<
 • Главная
Статьи

Оптимізація запису WordPress для SEO

 1. Оптимізація запису WordPress - початкові поради
 2. Що таке оптимізація запису WordPress для SEO?
 3. 1. Введення ключової фрази.
 4. 2. Мета опис, назва та URL.
 5. 3. Зміст запису.
 6. Кілька слів в кінці щодо оптимізації запису в WordPress
 7. Контрольний список - оптимізація запису WordPress для SEO

Кожен день до Інтернету надходить багато нового вмісту. Кількість активних блогів постійно зростає, постійно з'являються нові. Пошукова система Google майже завжди бомбардується кількістю запитів користувачів.

Уявіть, що за кожну секунду називаються 40 000 запитів, які протягом дня дають понад 3,5 мільярда. У всякому разі, відвідайте цієї сторінки і побачте владу цих чисел. Вчора, до півночі, лічильник показав 4,5 мільярди запитів . І думати, що перша сторінка пошукової системи Google має лише 10 веб-сайтів - з яких практично тільки перші три результати нараховуються найбільше.

Як ви можете собі уявити, за ці позиції йде величезна боротьба. Отже, як підійти до найкращих результатів, запустивши власний блог? Оптимізуючи запис для SEO .

Оптимізація запису WordPress - початкові поради

Я покажу вам ефективний спосіб зробити деякі корисні трюки, які збільшать вашу видимість в Інтернеті . Як система нам найбільше подобається WordPress тому на ньому будуть базуватися поради щодо оптимізації запису. Вам не потрібно самостійно пред'являти систему CMS WordPress, просто подивіться, наскільки вона є можливість використання цієї системи , Як бачите, на ньому створюються не тільки блоги, але й веб-сайти для бізнесу ,

Однак, перш ніж розпочнеться належна робота з поліпшення видимості запису в мережі, варто розглянути ключові слова, які повинні бути в ній перед написанням. Звичайно, ваша головна мета - писати читачам , тобто просто, чітко і лаконічно. Однак, незважаючи на це, натискання клавіш має бути десь в пам'яті. Пам'ятайте, що вам не потрібно заповнювати вміст ними. Такі дії тільки шкоди, але це буде пізніше.

Вибір основної фрази також не повинен бути випадковим. Щоб краще відповідати фразі, ви можете використовувати її Google Trends хто розповість нам, які теми є найбільш популярними на даний момент. Ви також можете аналізувати ключові слова і навіть поглибити знання семантичні ключові слова , Як бачите, багато чого використовувати, вибираючи правильні фрази.

Це добре. Припустимо тепер, що ваш новий запис в блозі тільки що завершено. Тепер прийшов час поглянути на те, як оптимізувати запис WordPress завдяки базовим знанням і корисному плагіну!

Що таке оптимізація запису WordPress для SEO?

Оптимізація, представлена ​​нижче, буде заснована на плагіні Yoast SEO , Простий і інтуїтивно зрозумілий плагін повідомляє користувачеві, що потрібно шукати при написанні запису і вказує на аспекти, які потребують поліпшення.

По правді кажучи, є багато подібних плагінів. Власне, всі працюють дуже аналогічно. Представлені аспекти будуть корисні, навіть якщо ви використовуєте інший інструмент такого типу. Важливо, на які елементи звернути увагу.

Перш ніж ми почнемо вводити конкретні поради в силу, в першу чергу, звичайно, слід встановити обговорюваний плагін. Це робиться нормально, як і всі інші додатки, встановлені з кабіни WordPress. Після інсталяції у вікні перегляду записів (у розділі, в якому ви вводите та редагуєте вміст), з'явиться плагін Yoast SEO.

Увага! Може виникнути ситуація, коли вікно не з'явиться з самого початку. У цьому випадку увімкніть їх. У верхній частині екрана, праворуч, з'являється кнопка "Параметри екрана" - клацніть і виберіть "Yoast SEO".

У верхній частині екрана, праворуч, з'являється кнопка Параметри екрана - клацніть і виберіть Yoast SEO

Маючи такий плагін, ви можете почати правильну роботу. Ви дізнаєтеся, що оптимізація запису WordPress для SEO не є складним завданням. Приступайте до роботи!

1. Введення ключової фрази.

Першим кроком, який ми пропонуємо, є введення ключової фрази. Після вставки плагін буде обробляти вміст написаної статті, а у відповідь ви отримаєте результати у вигляді кольорових точок. Їх можна порівняти з світлофорами на дорозі, де ми отримуємо три світлові повідомлення. Звичайно, початкова фаза може бути не всім «зеленим», тому ми вносимо решту змін. Зелені індикатори показують поточний стан оптимізації запису WordPress.

Порада: Дану фразу слід використовувати лише один раз. В іншому випадку ті ж статті теоретично будуть боротися один з одним за позицію, яку ви не хочете.

2. Мета опис, назва та URL.

Нещодавно ми підняли це питання на нашому блозі Мета опис тому немає необхідності обговорювати її знову.

Ви можете ввести його двома способами. Після натискання кнопки "Редагувати фрагмент" буде розроблено додаткові параметри, включаючи "Опис". Вводимо зміст опису, запам'ятовуючи його довжину. Її зелений пояс повідомить вам про його стан, наповнений до кінця. Важливо використовувати повністю доступний простір і в той же час не перевищувати його. Іншим важливим моментом є використання опису сторінок для заохочення користувача до входу на ваш сайт . Що стосується цього, зверніть увагу на підказки, наведені вище.

Другий спосіб додати мета-опис - це тематичне поле. Все залежить від того, чи використовуєте ви його в поточній темі WordPress на сайті чи ні.

Тепер настав час для назви, або "SEO title". Тут також є ліміти від 50 до 60 символів. Назва повинна містити в основному ключову фразу і бути заохочувальною і інтригуючою - щоб користувачі хотіли натиснути на неї. Знову ж таки, я звертаюся до керівництва, яке піднімає цю проблему написання ефективних заголовків ,

Рада! Існує два способи введення назви. У полі, вказаному вище, або в полі трохи нижче заголовка запису в кабіні WordPress. Обидва поля мають певний зв'язок. Поле з першого методу використовується тільки для SEO і видно тільки в результатах пошуку, другий по черзі використовується однаково для SEO і як назва статті на сайті. Краще використовувати цей другий метод.

Тепер настав час для імені посилання. Ми вводимо його в поле "Slug" плагіна Yoast. Довжина (50-70 символів) також важлива, і вона повинна бути легко читається для читача. Не використовуйте будь-які цифри або спеціальні символи, просто покладіть кращі почуття на користувача. Хорошим методом є використання одного і того ж заголовка та URL (хоча це також не так).

3. Зміст запису.

Тоді оптимізація запису WordPress зосереджується на змісті . Як ви, напевно, вже помітили, після введення ключової фрази один з кольорових "ламп" повідомляє про щільність фрази по відношенню до всього тексту. Оптимальне значення показника становить від 0,5% до 1%. Пам’ятайте, що ви не перевантажуєте вміст фразою (так зване наповнення ключових слів), оскільки це не вітається з Google.

Порада: ви можете оптимізувати вміст для багатьох фраз одночасно в Yoast SEO, але це платне рішення. Якщо ви хочете перевірити щільність іншої фрази, просто замініть поточну. Потім просто введіть головний.

Наступне, на що слід звернути увагу, це розміщення фрази в першому абзаці тексту, завдяки чому тема запису представлена ​​з самого початку змісту.

Важливим аспектом є також використання заголовків: H1, H2 тощо. На даний момент це не найважливіший фактор ранжування, але варто постійно його доглядати. Це покращує читабельність сайту і дозволяє візуально відсканувати його. Отже, це є ефективним для читача, що дуже важливо. Використання його також має бути доречним. Пам'ятайте, що H1 використовується тільки один раз на сторінці, і використовуючи кожну наступну ступінь заголовка, ви повинні створити логічну структуру. Використовуйте їх, як якщо б ви збирали зміст у книзі та створювали наступні розділи, підрозділи тощо.

 • Неправильна схема заголовка: H2 -> H1 -> H4 -> H3 -> H5 -> H6
 • Дійсна схема: H1 -> H2 -> H3 -> H3 -> H2 -> H3 -> H4 -> H4

Ваш вміст також повинен містити зовнішні посилання. Посилання на інші сайти відомі SEO.

Також добре розміщувати зображення у вмісті. Візуальний вміст легше засвоюється нами, тому більше його потрібно використовувати. Графічний атрибут ALT важливий, після чого Google здійснює пошук зображень. Не забудьте ввести вміст, який ви хочете переглянути в Google Image. Крім того, пам'ятайте про оптимізацію ваги зображення (рекомендую TinyPNG ) і його розміри. Не завжди найвища можлива роздільна здатність є гарним рішенням, оскільки може виявитися, що область вашого блогу вужча, ніж розмір фотографії, яка буде зменшена. Це негативно впливає на вагу зображення, а це, в свою чергу, на швидкість завантаження сторінки, яка також має бути врахована.

Кілька слів в кінці щодо оптимізації запису в WordPress

Як ви можете бачити, оптимізація вашого запису WordPress не є чимось, що ви самі не можете зробити. Використовуючи наведені вище інструкції, ваш запис повинен "світитися зеленим".

Якщо щось не так, прочитайте поради, які пропонує плагін. Варто також додати, що представлений плагін є лише інструментом і не вільний від недоліків (наприклад, відмінність великих літер основної фрази). Ви не повинні сліпо запропонувати пропозиції, які Yoast SEO говорить нам. Це дає нам загальне прощання про те, на чому працювати.

В цілому, це хороший інструмент для тих, хто хоче поліпшити свої записи для SEO. Дозволяє вам подбати про основні питання, які необхідні для правильного розташування запису. Пам'ятайте також, що письмовий текст повинен бути в першу чергу практичним і зручним для користувача .

Таким чином, оптимізація запису WordPress для SEO повинна бути створена з урахуванням наступних питань, підсумованих одним словом:

Контрольний список - оптимізація запису WordPress для SEO

Загальні питання перед оптимізацією:

 • Захоплююча тема з підказкою, щоб натиснути.
 • Перегляньте найкращі ключові слова та виберіть 2-3 з них.
 • Вибираючи фотографію входу, що також інтригує і не дає вам пройти повз нього байдуже.
 • Вміст запису має містити більше 300 символів.

Проблеми з оптимізацією:

 • назва:
  • Довжина 50-60 символів
  • містить ключову фразу
 • опис:
  • 150-160 символів
  • необов'язково з ключовою фразою
  • опису та заохочення користувача натиснути
 • Правильна URL-адреса:
  • якомога коротше, 50-70 символів
  • легко отримати користувачем (не дивні символи, такі як "id = 22")
  • якщо це можливо, містить ключову фразу
 • Останні новини:
  • використання H1 разом з ключовою фразою
  • правильно використовуйте нижчі кроки за необхідності, включаючи додаткову фразу
 • Зображення з атрибутом ALT:
  • ALT повинен описувати картину
  • містить фрази, які повинні з'являтися в засобі пошуку зображень
  • компресія
 • посилання по темі:
  • за можливості використовуйте вихідні посилання та внутрішні посилання між підсторінками або статтями

Інформація в кінці: оптимізація запису WordPress для SEO це процес, який плагін не буде виконувати повністю для вас. Плагін - це лише ряд порад . Ви не можете слідувати за ними повністю.

Отже, як підійти до найкращих результатів, запустивши власний блог?
Що таке оптимізація запису WordPress для SEO?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью