<
 • Главная
Статьи

Як зробити дослідження ключових слів для електронної комерції SEO

 1. Що таке дослідження ключових слів для електронної комерції SEO?
 2. Типи ключових слів
 3. Як зробити дослідження ключових слів для електронної комерції SEO
 4. Мозковий штурм і розширення теми
 5. Розширення теми з Moz Keyword Explorer
 6. Дослідження конкурентів
 7. Введення досліджень ключових слів для SEO в дію
 8. Готові зробити наступний крок?

Коли ви будуєте свою електронну комерцію імперії, будь то WooCommerce або інша платформа Мислення про SEO з самого початку є обов'язковим, якщо ви хочете мінімізувати витрати і мати найкращі шанси на успіх у довгостроковій перспективі.

Останній раз я розмовляв технічний SEO для електронної комерції . Використовуючи ці стратегії, ви можете переконатися, що ваш веб-сайт може скануватись у пошукових системах і технічно здатних до ранжування, але це не дасть вам трафіку, який ви хочете або потребуєте.

Щоб зробити це, ми повинні зробити наступний крок у SEO для вашого магазину і провести дослідження ключових слів для електронної комерції.

Що таке дослідження ключових слів для електронної комерції SEO?

Дослідження ключових слів для електронної комерції SEO - це практика визначення ключових слів, які ваші потенційні клієнти шукають і використовують, щоб знайти компанії, як ваша, продаючи продукти, які ви робите.

Дослідження ключових слів є основою великої стратегії SEO, і особливо на веб-сайтах електронної комерції, які мають багато SKU та категорії продуктів.

Завдяки великому дослідженню ключових слів ви можете створити ієрархію інформації, яка має сенс для ваших користувачів (для переходів), а також пошукові системи, щоб сторінки на вашому сайті мали найкращі шанси на ранжування за термінами, які вони націлюють.

Типи ключових слів

Існують два основні типи ключових слів, які потрібно мати на увазі, коли ми проводимо дослідження ключових слів для електронної комерції SEO:

 1. Інформаційні ключові слова, які часто починаються з модифікаторів типу "як" і "що є". Це терміни, які люди шукають, коли вони починають свої дослідження і намагаються визначити, що шукати і в кінцевому рахунку, що купити.
 2. Ключові слова транзакції, такі як [чоловічі штани для одягу], де клієнт може безпосередньо купувати або йде далі на розгляд шляху від вищезгаданих інформаційних ключових слів. Вони очікують, що список або сторінка містить чоловічі штани для одягу.

Ці два типи ключових слів високого рівня допомагають нам обговорювати складність дослідження ключових слів, і ми повинні визнати, що деякі ключові слова можуть бути як інформаційними, так і транзакційними залежно від намірів пошукача.

Щоб зрозуміти це, потрібно виконати деякі ручні пошуки, щоб з'ясувати, які сторінки пошукових систем насправді ранжують для запиту.

Наприклад, [найкращі чоловічі штани для одягу] - це цікава сторінка результатів пошуку (SERP в світі SEO), яка показує графічні оголошення, текстові оголошення, блоги з збірками «найкращих чоловічих штанів», карта, яка показує мені місцеві підприємства, які продають чоловічі штани в Денвері, а потім ще декілька посилань типу roundup, посипані декількома орієнтованими на конверсію сторінками (Nordstrom), перш ніж ще кілька оголошень:

Це чудовий приклад змішаного запиту. Можливо, ви зможете оцінити категорію сторінки, але вам може бути краще за допомогою повідомлення з підсвічуванням, підкреслюючи «кращі чоловічі штани».

Але коли ми шукаємо [чоловічі штани для одягу], що є точно таким самим запитом, за винятком "кращого" модифікатора, ми просто отримуємо результати для великих роздрібних продавців і рекламні оголошення з іміджевих продуктів:

Але коли ми шукаємо [чоловічі штани для одягу], що є точно таким самим запитом, за винятком кращого модифікатора, ми просто отримуємо результати для великих роздрібних продавців і рекламні оголошення з іміджевих продуктів:

Отже, як ми можемо визначити їх у масштабі? Ми дивимося на дані.

Використання SEMrush , Який мій інструмент вибору для дослідження ключових слів для електронної комерції SEO, ми можемо порівнювати ці два і виявити, що дані можуть керувати нашими рішеннями:

Ви можете бачити, що тут є лише одне слово, але обсяг пошуку, складність (KD означає Keyword Difficulty, яка є власною оцінкою SEMrush за те, наскільки важко визначити термін), і CPC (ціна за клік, тобто середню вартість купувати клік за цей термін через AdWords) все набагато вище для чоловічих штанів, оскільки цей термін є транзакційним, а не інформаційним, тоді як [найкращі чоловічі штани] можуть бути обома.

Майте на увазі цю рубрику під час дослідження ключових слів. Щоб забезпечити реальний прямий прибуток і аудиторію, ми спочатку націлюватимемо ключові слова для операцій для категорій / підкатегорій. Для інформаційних запитів, з якими ваша команда вмісту може створювати вміст, ми можемо ідентифікувати ці ключові слова окремо.

Як зробити дослідження ключових слів для електронної комерції SEO

Буду чесним - довгий час я ненавидів дослідження ключових слів. Вона може бути стомлюючою і вельми бурхливою, коли я вважаю за краще працювати на більш високому рівні стратегії, але я прийшов до висновку, що дослідження ключових слів і спираючись на ці зібрані дані можуть допомогти нам приймати набагато кращі рішення для збільшення кількості трафіку і забезпечити кращий досвід користувачів, ніж ми могли б інакше.

Існує багато різних процесів, які використовують професійні оптимізатори для дослідження ключових слів, однак існують дві перевірені стратегії, які можна використовувати для пошуку правильних ключових слів для вашого бізнесу:

 1. Мозковий штурм і розширення теми;
 2. Дослідження конкурентів.

У наступних двох розділах я покажу вам, як це зробити.

Мозковий штурм і розширення теми

Давайте наведемо приклад [чоловічі штани] вище. Ви починаєте (або купуєте або експлуатуєте) магазин електронної комерції, який продає штани.

Ви повинні почати з вашого найвищого рівня і найбільш загального ключового слова, [pants]. Існують три загальні інструменти, якими користуються люди, і ви повинні використовувати той, на який є підписка. Якщо у вас немає підписки, перевірте всі три, оскільки вони мають аналогічну ціну. Три інструменти - SEMrush, Ahrefs і Moz Keyword Explorer.

Для цілей цієї статті, я збираюся показати, як це зробити в Moz Pro, зокрема, з їх інструментом Keyword Explorer. Вони пропонують безкоштовне членство в спільноті, яке отримує 20 запитів на місяць, а їхні підписки починаються від $ 99.

Розширення теми з Moz Keyword Explorer

Moz вже давно є визнаним брендом у світі SEO. Протягом декількох років їхні пропозиції досліджень ключових слів були не найкращими, але в 2016 році вони випустили Дослідник ключових слів яка зараз є лідером галузі.

Використовуючи підписку Pro, я вводжу слово pants:

Використовуючи підписку Pro, я вводжу слово pants:

Клацніть на вікні пропозиції ключових слів, і ви побачите розширений список ключових слів:

Клацніть на вікні пропозиції ключових слів, і ви побачите розширений список ключових слів:

Moz не дає тут такого ж обсягу даних, як SEMrush, але їх дані про трафік є більш точними, оскільки вони походять з даних, зібраних компанією Стрибки про звички натискання шукачів.

Однією з чудових можливостей, яку має Moz, є можливість додавання ключових слів із переліку вище у список ключових слів:

Якщо у вашому списку вистачає ключових слів, ви можете відсортувати за місячним обсягом і швидко побачити ключові слова, які мають бути категорією або підкатегорією (на основі обсягу та складності, а ключові слова з більшим обсягом і труднощами повинні бути вищими в інформації вашого сайту архітектури) і ті, які можуть бути далі в архітектурі.

Після додавання всіх ключових слів, які, на вашу думку, мають відношення до вашого бізнесу, експортуйте їх до Excel. Потім я хотів би відкрити цей лист Excel, додати стовпець для URL-адреси і розпочати визначення структури URL-адреси:

Потім я хотів би відкрити цей лист Excel, додати стовпець для URL-адреси і розпочати визначення структури URL-адреси:

Дослідження конкурентів

Вищезгаданий стандартний спосіб зробити дослідження ключових слів для електронної комерції SEO, де ви починаєте з теми і розширюєте її.

Хоча це чудове місце для початку, ви ризикуєте пропустити деякі ключові слова, які ваші конкуренти ранжирують і керують бізнесом. Щоб не пропустити їх, ви також можете скористатися вже згаданими інструментами для проведення дослідження ключових слів конкурентів.

Найкращим інструментом, на мій погляд, для дослідження конкурентів ключових слів є SEMrush. Вони мають великий ( 5,3 млрд. Дол ) база даних ключових слів і дані рейтингу на більшості сайтів онлайн.

Щоб виконати дослідження ключових слів конкурентів, перейдіть до розділу SEMrush і введіть доменне ім'я одного з найкращих сайтів для вашого головного ключового слова. Згідно з прикладом [pants], я використовую Nordstrom.com:

com:

Натисніть розділ "Найпопулярніші ключові слова" в лівому нижньому куті, щоб переглянути всі ключові слова, до яких належить домен:

Натисніть розділ Найпопулярніші ключові слова в лівому нижньому куті, щоб переглянути всі ключові слова, до яких належить домен:

Nordstrom.com - це величезний сайт, який займає буквально мільйони ключових слів, тому нам потрібно уточнити набір ключових слів лише для ключових слів, що містять слово "pants", так:

com - це величезний сайт, який займає буквально мільйони ключових слів, тому нам потрібно уточнити набір ключових слів лише для ключових слів, що містять слово pants, так:

Тепер у вас є набагато чистіший набір відповідних ключових слів. Якщо ви хочете націлювати лише ключові слова, які Nordstrom.com займає на сторінці 3 або вище, ви також можете ввести фільтр для цього:

com займає на сторінці 3 або вище, ви також можете ввести фільтр для цього:

Після того як ви задоволені цим списком, експортуйте його до CSV і де-дублюйте його з початковим списком, який ви зібрали через розширення теми.

Введення досліджень ключових слів для SEO в дію

Після того, як ключове слово встановлено, завдання полягає в тому, щоб тепер ввести його в дію. Всі дослідження та дані, що тягнуть у світі, не перенесуть ваш бізнес вперед, якщо ви не створите дійсні ідеї та дії від нього.

Зібрані дані про ключові слова тепер повинні керуватися прийняттям рішення про те, як структурувати свій сайт для оптимальних переходів.

Якщо ви запускаєте магазин електронної комерції штанів, то вам потрібно розпізнати і побачите в даних, що люди купують штани за типом гендеру. Відповідно до ключових слів, які ми виявили вище, будуть розміщені сторінки верхнього рівня для основних ключових слів, таких як [штани], [брюки] та [slacks], але здебільшого штани шукаються за типом + гендер або тип.

Як я б особисто структурував цей тип сайту, на основі дослідження ключових слів, це:

 1. Тип трусів (брюки, штани, штани) \ t
 2. Штани типу + колір (чорні штани)
 3. Стать + штани (жіночі штани)
 4. Тип гендера + брюки (жіночі брюки для йоги)
 5. Стать + колір + штани типу (жіночі чорні штани для йоги)

Це всі способи, які ваші клієнти шукають продукти, які ви повинні запропонувати, тому побудова цих конкретних сторінок допоможе вам краще оцінити більше термінів і залучити більше бізнесу.

Кожен бізнес у сфері електронної комерції відрізняється, але якщо ви дотримуєтеся моїх порад і стратегій у цій посаді, визначте ключові слова, які ви повинні орієнтувати, дізнайтеся від конкурентів, щоб вони стали більш конкурентними з ними, а потім зберігайте потреби ваших клієнтів під час створення інформації Архітектура і структура URL, тоді ви будете робити дуже добре для SEO.

Готові зробити наступний крок?

Спробуйте Керований хостинг WooCommerce Подивіться, як Liquid Web включив багато інструментів, необхідних для успішної роботи з Вашим електронним бізнесом - прямо з воріт.

Спробуйте  Керований хостинг WooCommerce  Подивіться, як Liquid Web включив багато інструментів, необхідних для успішної роботи з Вашим електронним бізнесом - прямо з воріт

Що таке дослідження ключових слів для електронної комерції SEO?
Що таке дослідження ключових слів для електронної комерції SEO?
Готові зробити наступний крок?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью