторінка з тарифними планами timeweb хостингу. Тут Ви можете ознайомитися з цими планами, подивитися, скільки коштує хостинг на рік, на місяць, яка при цьому економія і наявність (або відсутність) бонусів.

Мал. 2 Вибираємо тариф на хостингу Таймвеб

Найкраще замовити хостинг відразу на рік за тарифним планом "Year". Чому на рік? В цьому випадку хостинг дарує вам доменне ім'я в подарунок. Тут можна розмістити два сайти, якщо Ви тільки починаєте роботу в Інтернеті. Цього цілком достатньо.

Отже, Ви натискаєте на сходинку "Замовити" (цифра 2 на рис. 2). Перед Вами відкриється тарифний план, який Ви вибрали.

Перед Вами відкриється тарифний план, який Ви вибрали

Мал. 3 Вводимо дані для замовлення хостингу timeweb

Тут необхідно ввести ваші дані:

Цифра 1 на рис. 3 - В полі «Тарифний план» вибрати інший тарифний план. Для цього клікніть по маленькому трикутнику, на який показує стрілка. З'явиться меню, що випадає, в якому вибираємо тариф для хостингу timeweb.

Цифра 2 на рис. 3 - В поле "Тип клієнта" вказуєте "Фізична особа".

Цифра 3 на рис. 3 - В поле "Період оплати" вибираєте будь-який зручний вам період: від 1 місяця до 3-х років (допустимо, виберемо на рік). Щоб вибрати інший період, клікніть по трикутнички, на який вказує стрілка, і з'явиться меню з варіантами періоду оплати.

Цифра 4 на рис. 3 - В поле "Інформація про користувача" вводите ПІБ. Рекомендую вказувати свої справжні прізвище, ім'я, по батькові, тому що підтвердити свої права на хостинг, домен і на сайт можна буде тільки в цьому випадку.

Цифра 5 на рис. 3 - діючий e-mail (поштова скринька), на який Ви будете отримувати інформацію по своєму хостингу і сайту.

Цифра 6 на рис. 3 - ім'я користувача, яке набираєте на латиниці. Він повинен складатися не менше, ніж з п'яти знаків, можна використовувати цифри і букви. Це ім'я потім будете вводити при вході в свій аккаунт (особистий кабінет) на хостинг timeweb. Також потрібно буде вказувати пароль.

Цифра 7 на рис. 3 - Якщо у Вас є, вкажіть промо-код партнера, який Вас запросив на таймвеб. Можливо, він отримає комісійні від таймвеба за те, що він привернув Вас як нового клієнта. Якщо промо-коду немає, пропустіть це поле, не заповнюючи.

Цифра 8 на рис. 3 - Потім ставите галочку в чекбоксі, погоджуєтеся з умовами оферти. У мене на скріншоті галочки немає, тому timeweb мене не зареєструє.

Цифра 9 на рис. 3 - Потім натискаєте на кнопку "Замовити".

У наступному вікні ми бачимо, що реєстрація успішно завершена (рис. 4), і нагадування, що протягом десяти днів можна використовувати послуги timeweb хостингу безкоштовно:

Мал. 4 Повідомлення, що реєстрація на timeweb хостингу завершена

Якщо Вам не сподобається хостинг timeweb, Ви можете його не оплачувати, а почати все заново, з чистого аркуша, але вже на іншому хостингу.

Потім в своїй поштовій скриньці, яку ви вказали при реєстрації, виявите лист, де хостинг-провайдер Timeweb привітає вас з успішною реєстрацією та представить дані для входу в особистий кабінет. Про всяк випадок, якщо листи ні, не забудьте перевірити папку Спам в своїй пошті.

Тут будуть вказані:

 • дані для зв'язку з FTP, які стануть в нагоді в подальшому,
 • тарифний план, обраний вами, і
 • нагадування про те, що протягом десяти днів вам необхідно здійснити оплату.

Мал. 5 Лист, яке відправляє timeweb, на пошту, вказану при реєстрації

Цей лист необхідно зберегти в якомусь текстовому редакторі, скопіювати всі ці дані окремо в блокнот і зберегти у себе на робочому столі. Також бажано записати в звичайний паперовий блокнот, на всякий випадок.

Оплата timeweb хостингу

Тепер переходимо в панель управління вашого облікового запису. Для цього необхідно ввести свої дані (пароль і логін - цифри 1 і 2 на рис. 6), натиснути кнопку "Увійти" (цифра 3 на рис. 6):

6):

Мал. 6 Таймвеб вхід в свій аккаунт

Після чого Ви потрапляєте в свій аккаунт. Зараз на цій сторінці нас цікавить вкладка, яка називається "Фінанси":

Мал. 7 Приступаємо до оплати хостингу timeweb

Оплатити хостинг, який ми замовили на рік, можна з цієї панелі управління. Кількома на посилання "Поповнити баланс", вибираємо спосіб оплати, який найбільш вам підходить. Це можуть бути електронні гроші і карти (наприклад, банківська карта). Сума тут вже вказана.

Мал. 8 Вибираємо спосіб оплати хостингу timeweb

 • 1 - оплата по квитанції у банку, квитанцію випише хостинг timeweb
 • 2 - безготівкова оплата
 • 3 - оплата Яндекс.Деньгами
 • 4 - оплата через WebMoney
 • 5 - оплата кредитною карткою
 • 6 - оплата через Qiwi
 • 7 - оплата через Elecsnet
 • 8 - оплата через Новоплат

Припустимо, ми вибрали оплату кредитною карткою (цифра 5 на рис. 8). Кількома "Оплатити", нас перекидає на сторінку з оплатою.

Кількома Оплатити, нас перекидає на сторінку з оплатою

Мал. 9 Оплата timeweb хостингу по банківській карті

Тут Ви вводите дані своєї карти:

 • номер карти (цифра 1 на рис. 9),
 • термін дії (місяць, рік - цифри 2 і 3),
 • власник (так, як написано на карті - цифра 4),
 • заповнюєте CVV-код - цифра 5 (останні цифри на звороті вашої картки).
 • Потім вводите діючий e-mail (цифра 6), номер мобільного телефону (цифра 7) і
 • натискаєте на кнопку "Оплатити" (цифра 8).

Реєстрація домену на таймвеб

На 10 днів, протягом яких можна безкоштовно тестувати хостинг, видається безкоштовний домен, це так званий «технічний домен», який має обов'язкову «приставку» tmweb.ru. Наприклад, якщо моє ім'я користувача на хостингу inetgramotnost, то технічний домен буде мати вигляд: inetgramotnost.tmweb.ru.

А коли оплатіть хостинг, Ви можете зареєструвати домен з панелі управління. Зайдіть в свій аккаунт на таймвеб (рис. 6), переходите у вкладку "Домени і піддомени" і клікаєте "Зареєструвати новий домен". Спочатку Ви повинні визначитися з доменом, яке ім'я Вам більше підходить для вашого роду діяльності. Тут Ви можете перевірити свій домен, який вибрали. Тоді у Вас буде нормальний домен (не технічний), наприклад, inetgramotnost.ru.

Якщо домен зайнятий, то Ви можете поекспериментувати, і знайти незайнятий домен (припустимо, поміняти букви). Якщо домен вільний, ви можете його зареєструвати. Натискаємо "Додати до реєстрації", потім "Оплатити окремо". Коли ви оплатите свій хостинг на рік, доменне ім'я Вам йде в подарунок. У Вас з'явиться напис "Оплатити в рахунок бонусу". Ви натискаєте на це пункт, і домен зареєстрований.

Створюємо сайт на Timeweb

Тепер створимо сайт для вашого домену. Заходимо в "Домени і піддомени". Тут буде Ваш зареєстрований домен:

 • або «технічний домен», виданий на час тестування хостингу,
 • або отриманий в якості бонусу після оплати хостингу на рік.

Копіюємо його назву, переходимо у вкладку "Сайти" і натискаємо "Створити новий сайт". Прописуємо директорію імені вашого домену, заповнюємо поле "Коментар до сайту" (наприклад, листівки) і натискаємо кнопку "Створити".

У наступному вікні з'явиться директорія сайту, до якої потрібно прив'язати домен. Натискаємо на посилання "Прив'язати домен", вибираємо зі списку це доменне ім'я і натискаємо "Прив'язати". Таким чином, ми зареєструвалися на хостингу, зареєстрували домен і створили сайт.

Встановлюємо движок на сайт

З вкладки «Каталог CMS» можна вибрати движок для свого сайту, наприклад, безкоштовний популярний движок WordPress . Кількома по кнопці «Wordpress», потім - по кнопці «Встановити додаток».

Кількома по кнопці «Wordpress», потім - по кнопці «Встановити додаток»

Мал. 10 Кліком миші встановлюємо движок WordPress на свій сайт

На Ваш e-mail прийде лист, де будуть вказані логін і пароль для входу в адміністративну панель вашого сайту. У цю панель можна буде потрапляти, не заходячи в свій аккаунт на хостингу таймвеб.

Тепер в будь-якому браузері введіть домен (доменне ім'я) свого сайту і подивіться на свій новенький сайт.

Якщо у Вас є питання по реєстрації на timeweb хостингу, задавайте в коментарях, я відповім.

PS Рекомендую також заглянути:

1. Як відкрити власний сайт?

2. Щомісячні витрати на утримання інформаційного сайту

3. Недоліки безкоштовного хостингу для сайту

4. Все про встановлення і експлуатації лічильника відвідуваності LiveInternet на своєму сайті

5. Створення та налагодження власної групи ВКонтакте


timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією

Що таке hosting (хостинг)? Це віртуальний будинок для вашого веб-сайту, який потрібен для того, щоб Ваш сайт проживав в Інтернеті, мав там прописку і до нього будь-який користувач Інтернету міг би звернутися 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Timeweb хостинг (по-російськи таймвеб) - це один з найпопулярніших хостинг-провайдерів.

Щоб знайти офіційний сайт таймвеба, досить набрати в пошуковому рядку "timeweb", або набрати "таймвеб". Перший рядок, яку видасть пошуковик, швидше за все, і буде офіційним сайтом хостингу - timeweb.com.

Перейшовши на цей сайт, Ви можете ознайомитися з усіма вкладками. Але зараз нас цікавить вкладка "Хостинг" (рис. 1).

Рис. 1 Вкладка «Хостинг» на сайті timeweb.com

Кількома по вкладці «Хостинг», і перед нами відкривається сторінка з тарифними планами timeweb хостингу. Тут Ви можете ознайомитися з цими планами, подивитися, скільки коштує хостинг на рік, на місяць, яка при цьому економія і наявність (або відсутність) бонусів.

Рис. 2 Вибираємо тариф на хостингу Таймвеб

Найкраще замовити хостинг відразу на рік за тарифним планом "Year". Чому на рік? В цьому випадку хостинг дарує вам доменне ім'я в подарунок. Тут можна розмістити два сайти, якщо Ви тільки починаєте роботу в Інтернеті. Цього цілком достатньо.

Отже, Ви натискаєте на сходинку "Замовити" (цифра 2 на рис. 2). Перед Вами відкриється тарифний план, який Ви вибрали.

Перед Вами відкриється тарифний план, який Ви вибрали

Рис. 3 Вводимо дані для замовлення хостингу timeweb

Тут необхідно ввести ваші дані:

Цифра 1 на рис. 3 - В поле «Тарифний план» вибрати інший тарифний план. Для цього клікніть по маленькому трикутнику, на який показує стрілка. З'явиться меню, що випадає, в якому вибираємо тариф для хостингу timeweb.

Цифра 2 на рис. 3 - В поле "Тип клієнта" вказуєте "Фізична особа".

Цифра 3 на рис. 3 - В поле "Період оплати" вибираєте будь-який зручний вам період: від 1 місяця до 3-х років (допустимо, виберемо на рік). Щоб вибрати інший період, клікніть по трикутнички, на який вказує стрілка, і з'явиться меню з варіантами періоду оплати.

Цифра 4 на рис. 3 - В поле "Інформація про користувача" вводите ПІБ. Рекомендую вказувати свої справжні прізвище, ім'я, по батькові, тому що підтвердити свої права на хостинг, домен і на сайт можна буде тільки в цьому випадку.

Цифра 5 на рис. 3 - діючий e-mail (поштова скринька), на який Ви будете отримувати інформацію по своєму хостингу і сайту.

Цифра 6 на рис. 3 - ім'я користувача, яке набираєте на латиниці. Він повинен складатися не менше, ніж з п'яти знаків, можна використовувати цифри і букви. Це ім'я потім будете вводити при вході в свій аккаунт (особистий кабінет) на хостинг timeweb. Також потрібно буде вказувати пароль.

Цифра 7 на рис. 3 - Якщо у Вас є, вкажіть промо-код партнера, який Вас запросив на таймвеб. Можливо, він отримає комісійні від таймвеба за те, що він привернув Вас як нового клієнта. Якщо промо-коду немає, пропустіть це поле, не заповнюючи.

Цифра 8 на рис. 3 - Потім ставите галочку в чекбоксі, погоджуєтеся з умовами оферти. У мене на скріншоті галочки немає, тому timeweb мене не зареєструє.

Цифра 9 на рис. 3 - Потім натискаєте на кнопку "Замовити".

У наступному вікні ми бачимо, що реєстрація успішно завершена (рис. 4), і нагадування, що протягом десяти днів можна використовувати послуги timeweb хостингу безкоштовно:

Рис. 4 Повідомлення, що реєстрація на timeweb хостингу завершена

Якщо Вам не сподобається хостинг timeweb, Ви можете його не оплачувати, а почати все заново, з чистого аркуша, але вже на іншому хостингу.

Потім в своїй поштовій скриньці, яку ви вказали при реєстрації, виявите лист, де хостинг-провайдер Timeweb привітає вас з успішною реєстрацією та представить дані для входу в особистий кабінет. Про всяк випадок, якщо листи ні, не забудьте перевірити папку Спам в своїй пошті.

Тут будуть вказані:

 • дані для зв'язку з FTP, які стануть в нагоді в подальшому,
 • тарифний план, обраний вами, і
 • нагадування про те, що протягом десяти днів вам необхідно здійснити оплату.

Рис. 5 Лист, яке відправляє timeweb, на пошту, вказану при реєстрації

Цей лист необхідно зберегти в якомусь текстовому редакторі, скопіювати всі ці дані окремо в блокнот і зберегти у себе на робочому столі. Також бажано записати в звичайний паперовий блокнот, на всякий випадок.

Оплата timeweb хостингу

Тепер переходимо в панель управління вашого облікового запису. Для цього необхідно ввести свої дані (пароль і логін - цифри 1 і 2 на рис. 6), натиснути кнопку "Увійти" (цифра 3 на рис. 6):

6):

Рис. 6 Таймвеб вхід в свій аккаунт

Після чого Ви потрапляєте в свій аккаунт. Зараз на цій сторінці нас цікавить вкладка, яка називається "Фінанси":

Рис. 7 Приступаємо до оплати хостингу timeweb

Оплатити хостинг, який ми замовили на рік, можна з цієї панелі управління. Кількома на посилання "Поповнити баланс", вибираємо спосіб оплати, який найбільш вам підходить. Це можуть бути електронні гроші і карти (наприклад, банківська карта). Сума тут вже вказана.

Рис. 8 Вибираємо спосіб оплати хостингу timeweb

 • 1 - оплата по квитанції у банку, квитанцію випише хостинг timeweb
 • 2 - безготівкова оплата
 • 3 - оплата Яндекс.Деньгами
 • 4 - оплата через WebMoney
 • 5 - оплата кредитною карткою
 • 6 - оплата через Qiwi
 • 7 - оплата через Elecsnet
 • 8 - оплата через Новоплат

Припустимо, ми вибрали оплату кредитною карткою (цифра 5 на рис. 8). Кількома "Оплатити", нас перекидає на сторінку з оплатою.

Кількома Оплатити, нас перекидає на сторінку з оплатою

Рис. 9 Оплата timeweb хостингу по банківській карті

Тут Ви вводите дані своєї карти:

 • номер карти (цифра 1 на рис. 9),
 • термін дії (місяць, рік - цифри 2 і 3),
 • власник (так, як написано на карті - цифра 4),
 • заповнюєте CVV-код - цифра 5 (останні цифри на звороті вашої картки).
 • Потім вводите діючий e-mail (цифра 6), номер мобільного телефону (цифра 7) і
 • натискаєте на кнопку "Оплатити" (цифра 8).

Реєстрація домену на таймвеб

На 10 днів, протягом яких можна безкоштовно тестувати хостинг, видається безкоштовний домен, це так званий «технічний домен», який має обов'язкову «приставку» tmweb.ru. Наприклад, якщо моє ім'я користувача на хостингу inetgramotnost, то технічний домен буде мати вигляд: inetgramotnost.tmweb.ru.

А коли оплатіть хостинг, Ви можете зареєструвати домен з панелі управління. Зайдіть в свій аккаунт на таймвеб (рис. 6), переходите у вкладку "Домени і піддомени" і клікаєте "Зареєструвати новий домен". Спочатку Ви повинні визначитися з доменом, яке ім'я Вам більше підходить для вашого роду діяльності. Тут Ви можете перевірити свій домен, який вибрали. Тоді у Вас буде нормальний домен (не технічний), наприклад, inetgramotnost.ru.

Якщо домен зайнятий, то Ви можете поекспериментувати, і знайти незайнятий домен (припустимо, поміняти букви). Якщо домен вільний, ви можете його зареєструвати. Натискаємо "Додати до реєстрації", потім "Оплатити окремо". Коли ви оплатите свій хостинг на рік, доменне ім'я Вам йде в подарунок. У Вас з'явиться напис "Оплатити в рахунок бонусу". Ви натискаєте на цей пункт, і домен зареєстрований.

Створюємо сайт на Timeweb

Тепер створимо сайт для вашого домену. Заходимо в "Домени і піддомени". Тут буде Ваш зареєстрований домен:

 • або «технічний домен», виданий на час тестування хостингу,
 • або отриманий в якості бонусу після оплати хостингу на рік.

Копіюємо його назву, переходимо у вкладку "Сайти" і натискаємо "Створити новий сайт". Прописуємо директорію імені вашого домену, заповнюємо поле "Коментар до сайту" (наприклад, листівки) і натискаємо кнопку "Створити".

У наступному вікні з'явиться директорія сайту, до якої потрібно прив'язати домен. Натискаємо на посилання "Прив'язати домен", вибираємо зі списку це доменне ім'я і натискаємо "Прив'язати". Таким чином, ми зареєструвалися на хостингу, зареєстрували домен і створили сайт.

Встановлюємо движок на сайт

З вкладки «Каталог CMS» можна вибрати движок для свого сайту, наприклад, безкоштовний популярний движок WordPress . Кількома по кнопці «Wordpress», потім - по кнопці «Встановити додаток».

Кількома по кнопці «Wordpress», потім - по кнопці «Встановити додаток»

Рис. 10 Кліком миші встановлюємо движок WordPress на свій сайт

На Ваш e-mail прийде лист, де будуть вказані логін і пароль для входу в адміністративну панель вашого сайту. У цю панель можна буде потрапляти, не заходячи в свій аккаунт на хостингу таймвеб.

Тепер в будь-якому браузері введіть домен (доменне ім'я) свого сайту і подивіться на свій новенький сайт.

Якщо у Вас є питання по реєстрації на timeweb хостингу, задавайте в коментарях, я відповім.

PS Рекомендую також заглянути:

1. Як відкрити власний сайт?

2. Щомісячні витрати на утримання інформаційного сайту

3. Недоліки безкоштовного хостингу для сайту

4. Все про встановлення і експлуатації лічильника відвідуваності LiveInternet на своєму сайті

5. Створення та налагодження власної групи ВКонтакте


timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією

Що таке hosting (хостинг)? Це віртуальний будинок для вашого веб-сайту, який потрібен для того, щоб Ваш сайт проживав в Інтернеті, мав там прописку і до нього будь-який користувач Інтернету міг би звернутися 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Timeweb хостинг (по-російськи таймвеб) - це один з найпопулярніших хостинг-провайдерів.

Щоб знайти офіційний сайт таймвеба, досить набрати в пошуковому рядку "timeweb", або набрати "таймвеб". Перший рядок, яку видасть пошуковик, швидше за все, і буде офіційним сайтом хостингу - timeweb.com.

Перейшовши на цей сайт, Ви можете ознайомитися з усіма вкладками. Але зараз нас цікавить вкладка "Хостинг" (рис. 1).

Рис. 1 Вкладка «Хостинг» на сайті timeweb.com

Кількома по вкладці «Хостинг», і перед нами відкривається сторінка з тарифними планами timeweb хостингу. Тут Ви можете ознайомитися з цими планами, подивитися, скільки коштує хостинг на рік, на місяць, яка при цьому економія і наявність (або відсутність) бонусів.

Рис. 2 Вибираємо тариф на хостингу Таймвеб

Найкраще замовити хостинг відразу на рік за тарифним планом "Year". Чому на рік? В цьому випадку хостинг дарує вам доменне ім'я в подарунок. Тут можна розмістити два сайти, якщо Ви тільки починаєте роботу в Інтернеті. Цього цілком достатньо.

Отже, Ви натискаєте на сходинку "Замовити" (цифра 2 на рис. 2). Перед Вами відкриється тарифний план, який Ви вибрали.

Перед Вами відкриється тарифний план, який Ви вибрали

Рис. 3 Вводимо дані для замовлення хостингу timeweb

Тут необхідно ввести ваші дані:

Цифра 1 на рис. 3 - В поле «Тарифний план» вибрати інший тарифний план. Для цього клікніть по маленькому трикутнику, на який показує стрілка. З'явиться меню, що випадає, в якому вибираємо тариф для хостингу timeweb.

Цифра 2 на рис. 3 - В поле "Тип клієнта" вказуєте "Фізична особа".

Цифра 3 на рис. 3 - В поле "Період оплати" вибираєте будь-який зручний вам період: від 1 місяця до 3-х років (допустимо, виберемо на рік). Щоб вибрати інший період, клікніть по трикутнички, на який вказує стрілка, і з'явиться меню з варіантами періоду оплати.

Цифра 4 на рис. 3 - В поле "Інформація про користувача" вводите ПІБ. Рекомендую вказувати свої справжні прізвище, ім'я, по батькові, тому що підтвердити свої права на хостинг, домен і на сайт можна буде тільки в цьому випадку.

Цифра 5 на рис. 3 - діючий e-mail (поштова скринька), на який Ви будете отримувати інформацію по своєму хостингу і сайту.

Цифра 6 на рис. 3 - ім'я користувача, яке набираєте на латиниці. Він повинен складатися не менше, ніж з п'яти знаків, можна використовувати цифри і букви. Це ім'я потім будете вводити при вході в свій аккаунт (особистий кабінет) на хостинг timeweb. Також потрібно буде вказувати пароль.

Цифра 7 на рис. 3 - Якщо у Вас є, вкажіть промо-код партнера, який Вас запросив на таймвеб. Можливо, він отримає комісійні від таймвеба за те, що він привернув Вас як нового клієнта. Якщо промо-коду немає, пропустіть це поле, не заповнюючи.

Цифра 8 на рис. 3 - Потім ставите галочку в чекбоксі, погоджуєтеся з умовами оферти. У мене на скріншоті галочки немає, тому timeweb мене не зареєструє.

Цифра 9 на рис. 3 - Потім натискаєте на кнопку "Замовити".

У наступному вікні ми бачимо, що реєстрація успішно завершена (рис. 4), і нагадування, що протягом десяти днів можна використовувати послуги timeweb хостингу безкоштовно:

Рис. 4 Повідомлення, що реєстрація на timeweb хостингу завершена

Якщо Вам не сподобається хостинг timeweb, Ви можете його не оплачувати, а почати все заново, з чистого аркуша, але вже на іншому хостингу.

Потім в своїй поштовій скриньці, яку ви вказали при реєстрації, виявите лист, де хостинг-провайдер Timeweb привітає вас з успішною реєстрацією та представить дані для входу в особистий кабінет. Про всяк випадок, якщо листи ні, не забудьте перевірити папку Спам в своїй пошті.

Тут будуть вказані:

 • дані для зв'язку з FTP, які стануть в нагоді в подальшому,
 • тарифний план, обраний вами, і
 • нагадування про те, що протягом десяти днів вам необхідно здійснити оплату.

Рис. 5 Лист, яке відправляє timeweb, на пошту, вказану при реєстрації

Цей лист необхідно зберегти в якомусь текстовому редакторі, скопіювати всі ці дані окремо в блокнот і зберегти у себе на робочому столі. Також бажано записати в звичайний паперовий блокнот, на всякий випадок.

Оплата timeweb хостингу

Тепер переходимо в панель управління вашого облікового запису. Для цього необхідно ввести свої дані (пароль і логін - цифри 1 і 2 на рис. 6), натиснути кнопку "Увійти" (цифра 3 на рис. 6):

6):

Рис. 6 Таймвеб вхід в свій аккаунт

Після чого Ви потрапляєте в свій аккаунт. Зараз на цій сторінці нас цікавить вкладка, яка називається "Фінанси":

Рис. 7 Приступаємо до оплати хостингу timeweb

Оплатити хостинг, який ми замовили на рік, можна з цієї панелі управління. Кількома на посилання "Поповнити баланс", вибираємо спосіб оплати, який найбільш вам підходить. Це можуть бути електронні гроші і карти (наприклад, банківська карта). Сума тут вже вказана.

Рис. 8 Вибираємо спосіб оплати хостингу timeweb

 • 1 - оплата по квитанції у банку, квитанцію випише хостинг timeweb
 • 2 - безготівкова оплата
 • 3 - оплата Яндекс.Деньгами
 • 4 - оплата через WebMoney
 • 5 - оплата кредитною карткою
 • 6 - оплата через Qiwi
 • 7 - оплата через Elecsnet
 • 8 - оплата через Новоплат

Припустимо, ми вибрали оплату кредитною карткою (цифра 5 на рис. 8). Кількома "Оплатити", нас перекидає на сторінку з оплатою.

Кількома Оплатити, нас перекидає на сторінку з оплатою

Рис. 9 Оплата timeweb хостингу по банківській карті

Тут Ви вводите дані своєї карти:

 • номер карти (цифра 1 на рис. 9),
 • термін дії (місяць, рік - цифри 2 і 3),
 • власник (так, як написано на карті - цифра 4),
 • заповнюєте CVV-код - цифра 5 (останні цифри на звороті вашої картки).
 • Потім вводите діючий e-mail (цифра 6), номер мобільного телефону (цифра 7) і
 • натискаєте на кнопку "Оплатити" (цифра 8).

Реєстрація домену на таймвеб

На 10 днів, протягом яких можна безкоштовно тестувати хостинг, видається безкоштовний домен, це так званий «технічний домен», який має обов'язкову «приставку» tmweb.ru. Наприклад, якщо моє ім'я користувача на хостингу inetgramotnost, то технічний домен буде мати вигляд: inetgramotnost.tmweb.ru.

А коли оплатіть хостинг, Ви можете зареєструвати домен з панелі управління. Зайдіть в свій аккаунт на таймвеб (рис. 6), переходите у вкладку "Домени і піддомени" і клікаєте "Зареєструвати новий домен". Спочатку Ви повинні визначитися з доменом, яке ім'я Вам більше підходить для вашого роду діяльності. Тут Ви можете перевірити свій домен, який вибрали. Тоді у Вас буде нормальний домен (не технічний), наприклад, inetgramotnost.ru.

Якщо домен зайнятий, то Ви можете поекспериментувати, і знайти незайнятий домен (припустимо, поміняти букви). Якщо домен вільний, ви можете його зареєструвати. Натискаємо "Додати до реєстрації", потім "Оплатити окремо". Коли ви оплатите свій хостинг на рік, доменне ім'я Вам йде в подарунок. У Вас з'явиться напис "Оплатити в рахунок бонусу". Ви натискаєте на цей пункт, і домен зареєстрований.

Створюємо сайт на Timeweb

Тепер створимо сайт для вашого домену. Заходимо в "Домени і піддомени". Тут буде Ваш зареєстрований домен:

 • або «технічний домен», виданий на час тестування хостингу,
 • або отриманий в якості бонусу після оплати хостингу на рік.

Копіюємо його назву, переходимо у вкладку "Сайти" і натискаємо "Створити новий сайт". Прописуємо директорію імені вашого домену, заповнюємо поле "Коментар до сайту" (наприклад, листівки) і натискаємо кнопку "Створити".

У наступному вікні з'явиться директорія сайту, до якої потрібно прив'язати домен. Натискаємо на посилання "Прив'язати домен", вибираємо зі списку це доменне ім'я і натискаємо "Прив'язати". Таким чином, ми зареєструвалися на хостингу, зареєстрували домен і створили сайт.

Встановлюємо движок на сайт

З вкладки «Каталог CMS» можна вибрати движок для свого сайту, наприклад, безкоштовний популярний движок WordPress . Кількома по кнопці «Wordpress», потім - по кнопці «Встановити додаток».

Кількома по кнопці «Wordpress», потім - по кнопці «Встановити додаток»

Рис. 10 Кліком миші встановлюємо движок WordPress на свій сайт

На Ваш e-mail прийде лист, де будуть вказані логін і пароль для входу в адміністративну панель вашого сайту. У цю панель можна буде потрапляти, не заходячи в свій аккаунт на хостингу таймвеб.

Тепер в будь-якому браузері введіть домен (доменне ім'я) свого сайту і подивіться на свій новенький сайт.

Якщо у Вас є питання по реєстрації на timeweb хостингу, задавайте в коментарях, я відповім.

PS Рекомендую також заглянути:

1. Як відкрити власний сайт?

2. Щомісячні витрати на утримання інформаційного сайту

3. Недоліки безкоштовного хостингу для сайту

4. Все про встановлення і експлуатації лічильника відвідуваності LiveInternet на своєму сайті

5. Створення та налагодження власної групи ВКонтакте


Timeweb хостинг | Інтернет - грамотність з Надією Що таке hosting (хостинг)?
Чому на рік?
Чому на рік?
Чому на рік?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью