<
 • Главная
Статьи

Що таке RSS, і як RSS Допомога моєму бізнесу?

 1. Що таке RSS?
 2. Як використовується RSS?
 3. Які переваги RSS?

RSS - це термін, який ви бачили, можливо, навіть в одному з наших інші записи в блозі . Можливо, ви навіть бачили або підписалися на RSS-канал іншого веб-сайту, але що таке RSS? Вам дійсно потрібен канал RSS для власного сайту? Хто-небудь навіть більше їх використовує? Відповідь, звичайно, так, ви повинні пропонувати RSS-канал для вашого сайту. Ми розглянемо, що таке RSS, як він використовується, і чому це користь (можливо, навіть необхідність) для вашого бізнесу та інтернет-маркетингу.

Що таке RSS?

RSS спочатку стояв для RDF Site Summary, але тепер більш часто називається Really Simple Syndication. Це формат, який використовується для публікації вмісту, який регулярно публікується як блог або заголовки новин. Це стандартний формат, що означає, що кожен канал RSS має на меті виглядати в основному однаково для узгодженості. Зазвичай це включає в себе назву посади, тізер або повну версію тексту, а також дату публікації та автора. Канали RSS спочатку показуватимуть останні записи, хоча кількість загальних записів буде змінюватися.

Приклад : посилання на головний канал RSS для соціальних медіа виглядає так: http://www.thesocialmediahat.com/news/feed "і можна отримати доступ за допомогою піктограми RSS у заголовку кожної сторінки. Ми також маємо спеціалізовані канали RSS лише для нашого блогу, певних категорій повідомлень і декількох інших каналів.

Потім особи можуть використовувати програмне забезпечення або веб-сайт, який виступає в ролі читача RSS. Читач RSS автоматично перевірятиме всі канали, на які підписався користувач, і завантажує всі знайдені нові записи.

Перші ітерації RSS були створені як частина Netscape у 1999 році Перші ітерації RSS були створені як частина Netscape у 1999 році. Пройшли різні перестановки протягом декількох років, а потім Dave Winer випустила RSS 2.0 у 2002 році. До 2005 року Mozilla і Microsoft включили можливості RSS у свої Firefox і Internet Браузери Explorer та використання стандартної піктограми RSS прийшли до широкого використання. З 2006 року специфікацію RSS контролює Консультативна рада RSS, з невеликою кількістю змін.1

Як використовується RSS?

Використання RSS починається з того, що компанія або сайт новин вирішує опублікувати свій новий вміст через RSS. Системи управління контентом, такі як Drupal, зазвичай надають щонайменше один канал RSS по всьому сайту за замовчуванням. Найбільш поширеним прикладом є надання RSS-каналу вашого бізнес-блогу.

Відвідувачі вашого сайту, які зацікавлені в автоматичному отриманні нових повідомлень у своєму блозі, підписуються на ваш канал. Як правило, це можна зробити, натиснувши на значок RSS-каналу, який веб-майстер налаштує для вас, а потім підключить адресу до свого RSS Reader. Багато клієнтів електронної пошти та веб-переглядачі включають у себе читачі RSS, або користувачі можуть використовувати такі системи, як FeedBurner або Google Reader.

Будь-який веб-сайт, що публікує новий вміст, може запропонувати канал RSS, але найбільш типовими категоріями є бізнес, новини та розваги.

Цікаво, що за останні кілька років було кілька разів, коли ті, хто в блогосфері, намагалися стверджувати, що RSS є мертвим. Насправді, як і більшість технічних аспектів Інтернету, RSS просто стає більш інтегрованим у інструменти, які ми використовуємо, і менш помітні. Наприклад, замість явного підписки на канал RSS, ви можете завантажити мобільний додаток з бізнес-джерела або джерела новин, який, по суті, є лише каналом RSS зі свого веб-сайту у приємному мобільному форматі.

Які переваги RSS?

Як ви, напевно, можете собі уявити, перша велика користь від наявності RSS-каналу полягає в тому, що зацікавлені відвідувачі можуть підписатися на ваш канал і отримувати повідомлення щоразу, коли ви публікуєте щось нове. Якщо ви написання великого вмісту для вашого сайту, як тільки ви натискаєте кнопку "Опублікувати", цей вміст автоматично доставляється вашим абонентам без додаткових витрат.

Це інфографіка з Elliance робить велику роботу, ілюструючи це:

Це інфографіка з  Elliance  робить велику роботу, ілюструючи це:

Але почекайте, є ще!

Якщо ваш вміст дійсно особливий, інші сайти та власники веб-сайтів можуть захотіти зібрати вміст. Агрегатор RSS - це інструмент, який сканує підписані RSS-канали, як і ваш RSS-читач, а потім публікує нові елементи на веб-сайті. Багато малих підприємств будуть використовувати агрегатор RSS для відображення новин промисловості на своєму сайті на користь власних відвідувачів. Drupal включає вбудований агрегатор каналів, який можна використовувати для підписки на канали і навіть групувати їх за категоріями, що дозволяє відображати новини з різних джерел.

Якщо у вас працює RSS-канал, ви також можете використовувати його разом із засобом публікації, щоб автоматично публікувати нові повідомлення в профілях соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, LinkedIn або Google+. Популярним є приклад HootSuite , де можна вказати декілька каналів RSS і вирішити, як часто слід перевіряти, скільки повідомлень робити, а які пов'язані з ними соціальні мережі. Або розглянути Планувальник повідомлень , яка переглядає вказані вами RSS-канали, і повідомляє вам, які саме публікації успішно виконуються і можуть бути цікавими для вашої аудиторії.

Ваш RSS-канал може бути вказаний у каталогах каналів RSS. Залежно від каталогу, ваш веб-сайт, як мінімум, буде перелічено та класифіковано, щоб допомогти зацікавленим абонентам знайти вас. Деякі каталоги також надають ваш синдикований контент для додаткової експозиції та трафіку.

Ви можете використовувати спеціалізовані канали RSS для передачі нових продуктів або послуг постачальникам, філіям, клієнтам або учасникам, підвищуючи швидкість, з якою ви зможете спілкуватися з новими можливостями. З Drupal, налаштування спеціального каналу так само просто, як створення нової користувальницької сторінки, в комплекті з користувацькою URL-адресою і навіть обмеженнями доступу.

Підписка на RSS надає опцію "анонімний" для відвідувачів, які, можливо, не хочуть надавати свою адресу електронної пошти для підписки на розсилку новин. Канали RSS також обходять спам-фільтри і доставляються миттєво.

Одна тонка користь від того, що RSS-канал, який розумні маркетологи можуть використовувати, полягає у використанні RSS-підписки як виклику до дії. Якщо на вашому веб-сайті немає легкого продажу чи інформаційного бюлетеня чи іншого заклику до дії, ви можете попросити відвідувачів підписатися на ваш канал RSS. Це дає їм можливість підключити ваш вміст, а також звичку говорити так, коли ви робите запит.

Суть полягає в тому, що канал RSS допоможе вам просувати новий контент, який ви публікуєте на своєму веб-сайті або блозі, і повинні бути невід'ємною частиною ваших механізмів інтернет-маркетингу. Якщо вам потрібна допомога у створенні системи RSS або блогу, зв'яжіться з нами. Як завжди, ваші коментарі, запитання та думки вітаються!

Довідка: 1 http://www.wikipedia.org/wiki/RSS

Що таке RSS?
Як використовується RSS?
Які переваги RSS?
Можливо, ви навіть бачили або підписалися на RSS-канал іншого веб-сайту, але що таке RSS?
Вам дійсно потрібен канал RSS для власного сайту?
Хто-небудь навіть більше їх використовує?
Що таке RSS?
Як використовується RSS?
Які переваги RSS?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью