<
 • Главная
Статьи

Пошукова оптимізація: інтегрований маркетинговий підхід

 1. Переваги пошукової оптимізації і випадок для релевантності
 2. Пошукова оптимізація поза тактикою: ключові уроки
 3. Від пошукової оптимізації до оптимізації клієнта (досвіду)
 4. Цілісний погляд на оптимізацію
 5. Пошукова оптимізація та контент-маркетинг: стан пошуку

Пошукова оптимізація (SEO) разом з електронний маркетинг , належить до найдавніших методів цифрового маркетингу. Традиційно до пошукової оптимізації підходили як до відносно технічного питання , зумовлене зосередженням на тому, як працюють алгоритми пошукових систем, і як отримати "link sok".

Проте змінилися, але все більше уваги приділяється питанням, завдання , контекст і клієнтський досвід людей, які шукають відповіді за допомогою пошукових систем. Як завжди це завжди про хорошу суміш і інтегрований маркетинг першим підходом до користувача / клієнта. Це не нове: в кінцевому підсумку завжди переважав клієнт-орієнтований, пов'язаний і інтегрований підхід, і в SEO, і хороші практикуючі SEO це знали. Змінилося те, що кожен повинен отримати це зараз і зосередитися на клієнтських і бізнес-цілях у більш широкій перспективі. І зрозуміти, що пошук буде змінюватися багато в найближчі роки.

Обсяг трафіку все ще панує як метрика для успішної пошукової оптимізації - джерело звітів Econsultancy State of Search 2013 Обсяг трафіку все ще панує як метрика для успішної пошукової оптимізації - джерело звітів Econsultancy State of Search 2013

На жаль, клієнтські цілі та реальні бізнес-цілі недостатньо перекладені на показники, щоб оцінити успішність пошукової оптимізації. В Звіт про стан маркетингу 2013 року за допомогою Econsultancy і SEMPO, обсяг трафіку набагато займає перше місце як використаний показник, знову показуючи мислення руху ми дуже часто все ще проповідуємо і не можемо дивитися на більш широку перспективу клієнта / бізнесу з точки зору вимірювання / стратегії.

Метою пошукової оптимізації є наявність онлайн-сторінок, наприклад сторінок веб-сайтів, блог повідомлення або інші властивості в Інтернеті та елементи вмісту (наприклад, презентація SlideShare) мають високу позицію в природних або "органічних" результатах пошуку для заздалегідь визначених ключових слів або пошукових запитів. Ці ключові слова можуть складатися з окремих термінів або комбінації слів. У перші дні існування Інтернету багато уваги приділялося використанню великих і коротких ключових слів. Однак, коли поведінка користувачів Інтернету розвивалася, і веб-сайт став більш насиченим, фокус почав зміщуватися на так звані довгострокові ключові слова.

Переваги пошукової оптимізації і випадок для релевантності

Увага до пошукової оптимізації, що розвивається та динамічної діяльності, що змінюється, коли пошукові системи змінюють свої так звані алгоритми, ніколи не знижувалася, навіть з появою багатьох нових цифрових тактик та еволюцій, таких як: контент-маркетинг маркетинг соціальних медіа тощо. Навпаки, соціальні сигнали та контент-маркетинг призвели до ще більшої уваги до пошукової оптимізації та комплексного підходу.

Іноді фокус на зміну алгоритмів здається трохи смішним. Кожен раз Google добре відомий Метт Каттс поділяє інше відео, блогери, практикуючі SEO і маркетологи вмісту з онлайн-фокусом починають аналізувати і адаптуватися, перш ніж ви зможете спостерігати за закінченням ще одного відео Cutts. Уявіть собі, наскільки високими є сприйняті ставки. Але, зрештою, нічого дійсно ніколи не змінюється з більш фундаментальної (нетехнічної) точки зору.

Лі Одден на одній з подій i-SCOOP

Дивлячись на майбутнє контент-маркетингу, наш друг Лі Одден підкреслив, що інтегрований підхід до соціального пошуку, змісту і необхідності знову вийти за межі силосів. І інтеграція йде ще набагато далі і далеко за межі тактики. Пошук є і залишається предметом обіцянок і відповідності способу пошуку людей. Пошук є частиною багатоканальної подорожі клієнтів, і Google першим підтвердить це.

Google, навіть якщо він перебуває під дедалі більшим тиском, є і залишається пошуковою системою номер один і подібно до людей Рей Курцвейл на борту, хто знає, що буде далі. Ми все ще перебуваємо в темних епохах пошуку, і наші діти, звичайно, сміються про те, як ми знайшли та поділилися інформацією. Але Google постійно змінює способи пошуку / пошуку та продовжуватиме робити це. Подумайте великі дані . Подумайте про швидкі дані. Подумайте AI і семантичний. Подумайте про контекст, місце розташування, дотик, голос і багато іншого.

Проте, суть залишається: люди знайдуть інформацію про свої терміни та актуальність, у найширшому сенсі, повинні переважати у виборі як ключовому елементі (якщо не ми опинимося в інформаційній в'язниці, а іноді здається, що потрапляємо туди) . У цьому і багатьох інших сенсах маркетинговий контент, якщо підходити стратегічно, і пошукова оптимізація тісно пов'язані, але вони не є одними й тими, незважаючи на всі «нові, що» мантри, навіть якщо розмір пошуку ( від дослідження ключових слів до оптимізації вмісту) відіграє ключову роль у визначенні гідного (цифрового) маркетингова стратегія контенту .

Ось деякі інші причини, чому оптимізація пошукової системи залишається такою популярною:

 • Більшість покупців використовують пошукові системи під час подорожі на різних етапах. Насправді, більшість покупців в одному або іншому місці використовують пошук, щоб знайти відповідну інформацію в комерційному контексті.
 • Пошукова оптимізація є економічно ефективною і, коли добре зроблено, призводить до хороших переходів та інших маркетингових результатів.
 • Нові цифрові технології дають змогу оптимізувати позицію онлайн-призначення в органічних результатах пошуку і вийти за межі пошуку в суворому розумінні, включаючи, наприклад, соціальну взаємодію.

Оскільки пошукові системи продовжували оновлювати свої алгоритми, з одного боку, і «покарати» тактику SEO-спаму, з іншого, спільнота пошукової оптимізації аналізувала вплив усіх цих змін і практикуючих (або шахрайства) на так звані «чорні капелюхи». ) завжди придумували нові способи обійти останні зміни.

Це все про релевантність

Видання 2005 року нашого білого паперу з пошукового маркетингу

Найцікавіше, що більшість цих зусиль є абсолютно марними, і, врешті-решт, пошукова оптимізація не змінилася стільки, скільки ми почали «робити», а після написання білого паперу про пошуковий маркетинг (що включає в себе SEO) ) на голландському для бельгійського агентства, десь на початку тисячоліття. Причина, про яку я згадую, полягає в тому, що, озираючись назад і читаючи його, ми натрапили на ці рядки (у перекладі з голландської):

 • Вся концепція пошуку будується навколо релевантності .
 • Релевантність веб-сторінки / веб-сайту в пошуку визначається метою користувача пошукової системи, який вводить ключове слово.
 • Зміст - суть релевантності (в пошуковій оптимізації) і контекст визначає його.

Це все ще є важливим виходом з 88-сторінкового паперу, а також нашого підходу до пошукової оптимізації, який завжди більше дивився на клієнта / шукача, а отже, на орієнтацію на клієнта, з одного боку, і на те, як пошук пов'язаний зі змістом та іншою тактикою, з іншого.

Проста істина пошукової оптимізації з більш технічної точки зору полягає в тому, що існує багато конкурентів, це не просто, якщо ви не знаєте, як це зробити, і, можливо, найбільше, що тільки перша органічна пошукова система результати дійсно важливі, тому вам доведеться прагнути високо.

Пошукова оптимізація поза тактикою: ключові уроки

Однак, що найважливіше - і це не означає, що більше технічних аспектів не важливі, але ми не повинні бути одержимі ними - це те, що клієнт-орієнтований і підключений підхід до SEO завжди працював , звичайно, з акцентом на відповідний і корисний контент (одна з багатьох причин контент-маркетингу часто плутають з SEO сьогодні). Насправді, такий підхід працює скрізь і по всій тактиці, як ми бачимо знову і знову.

Хоча кажучи, що ми не оптимізуємо для пошукових систем (технічний вимір), а також буде брехнею, більшість наших зусиль завжди йде на пошукову оптимізацію для цілей, цілей, пошуків та інформаційних потреб людей, що використовують пошукові системи в інтегрованій онлайн і офлайн подорожі.

Деякі правила пошукової оптимізації ніколи не змінювалися і ніколи не будуть (і ми доводимо це кожен день клієнтам і людям, яких ми тренуємо):

 1. Зосередьтеся на тому, як люди шукають інформацію для всіх каналів і точок дотику намір і їх завдання, яке лежить в основі їх пошукової активності. Діяти на цю інформацію та співвідносити її з ключовими словами та контентом / інформацією, що відповідає цій поведінці та поставленій задачі (де починаються заходи з обслуговування клієнтів).
 2. Виготовлення власного змісту, орієнтованого на покупця, - це просто ваша найкраща тактика . Це не означає, що гостьовий блог, зміст змісту , будівництво посилань, робота зі спеціалізованими письменниками SEO або іншими тактиками / підходами не працюють (коли це робиться не в спам і відповідний спосіб), але ніхто не знає своїх клієнтів і їх подорож краще, ніж ви, якщо ви дійсно працюєте в клієнта -центричний шлях. А ваш вміст і індивідуальність, з певною допомогою, так як він знаходиться в історії вашої компанії, і розум ваших людей - це найшвидший шлях до релевантності пошукової системи, якщо ви дивитеся на пошук і вміст у зв'язаному, постійному і послідовному контексті клієнтів через канали соціальної сфери. Тим не менш, зосередитися на суті в першу чергу і пріоритети зміст потреби в розумний спосіб, взявши корисність та споживча цінність в обліковому записі.
 3. Найкращі практики найчастіше є нісенітницею . Кожен говорить вам, що короткі копії та візуальні ефекти - це те, що люди хочуть. Ці дані походять з опитувань, які розглядають копію та вміст загалом. Ви не хочете людей. Ви не хочете очей. Ви хочете клієнтів. А за допомогою вмісту та пошукової оптимізації ви можете органічно зосередитися на своїх цільових групах, з одного боку, і перевірити те, що найкраще підходить для ваших клієнтів, замість того, щоб вірити останнім дням після нових змін алгоритму. Завжди перевіряйте, ніхто не знає, як алгоритми пошуку дійсно працюють, і ніхто, звичайно, не знає, як ваші клієнти шукають, поки ви не знайдете їх.
 4. Пошукова оптимізація завжди буде складовою самої суті Web в перші дні : посилання, що ведуть до посилань, які пов'язують запити людей до релевантності, при цьому кожна посилання є обіцянкою і змістом, що пов'язує виконання цієї обіцянки. Ці зв'язки між різними частинами онлайнового контенту, веб-сайти тощо поступово завершуються зв'язками між людьми (соціальними), зв'язками між значимістю і змістом (зміст, контекст, семантика) і досить скоро зв'язують кластери змісту, пристроїв, людських мереж, часу , місце, особисті дані, прогнози, ну, все дійсно.
 5. Оптимізація пошукової системи - незважаючи на технічні аспекти - працює найкраще і завжди працюватиме найкраще, якщо звернутися до неї з цілісної точки зору, і є частиною ланцюжка маркетингу та оптимізації досвіду клієнтів, що виходить далеко за межі пошуку і навіть переходів. Справа здорового глузду і працює дуже добре, якщо ви знаєте суть.
 6. Так, Вам потрібен партнер . Кожен, хто приймає серйозні тести цифрового маркетингу, налаштовує та має якийсь таємний соус після 15 років досвіду та пристрасті.

Більш технічно орієнтованих практиків SEO, ймовірно, кинуть багато термінів на вас і не згодні з деякими заявами. Добре застосовувати деякі технічні аспекти, і якщо ви повністю доглянете за своїм змістом, знаючи, що деякі з них, безумовно, допоможуть.

Але ніщо не поєднує підхід, орієнтований на клієнта. І, так, зміст має важливе значення в ньому, якщо він правильно націлений і зосереджений на правильних цілях і потребах. Контекст у змісті знаходиться (від досвіду користувача / клієнта та навігаційних розмірів до намірів клієнта).

Від пошукової оптимізації до оптимізації клієнта (досвіду)

Зрештою, пошукова оптимізація, як і інші форми оптимізації цифрового та соціального маркетингу, стосується оптимізації клієнтського досвіду. Не забувайте, що клієнт є одним. Маркетингова оптимізація охоплює кожну взаємодію / канал, який віддає перевагу окремий споживач пов'язаний з клієнтом досвід - сума всіх точок дотику. Ви повинні інтегруватися навколо своїх клієнтів, їхніх уподобань, соціальних мереж тощо і, звичайно, ваших цілей.

Жоден канал або тактика не повинні бути ізольованими і жоден відділ не повинен володіти тактикою. Інтеграція та оптимізація, якщо робота кожного - це про клієнта. Питання, наприклад, чи варто інвестувати в SEO або соціальні медіа, не слід запитувати, оскільки вони стосуються особливостей тактики та засобів масової інформації, а не того, чого хочуть ваші клієнти та їх клієнти.

Те ж саме стосується SEO, тому що мова йде про обіцянку і про те, як ви її виконуєте і що ви робите з отриманими відвідувачами, вболівальниками, абонентами і що вони хочуть. І, звичайно, про те, як ви можете служити їм хочеться, вони хочуть переконати і перетворити. Оптимізація часто розглядається як діяльність, специфічна для каналу, орієнтована на конверсію. Але, як наш хороший друг Брайан Айзенберг вказував на деякий час, коли вирішував питання ми-робота-у-silos-але-прикидаємо-до-співпрацюють mentality ', настав час говорити про маркетингову оптимізацію в цілому і мати більш широкий підхід.

Цілісний погляд на оптимізацію

Оптимізація Лі Одден: Відкрийте для себе - Споживач - Поділіться

Очевидно, ми також оптимізуємо для медіа. Однак, перш за все, ми повинні оптимізувати для точок дотику, досвіду користувачів і надання того, що шукають споживачі в режимі реального часу. Ще один друг будинку, Лі Одден , який має величезний досвід, серед інших, оптимізація веб-сайтів і SEO, мав «ага момент», зближуючи свої ідеї з оптимізацією як цілісну діяльність після розмови з інженером Google на конференції. Результат відомий: його книга Оптимізуйте яка розробляє ідею інтеграції, взаємного збагачення та оптимізації клієнтів (досвіду).

Якщо зробити крок назад від традиційного поняття оптимізації, який використовується в світі SEO, він почав застосовувати принципи постійного поліпшення зв'язків між споживачами / клієнтами та брендами, незалежно від каналів або «соціальних об'єктів».

Це комплексний та інтегрований погляд на оптимізацію, орієнтовану на досвід та орієнтовані на клієнта оптимізацію. Не оптимізація як поліпшення SEO та ключових слів, а оптимізація як стан розуму, що робить все краще у всіх точках дотику: пошук, соціальний контент, вміст тощо. З урахуванням підходу, який описує Лі, він реагує на неминучу еволюцію, за допомогою якої маркетологи повинні зосередитися на точках дотику та досвіді клієнта у багатоканальному та навіть каналоагностичному світі, де індивідуальний досвід лежить в основі всієї маркетингової діяльності і де дані допомагають нам покращити їх досвіду.

З 'Оптимізуйте', Лі приєднався до інших експертів, у тому числі Джеррі Макговерн (також прочитайте “ Зміст не є стратегією, завдання є “) Та Брайан Айзенберг , прокладаючи шлях, віддаляючись від чисто тактичної точки зору, до уваги поведінки клієнтів, цілей і точок болю на цифровому та соціальному присутності та засобах масової інформації, включаючи пошукові, соціальні, веб-сайти, блоги та інші форми й еманації того, що ми називаємо контент-маркетингу нині.

Про що турбує споживач і як ми можемо надати їм те, чого вони прагнуть / хотіли / мають намір, відповідно до наших бізнес-цілей? Це оптимізація.

Оптимізація сегментів клієнтів - джерело Lee Odden Оптимізація сегментів клієнтів - джерело Lee Odden

Пошукова оптимізація та контент-маркетинг: стан пошуку

SEO, разом з маркетингом по електронній пошті, є, мабуть, однією з найпростіших форм цифрового маркетингу для інтеграції з іншими тактиками та дисциплінами, такими як контент-маркетинг і маркетинг соціальних медіа, навіть якщо останні два є більш широкими термінами (звичайно, маркетингом змісту), використовуються в більш контекстах, ніж SEO та електронна пошта, наприклад.

Це не дивно, що на вершині інтеграції між SEO і SEA (реклама в пошукових системах), яка існувала назавжди, пошукова оптимізація все частіше інтегрується з контент-маркетингом і маркетингом соціальних медіа.

Відповідно до раніше згаданого Звіту про маркетинговий звіт за 2013 рік Econsultancy та SEMPO , майже 45% всіх респондентів (з боку клієнта та з боку агентств) зазначили, що контент-маркетинг і SEO тепер є "високо інтегрованими". SEA - або платний пошук - і наступний маркетинг соціальних медіа. Іншими словами: перед тим, як мати гарний інтегрований погляд, ще потрібно виконати певну роботу, навіть якщо контент-маркетинг чітко - і з очевидних причин - інтегрується більше, ніж інші дисципліни з SEO.

Іншими словами: перед тим, як мати гарний інтегрований погляд, ще потрібно виконати певну роботу, навіть якщо контент-маркетинг чітко - і з очевидних причин - інтегрується більше, ніж інші дисципліни з SEO

Наскільки інтегровані зусилля з пошукової оптимізації з іншими дисциплінами - відповіді компанії - джерело Econsultancy

Тепер нам треба просто переконатися, що SEO та контент-маркетинг не тільки інтегруються з тактичної точки зору, але вони особливо інтегровані навколо досвіду клієнта (процес оптимізації) в широкому сенсі і зосереджуються на актуальності та корисності.

Про що турбує споживач і як ми можемо надати їм те, чого вони прагнуть / хотіли / мають намір, відповідно до наших бізнес-цілей?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью