<
 • Главная
Статьи

МТС модем: тарифи на безлімітний інтернет для ноутбука

 1. справжній безліміт
 2. Тариф без абонплати
 3. висновки

Розвиток стільникових мереж не стоїть на місці, і сьогодні не є обов'язковим наявність проводового інтернету для повноцінного доступу до Інтернету через ноутбук. І в той час, коли необмежене використання трафіку зі смартфона недоступно у стільникових операторів, безліміт для комп'ютера, навпаки, стає доступним.

Сьогодні ми розповідаємо про тарифи на безлімітний інтернет для 3G / 4G модемів МТС, які можна використовувати для комп'ютера або ноутбука.

справжній безліміт

Парадоксальність ситуації полягає в тому, що оператори в більшості своїх тарифів роблять обмеження на використання підключення через модеми та роутери, але ось безліміт в 4G МТС пропонує саме в тарифі для них. У минулому році оператор вперше за тривалий час повністю оновив свою лінійку інтернет пропозицій, і презентував досить цікавий тариф з повністю безлімітним трафіком.

тариф " для ноутбука "Пропонує за досить привабливою ціною безлімітний інтернет для модему МТС. В його основі старий тариф, який зараз доступний тільки при купівлі комплекту з модемом, але до нього ми повернемося трохи пізніше.

В його основі старий тариф, який зараз доступний тільки при купівлі комплекту з модемом, але до нього ми повернемося трохи пізніше

Підхід тарифікації інтернету стільниковими операторами відрізняється в різних країнах світу. У Росії провайдери не роблять різниці за технологією підключення, використовуваної абонентом. Це дозволяє використовувати єдину вартість як при використанні 2G, таки на швидкісний LTE.

Схема використання трафіку, реалізована в новому тарифі МТС "Для ноутбука" теж не є новим рішенням, якщо порівнювати з європейськими операторами. Однак на сьогодні це одне з перших пропозицій серед російських операторів, які просувають в маси такий принцип оплати.

Експерти ринку прогнозують, що безлімітний трафік, який сьогодні практично недоступний в тарифних планах для смартфонів, може повернутися саме в такому вигляді. Принцип полягає в тому, що користувач може вибрати безліміт на оптимальної для себе швидкості, що дозволяє вибрати підходящу пропозицію по ціні. Саме така система оплати зараз застосовується практично усіма провайдерами домашнього інтернету.

Безлімітний інтернет без врахування трафіку в тарифі МТС "Для ноутбука" доступний на швидкості до чотирьох мегабіт в секунду. Реальна швидкість може змінюватися, оскільки залежить від покриття оператора в конкретній місцевості, або завантаженості мережі в окремий період.

Однак на практиці, користувач отримує стабільне підключення, на регламентованої оператором швидкості доступу. Вартість такого інтернету становить 800 рублів на місяць, що досить демократично на тлі лімітованих пропозицій за обсягом трафіку, навіть у МТС.

Деякі користувачі можуть заперечити, що такий ліміт по швидкості робить тариф абсолютно непривабливим. На практиці ж, це оптимальне значення для вирішення більшості повсякденних завдань більшості абонентів в мережі.


Чотирьох мегабіт цілком достатньо не тільки для перегляду веб-сторінок, але і для відео в онлайн, прослуховування музика, і навіть завантаження великих файлів. Зрозуміло, що при необхідності завантажити великий файл, це може зайняти більше часу, але при цьому доступна більш вигідна ціна.

Також в тарифі передбачені спеціальні послуги, які дозволяють отримати більш високу швидкість. У певній ситуації можливо зняти обмеження за тарифом, і використовувати максимальні можливості на три або шість годин.

Опція "Максимум швидкості на 3 години"
"Максимум швидкості на 6 годин"
Вартість, руб
95 150 Підключення
* 637 #
* 638 #

Використання "Для ноутбука" є не тільки в Москві, але і в будь-якому іншому регіоні. Однак в поїздках додатково оплачується п'ятдесят рублів за користування тарифним пакетом в суткі.После закінчення сплаченого часу, опція автоматично відключається, і починають діяти стандартні умови тарифного пакета. Під час підключення опцій, трафік залишається безлімітним.

Тариф без абонплати

Тариф "Для ноутбука" замінив собою " МТС Коннект 4 ", Підключення на який оператор пропонує тільки при покупці модему або роутера. Однак у дилерів оператора можна підключити його і без покупки пристрою, і він залишається досить затребуваним у користувачів завдяки ряду своїх переваг.


Перше - це відсутність обов'язкових платежів. На ньому оплачується доступ тільки в разі використання підключення. А економити на трафіку можна при використанні додаткових опцій, більшість з яких підходять для цього тарифного пакета.

Одна з них дозволить перетворити тариф в повний аналог "Для ноутбука" - за щомісячну плату в 750 рублів, можна використовувати безліміт на швидкості до чотирьох мегабіт.

Також особливою популярністю у абонентів тарифу користується "Інтернет на день". За п'ятдесят рублів можна використовувати в добу п'ятсот мегабайт трафіку на повній швидкості без обмежень. Це рішення є ідеальним при використанні тарифу в поїздках, коли необхідно використовувати інтернет для перевірки пошти, месенджерів, соцмереж, або перегляду сайтів.

Крім стандартної лінійки інтернет-опцій, в тарифі є і "100 Гб на день". Послугу не можна назвати дешевою, оскільки її ціна становить 5 000 рублів. Однак якщо потрібно багато трафіку і без обмежень, альтернативи у оператора немає.

висновки

У стандартній лінійці МТС тільки два тарифи для модемів і роутерів. "Коннект 4" оператор пропонує при покупці пристрою. Цей тариф цікавий відсутністю абонплати, і великому вибору додаткових послуг і опцій, які дозволяють оптимізувати витрати на передачу даних.

"Для ноутбука" підійде тим, кому потрібен регулярний доступ до мережі за мінімальною ціною. За 800 рублів доступний безліміт на використання інтернету. Так, він надається з обмеженою швидкістю, але вона є комфортною для більшості завдань. При необхідності це обмеження можна зняти використовуючи додаткові опції.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью