<
 • Главная
Статьи

Міра SEO успіх: успіх контролю в пошуковій оптимізації

 1. Визначте свої цілі
 2. Загальні показники SEO
 3. Бізнес - показники
 4. Соціальні медіа маркетингу метрики
 5. Розглянемо загальну картину в контролі успіху
 6. Позбавтеся метрик лише для марнославства
 7. Зосередьтеся на веб-сайтах, які приносять гроші
 8. Розділіть загальні та ключові слова бренда
 9. Зворотні посилання - Якість важливіше, ніж кількість
 10. Відстежуйте свій прогрес у соціальних мережах
 11. Виберіть правильні інструменти для перевірки продуктивності SEO
 12. висновок
 13. Про автора

Є багато ключових фігур (англ. Ключові показники ефективності - КПЕ ), з яким ви досягли успіху SEO може вимірювати. Але якщо ви спробуєте всі показники у вашій огляд продуктивності Включайте, ви помітите, що більшість ключових фігур для вас марні, і ви можете піти в море інформації. Перше, на що потрібно подумати: збір даних та аналіз корисні лише до тих пір, поки це допоможе вам покращити свій бізнес . Ось кілька порад, щоб уникнути втрати часу.

Визначте свої цілі

Насправді, метрики SEO можна розділити на кілька груп. Залежно від того, які ваші бізнес-цілі, один або інший тип буде використовуватися для перегляду успіху Пошукова оптимізація бути більш релевантними.

Загальні показники SEO

Це основні параметри, які ви завжди повинні враховувати. Проте, вони можуть лише використовувати свій повний інформаційний потенціал у поєднанні з іншими даними (це те, що ми посилаємося на наш другий відгук). Ось деякі загальні ключові показники ефективності пошукової оптимізації:

 • Органічний трафік
 • ключове слово рейтинги
 • зворотні посилання
 • джерела трафіку
 • показник відмов
 • Індексовані сторінки

Бізнес - показники

Показники компанії - ключові показники для комерційних сайти тому що вони показують, як багато користувачів фактично стали клієнтами. Вимірювання цих успіхів є ключем до оцінки їх фактичного прибутку. Ці показники:

Соціальні медіа маркетингу метрики

KPI для  соціальні медіа  Маркетинг особливо важливий, якщо ваші головні цілі - підвищити обізнаність про бренд, репутацію або змінити позицію бренду KPI для соціальні медіа Маркетинг особливо важливий, якщо ваші головні цілі - підвищити обізнаність про бренд, репутацію або змінити позицію бренду. Деякі приклади Маркетинг в соціальних мережах -KPIs:

 • Згадки в соціальні мережі і блоги
 • Послідовники, члени вашої групи
 • Репортажі та ретвіт
 • Залучення (уподобання, улюблені, коментарі)
 • Позитивні відгуки

Розглянемо загальну картину в контролі успіху

Після того як ви дізнаєтеся про свої цілі, ви можете зосередитися на параметрах, які є в даний час можливими для вашого бізнесу. Тим не менш, було б великою помилкою вважати лише один тип міри у вашому аналізі.


Чисте число відвідувачів говорить без перетворення не багато . Це факт. Уявіть собі: Ви робите великі зусилля, щоб отримати органічний трафік для вашого бізнесу сайт приносити; Ви витрачаєте багато часу і грошей на планування SEO кампаній і покращення результатів пошуку. Але коли прийде довгоочікуваний трафік, ви розумієте, що ваші відвідувачі не стають клієнтами. Ваш трафік значно збільшився, але ви дійсно відчуваєте, що ваші інвестиції в SEO виправдалися?


Як отримати додаткову інформацію з даних про трафік? Не дивіться на свій потік відвідувачів в цілому; Замість цього зосередьтеся на тих, хто насправді стає вашими клієнтами . Звідки вони? Зверніть менше уваги на загальну кількість відвідувань і більше, звідки походить ваш фактичний трафік клієнта. Вимірювання цілей веб-сайту є важливою передумовою для цього.

Позбавтеся метрик лише для марнославства

Дивлячись на загальну картину, це не означає, що ви повинні уважно відстежувати всі можливі метрики - це буде трудомістким і марним. Але як ви можете відокремити пшеницю від плевел в SEO-вимірюванні? Ключове питання: чи допоможе мені цей аналіз прийняти рішення? Якщо ні, то очевидно, що це не варто.


Корисні показники для оцінки успішності пошукової оптимізації дають відповіді на такі запитання:

 • Ви виграєте або втрачаєте клієнтів і гроші?
 • Чому ви виграєте або втрачаєте клієнтів і гроші?

Зосередьтеся на веб-сайтах, які приносять гроші

Дізнайтеся, які сторінки на вашому веб-сайті або в інтернет-магазині генерують найбільший трафік. Часто це сайти, які приносять продаж. Зверніть особливу увагу на аналіз цих сторінок. Щоб уникнути втрати часу і зосередитися на дійсно важливому.

Розділіть загальні та ключові слова бренда

марка Ключові слова містять назву компанії (наприклад, " Amazon "). Вони вказують на шукачів, які вже знають, який сайт вони шукають. Це може бути корисним, якщо ви хочете виміряти профіль вашої компанії.


Загальні ключові слова визначають продукти або послуги компанії (наприклад, " меблі для терас ", що захищає від атмосферних впливів "). Це найцінніше джерело інформації, оскільки допомагає знайти нових потенційних клієнтів, які є новими для вашого бренду, але шукають ваші продукти. Це насправді хороший показник того, наскільки позитивними є ваші успішні заходи SEO.

Зворотні посилання - Якість важливіше, ніж кількість

Широко поширений девіз чим більше, тим краще більше не працює для зворотних посилань Широко поширений девіз "чим більше, тим краще" більше не працює для зворотних посилань. Важливою є релевантність і надійність веб-сайтів, що посилаються. Сотні низькоякісних посилань коштують менше, ніж посилання з провідного веб-сайту у вашій ніші.

Відстежуйте свій прогрес у соціальних мережах

Ретельний аналіз каналів соціальних медіа допоможе визначити наступне:

 • Наскільки ефективна ваша стратегія соціальних медіа?
 • Чи використовуєте ви свою діяльність у певній соціальній мережі чи ні?
 • Які канали слід визначити за пріоритетами і які з них можна нехтувати?

Ви можете зробити це дослідження з статистикою від вашого Webcontrolling Інструмент для збагачення відвідувачів, які закінчилися соціальні мережі і блоги приходять на ваш сайт. Таким чином, ви можете використовувати ціле процес покупки (Продаж- розтруб ) від першого ретвету до моменту, коли хтось стане вашим клієнтом.

Виберіть правильні інструменти для перевірки продуктивності SEO

Є багато і дуже різні інструменти SEO. Ви можете вибрати повні пакети для аналізу вашої SEO-кампанії з будь-якого кута або спеціалізованих інструментів для більш глибокого дослідження конкретних питань. Ось деякі з найбільш підходящих послуг.

 • MOZ Analytics пропонує повний набір інструментів для вимірювання успіху вашого SEO. Він надає всі важливі аналізи по трафіку, посиланням, змісту і сигналам соціальні медіа в центральному місці. Він також дозволяє вимірювати сторінку або домен -Autorität, ранжування і надійність.

висновок

Існує велика кількість показників успіху для пошукової оптимізації. Але лише ті, хто показує вам те, з чим ви в кінцевому рахунку генеруєте продаж, є показниками, які допоможуть вам успішно оцінити ваші заходи. Пошук правильного балансу між різними показниками SEO є запорукою успіху. І пам'ятайте, що інструмент є настільки хорошим, як людина, яка її використовує .

Про автора

Анастасія Сідко - менеджер по контенту  SEMrush  , Вона має багаторічний досвід у створенні контенту та зв'язках з громадськістю Анастасія Сідко - менеджер по контенту SEMrush , Вона має багаторічний досвід у створенні контенту та зв'язках з громадськістю. Її інтереси - SEO, цифровий маркетинг і маркетинг зміст маркетингу ,

Ваш трафік значно збільшився, але ви дійсно відчуваєте, що ваші інвестиції в SEO виправдалися?
Як отримати додаткову інформацію з даних про трафік?
Звідки вони?
Але як ви можете відокремити пшеницю від плевел в SEO-вимірюванні?
Ключове питання: чи допоможе мені цей аналіз прийняти рішення?
Чому ви виграєте або втрачаєте клієнтів і гроші?
Чи використовуєте ви свою діяльність у певній соціальній мережі чи ні?
Які канали слід визначити за пріоритетами і які з них можна нехтувати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью