<
 • Главная
Статьи

Ефективне розміщення сайтів у Google - що таке SEO та стратегія позиціонування найкраще?

 1. "Професійне" позиціонування
 2. Алгоритми Google
 3. Стратегія позиціонування
 4. Ad. 1. Вибір ключового слова
 5. Примітка 2. Оптимізація сайту
 6. Ad.3. Створення посилань
 7. Оголошення 4 .. Вимірювання ефективності діяльності
 8. Ad.5. Інші канали збуту
 9. Ефективне позиціонування

Що означає ефективне позиціонування сайту ? Чи є це лише наявність високих позицій для певного набору виразів? І, можливо, збільшення трафіку на сайті шляхом позиціонування великої кількості виразів - так званих позиціонування на довгому хвості? У цій статті я постараюся представити деякі, я сподіваюся, корисні поради, які допоможуть вам у виборі правильної стратегії SEO.

"Професійне" позиціонування

Не так давно позиціонування веб-сайтів у більшості випадків складалося (в значній мірі) з:

 1. Про прогнозування декількох, не завжди доречних, фраз

 2. визначення ціни на товари,

 3. грубу оптимізацію (наприклад, лише домашню сторінку),

 4. масивні, автоматичні зв'язки.

В даний час такі види практики є менш поширеними. З одного боку, характер запитів користувачів, які вводять все більш складні зміни ключових слів, а з іншого, Google впроваджує вдосконалення своєї пошукової системи, які спрямовані на усунення сайтів індексу.

Алгоритми Google

Піклуючись про якість результатів пошуку, гігант Mountain View систематично впроваджує вдосконалення механізму та зовнішній вигляд результатів пошуку Піклуючись про якість результатів пошуку, гігант Mountain View систематично впроваджує вдосконалення механізму та зовнішній вигляд результатів пошуку. Допоможіть йому в цьому мати хороших тварин - Panda, Penguin, Koliber і Gołąb - які були названі найважливішими алгоритмами Google. Перші два з них головним чином відповідають за боротьбу за цінні видавництва (позиція результатів пошуку):

 • Google Panda - звертає увагу на якість вмісту, представленого на веб-сайті,

 • Google Pingwin - фокусується на якості популярності посилання

Докладніше про "флагмани Google" тут ,

Проте два інших алгоритми є відповіддю на ці зміни в налаштуваннях пошуку:

 • Колібрі - коротко кажучи, можна сказати, що цей алгоритм відповідає за надання відповіді на запит і не обмежується наданням сторінок, що містять зазначені фрази,

 • Pigeon - займається переважно місцевими результатами пошуку (карти, місцеві послуги тощо).

Наведені вище зміни призвели до вибору більш індивідуальних методів для кожної послуги.

Стратегія позиціонування

Ступінь просування SEO зросла, коли ми планували  ефективне та професійне позиціонування  зверніть увагу не тільки на кілька фраз і їх ціну, але й на інші елементи, які визначать успіх наших дій: Ступінь просування SEO зросла, коли ми планували ефективне та професійне позиціонування зверніть увагу не тільки на кілька фраз і їх ціну, але й на інші елементи, які визначать успіх наших дій:

 1. Вибір ключових слів

 2. Оптимізація сайту

 3. Створення посилань

 4. Вимірювання ефективності діяльності

 5. Інші канали збуту

Ad. 1. Вибір ключового слова

Як я вже згадував раніше - вибір кількох / десятка фраз і їх позиціонування не завжди є гарним рішенням. Ця тактика може і повинна використовуватися навіть на невеликих сайтах , де пропоновані послуги або продукти можуть бути визначені через невеликий набір фраз.

Характер нашої діяльності також важливий. Якщо наш бізнес є місцевою діяльністю, то в конкретній області - кращі фрази, пов'язані з містом (містами), провінцією (областю). Немає сенсу позиціонувати загальнонаціональні фрази, адже навіть якщо ми отримаємо запит на котирування, нам буде важко це зробити, або запропонувати привабливу ціну, коли необхідно розрахувати звичайно неприємний доступ до клієнта. Місцеве позиціонування також характеризується іншим способом відображення результатів (згаданий вище алгоритм Gołąb), цей вид діяльності SEO описаний в іншій статті.

Інший тип веб-сайтів - це сайти B2B з дуже спеціалізованими продуктами та послугами, а отже, лексика. Без ретельного аналізу, впровадження SEO компанії в індустрії клієнтів важко вибрати кращі ключові слова, використовуючи тільки зовнішні інструменти. З іншого боку, часто буває, що наші клієнти пропонують занадто детальні висловлювання. Саме тому, разом, ви повинні знайти "золоту середину" і вибрати вирази, з одного боку, спеціалізовані, а з іншого, ті, які (як часто) входять в наші потенційні підрядники.

У випадку інтернет-магазинів ключовими словами можуть бути категорії, підкатегорії, продукти, бренди виробників і, звичайно, основні, загальні вирази. Тому у випадку позиціонування магазинів, які пропонують більшу кількість виробів, ми рекомендуємо так звані широке позиціонування, яке є нашим флагманським рішенням для індустрії електронної комерції. Ви можете знайти пропозицію на цю послугу цю адресу.

Ми рекомендуємо подібне рішення при розміщенні порталів або тематичних вихорів, де кожна стаття, кожна категорія потенційно має кілька ключових слів.

Примітка 2. Оптимізація сайту

Аналогічний процесу вибору ключових слів  оптимізація сторінки  це окрема справа, залежно від характеру сторінки Аналогічний процесу вибору ключових слів оптимізація сторінки це окрема справа, залежно від характеру сторінки. Крім стандартних, фіксованих точок рекомендацій з оптимізації, тобто таких аспектів, як мета-теги, заголовки, карта сайту тощо, ключову роль відіграє зміст.

Вимоги вищезгаданої Panda призводять до того, що при професійному позиціонуванні ми повинні пам'ятати про те, що потрібно впроваджувати велику кількість контенту, який повинен бути унікальним. Унікальний - тобто не знайдено ніде в Інтернеті. Хоча у випадку з невеликими веб-сайтами або індустрією b2b, це не повинно бути проблемою, оскільки кожен може описувати свою компанію, продукти або послуги своїми словами, а власники інтернет-магазинів або порталів / вихорів мають більш жорсткий поріг.

У випадку статей на порталах, я рекомендую перевірити статті на дубльований вміст. У мережі існує безліч безкоштовних інструментів для аналізу оригінальності вмісту.

Однак, при позиціонуванні інтернет-магазинів, ви повинні бути готові до великої роботи при оптимізації сайту, як з технічної сторони, так і з боку контенту. Крім адаптації основних, раніше згаданих елементів, багато зусиль докладається до унікальності змісту. Це в основному стосується описів продуктів, які зазвичай надходять від виробника / дистриб'ютора, тому вони використовуються на багатьох веб-сайтах одночасно і самій структурі веб-сайту, що не забезпечує можливості для розширених описів категорій. Докладніше про вміст на сайті можна знайти цієї статті ,

Ad.3. Створення посилань

І в цьому аспекті індивідуальні рішення, або стратегія отримання посилань, є обов'язковою. Під час планування стратегії створення посилань необхідно враховувати, серед іншого:

 • Вік домену
 • Попередня діяльність у сфері SEO
 • Аналіз посилань
 • Аналіз Google Analytics і консолі пошуку Google
 • Масштаби складності фраз
 • Характер цих фраз (наприклад, "сезонні" ключові слова, локальні вирази)
 • бюджет
 • і т.д.

На жаль, повний план отримання посилань не може бути точно розроблений на початку позиціонування. Основні припущення можуть бути викладені на початку, але вони повинні бути виправлені на постійній основі. Корисні засоби моніторингу створення популярності сайту насамперед консоль пошуку Google (колишні інструменти для веб-майстрів Google) і зовнішні служби, такі як MajesticSEO або Ahrefs.

Оголошення 4 .. Вимірювання ефективності діяльності

Ми дійшли до низу ефективного позиціонування. Як я вже згадував на початку, високі посади за кілька фраз не завжди означають, що ми маємо справу з професійним позиціонуванням сайту. Позиція фрази одна, а переваги від неї є останніми. Завжди звертайте увагу на щонайменше дві або три заходи:

  1. Раніше згадувані фрази з умовою, що високі місця перекладаються в

  2. Збільшення трафіку на сайті

  3. І цей рух збільшує інтерес до пропозиції, тобто, наприклад, збільшення.

   • кількість відвідувань сторінки контактів

   • електронні / телефонні запити

   • переглядів сторінок статей

   • кількість замовлень (у разі електронної комерції).

  4. Довічна цінність, або скільки транзакцій буде здійснено з клієнтом не тільки після першого контакту, але і протягом всієї співпраці.

Особливо цей останній момент часто забувають або маргіналізують.

Ad.5. Інші канали збуту

Добре планувати SEO паралельно з іншими маркетинговими каналами, як онлайн, так і офлайн. Ви можете досягти досить хорошого синергетичного ефекту, особливо поєднуючи SEO і SEM, які ми представляємо в статті про успіх нашого клієнта - Компанія R-Gol ,

Ефективне позиціонування

Професійна та ефективна SEO в першу чергу:

 • індивідуально підібрані рішення (ключові слова, оптимізація)
 • систематична робота над доменом (будівництво посилання)
 • поточна оптимізація веб-сайту (вміст)
 • постійне вимірювання ефективності
 • з використанням синергетичного ефекту.

Коли вищевказані фактори знаходяться під контролем - професійне позиціонування веб-сайтів, безумовно, принесе відчутні переваги.

У разі виникнення питань, ми рекомендуємо Вам зв'язатися з нами через форму нижче або безпосередньо на адресу електронної пошти [email protected] ,

Чи є це лише наявність високих позицій для певного набору виразів?
І, можливо, збільшення трафіку на сайті шляхом позиціонування великої кількості виразів - так званих позиціонування на довгому хвості?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью