<
 • Главная
Статьи

Пошукова оптимізація (SEO) Глосарій

 1. Ключове слово / ключове слово
 2. SEO
 3. Інструменти Google для веб-майстрів
 4. Landing Page
 5. SEO цільової сторінки
 6. враження
 7. клацання
 8. (органічні) результати пошуку
 9. Сторінка X або Сторінка X у результатах Google
 10. Позиція пошукової системи / позиція ключового слова
 11. Cannonical URL
 12. Ранг сторінки
 13. SEO новини від KonVis
 14. Покращення рейтингу на Google - 6 простих порад для 2019 року
 15. Magento SEO контрольний список
 16. SEO Поради для 2019 - Що потрібно враховувати?
 17. KonVis - 100 провайдерів SEO послуг Q4 / 2018

Це відео детально пояснює, про що йдеться в пошуковій оптимізації і що шукати.

Тут ви знайдете різні терміни зі світу пошукового консалтингу. Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Ключове слово / ключове слово

Ключове слово - це пошуковий термін, який використовується в пошуковій системі, щоб побачити результати. Це може бути, наприклад, "пекар". Але це також може бути кілька слів, таких як "пекарі Ганновер Біо". Ці пошукові терміни зазвичай називаються ключовими словами і є ключовим аспектом пошукової оптимізації. Оператори сайтів мають на меті відображення в результатах пошуку важливих для вас ключових слів і водночас знаходяться серед якомога більшої кількості ключових слів.

SEO

SEO - коротка форма пошукової оптимізації. Відповідно, існує багато варіантів, таких як "SEO консалтинг", "SEO агентство" та інші терміни, які мають відповідну коротку форму.

Інструменти Google для веб-майстрів

Це безкоштовний і дуже важливий інструмент для оцінки різних речей у сфері SEO. Напевно, найважливішим моментом є визначення позицій власних ключових слів. Інструмент також надає інформацію про помилки сторінки та багато іншого. До інструменту

Landing Page

Цільова сторінка - це сторінка присутності в Інтернеті (будь то веб-магазин або веб-сайт), яка є сторінкою входу для відвідувачів. Це означає, що відвідувачі приходять на цю сторінку, які шукають певний термін у Google або ця сторінка пов'язана, наприклад, у інформаційних бюлетенях тощо.

SEO цільової сторінки

У сфері SEO, цільова сторінка - це контентна сторінка, орієнтована конкретно на певні ключові слова. Сайт настільки "оптимізований", що особливо цікавий для шукачів. Це включає в себе те, що назву сторінки та всі заголовки до абзаців було обрано точно. Залежно від зусиль, які ви готові інвестувати, іноді навіть кожне речення оптимізується спеціально для певних ключових слів. Сторінка округлена дизайном, завдяки чому "приземлені відвідувачі" безпосередньо виконують бажані дії.

враження

Враження є одним з ключових показників у багатьох інструментах SEO. Значення показів показує, скільки разів відображалася сторінка. Наприклад, за допомогою Інструментів Google для веб-майстрів це означає, як часто ваша сторінка відображається під час пошуку певного ключового слова. В жодних обставинах не слід плутати з кліками (!). Покази завжди вищі або такі ж, як кліки.

клацання

Це ще один важливий захід у сфері SEO. Це "клік" по посиланню - в зоні SEO, натиснувши на власну сторінку. Це означає, що якщо хтось шукає щось на Google і використовує ключове слово, яке відображає свою власну сторінку в Google, це враження. Якщо шукач натискає на посилання в результатах, це - клік.

(органічні) результати пошуку

Цей термін цілком вводить в оману і має різні значення. При використанні в поєднанні з SEO, це в основному про органічні результати пошуку. Це результати, які ви не можете купити на Google. Таким чином, результати, які SEO прагне.

Сторінка X або Сторінка X у результатах Google

Наприклад, якщо хтось говорить на сторінці 1 результатів Google, це означає, що для певного ключового слова, наприклад, "сир", їхній власний веб-сайт з'являється на сторінці 1. Сторінку не слід плутати з позицією. Сторінка результатів Google має 10 позицій.

Позиція пошукової системи / позиція ключового слова

Це стосується позиції, де ваш веб-сайт відображається за допомогою певного ключового слова. Якщо ключове слово займає 5-е місце, це на сторінці 1 Google. Починаючи з № 11, стор 2 починається і на # 21 починається сторінка 3. В основному, метою є отримати ключові слова на першій сторінці і найкраще на позиціях 1 до 5.

Cannonical URL

Канонічні URL-адреси вирішують проблему навмисного створення дубльованого вмісту. На копіях сторінки можна вставити так званий канонічний тег. Це не що інше, як URL, що вказує на оригінал. Тому пошукові системи знають прямо, що це не подвоєний контент, а навмисна копія.

Ранг сторінки

Ранг сторінки є одним з найбільш незрозумілих речей у сфері SEO. Page Rank не вказує на ранг, який є дійсно важливим, але є лише одним з чисел серед багатьох. Проте до останнього часу це було оприлюднено Google.
Орган домену
Це Google, який є надзвичайно важливим. Це показує, скільки репутації / довіри має веб-сайт. Таким чином, Google оцінюється на двох сторінках з відповідним вмістом, який відображається вище.
доречність
Актуальність змісту також дуже важлива для того, щоб отримати високий рейтинг. Звичайно, якщо сторінка не надає потрібного вмісту, вона не з'явиться високо.
Хочете безкоштовне і необов'язкове перше інтерв'ю з SEO ?
Зателефонуйте нам або зареєструйтеся по електронній пошті.

SEO новини від KonVis

 • Це відео детально пояснює, про що йдеться в пошуковій оптимізації і що шукати
  Покращення рейтингу на Google - 6 простих порад для 2019 року

  Ця стаття призначена для введення декількох простих у впровадженні порад для ...

 • Magento SEO контрольний список

  Ось невеликий контрольний список Magento 2 на різні ...

 • SEO Поради для 2019 - Що потрібно враховувати?

  Все залишається таким же. Хай живе зміна! Поради для SEO ...

 • KonVis - 100 провайдерів SEO послуг Q4 / 2018

  Компанія KonVis увійшла до 100 кращих з початку Q3 / 2018 ...

SEO Поради для 2019 - Що потрібно враховувати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью