<
 • Главная
Статьи

Позиціонування і SEO - це дві різні концепції

 1. SEO - це не позиціонування сайту
 2. Який зв'язок між SEO та позиціонуванням сторінки?
 3. Що таке SEO, що детально описує оптимізацію сайту
 4. Сайт позиціонування містить SEO
 5. Як бути обережним з SEO, так що позиціонування сторінок має сенс
 6. Неетичні методи SEO або позиціонування?
 7. Розташування сайту і SEO відповідно до керівних принципів

SEO - (з англійської пошукової оптимізації), інакше оптимізація веб-сайтів для пошукових систем. SEO - це дія, що здійснюється для досягнення найвищого рейтингу в органічних результатах пошуку для певних ключових слів даним веб-сайтом. Оптимізація полягає в пошуку найбільш ефективного для позиції даного сайту набору рішень щодо змісту, коду веб-сайту, вхідних посилань та інших факторів, що впливають на рейтинг у пошуковій системі. SEO збільшує шанси на успіх нашої кампанії в органічних результатах.

#wiemyjak реалізують ефективну SEO як частину позиціонування

Не знаю, чому було широко визнано, що поняття SEO і позиціонування означають одне й те саме. Можливо, рівняння цих двох понять випливає з помилкового перекладу терміну SEO з ангельської мови, однак варто підкреслити, що SEO і позиціонування не є еквівалентними поняттями . Обидва вони стосуються результатів пошуку та рейтингу сторінок у пошукових системах, однак вони охоплюють інші види діяльності. Прочитайте статтю і дізнайтеся, що саме відрізняється!

SEO - це не позиціонування сайту

Що таке seo? Концепція SEO - це абревіатура перших букв англійської фрази пошукової оптимізації . Пошукова система фрази означає пошукову систему , а термін оптимізація відноситься до оптимізації . SEO - це, коротше кажучи, пошукова оптимізація, тобто адаптація веб-сайтів до відповідного сприйняття пошуковими системами , так що дана сторінка є високою в рейтингах пошукових систем. Найпопулярнішою пошуковою системою, якою найчастіше оптимізовані сайти, є Google.

Оптимізація сайту здійснюється в декількох різних областях. По-перше , зміни у змісті сторінки стають доступними для користувачів Інтернету. Такі зміни вводяться з точки зору розміщення ключових слів, за допомогою яких користувачі повинні бути перенаправлені на дану сторінку. По-друге, діяльність з оптимізації також передбачає зміни коду веб-сайту , які не впливають на зовнішній вигляд веб-сайту. Крім того, профіль вхідних посилань зазвичай оптимізується на основі аналізу діяльності конкурентів .

У свою чергу позиціонування сторінки - це процес, який складається з усіх видів діяльності (також згаданої оптимізації), які повинні дозволити даному веб-сайту досягти найкращої (тобто найвищої і стабільної) позиції в пошукових системах після введення певної фрази. Позиціонування сильно залежить від оптимізації, завдяки чому можна налаштувати вміст, посилання та інші елементи сайту, так що це видно роботам пошукових систем.

Який зв'язок між SEO та позиціонуванням сторінки?

Відносини між SEO і SEO можуть бути визначені як: SEO включена в позиціонування ; Позиціонування - це більш широке поняття, і SEO належить до інструментів, з якими досягаються цілі позиціонування. SEO займається вдосконаленням сайту - компонуванням контенту на сайті, побудовою коду - і його оточенням, тобто вхідними посиланнями, а позиціонування також включає ряд інших заходів на додаток до вже згаданого SEO.

Можливо, трактування SEO та позиціонування як синонімічних понять обумовлено тією ж метою, яка спрямовує як SEO, так і позиціонування, а саме досягнення високої та стабільної позиції в результатах пошуку, відображених пошуковою системою.

Що таке SEO, що детально описує оптимізацію сайту

Як згадувалося раніше, процес SEO складається з заходів, що складаються з оптимізації контенту, оптимізації коду та структури веб-сайту та профілю посилання.

Оптимізація вмісту включає такі дії, як:

 • розміщення унікального контенту, що відповідає темі сторінки та містить ключові слова,
 • виділення вмісту шляхом застосування ієрархії заголовків, жирного шрифту, підкреслення або нахилу,
 • належне побудова меню сайту, зміст веб-сайту та інші елементи, які сприяють внутрішньому зв'язуванню веб-сайту.

Діяльність з точки зору структури коду та сторінки, у свою чергу, включає:

 • підготовка сайту до стандартів W3C, визначення правил для створення сторінок, щоб вони правильно відображалися користувачам і доступні на різних пристроях,
 • підвищення швидкості завантаження сайту за рахунок зменшення обсягу коду, кількості файлів для завантаження та оптимізації зображень,
 • дозволяючи пошуковим системам шукати веб-сайт, застосовуючи, серед іншого, відповідну ієрархію заголовків (h1, h2, h3), мета-теги, дружні URL-адреси.

При оптимізації профілю вхідних посилань ми звертаємо увагу головним чином на:

 • параметри якості нашого сайту та вхідних посилань (ми можемо використовувати показники, запропоновані Ahrefs або Majestic)
 • кількість посилань і доменів, з яких вони походять
 • використані якірні посилання - кількість та пропорції між посиланнями з якорями для ключових слів та інших типів якорів
 • пропорцій між ними dofollow і nofollow посилання
 • розташування посилань і URL-адрес, на які ведуть посилання на нашому сайті

Сайт позиціонування містить SEO

Знову ж таки, варто підкреслити, що позиціонування сайту містить низку заходів, які спрямовані на підняття сторінки в рейтингу пошукових систем. Ці заходи включають вже згадані SEO операції , побудова посилання, контент-маркетинг та онлайн-аналітики.

Створення посилань, яке вже є ввічливим зв'язком , подібно SEO, є процесом дій, а не єдиною дією. Мета посилання - мотивувати користувачів Інтернету для обміну та цитування даного веб-сайту на інших веб-сайтах, веб-сайтах і порталах. Ідея зв'язування також полягає в залученні таких користувачів, які будуть зацікавлені в темі сайту. Довірені користувачі Інтернету є набагато більш цінними, оскільки вони намагатимуться рекомендувати певну сторінку своїм друзям, тому наступний елемент позиціонування - контент-маркетинг є надзвичайно важливим. В іншому випадку він називається контент-маркетинг, а саме створення контенту, що є цінним для користувачів і його просування, щоб залучити клієнтів. Зміст реклами в контент-маркетингу може бути текстом, зображенням, інфографікою або фільмом. Для того, щоб позиціонування було ефективним, необхідно регулярно вимірювати досягнуті ефекти та вносити зміни на його основі, що, в свою чергу, здійснюється веб-аналітикою.

Як бути обережним з SEO, так що позиціонування сторінок має сенс

Планування заходів щодо поліпшення рейтингу сторінок в Google повинно бути продуманим. Часто говориться про оптимізацію в контексті позиціонування сайту. Однак слід пам'ятати, що вся діяльність SEO повинна привести до кращого сприйняття нашого сайту як користувачами, так і пошуковою системою. Тому надмірне оптимізація сайту є небажаним ефектом. Пам'ятайте, що так звані заповнення ключових слів, де це можливо, не є гарною практикою. Зміст, мета-теги, заголовки і т.д. повинні бути організовані логічним чином, зберігаючи почуття речень і граматичну коректність. Такий підхід дозволить нашим веб-сайтам добре приймати користувачі, для яких сайт буде читатися, і заохочуватиметься, щоб він залишався на сторінці довше. Тільки пізніше ви думаєте про роботів Google. Способом уникнення надмірної оптимізації сайту може бути, серед іншого доручення підготовки текстів професійним копірайтерам, а також співпраця з маркетинговим агентством, яке піклуватиметься про сео-питання, щоб результат був хорошим позиціонуванням нашого сайту.

Неетичні методи SEO або позиціонування?

В Інтернеті, час від часу є статті, присвячені неетичним засобам просування вашого власного сайту. Отже, можна сказати, що його використовують деякі маркетологи неетична діяльність SEO або позиціонування? Знаючи, що SEO є частиною діяльності SEO і розрізняючи два поняття, можна зробити висновок, що неетичні практики пов'язані з діяльністю, пов'язаною з процесом SEO, але вони також пов'язані з такою діяльністю SEO, яка не є SEO-діяльністю. Тому неетична практика може стосуватися як SEO, так і позиціонування. Що може належати до неетичної практики, пов'язаної з широко визначеним позиціонуванням? Наприклад, накопичення ключових слів, придбання посилань лише для покращення результатів пошуку або дублювання чужого вмісту.

Розташування сайту і SEO відповідно до керівних принципів

Як ми багато разів повторюємо на нашому блозі, позиціонування - це процес, тому діяльність здійснюється всебічно, і ефекти можна побачити навіть після довгого часу. Існує багато розмов про адаптацію до вимог пошукової системи, тому обов'язково використовуйте методи, сумісні з поточною роботою алгоритмів Google. Ці алгоритми оновлюються на регулярній основі , і на додаток до останніх оголошень, ви можете чути про зміни, які є більшими або меншими, але які впливають на розташування сторінок. Беручи до уваги оновлення алгоритмів і змін, спрямованих на поліпшення рейтингу сторінки, оптимізація може бути здійснена в будь-який час, але зробити її в момент створення сторінки найпростішим. Добре реалізована SEO діяльність принесе конкретні вигоди , у тому числі збільшення трафіку на сайті, що може призвести до більшої наочності веб-сайту серед потенційних клієнтів, і як наслідок, збільшити дохід компанії. Алгоритми також стежать за правильністю інших видів діяльності, що входять у позиціонування сторінок, у тому числі над структурою зв'язків, і їх оновлення призводить до зниження рейтингів для використання небажаних практик.

Публікація вступу: 04/02/2015 та оновлення: 29/08/2018


Якуб Лісецький

Оцінка статті:

4.5 / 5, голосів: 115

повернення

Поділитися:

Який зв'язок між SEO та позиціонуванням сторінки?
Неетичні методи SEO або позиціонування?
Що може належати до неетичної практики, пов'язаної з широко визначеним позиціонуванням?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью