<
 • Главная
Статьи

eCommerce SEO відрізняється від SEO для інших типів веб-сайтів

 1. Google має спеціальні рекомендації щодо якості оцінювачів, коли мова йде про веб-сайти електронної комерції
 2. Намір пошуку
 3. електронної комерції Технічні SEO

Коли я почав працювати в світі електронної комерції SEO майже 6 років тому ( мій перший пост в Inchoo буде мати свій 6-й день народження пізніше цього місяця) правила гри були зовсім інші, але навіть тоді існували деякі істотні відмінності між SEO для веб-сайтів електронної комерції та SEO для інших типів веб-сайтів, таких як корпоративні веб-сайти, локальні веб-сайти та сайти новин .

Оптимізація веб-сайту електронної комерції для основних пошукових систем сьогодні значно відрізняється від оптимізації будь-якого іншого веб-сайту, і я покажу вам лише кілька прикладів у цій статті.

Google має спеціальні рекомендації щодо якості оцінювачів, коли мова йде про веб-сайти електронної комерції

Перш за все потрібно зрозуміти, що таке якість. Всякий раз, коли Google випускає одну з своїх тварин (оновлення алгоритмів, наприклад Панда і пінгвін ) або вносить інші зміни до алгоритму, Google потребує способу з'ясувати, чи зміни, які вони внесли, є позитивними чи негативними для користувачів, які їх шукають.

З цієї причини Google має армію так званих «оцінювачів якості». Ці рейтингові оператори отримують спеціальні рекомендації (документ про витік на 160 сторінок на 2014 рік), щоб дізнатися, як оцінювати різні типи веб-сайтів, які вони бачать у результатах пошуку.

Рунтуючись на їхніх рейтингах, інженери Google уточнюють свій алгоритм і дають їм нову версію, щоб оцінити і перевірити, чи є результати кращими. Це нескінченний процес за всіма основними змінами в рейтингах, які ви бачите весь час.

Я хотів би показати вам лише трохи інформації з документа з рекомендацій щодо якості, який використовують користувачі, щоб визначити якість сторінки в результатах пошуку.

Найвища якісна сторінка електронної комерції відповідно до Керівництва з якості:

Google надав приклад сторінки продукту сайту електронної комерції, яка повинна отримати найвищий рейтинг. Це їх пояснення, чому сторінка заслуговує такої оцінки:

Це їх пояснення, чому сторінка заслуговує такої оцінки:

Давайте поговоримо про кілька ключових речей у цьому тексті:

 • Задовольняюча або всеосяжна кількість дуже високоякісних MC - за допомогою MC Google означає «основний зміст», існує також визначення додаткового вмісту, але це не входить в рамки цього розділу. Коротше кажучи, МК буде описом продукту та іншими частинами вмісту (зображення, відгуки тощо), які є унікальними для цієї URL-адреси і не є елементами для всього сайту. Це означає, що продукти з дуже невеликою кількістю унікального контенту (зображення, текст в описі і т.д.) не повинні отримувати найвищий рейтинг якості.
 • Мета цієї сторінки полягає в наданні інформації про користувачів та їх придбання… - Зверніть увагу, хоча сторінка явно створена для користувачів, щоб купити рюкзак, і це повністю їхній головний KPI, перше, що в списку, це те, що ця сторінка Мета полягає в тому, щоб надати користувачеві інформацію про рюкзак, а потім дозволити користувачеві його купити.
 • 600 відгуків користувачів - Я знаю. Як, чорт візьми, маленький купець дозволяє своїм користувачам залишити 600 відгуків, щоб вони були надійними і отримали найвищий рейтинг? Що ж, це поза сферою дії цієї статті, але є багато способів зробити свої клієнти більше відгуками. Можливо, ми напишемо про це в майбутньому. Якщо вам цікаво знати, слідуйте за нами в Twitter де ми завжди повідомляємо наших послідовників про нові статті, які ми пишемо тут.

ОК, тепер ви готові побачити сторінку, про яку вони говорили. Він прихований за блакитним посиланням "Найвищого: Покупки" у документі, що витік, і ось він:

Це, звичайно, досить звичайна сторінка продукту, яку ви побачите на багатьох сучасних веб-сайтах електронної комерції, але вона має кілька «несправедливих переваг», які розставляють цю сторінку і заслуговують її найвищої якості: кількість контенту (відгуки про продукт Найбільша різниця тут) і вік рюкзака (улюблений з 1989 року), що надає цій сторінці величезну кількість довіри і довіри.

Сторінка категорії електронної комерції найвищої якості відповідно до Керівництва з якості:

ОК, тепер ви зрозуміли один приклад того, що подобається Google, коли йдеться про сторінки продуктів, але як щодо сторінок категорій? Я тебе прикрив. Таким чином Google описує сторінку високої якості на веб-сайті електронної комерції у своїх рекомендаціях щодо якості оцінювачів:

Зверніть увагу на деякі ключові відмінності в порівнянні зі сторінкою продукту:

 • Мета полягає в тому, щоб дозволити користувачеві придбати - у випадку з категорією сторінки, це вже не мета цієї сторінки, щоб дати інформацію про рюкзак.
 • Багато турботи про СК - це пов'язано з тим, що багато торговці продаватимуть подібні продукти і мають свої категорії сторінок MC практично ідентичні. Ось чому Google зобов'язаний зосередитися на інших якісних сигналах, таких як додатковий контент (SC), який Google тут описує як безліч варіантів продуктів і багаторівневу навігацію.

І ось вона - сторінка, на якій вони описуються:

Як ви можете бачити, це досить звичайна сторінка категорії з великою кількістю перерахованих продуктів (деякі з яких мають рейтинг, що відображається прямо там), багато варіантів сортування та багатошарової навігації зліва.

Сторінка перевірки електронної комерції з найнижчою якістю згідно з Правилами якості:

Є багато відтінків сірого між рейтингом найвищої якості та найнижчим рейтингом якості, який може отримати веб-сайт, і якщо б я пояснив кожному з них, ця посада перетвориться на досить довгу книгу. Тепер, коли ви бачили приклади того, що Google вважає високоякісними сторінками продуктів і категорій електронної комерції, я хотів би показати вам один із прикладів для сторінки з найнижчою якістю.

Ось опис:

Ось опис:

Я думаю, що це досить зрозуміло. Якщо ви запитуєте непотрібну (приватну) інформацію на сторінці оформлення замовлення, ви перебуваєте в тіні, і ви отримаєте найнижчий рейтинг.

Нижче наведено знімок вікна сторінки перевірки:

Окрім запиту непотрібної інформації, дизайн цього сайту досить поганий, і все виглядає дуже тіньовим.

Намір пошуку

Ви коли-небудь мали ключове слово, яке ви хотіли б рангу, але ніколи не вдалося отримати це відбувається незалежно від того, як сильно ви намагалися? Іноді це проблема з пошуком.

Я говорив про “намір запиту” дуже довго. Це теорія про те, що Google по-різному ранжує веб-сайти (буквально, ініціюється інший алгоритм) залежно від намірів, які мав шукач. Це означає, що дуже широкі запити, такі як "мішки", дадуть результати, які мають багато інформації про сумки, фотографії мішків тощо, а дуже конкретні ключові слова, такі як "купити мішки онлайн", запускатимуть алгоритм, який використовується для ранжування веб-сайтів для запиту, який має "намір покупки".

З цієї причини іноді неможливо ранжувати номер один для певного ключового слова у вашій сторінці продукту, коли запит має чіткий “намір не торгового” і Google розуміє його як навігаційний запит або запит на пошук інформації.

Розуміння того, коли запит буде інтерпретовано Google як наявність торгового наміру - це те, що є виключно в домені електронної комерції SEO.

Навіть інструкції щодо якості описують різні типи цілей запитів:

І на наступному знімку вікна ви можете побачити, як вони визначають деякі цілі користувача:

Розуміння намірів запиту (або те, що Google вважає наміром для даного запиту) допоможе вам з'ясувати, який тип основного вмісту та додаткового вмісту URL, який ви намагаєтеся класифікувати, з урахуванням потреб запит.

Для певних типів запитів ви б намагалися зрівнятися зі сторінкою продукту, для деяких інших з вашою категорією, а для деяких може знадобитися публікація в блозі.

електронної комерції Технічні SEO

Хоча основи технічного SEO в значній мірі однакові для всіх галузей, eCommerce SEO має деякі досить унікальні технічні питання SEO, які зазвичай не бувають на інших типах веб-сайтів.

Найпоширеніші проблеми полягають у тому, як обробляти багаторівневу навігацію, як вирішувати проблему повторюваного вмісту, різні варіанти сортування, проблеми сканування, конкретні розмітки мікроданих тощо.

Обсяг технічних SEO речей, які потрібно перевірити на типовому інтернет-магазині Magento, щонайменше в сто разів перевищує кількість матеріалів, які можна перевірити на середньому блозі WordPress.

Якщо ви хочете дізнатися трохи більше про технічні SEO, коли мова йде конкретно про Magento, я пропоную вам це зробити Почніть звідси і дотримуйтесь посилань у цій статті.

Якщо у вас все ще є проблеми, ми можемо допомогти вам з нашими SEO аудит .

Як, чорт візьми, маленький купець дозволяє своїм користувачам залишити 600 відгуків, щоб вони були надійними і отримали найвищий рейтинг?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью