<
 • Главная
Статьи

Який плагін SEO найкращий для WordPress?

 1. Який плагін SEO найкращий?
 2. Великий вибір для WordPress
 3. Моя рекомендація - Yoast SEO
 4. Який плагін SEO ви використовуєте?

Знову і знову я чую від початківців блогу питання, який плагін SEO є найкращим для WordPress Знову і знову я чую від початківців блогу питання, який плагін SEO є найкращим для WordPress.

Таким чином, у цій статті, я збираюся перейти на цей самий питання, список альтернатив, і представити вам мої улюблені SEO плагінів для WordPress. Звичайно, я ціную ваш відгук щодо цієї статті.

Який плагін SEO найкращий?

Я повинен сказати, що на початку, звичайно, ви не можете чітко відповісти на це питання. Є багато плагінів для WordPress, які поставляються з Пошукова оптимізація допомога. Вони мають різні відправні точки і свої сильні і слабкі сторони.

Але зрозуміло також, що без плагіна SEO сьогодні це навряд чи можливо. Він любить деякі Преміум теми які вже мають достатню кількість опцій SEO та оптимізації, вбудовані, але так як WordPress приходить без SEO-варіантів, вам зазвичай потрібно спеціальний плагін.

За допомогою такого плагіна SEO ви можете оптимально підготувати свій власний блог WordPress для Google, щоб Google Crawler сприймав ваш власний вміст як можна більш позитивно. Крім того, він може бути використаний для впливу, наприклад, на презентацію в пошуку Google і багато іншого.

Великий вибір для WordPress

У WordPress є "проблема розкоші", що є багато різних плагінів SEO. Я вже мав вибір цих у блозі представлений ,

Особливо для початківців це різноманіття також є проблемою, тому що вони навряд чи можуть судити про те, який плагін вони повинні вибрати зараз. Зрозуміло, що ви повинні використовувати тільки один з цих плагінів. Якщо ви використовуєте кілька паралельно, вони потрапляють один до одного і роблять більше шкоди, ніж користі.

Найбільш поширеними є плагіни Все в одному SEO Pack , wpSEO * і Yoast SEO використовується. Це всі 3 хороші плагіни, з якими ви не можете піти не так.

Моя рекомендація - Yoast SEO

Я сам в основному вибрав плагін Yoast SEO для моїх блогів. Він походить від досвідченого SEO, постійно розвивається і також вільний.

З одного боку, він пропонує широкі можливості для встановлення інформації, яка надається Google, а яка - ні. Також можна керувати індексацією власного веб-сайту в Google.

(Невеликий уривок із налаштувань Yoast SEO)
(Невеликий уривок із налаштувань Yoast SEO)

Крім того, ви можете витратити на нього XML-мапу сайту, а також зробити оптимізацію соціальних медіа.

З іншого боку, плагін пропонує дуже корисну підтримку безпосередньо під час написання. В області редактора можна ввести основне ключове слово для поточної статті, а плагін потім аналізує текст з точки зору різних Фактори SEO на сторінці ,

За допомогою цих рекомендацій можна і потрібно оптимізувати власні статті. Це, безумовно, не повинно бути все "вогнями" на зеленому, але тільки "проблеми" повинні бути виправлені, як правило. Це доводилося в моїх блогах в минулому, і ви отримуєте швидкі і прості поради, які навіть новачки можуть легко реалізувати.

Є Yoast SEO кращий SEO плагін для WordPress? Не можна так категорично говорити, тому що є багато любителів інших плагінів SEO. Але для мене це найкраще, і я дуже задоволений ним.

Ось відео, в якому я представляю плагін SEO і даю деякі уявлення:

Який плагін SEO ви використовуєте?

Звичайно, я б тепер зацікавився, який SEO плагін ви використовуєте і який досвід ви зробили з ним, і, можливо, інші SEO плагіни, в минулому.

Тут ви знайдете більше Відео для початківців WordPress ,

Який плагін SEO найкращий?
Який плагін SEO найкращий?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью