<
 • Главная
Статьи

Як Структура Ваш Інтернет-магазин для електронної комерції SEO

 1. Чому структура вашого веб-сайту електронної комерції важлива?
 2. Структура сайту впливає на зручність використання
 3. Структура сайту впливає на SEO
 4. Структура сайту стосується питання про зміну продуктів
 5. Як структурувати навігаційне меню?
 6. Пункти меню
 7. Елементи підменю
 8. Ваше меню має змінюватися, оскільки змінюється пропозиція веб-сайту та пропозицій
 9. Як ви повинні ставитися до категорій і тегів для поліпшення SEO електронної комерції?
 10. Категорії, підкатегорії та теги. Яка різниця?
 11. Чому важливо продумати та оптимізувати сторінки категорій?
 12. Що таке сухарі і чому вони важливі для сторінок категорії?
 13. Не створюйте категорії та теги з однаковою назвою
 14. Використовуйте розбиття на сторінки для категорій з великою кількістю окремих продуктів
 15. Які елементи складають ідеальну сторінку категорії?
 16. Дубльований вміст дійсно поганий для SEO
 17. Що таке дубльований вміст?
 18. Типи дубльованого вмісту
 19. Одним з рішень є канонічні URL-адреси
 20. Як ви знаєте, чи маєте дубльований вміст?
 21. Рішення для дубльованого вмісту
 22. Обслуговування структури магазинів
 23. Що робити, якщо продукт видалено з вашого магазину або розпродано?
 24. Як змінити панель навігації під час зміни продуктів?
 25. Як і ваша навігаційна панель, вам слід час від часу переглядати свої категорії.
 26. Чи потрібно щось робити після реструктуризації веб-сайту?

У цьому блозі ми поговоримо про важливість структури сайту щодо SEO. Іншими словами, як структурувати ваш інтернет-магазин так, щоб він відображався вгорі в Пошуку Google?

Зокрема, у цьому блозі буде розглянуто чотири важливі проблеми веб-сайту:

 1. Як організувати панель навігації?
 2. Як організувати сторінки категорій?
 3. Як уникнути дублювання вмісту?
 4. Як ви очищаєте та підтримуєте структуру вашого сайту?

Чому структура вашого веб-сайту електронної комерції важлива?

Коротше кажучи, ви хочете, щоб люди, які відвідують ваш сайт, могли легко знайти те, що вони шукають. І оскільки Google впливає на те, як приємно, що користувачі дійсно використовують веб-сайт, не тільки допомагає хороша структура сайту, коли хтось перебуває на вашому сайті, це допомагає виявити ваш сайт, тому що Google більше схильний демонструвати веб-сайт, який дуже приємно використання, ніж веб-сайт, який є абсолютним організаційним безладом.

Структура сайту впливає на зручність використання

Досвід користувача (UX) значною мірою базується на структурі вашого веб-сайту. Шанси, що ваші відвідувачі стануть клієнтами, значно збільшуються, якщо вони зможуть легко знайти те, що вони шукають. Допомагаючи їм здійснювати навігацію веб-сайтом, зробивши його інтуїтивним для пошуку важливої ​​інформації, є ключовим.

Таким чином, слід подумати над тим, як класифікуються ваші продукти, щоб відвідувачі могли за кілька секунд після посадки на ваш сайт зрозуміти, як вони можуть знайти те, що вони шукають. Але справа не тільки в продуктах. Також важливо легко знайти іншу інформацію, наприклад інформацію про доставку, інструкції з використання або обслуговування клієнтів.

Структура сайту впливає на SEO

Існує дві основні причини, що структура сайту важлива, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт електронної комерції відображався в Пошуку Google:

1. Хороша структура сайту збільшує ймовірність того, що Google зрозуміє ваш сайт

Коли Google сканує ваш веб-сайт, він робить це для того, щоб визначити кілька речей, але два найбільш очевидні: що він дивиться і як він повинен відображати його (якщо взагалі), коли хтось шукає відповідні ключові слова. Наявність міцної, інтуїтивно зрозумілої структури сайту дозволяє Google зрозуміти, про що йде мова, і де він може знайти інформацію, включаючи інформацію, яку він повинен зберігати у вищій мірі, і тому відображати її найбільш помітно. Тому хороша структура сайту може покращити SEO, переконуючи Google, що справжня людина знайде сайт корисним і цінним.

2. Хороша структура сайту не дозволяє конкурувати з вашим власним вмістом

Характер веб-сайтів електронної комерції представляє досить серйозні виклики SEO. Це тому, що дублікати вмісту дійсно заплутані для Google, і шанси, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, у вас є багато дублікатів або дуже схожий вміст. Уявіть, що ви продаєте 20 видів ваз для квітів. Хоча кожен продукт відрізняється, все ж складно створити копію для кожного продукту, який, принаймні, дуже схожий. Результатом є те, що Google не дізнається, яка з сторінок продукту є найважливішою. Вам потрібно вибрати одну сторінку, яка є найбільш важливою. В іншому випадку, ви буквально будете конкурувати зі своїми власними продуктами для високого рейтингу.

Якою має бути одна сторінка? Зазвичай сторінка категорії. Наприклад, ви можете мати сторінку категорій для всіх ваз, зроблених зі скла. Ця сторінка повинна бути сторінкою, на яку ви прагнете орієнтуватися з варіантами ключових слів зі скляними вазами, а потім всі сторінки виробів зі скляних ваз повинні посилатися на цю сторінку головної категорії. Якщо у вас більше однієї категорії, це прекрасно. Наприклад, у вас також може бути категорія для порцелянових вазонів для квітів, у цьому випадку вам слід виконати те ж саме, що й для сторінок виробів зі скляними вазами (посилання на головну сторінку категорії).

Структура сайту стосується питання про зміну продуктів

Ще одним невід'ємною проблемою, з якою зіштовхуються веб-сайти електронної комерції, є продані або припинені продукти. Оскільки ви не хочете, щоб Google показував застарілі сторінки продуктів або, що ще гірше, сторінки, які більше не існують, і виставили користувача на 404 сторінку, важливо структурувати веб-сайт, щоб мати справу з неминучістю того, що продукти не будуть доступні назавжди.

Як структурувати навігаційне меню?

Меню навігації веде ваших відвідувачів до вашої продукції та важливої ​​інформації, а також є дуже важливим інструментом для спілкування з вашою метою. Іншими словами, панель навігації повідомляє відвідувачеві дві речі:

 1. Що продає ваш сайт
 2. Що таке ваш веб-сайт

Порада: Чи знаєте ви, що когнітивні дослідження свідчать про те, що люди пам'ятають слова, які або перші, або останні в реченні? Це означає, що під час організації навігаційної панелі найкраще розміщувати найважливіші параметри навігації на початку або в кінці меню.

Пункти меню

Ми майже не можемо розраховувати, скільки разів ми зустрічали клієнтів, які в кінцевому підсумку хочуть мільйонів пунктів меню в навігаційній панелі. Вважається, що все і все має бути видимим в меню, інакше його не знайдуть. Хоча це правда, що ви хочете, щоб найважливіші речі були видимими, це неправда, що все, що не є приреченим ніколи не бути відкритим, тобто, якщо ваша структура сайту є твердою.

Один з найкращих способів дізнатися, які сторінки включити в навігаційну панель, а які - або виключити або використовувати як частину спадного списку, - переглядаючи дані потоку користувачів у Google Analytics .

Це дійсно корисно, тому що він дає вам візуальну інформацію про те, на якій сторінці користувач зазвичай починає і де він або вона йде відразу після цього і так далі.

Що ж поставити в навігації, якщо у вас є чисто веб-сайт електронної комерції

Якщо ваш сайт є чисто електронною комерцією (або, принаймні, веб-сайтом, магазин якого є найважливішим аспектом сайту), навігаційна панель повинна, швидше за все, показати основні категорії магазину.

У наведеному вище прикладі ви помітите, що Under Armour (shoutout до Балтімора!) Має дуже просту навігацію, незважаючи на те, що багато, багато продуктів. Але це має сенс. Як відвідувач веб-сайту, якщо ви хочете шорти, ви не хотіли б почати в категорії шорти, тому що це покаже вам шорти для чоловіків і жінок. Замість цього, коли ви прибуваєте на веб-сайт Under Armour, ви можете почати з прокрутки миші над основною категорією, яка підходить вам (або для кого ви купуєте), а потім опції стають все більш і більш конкретними звідти.

Що додати в навігацію, якщо ви додаєте інтернет-магазин до існуючого веб-сайту або блогу

Іноді сайт не починається з наміром продавати що-небудь. Тоді, оскільки він отримує наступне, власник веб-сайту вирішує, що є можливість продати щось цінне своїм уболівальникам і відвідувачам. Візьміть, наприклад, блог. У такому випадку навігаційна панель з часом могла розвиватися, щоб відобразити найпопулярніші категорії повідомлень у блозі. Але тепер, коли до сайту додано магазин, є важливі запитання:

Як додати магазин на веб-сайт і полегшити його використання, якщо панель навігації вже наповнена важливими сторінками, на які покладаються користувачі, щоб користуватися вашим веб-сайтом?

Відповідь у більшості випадків досить проста. Замість прикладу Under Armour, де навігаційна панель веб-сайту організована відповідно до основних категорій продуктів, все, що вам потрібно зробити, це додати «Магазин» до навігації. Після натискання кнопки «Магазин» необхідно перейти до повністю окремого розділу веб-сайту, який найлегше і чіткіше окреслити за допомогою субдомену.

Наприклад, натиснувши "Магазин", користувач з fakewebsiteforthispost.com відправиться до shop.fakewebsiteforthispost.com. Потім, один раз на веб-сайті покупок (що є, фактично, окремим веб-сайтом), навігаційна панель може складатися з основних категорій продуктів, як описано в прикладі Under Armour, наведеному вище.

Порада: Щоб зробити елемент "Магазин" більш помітним на навігаційній панелі, зробіть його червоним (або іншим видатним кольором).

Елементи підменю

Для того, щоб відвідувачу сайту було дуже легко знайти те, що він шукає, це допомагає мати підменю. Візьміть, наприклад, веб-сайт Apple. Коли ви натискаєте на навігаційній панелі "Mac", ви перейдете на сторінку Mac, а також відобразить підменю або додаткове меню з більш докладною інформацією:

Однак у більшості випадків підменю з'являється, коли користувач прокручує мишкою пункт головного меню. Наприклад, веб-сайт Under Armour:

Ваше меню має змінюватися, оскільки змінюється пропозиція веб-сайту та пропозицій

Ви можете почати як блог, а потім почати продавати кілька продуктів. Одного разу ви дізнаєтеся, що продаєте купу продуктів - до того моменту, коли "Магазин" є єдиним варіантом навігації, який просто не скорочує його (це означає, що ваші користувачі не мають настільки хорошого досвіду користувача, як могли ). Можливо, ви знаєте це, тому що, дивлячись на Google Analytics, ви помічаєте, що користувачі потрапляють на ваш сайт і відразу натискають "Магазин", де вони потім занурюються в категорії продуктів. Чи було б краще в такому випадку почати відображати категорії продуктів у навігаційній панелі на головному веб-сайті? Може бути! А потім клацання, що могло б привести користувача до shop.fakewebsiteforthispost.com/fake-product-category так, що вони вже знаходяться в магазині і до категорії вони б перейшли в першу чергу. Включаючи цю категорію в основну навігацію на головному веб-сайті, користувач зберігає клік, що добре!

Як ви повинні ставитися до категорій і тегів для поліпшення SEO електронної комерції?

Категорії та теги є прикладами того, що називається " система таксономії Коротше кажучи, система таксономії - це спосіб групування речей разом. Таким чином, категорії - це чудовий спосіб організувати продукти, які ви продаєте у своєму інтернет-магазині. Якщо використовується правильно, це може дати величезний імпульс SEO.

Категорії, підкатегорії та теги. Яка різниця?

Категорії є ієрархічними, тобто ви можете мати категорії, а потім підкатегорії. Підкатегорії принаймні в одній категорії. Підкатегорії також можуть мати підкатегорії, поєднуючи інформацію в ще більш специфічні групи. Уявіть сімейне дерево. Ваші батьки є категорією, ви і ваші брати і сестри є підкатегоріями, і тоді ваші діти є підкатегоріями підкатегорії, яка є вами (що є підкатегорією основної категорії: ваші батьки).

З іншого боку, мітки просто групують вміст без ієрархії. Подумайте про хмару або групу пов'язаної інформації. Ви можете позначити теги будь-яким чином, а не весь вміст із тегами має категорію.

Чому важливо продумати та оптимізувати сторінки категорій?

Оскільки на веб-сайтах електронної комерції, сторінки категорій - це цільові сторінки . Це головні сторінки сайту. Наприклад, якщо ви продаєте медичне обладнання і однією з основних продуктів, які ви продаєте, є автоматичні зовнішні дефібрилятори (AED). Ви хочете мати категорію AED, а тому сторінку AED, що показує всі AED, які ви продаєте. Мета полягає в тому, щоб ця сторінка відображалася в результатах пошуку, коли хтось вводить пошуковий запит, наприклад, "купити aed онлайн".

Як згадувалося раніше на цій посаді, ми говорили про важливість структури сайту для запобігання проблем, які можуть виникнути, коли продукти припиняються або перебувають на складі. Що стосується оптимізованих сторінок категорій, не має значення, якщо деякі з них вичерпаються або припинені, оскільки Google визнає цільову сторінку категорії найважливішою, а тому сторінку, на якій буде показано людей на сторінці результатів пошуку .

Оскільки категорії заважають конкурувати з окремими сторінками продукту. Якщо ви продаєте AED, ви не хочете оптимізувати кожну сторінку продукту AED для "buy aed online". Натомість, ви б хотіли зробити їх різними, зосередившись на окремих брендах та деталях, і поєднайте їх з основною сторінкою категорії, оптимізованою для "buy aed online".

Що таке сухарі і чому вони важливі для сторінок категорії?

Хлібні кроки дійсно корисні для користувачів веб-сайту. Вони показують ієрархію структури сайту, що дозволяє легко дізнатися, як вони потрапили, де вони знаходяться, і як повернутися назад.

Він не тільки демонструє Google і вашим відвідувачам структуру вашого сайту, але також забезпечує повноваження сторінок категорій.

Не створюйте категорії та теги з однаковою назвою

Наприклад, ви не повинні категоризувати щось як "сорочки", а також позначати його як "сорочки". Замість цього, майте план і дотримуйтесь його. Якщо у вас є категорія для "сорочки" і тег для "сорочок", як Google знатиме, який з них слід назвати першим? Це також справедливо для використання одиничних або множинних версій слів. Ви не хочете позначати щось як "сорочку" і "сорочку". Виберіть один і дотримуйтеся його.

Використовуйте розбиття на сторінки для категорій з великою кількістю окремих продуктів

Що робити, якщо архів конкретної категорії має 100 елементів? Наприклад, що, якщо ви продаєте сорочки і є 100 різних сорочок на вашому сайті для продажу? Коли хтось натискає на "сорочки", вони повинні показувати сторінку архіву категорії з 100 сорочками? Ні, якщо ви хочете, щоб сторінка завантажувалася протягом години. Замість цього ви можете показати 20 елементів і дозволити користувачеві натиснути кнопку "Далі", а потім "Попередній", щоб повернутися. Для цього потрібно додати тег rel = next / rel = prev в заголовку. Це трохи складніше, тому запитайте про це веб-розробника.

Які елементи складають ідеальну сторінку категорії?

Перш за все, на сторінці архів категорій (сторінка, яку ви бажаєте класифікувати в Пошуку Google) слід розглядати як і будь-яку іншу сторінку на початку. Це означає, що воно повинно бути оптимізовано для ключового слова або кластеру ключових слів, як і будь-яка інша сторінка на сайті. Багато разів ви знайдете веб-сайти електронної комерції, які мають купу продуктів на сторінках архіву категорій, але поруч з текстом. Це величезна помилка. Замість цього ви хочете написати вступний абзац, включаючи посилання в абзаці на інші пов'язані категорії та цільові сторінки. Отже, першим елементом, який потрібно забезпечити на сторінці архіву категорії, є текст.

Перегляньте відео про важливість щонайменше 300 слів тексту на сторінці

Це також дуже зручно для показу підкатегорій на сторінці. На зображенні вище ми бачили, як Apple відображає підкатегорії на сторінці архіву категорій Mac. Але частіше це бачити як бічну панель, як на сайті Moleskine:

І якщо ви подивитеся на зображення вище, ви побачите інший головний компонент цільової сторінки архіву категорій: Самі продукти. Важливо пам'ятати про те, що ви пишете, щоб заохотити людей натискати на них.

На ваших сторінках потрібен заклик до дії

Якщо ви подивитеся на сайт Moleskine, ви помітите, що жодного продукту немає заклику до дії. Є заклики до дії, коли ви прокручуєте продукти, але навіть не можна швидко додати їх до вашого кошика. Можливо, вони перевірили це і зробили це свідоме рішення. Або, можливо, вони не…

Звичайно, зображення продукту дуже важливо

Це звучить очевидно, але ми не можемо це підкреслити. Люди судять книги (і в основному все) на обкладинці. Добрі зображення продукту є важливими.

Іноді веб-сайти електронної комерції мають подібні продукти, такі як гвинти для продажу, і виробник не посилає різні зображення для кожного, тому що вони просто відрізняються за розміром. Ось чому так важливо зробити назву продукту унікальною, щоб користувачі могли визначити, який з них потрібно натиснути.

Докладніше про назву продукту

Назва продукту повинна містити назву торгової марки та назву продукту, а при необхідності, як і в наведеному вище прикладі, розміри.

Порада: чи шукають відвідувачі вашого веб-сайту на основі SKU? Якщо так, то обов'язково включіть його в назву продукту!

Дубльований вміст дійсно поганий для SEO

Подумайте про сайт електронної комерції, який продає ту ж саму одяг різних розмірів і кольорів. Часто кожен з них має свою власну URL-адресу, тобто є сторінки, які мають суттєвий точний вміст. Це дійсно може заплутати Google, оскільки воно не буде знати, який з них буде показано в результатах пошуку. Інша проблема виникає, коли люди хочуть посилатися на сторінку. До чого вони повинні посилатися? Вони, напевно, навіть не дізнаються різниці. Але Google буде, і користь, яку ви могли б отримати в результаті заробляти кілька посилань на одну сторінку в даний час поширюється тонкий, тому що є посилання, що йдуть на багато сторінок, які відрізняються в URL, але те ж саме з точки зору змісту.

Що таке дубльований вміст?

Найкращий спосіб думати про дублювання вмісту - це те, що Google робить у своїй справі: відповідаючи на запитання людей. Коли ви вводите пошук у Google, ви, по суті, просите Google повернути результати пошуку, які стосуються пошукового запиту, і відповісти на запитання, яке ви задали. Наприклад, коли ви набираєте найкращу автомийки біля мене, ви запитуєте Google: "Google, що таке найкраща автомийка біля мене?" Результати, які вона повертає, є найкращою спробою відповісти на ваше запитання. Оскільки Google дійсно добре відповідає на запитання, вони домінують у пошуку; більшість людей використовують Google, завдяки довгому пострілу.

Отже, подумайте про дублювання вмісту. Це вміст, який є однаковим для двох різних URL-адрес. Оскільки Google має обмежений простір на сторінці результатів пошуку, ви можете бути впевнені, що не повернете дві сторінки з таким самим вмістом. Таким чином, він або буде вибирати один, але ніколи не показуватиме інший, або він не буде вибирати жодного з них, оскільки авторитет цих сторінок зменшується, по суті. А щоб погіршити ситуацію, будь-яка посилання, яку отримує одна сторінка, є посиланням на іншій сторінці. Набагато краще мати одну сторінку замість двох дублікатів, так що всі зворотні посилання відправляються на одну сторінку, збільшуючи повноваження сторінки, а потім її рейтинг.

Шукаєте SEO компанії в Балтіморі? Налагодити зв'язок!

Типи дубльованого вмісту

Існує багато способів, якими веб-сайт може розробляти дублікати вмісту. І іноді навіть найкращі веб-розробники не розпізнають дублікати вмісту, коли вони існують. Наприклад, багато веб-розробників розглядають веб-сайт.com/something так само, як website.com/something/, але ця кінцева слеш технічно робить це двома різними URL-адресами, навіть якщо вони вказують на ту ж саму сторінку. Це не плутає відвідувача сайту, але потенційно може заплутати Google, що в кінцевому рахунку негативно впливає на рейтинги.

Дублювати вміст у результаті нерозуміння роботи URL-адрес

Коли ви пишете публікацію в блозі або додаєте новий елемент до свого інтернет-магазину, для цієї публікації або продукту є лише одна сторінка. Але оскільки ваш сайт, ймовірно, живиться від CMS (система управління контентом), наприклад, WordPress, наприклад, або Shopify або BigCommerce, є ймовірність, що CMS дозволяє отримати доступ до цієї сторінки за допомогою декількох URL. Веб-розробник визнає ідентифікатор цієї сторінки як унікальний ідентифікатор. Але пошукова система відрізняється; вона фокусується на URL-адресі, і якщо є декілька, які відображають один і той же вміст, це вважається дублюванням вмісту.

Виконайте тест ... Перейдіть на свій веб-сайт. Якщо URL-адреса відображається без www, спробуйте вручну додати www до URL-адреси, а потім натиснути enter. URL-адреса автоматично переходить на версію без www? Або це показує веб-сайт, але це з www в ньому. Якщо виникає останнє, ви, ймовірно, маєте весь сайт, який є дублікатом вашого головного веб-сайту.

Ідентифікатори сеансів можуть викликати багато повторюваного вмісту

Ця публікація не призначена для надмірно технічної, тому ми утримаємося від технічного жаргону. Найпростіший спосіб пояснити ідентифікатори сеансу - це представити себе в інтернет-магазині. Ви потрапляєте на інтернет-магазин, і ви починаєте робити покупки. Ви додаєте щось у свій кошик, а потім переходите до іншої сторінки, щоб переглянути інший елемент. Потім ви робите те ж саме ще кілька разів, потрапляючи на різні сторінки, поки ці елементи в кошику залишаються, навіть якщо ви не ввійшли. Як це робить сайт? Простіше кажучи, він створює унікальний ідентифікатор сеансу - унікальний для вас ідентифікатор, і він робить це в URL-адресі. Уявіть собі, скільки нових URL-адрес створюється, коли 100 людей купують у вашому інтернет-магазині… Це дуже багато дублікатів вмісту.

Параметри URL для відстеження та сортування

Подібно до ідентифікаторів сеансу, веб-сайти, які використовують параметри URL-адреси для цілей відстеження, наприклад, створюють величезну кількість дублікатів вмісту. Якщо ви використовуєте BigCommerce, це може бути корисним ресурсом: Параметри URL і повторюваний вміст

Одним з рішень є канонічні URL-адреси

Якщо кілька URL-адрес вказують на той самий вміст, це проблема. Ви можете вирішити цю проблему, вибравши який з цих URL-адрес є основним URL-адресою, а отже, той, який ви віддаєте перевагу Google та іншим пошуковим системам. У цьому випадку канонічні URL-адреси можуть бути рішенням.

Прочитайте цей пост про канонізацію, щоб отримати краще розуміння

Як ви знаєте, чи маєте дубльований вміст?

Одним з найкращих способів пошуку дубльованого вмісту є використання Консоль пошуку Google . Виберіть властивість консолі пошуку та перейдіть на зовнішній вигляд> поліпшення HTML, і ви зможете побачити, чи Google виявив проблеми з повторюваним вмістом.

Також можна використовувати операторів пошуку , які є способом використання повного потенціалу функцій пошуку Google. Замість того, щоб просто вводити ключове слово, можна обмежити, які веб-сайти будуть включені до результатів, і навіть які слова повинні існувати у всіх результатах. Наприклад, ви можете дізнатися, які URL-адреси на вашому веб-сайті містять певну назву продукту, введіть:

site: example.com intitle: "назва продукту"

Порада: спробуйте скопіювати та вставити одне або два повних речення з опису продукту та використовувати його як пошуковий запит. Google повертає результати, і ви зможете побачити інші сторінки, які містять такі точні пропозиції. Не забувайте дивитися в нижню частину та вибирати результати, які Google пропустив.

Рішення для дубльованого вмісту

Після того, як ви вирішите, які сторінки є основними сторінками для кожної категорії продуктів, настав час вжити заходів. Нижче наведено список проблем із рішеннями:

 • Ідентифікатори сеансів у ваших URL-адресах: Часто їх можна просто вимкнути в налаштуваннях системи.
 • Параметри в іншому порядку: дійсно можна програмувати параметри завжди в тому ж порядку. І це можна зробити за допомогою сценарію.
 • Проблеми відстеження посилань: Ви можете використовуйте хеш-тег для відстеження кампаній замість параметрів.
 • www у порівнянні з не-www: Не має значення, який ви обираєте, але ваш веб-сайт має або www, або не повинен. Треба переадресовувати на інший, і робити це дуже просто. Ви можете зробити це своїм веб-розробником, або ви можете зателефонувати реєстратору вашого доменного імені (наприклад, Godaddy) і попросіть їх пройти через нього.

Обслуговування структури магазинів

Найчастіше інтернет-магазини проходять через багато змін. Продукти додаються та видаляються, продаються та продаються, а іноді цілі категорії зникають або створюються як запаси та загальні зміни напряму. Незважаючи на те, що планування проходить довгий шлях, рідко всі облікові записи автоматично обліковуються; більшість часу все змінюється так, як ніколи не очікувалося і що важливо знати, як реагувати на ці зміни, щоб ваш інтернет-магазин не став безладом мільйона сторінок і посилань, які більше не актуальні.

Що робити, якщо продукт видалено з вашого магазину або розпродано?

Якщо ви припините продавати продукт або якщо продукт продається, і ви більше не плануєте продавати його знову, вам слід видалити сторінку та перенаправити її. Де ви повинні переадресовувати сторінку, запитаєте ви? На подібній сторінці, головній сторінці категорії для даного кластера продуктів, або в крайньому випадку на домашній сторінці веб-сайту. Таким чином, будь-які посилання на сторінку продукту, яку ви видаляєте, які ви заробили до цього моменту, все одно принесуть користь вашому сайту, що дійсно важливо для SEO.

Як змінити панель навігації під час зміни продуктів?

Це може здатися очевидним, але головне пам'ятати, що - як і ваш сайт в цілому - ваша навігаційна панель не встановлена ​​в камені. Він повинен розвиватися разом з вашим бізнесом, продуктами, які ви продаєте, категоріями продуктів і т.д. Якщо вам потрібно додати елементи верхнього рівня до навігаційної панелі, зробіть це! Якщо потрібно видалити елементи верхнього рівня, тому що більше немає сенсу присвячувати їм цінні об'єкти нерухомості, видаліть їх. Якщо вони все ще мають значення, переконайтеся, що вони посилаються на них із відповідних сторінок, щоб пошукові системи могли їх знайти при скануванні вашого веб-сайту. Це гарна ідея створити організаційну схему час від часу переконайтеся, що ваш веб-сайт організований настільки інтуїтивно, наскільки це можливо, щоб максимізувати досвід користувачів.

Як і ваша навігаційна панель, вам слід час від часу переглядати свої категорії.

Можливо, ви почнете продавати більше певного виду продукції. Можливо, ви розумієте, що одна категорія продуктів продає набагато більше, ніж інші, і ви хочете поєднати інші в одну велику категорію, щоб збалансувати структуру вашого сайту. У такому випадку це може означати, що ви повинні створити або змінити свої категорії. Це добре! І це те, що ви повинні робити. Але пам'ятайте, що завжди ви перенаправляєте старі категорії, які ви видаляєте, щоб не надсилати пошукові системи та користувачів на 404 сторінки.

Чи потрібно щось робити після реструктуризації веб-сайту?

ТАК. Повідомте Google про зміни. Для цього повторно надішліть мапу сайту до консолі пошуку Google .

Для цього  повторно надішліть мапу сайту до консолі пошуку Google

Пов'язані

Чому структура вашого веб-сайту електронної комерції важлива?
Яка різниця?
Чому важливо продумати та оптимізувати сторінки категорій?
Що таке сухарі і чому вони важливі для сторінок категорії?
Як змінити панель навігації під час зміни продуктів?
Чи потрібно щось робити після реструктуризації веб-сайту?
Іншими словами, як структурувати ваш інтернет-магазин так, щоб він відображався вгорі в Пошуку Google?
Як організувати сторінки категорій?
Як уникнути дублювання вмісту?
Як ви очищаєте та підтримуєте структуру вашого сайту?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью