<
 • Главная
Статьи

Електронна комерція SEO: як оптимізувати свою електронну комерцію для пошукового маркетингу

 1. Електронна комерція SEO: право дослідження ключових слів
 2. Інструменти для дослідження ключових слів
 3. Електронна комерція SEO: Як оптимізувати свій сайт
 4. Додаткові заходи SEO для сторінок продукту
 5. Електронна комерція SEO: глобально досяжна - локально активна
 6. Електронна комерція SEO: як оптимізувати ваші посилання та ваші посилання
 7. Готові до поул-позиції в результатах пошуку? Чотири найважливіші стратегії SEO з першого погляду

SEO, абревіатура для пошукової оптимізації, описує набір стратегій, які допоможуть вам оптимізувати рейтинг пошукової системи вашого сайту для ключових слів.

SEO прагне збільшити органічний трафік на вашому сайті, маючи якомога більше людей, натиснувши на ваш список на сторінках результатів пошуку (SERP). Цей органічний трафік абсолютно безкоштовний - на відміну від платних оголошень у верхній частині сторінки результатів пошуку. Тому інвестиції в SEO окупаються.

Особливо це стосується роздрібних продавців, які хочуть збільшити кількість покупців, які приходять до них через пошукові системи. Наприклад, якщо ви запускаєте квітковий магазин і знаходяться на вершині результатів пошуку "Квітка", ви, швидше за все, побачите значне збільшення продажів, все завдяки оптимізованій SEO стратегії ключових слів.

Більшість платформ електронної комерції (наприклад, WooCommerce або Shopify) вже дуже зручні для SEO. Проте багато чого можна зробити, щоб отримати максимальну віддачу від свого потенціалу рейтингу - починаючи з ключових слів:

Електронна комерція SEO: право дослідження ключових слів

Ключові слова є ключовими будівельними блоками будь-якої стратегії SEO. Ці терміни являють собою ваші продукти - принаймні ті, які ви хочете знайти через пошукові системи. Тому, перш ніж почати оптимізувати свій веб-сайт, спершу потрібно створити список найбільш важливих ключових слів.

Слід звернути увагу на це у дослідженні ключових слів:

 1. Виберіть ключові слова, які особливо актуальні для вашого підприємства. На рівні категорій потрібно вибрати більш широкі терміни; На сторінках інформації про продукт терміни повинні бути набагато більш конкретними. Уникайте занадто загальних термінів: отримати хороший рейтинг за допомогою цих ключових слів важко; Більше того, трафік, який вони приносять на ваш сайт, має нижчу якість.
 2. Вибирає ключові слова, які вже є потужним інтересом купівлі: хтось, хто користується попитом на "відгуки пральних машин", все ще перебуває на етапі дослідження. Той, хто шукає "пральну машину для нової квартири", напевно, вже близький до рішення про покупку.
 3. Перевіряє обсяг пошуку для ключових слів. Обсяг пошуку описує кількість пошуків для цього ключового слова за місяць. Немає жодного сенсу оптимізувати для ключового слова, який має невеликий або зовсім відсутній обсяг пошуку. І навпаки, ви, звичайно ж, з пошуковим терміном з високим обсягом пошуку (який, відповідно, заперечується), можливо, ніколи не досягне вищого рейтингу в результатах пошуку. Тому постарайтеся знайти найкращий баланс між релевантністю, обсягом пошуку та конкуренцією.
 4. Використовуйте ключові слова ваших конкурентів як натхнення. Але будьте обережні! Тільки тому, що конкурент оптимізував свій вміст для певного ключового слова, це не означає, що ключове слово підходить саме вам. Можливо, цей конкурент просто не зробив домашню роботу.

Інструменти для дослідження ключових слів

Є безліч різних інструментів, які можна використовувати для оптимізації електронної комерції для пошукових систем. В останні роки в якості стандартів для дослідження ключових слів були створені такі інструменти:

 • Інструмент добору ключових слів Google : Ви просто вводите ключове слово, і інструмент Google покаже вам відповідні терміни та щомісячний обсяг пошуку, рівень конкурентів і звіт про ЦЗК.
 • Moz ключове слово Explorer : Переглядати щомісячний обсяг пошуку, складність ключових слів, органічний рейтинг кліків і інші пропозиції ключових слів та іншу корисну інформацію. Ви також можете шукати певні домени для ключових слів: Ви дізнаєтеся, які ключові слова використовують ваші конкуренти. Примітка: безкоштовна версія має обмежену кількість запитів.
 • Serpstat : Забезпечує подібну функціональність як Moz, а також надає інформацію про оплату за клік: переглядайте, які оголошення показують ваші конкуренти, і які CPC вони платять.

Електронна комерція SEO: Як оптимізувати свій сайт

Оптимізація вашого сайту для пошукових систем вимагає коригування тегів, вмісту та архітектури, щоб допомогти вашим пошуковим системам зрозуміти, на чому йде ваша сторінка або підсторінки. Мета: Ви хочете переконати пошукові системи, що сторінка вашого веб-сайту є оптимальним ресурсом для відповідного запиту - і тому заслуговує на перше місце в результатах пошуку.

Спочатку переконайтеся, що ваша сторінка відповідає наступним п'яти умовам:

 1. Безпека: Google вважає за краще безпечні сайти (використовуйте з'єднання HTTPS). Ви обов'язково повинні перейти до протоколу HTTPS, якщо ви ще цього не зробили. Потім слід налаштувати перенаправлення 301, яке перенаправляє версію HTTP до версії HTTPS. Це або завдання для вашої команди в Інтернеті або провайдера хостингу. Якщо ви хочете допомогти і потребуєте навчального посібника, шукайте "301 redirect".
 2. Мобільна оптимізація: Завдяки зростаючому значенню мобільних пристроїв, Google поступово змінює свій індекс, надаючи перевагу оптимізованим мобільним сайтам. Тобто, Google базується на рейтингу вашої сторінки на мобільній версії. Якщо ваша сторінка реагує, ви вже на безпечній стороні. Якщо у вас є автономна мобільна версія (наприклад, m.eure-site.com), то переконайтеся, що ваш вміст у цій версії адекватно представлений. Якщо ви ще не оптимізували свій сайт, вам слід якнайшвидше перейти до адаптивного дизайну.
 3. Швидкість: швидкість вашого сайту також відіграє важливу роль у рейтингу. тут Ви можете перевірити час завантаження. Ваша мета повинна бути 85/100 або вище.
 4. Простота . Переконайтеся, що структура вашого сайту проста і зрозуміла. Жодна підсторінка не повинна перевищувати три кліки від домашньої сторінки.
 5. Разовий вміст . Google не зовсім великий шанувальник дублікатів вмісту та оцінює веб-сайти з таким вмістом у рейтингу. Варіанти продукту, доступність продукту в різних категоріях та інші фактори можуть призвести до дублювання вмісту на сайтах електронної торгівлі. Тому ви обов'язково повинні так звані канонічні теги використання, за допомогою якого ви можете дозволити пошуковим системам знати, який первинний URL призначати значення пошуку.

Після освоєння цих п'яти викликів настав час перейти до оптимізації категорій і сторінок продукту. Поширюйте свої ключові слова на сторінки категорій і продуктів. Уникайте перевантаження: не більше одного ключового слова на сторінці! Ви повинні інтегрувати центральне ключове слово сторінки у якомога більше таких місць:

 1. URL : ідеальна URL-адреса коротка, легко читається і не містить зайвих букв, цифр або інших символів.
 2. Тег заголовка : мітка заголовка містить рядок, який відображається на вкладці "Сторінки" в голові браузера. Ваше ключове слово має бути якомога далі вперед. Крім того, ви повинні обмежити свій титул приблизно до 70 символів, щоб уникнути, що він відображатиметься на сторінках результатів пошуку лише неповною.
 3. H1 Tag : Тег H1 зазвичай містить заголовок сторінки. Якщо це має сенс, використовуйте тут ключове слово.
 4. Зображення Alt Текст : Текст alt у тезі зображення зазвичай використовується для опису того, про що йде зображення. Знову ж таки, ваше ключове слово має бути включено - якщо це має сенс для зображення.
 5. Мета опис : Цей короткий текст часто відображається пошуковими системами як підсумок у списку результатів пошуку. Мета опису не має прямого впливу на рейтинг, але шукачі люблять його бачити, оскільки вони вже бачать, що сторінка відповідає на їхнє запитання. Добре написаний мета-опис зрештою призведе до більшої кількості кліків.
 6. Body Copy : Як правило: потрібно використовувати ключове слово два-три рази на 200-300 слів. Мова йде не про використання ключового слова якомога частіше - навпаки: такі тексти розбираються пошуковими системами як спам. Ваш текст повинен мати потік природної мови, а ключові слова не повинні використовуватися інтенсивно. Звичайно, ви також можете використовувати варіанти ключового слова. Пошукові системи тепер дуже хороші в зв'язуванні семантично пов'язаних термінів.

Пошукові системи тепер дуже хороші в зв'язуванні семантично пов'язаних термінів

Додаткові заходи SEO для сторінок продукту

На сторінках продукту необхідно використовувати ключове слово у всіх вищезазначених місцях. Також рекомендується внести такі зміни до вашого вмісту:

 • Додає відгуки: Покупці все частіше використовують відгуки як основу для своїх рішень щодо купівлі; З точки зору SEO, відгуки також допомагають додавати вміст на сторінку і збільшувати кількість відповідей на ключові слова. Так що якщо ви ще не інтегрували жодного відгуку, ви можете зробити це за допомогою таких послуг, як Yotpo або PowerReviews досить легко інтегрувати відповідну функцію.
 • Створіть свій контент: сторінки продукту на інших сайтах, що містять більше вмісту, швидше за все, перевершать вас у рейтингу. Між 500 і 1000 слів - ідеальна довжина тексту. Додає такий вміст, як описи продуктів, функції, переваги, специфікації, матеріали та приклади використання. Багаті медіа, такі як фотографії чи відео, допомагають ще більше.
 • Оптимізуйте сторінки продуктів для конверсії: Наша поточна історія покупця показав, що 48% покупців приділяють велику увагу привабливим фото, 34% хотіли б бачити 360 ° ілюстрації. І, звичайно, безкоштовна доставка, знижки та огляди також є одним з ключових факторів продажу

І, звичайно, безкоштовна доставка, знижки та огляди також є одним з ключових факторів продажу

Електронна комерція SEO: глобально досяжна - локально активна

Роздрібні торговці з місцевим розташуванням також повинні оптимізувати присутність цих місць в Інтернеті в пошукових системах. Місцевий SEO генерує його за допомогою наступних кроків:

 • Зробіть свою інформацію про компанію Google My Business як інформативну та цікаву, наприклад, із зображеннями та інформацією, наприклад, URL-адресу веб-сайту або години роботи.
 • Переконайтеся, що ваші розташування згадуються у всіх основних онлайн-каталогах (Yelp, YellowPages, SuperPages тощо).
 • Ім'я, адреса та номер телефону повинні відповідати всім спискам. Такі послуги яскраве Місцевий або Moz Локальний допомогти вам у цьому.

Електронна комерція SEO: як оптимізувати ваші посилання та ваші посилання

Важливими факторами для рейтингу пошукової системи є кількість та якість посилань, які вказують на ваш веб-сайт, а також ваше внутрішнє посилання на веб-сайт.

Так звані "вхідні посилання" - це посилання, які створюються на різних веб-сайтах і посилаються на ваш сайт. Для пошукових систем такі посилання є свідченням вашого довіри: якщо багато інших сайтів посилаються на вас, це означає, що ваш сайт є законним джерелом інформації.

"Внутрішні посилання" - це посилання між окремими сторінками вашого веб-сайту. Міцна внутрішня структура зв'язування виводить чіткі траси з центральних сторінок до решти веб-сайту. Це полегшує пошуковій системі пошук відповідного вмісту.

Як оптимізувати профіль свого посилання:

 • Пов'язуйте сторінки продукту один з одним. Якщо ви запускаєте блог, посилайтеся на окремі записи блогу з категоріями та сторінками продукту, якщо це необхідно (і, звичайно, навпаки).
 • Встановіть свої посилання на ключові слова або описові тексти, а не лише на ярлики, як "дізнатися більше" або "натисніть тут".
 • Додайте вміст до своїх продуктів, наприклад, поради та підказки, довідники стилю, навчальні посібники тощо. Зробіть цей вміст корисним та привабливим, щоб інші могли посилатися на нього та ділитися ним.
 • Використовуйте свої ключові слова також у своїх публікаціях у соціальних медіа і таким чином генерує кліки на вміст вашого веб-сайту.
 • Використовуйте свою мережу: партнерства, групи, до яких ви входите, благодійні організації, які ви підтримуєте: якщо ви ще не зв'язалися, попросіть посилання на ваш сайт.
 • Визначте основних представників соціальних мереж у вашій категорії та партнера з ними, щоб досягти ширшої аудиторії.

Готові до поул-позиції в результатах пошуку? Чотири найважливіші стратегії SEO з першого погляду

 1. Визначте Ваші ключові слова: Спробуйте знайти оптимальний баланс між релевантністю, обсягом пошуку, цікавістю до покупки та конкуренцією.
 2. Оптимізуйте свій сайт: заповніть п'ять пунктів обов'язкової програми (безпека, мобільна оптимізація, швидкість, простота, унікальність) та інтегруйте свої ключові слова до шести найважливіших елементів вашої категорії та сторінок продукту.
 3. Якщо ви запускаєте магазин, подумайте про локальну стратегію SEO: створіть лістинг Google My Business і переконайтеся, що ви представлені в основних каталогах онлайн.
 4. Оптимізуйте свій профіль посилання : Оптимізуйте свої внутрішні посилання та створіть зовнішні посилання з інших високоякісних веб-сайтів.

Готові до поул-позиції в результатах пошуку?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью