<
 • Главная
Статьи

Позиціонування цінових веб-сайтів

Якщо ваш бренд хоче бути в Інтернеті, розміщення веб-сайту - це ваша відповідальність!

Найбільшим потенціалом збуту та маркетингу на даний момент є маркетингова стратегія, заснована на високоякісних послугах позиціонування веб-сайтів.
Майте на увазі перевагу, що веб-сайти, які є вищими в результатах пошуку, є достовірними, тому потенційні клієнти найчастіше використовують їх.

Розташуючи сайт, ви дізнаєтеся про переваги ваших потенційних клієнтів, перевіряючи, які речення вони найчастіше шукають.

Це дасть вам багато знань про вашу галузь та її клієнтів і дозволить вам слідувати швидко змінюється моді.

Не можна забувати, що чим частіше клієнт спостерігає за вашою компанією, тим більше він довіряє і тим більше йому подобається. Збільшення обізнаності про бренд - це ще один плюс ефективного розміщення веб-сайтів.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Позиціонування сторінки збільшує його видимість в результатах пошуку - отримує найвищу позицію в порядку відображення.

Майже 90% користувачів Інтернету не перевіряють більше однієї сторінки результатів, тому наша мета - ТОП 10 результатів пошуку. SEO надає вашому бізнесу доступ до величезного ринку: Google використовує до 97% всіх людей, які користуються Інтернетом!
На кількість відвідувачів Інтернету, які відвідують ваш сайт, впливає, головним чином, його позиція в результатах пошуку і фраза, яка вводить потенційного клієнта в пошукову систему. Тільки 51% інтернет-користувачів увійдуть в складну позицію!
Якщо ви хочете розвивати свій бізнес, створюючи свій бренд в Інтернеті, збільшуйте продажі товарів, будуючи онлайн-канал збуту і збільшуючи трафік на ваш сайт: розташування веб-сайту саме для вас!
ЩО ТАКЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ САЙТІВ (SEO)?
Ефективна робота по позиціонуванню веб-сайту забезпечить стабільні продажі вашого сайту та високу позицію пошуку.

Ці заходи спрямовані на вдосконалення всіх елементів, які суттєво впливають на позицію сайту в результатах пошуку. Компоненти пов'язані з контентом сайту, його популярністю серед користувачів і його гарним функціонуванням.
Досягнення цільових позицій та їх подальше обслуговування полягає в постійній оптимізації змісту сайту, технічних аспектах його побудови та посилань, які ведуть на сайт.
Позиція, яку ваш сайт досягне в рейтингу, який ваш сайт досягне в пошуковій системі, не завжди надається. Він може змінюватися щодня, через постійно змінюються зміни в алгоритмах Google і конкуренції, яка постійно зростає разом з вами. Тому позиціонування веб-сайтів вимагає проведення постійно діючих дій, оскільки перші позиції в пошуковій системі - це нескінченна гонка, заснована на складних процесах, пошукові системи яких не даються раз і назавжди. Він може змінюватися щодня, через постійні зміни в алгоритмах Google і конкуренції, які постійно розвиваються разом із вами. Тому позиціонування веб-сайтів вимагає, щоб ефективні дії здійснювалися на постійній основі, оскільки перші позиції в пошуковій системі являють собою безперервну гонку на основі складних процесів.

Оптимізація вмісту сторінки надзвичайно важлива, тому що це найкраще, що відображено в результатах пошуку.

Вона передбачає розміщення відповідних фраз у потрібних місцях на вашому сайті, зберігаючи при цьому гарну форму для потенційного клієнта.
Вони повинні дуже часто шукатися потенційними клієнтами, дуже сильно пов'язаними з вашою компанією і пропозицією на сайті, і не можуть бути занадто загальними.
ЧОГО ДАЄ SEO?
Позиціонування вашого сайту означає:

• розвиток вашого бренду за рахунок збільшення групи потенційних клієнтів

• більшу видимість вашого бізнесу в Інтернеті та підвищення його видимості.

• покращення іміджу вашого бізнесу шляхом підвищення його довіри

• досягнення точної цільової групи одержувачів, які шукають конкретні цільові групи

• збільшення трафіку на вашому веб-сайті та інтерес до вашої пропозиції

• відображення Вашої пропозиції перед змаганням

Зв'яжіться з нами!

Прайс-лист для позиціонування в LevelRank - скільки коштує розташування сторінки

Ми влаштовуємо дві моделі: підписку або гібрид.

підписка

1. Місцеві фрази в конкурентних містах - Варшаві, Кракові, Познані та ін.

2. Місцеві фрази у невеликих містах - Щеціні, Кельцах, Свиноуйсьце, Радомі, Тихих, Плоцьках та ін.

3. Магазини, веб-сайти та загальні фрази - зазвичай розрахунки у вигляді підписки, від 1000 PLN нетто.

гібрид

1. Місцеві фрази в конкурентних містах - Варшаві, Кракові, Познані і т.д. Підписка на 500 PLN + нетто + бонуси за предмети залежно від галузі.

2. Місцеві фрази в невеликих містах - Щецін, Кельце, Тихи, Свиноуйсьце, Радом, Плоцьк тощо. Підписка на мережі PLN 300 + бонуси за посади залежно від галузі.

3. Магазини, веб-сайти та загальні фрази - як правило, PLN 800 чистий підписка + бонуси для позицій або трафіку в залежності від галузі.

Магазини, веб-сайти та загальні фрази - як правило, PLN 800 чистий підписка + бонуси для позицій або трафіку в залежності від галузі

Вивчення наслідків нашої діяльності

Магазин модного одягу, який ми позиціонували з грудня 2017 року, значно збільшив трафік і кількість ранкових ключових фраз:

Інтернет-послуги музичної індустрії. Через 4-5 місяців нам вдалося збільшити трафік до більш ніж 148k, що на 40% більше трафіку.

Позитивний магазин з меблевої промисловості

Позитивний магазин з меблевої промисловості

Позиціонування сайту - про що це?

Кожна компанія хоче бути знайдена якомога вище в пошуковій системі Google, бажано в перших 10 показаних результатах. Позиціонування - це діяльність, яка повинна зробити користувачам Інтернету пошук певного продукту або фрази на потрібній сторінці. Таким чином, кожна дія повинна бути ретельно і свідомо спланована для того, щоб залишатися попереду конкуренції і охоплювати потенційних одержувачів. Ефективність і ефективність, які втілюються в якість послуг, що пропонуються, повинні бути головним пріоритетом будь-якої SEO компанії. Конкуренція є численною, і мета полягає в тому, щоб вирватися і дістатися до вершини пошукової системи Google. Існує кілька способів, серед яких є підбір відповідних ключових слів, позиціонування фраз, аналіз веб-сайту компанії з точки зору його змісту та можливі виправлення. Важливо також побудувати мережу посилань, проаналізувати і постійно стежити за тим, що вони роблять і пропонувати конкуренцію, додавати посилання і оптимізувати сайт в технічному плані, а також невелику модифікацію і створення SEO текстів.

Всі вжиті заходи не можуть бути одноразовими, тому що якщо ви хочете потрапити і утримуватися в хорошій позиції, ви повинні постійно працювати над ним. Позиціонери мають ще кілька кроків, які дозволять їм досягти своєї головної мети, яка полягає в просуванні сайту. Однак все це має ціну.

Що визначає ціну позиціонування?

Важливим фактором є компанія, яку ви обираєте. Послуги компаній, що займаються позиціонуванням, часто залежать від міста, в якому вони знаходяться, від конкуренції на ринку і від витрат, які вони повинні будуть понести на виконання своїх послуг. У невеликих містах ці суми будуть набагато нижчими, ніж у великих мегаполісах.
Пропозиція варіюється в залежності від клієнта, оскільки кожен клієнт відрізняється і до нього потрібно звертатися індивідуально. Важливим є регіон, в якому він діє, тип промисловості та розмір компанії. Однак його поточна позиція в пошуковій системі відіграє ключову роль. Це залежить від того, яку кількість дій необхідно використовувати, щоб зробити сторінку вище в рейтингу. Ось чому поглиблений аналіз є найважливішим першим для оцінки послуги. Слід перевірити, як довго функціонує домен, тому що чим старше він, тим простіше працювати над ним, через алгоритми, які більше довіряють існуючим сайтам. Крім того, важлива кількість посилань на сторінку, і наскільки цінним є вміст, розміщений на ній. Тому оптимізація сайту є основою для впровадження подальших заходів, які зроблять сайт можливим у перших рядах.

Чому варто інвестувати в позиціонування?

Більшість споживачів, які шукають певну послугу, закінчують пошук на першій сторінці пошукової системи, де знаходяться перші 10 результатів. Мало хто з них вирішує шукати наступні сторінки. Це рівнозначно тому, що сайти, що знаходяться далі від десяти пошуків, мають набагато меншу ймовірність того, що потенційний клієнт відвідає їх і скористається запропонованими послугами. Це означає, що для досягнення нових споживачів, ви повинні бути в топ-10 результатів пошуку. Це робота позиціонерів, які працюють над тим, щоб позиція сайту значно покращилася і потрапила на першу сторінку пошукової системи. Це забезпечує реальний і вимірюваний прибуток і збільшує трафік веб-сайту, що робить більше людей знайомими з його змістом і готові придбати пропоновані послуги.

Наша компанія докладає всіх зусиль для того, щоб ваш сайт знаходився на найвищій позиції серед результатів пошуку і здатний конкурувати з кращими.
Ми піклуємося не лише про те, щоб партія була на першому місці, але й заохочувала клієнтів відвідувати її. Тому для нас важливо, щоб всі технічні питання були виправлені, а вміст на сайті, як зміст, так і візуальний, повинен бути топ-10. Ми постійно оптимізуємо те, що є на сайті, на основі того, що пропонує конкурс і що очікування споживачів. Ми знаємо, як працюють алгоритми Google і які методи слід використовувати для просування сторінки на найвищу позицію. Наша команда приділяє багато уваги і постійній роботі веб-сайту не тільки для того, щоб виглядати репрезентативно, але й гладко, усуваючи будь-які недоліки.

Нам дуже важливо позиціонувати себе відповідно до політики Google. Ми розуміємо, що існує ряд заборонених дій, які можуть призвести до застосування фільтра до сайту, що обмежує відображення адреси для певних ключових фраз. Якщо така ситуація виникає, трафік починає різко зменшуватися, в той же час знижуючи продажі і викликаючи багато неприємностей, перш за все для замовника і відповідального за положення позиціонерів. Іноді єдиним рішенням є створення абсолютно нового сайту, який передбачає створення позиції компанії з нуля. Викриття сайту для такого типу ситуації просто безвідповідальне, тому ми завжди використовуємо тільки ті методи, які не заважають політиці Google, роблячи наш сайт абсолютно безпечним.

Скільки коштує позиціонування веб-сайту?

Ціна на послуги позиціонування визначається індивідуально, оскільки кожен клієнт відрізняється і має різні потреби. Таким чином, під час переговорів клієнт повинен перевірити, що необхідно зробити для виконання цих очікувань. Під час підготовки нашої пропозиції ми розглядаємо такі питання, як сфера розкрутки сайту та дії, які необхідно вжити, кількість ключових слів, на яких буде розміщено сайт, а також цілі, які ми хочемо досягти. Ми визначаємо це на основі декількох елементів, які повинен мати клієнт і сайт, на якому ми повинні працювати. Ми перевіряємо, що таке конкурентоспроможність на ринку промисловості, тип і кількість результатів пошуку, цільовий ринок, а також фрази. Вони повинні відображати специфіку роботи з клієнтом, тому, завдяки ретельному аналізу, ми комбінуємо наші пропозиції разом з ідеями клієнта, щоб створити унікальну базу даних фраз, на яку можна розмістити сайт.

Крім того, ми створюємо оригінальні тексти SEO, якими займаються кваліфіковані копірайтери, які належним чином налаштовують вміст сторінки на поточні алгоритми Google, так що заголовки, мета-теги та описи підходять для позиціонування. Наші позиціонери оптимізують структуру посилань на сайти та відповідні елементи вихідного коду, а також ефективно використовують відповідні інструменти Google, які підтримують швидкий та ефективний рейтинг сайту.

Ми переконуємося, що кількість відвідувань веб-сайтів збільшується, а результати продажів покращуються, і ми також професійно рекомендуємо рішення, які можуть призвести до появи веб-сайту на вищих позиціях у пошуковій системі. Майте на увазі, що платформа Google розрізняє сторінки, які зручні для користувача, і тому потрібно присвячувати їх тематичним сайтам. Крім того, сайт повинен мати гарну історію доменів, а також додатково оптимізуватися відповідно до вказівок пошукової системи та пропонувати вміст одержувача, який Google вважає цінним. Ми робимо тексти на сайті відповідями на потреби користувача, а наші копірайтери докладають всіх зусиль, щоб знайти в них популярні запити, тобто ключові слова, коригуючи весь вміст до вимог SEO, щоб позиціонери могли ефективно просувати веб-сайт і що під час пошук знаходився у верхній частині сторінок із подібними запитами. Для цього наші фахівці постійно орієнтуються в останніх керівних принципах Google і розглядають алгоритми, щоб можна було застосувати відповідні методи позиціонування, які ефективно зроблять ваш сайт показаним на першій сторінці.

Ми влаштовуємося на основі декількох моделей, які надають клієнтам повну свободу вибору.

 • Розрахунок на основі ефекту:
  Це проста і прозора модель співпраці з клієнтом, в якій збори стягуються тільки за фактичні ефекти позиціонування. Таким чином, ви платите тільки тоді, коли ключові фрази досягають своєї позиції в десятку результатів пошуку. Немає початкових зборів або додаткових витрат, тому ви отримуєте гарантію, що ціна не буде збільшена вище максимальної суми в контракті. Вибір фраз є ключовим елементом, від якого залежить вартість всієї послуги, оскільки позиціонування популярних фраз є більш дорогим і вимагає більше часу, а менш конкурентоспроможні - простіше, а отже, і дешевше. Разом з клієнтом ми вибираємо ключові фрази таким чином, щоб ефекти були найбільш вигідними і не створювали зайвих витрат. Однією з найбільших переваг цієї моделі розрахунку є те, що витрати ніколи не виходять за межі максимальної суми, з якою клієнт погодився під час підписання контракту. Крім того, внаслідок того, що виплати здійснюються тільки для ефекту, тому отримані результати постійно контролюються і у випадку, якщо результати не приносять задовільних результатів, ми можемо негайно вжити додаткові заходи для їх поліпшення. Однак слід зазначити, що це все менш популярна форма просування, оскільки вона не є гнучкою і обмеженою, тому її найчастіше пропонують для компаній, які тільки починають свій бізнес, або для дрібних заходів, основна мета яких - досягти результату для конкретних ключових фраз. Ми цінуємо наші послуги залежно від того, наскільки конкурентноздатні фрази та кількість запитів, які просуваються, тому ціни починаються від 150 PLN за фразу.
 • Розрахунок на основі підписки:
  Цей тип розрахунків гарантує, що витрати на позиціонування будуть постійно на одному рівні, що полегшує планування бюджету, виділеного на інвестиції. Завдяки незмінному обсягу, діяльність по позиціонуванню зможе включити також довгострокову стратегію і довгострокове просування сайту і чітке планування діяльності, яку модель розрахунку за ефект не дає. Підписка дозволяє клієнту укласти невизначений контракт і обмежити максимальні витрати на позиціонування, які були замінені на фіксовану вартість протягом усього терміну дії контракту. Протягом терміну дії договору також можна змінювати ключові фрази, для яких клієнт вирішив розмістити свій веб-сайт. Завдяки довгостроковій діяльності ми можемо вносити зміни та позиціонувати сайт завдяки постійному аналізу конкуренції, що значно підвищує щомісячну можливість пошуку, що зробить пропозицію на сайті ознайомленою з багатьма іншими потенційними клієнтами. Ціни починаються від 500 польських злотих на місяць, залежно від змагань у суворій топ-10.
 • Розрахунки в змішаній моделі:
  Гібридна модель являє собою комбінацію щомісячної фіксованої плати, яка є нижчою і платою за ефекти. Як правило, сума підписки становить 25% від загальної суми контракту і безпосередньо інвестується в позиціонування веб-сайту клієнта, в той же час, є захистом для позиціонування.

Що відрізняє нас від конкуренції?

Наша підписка під рукою до клієнта, через те, що ми укладаємо контракти на 3 місяці. Чому ця форма? Тому що цей час є мінімальним періодом, який дозволяє побудувати сильний бекенд і більш високу позицію в пошуку Google. Крім того, для позиціонерів це оптимальний час для досягнення конкретних результатів. Проте після цього періоду ми пропонуємо підписати договір на невизначений термін з одномісячним строком повідомлення. Як результат, наші клієнти мають повну свободу і можуть вирішувати довжину співпраці з нашою компанією.

Як частина процесу позиціонування, ми в першу чергу пропонуємо постійний контакт керівника SEO, який відповість на всі запитання, що турбують клієнтів, і надасть вам професійні консультації. Ми інформуємо наших клієнтів про поточну стратегію, яку ми обрали для розміщення сайту. Щодня ми контролюємо безперервність сайту і аналізуємо зміни в алгоритмі пошукової системи, перевіряючи, чи відповідає сайт всім вимогам. Крім того, ми створюємо оптимальну мережу зв'язків і послідовно зв'язуємо домени з різних джерел. Ми постійно перевіряємо вміст, що міститься на сайті, додаючи або обмінюючись текстами на сайті, написаними завдяки всебічному аналізу SEO.

Факторів, що впливають на вартість позиціонування веб-сайту, так багато, що надзвичайно важко повністю похвалити клієнта, оскільки ми зосереджуємося на індивідуальності. Кожен з клієнтів, з якими ми працюємо, відрізняється і має різні потреби. Тому тільки після безкоштовного аналізу веб-сайту ми можемо визначити, які дії треба робити, коли йдеться про просування сайту і скільки це коштуватиме. Ми цінуємо наші послуги залежно від того, на яких веб-сайтах ми прагнемо конкурувати, і які заходи потрібно застосувати для того, щоб бути на передньому краї. Залежно від того, який ефект клієнти хочуть досягти з нами, ми пропонуємо метод розрахунку і пояснюємо, якою буде наша робота і які витрати будуть витрачені на просування даного веб-сайту. Тільки ми зможемо зробити середню ставку для фрази, яка починається з 150 польських злотих, а при виборі підписки вона буде коштувати мінімум 500 злотих на місяць співпраці.

Якщо ви шукаєте спеціалізовану компанію, яка буде професійно піклуватися про ваш сайт і зробить її першою в результатах пошуку, ми будемо раді допомогти вам досягти цього результату. Ми збільшимо трафік веб-сайту, і багато інших потенційних клієнтів зможуть побачити ваш сайт. Це не тільки зробить Вашу компанію та послуги більш впізнаваними, але й Ви досягнете кращих фінансових результатів. Те, що ми робимо, це наша пристрасть, яку ми постійно розвиваємо і допомагаємо іншим. Ми діємо послідовно, ретельно плануючи успіх вашого веб-сайту і допомагаючи вам з'являтися в Інтернеті.

Ми діємо послідовно, ретельно плануючи успіх вашого веб-сайту і допомагаючи вам з'являтися в Інтернеті

У чому полягає робота найпопулярнішої пошукової системи - сила Google

Знаючи, що на сьогоднішній день компанія Google стала основним джерелом інформації для переважної більшості користувачів Інтернету, ви можете уявити, наскільки велика вона впливає на ваші рішення, вибір, знання та інтереси. Пошук будь-яких продуктів, послуг або розваг - досягає допомоги Google. Вибір залежить від того, які сторінки покаже вам пошукова система. Знаючи, що 90% користувачів Інтернету використовують Google, і 51% з них лише перевіряють першу позицію результатів пошуку, ви, напевно, починаєте цінувати силу Google.
Реклама значною мірою перейшла до меж інтернету, який став основним джерелом розваг і спілкування для більшості людей. Користуючись Інтернетом, ми з часом зустрічаємо всі види рекламних форм. Деякі з них більш тонкі, інші потребують вашої реакції, інші цікаві або роздратовані. Позиціонування надасть вам найменш інвазивну форму реклами, яку більшість користувачів Інтернету не знають. Заохочуйте свій бізнес, використовуючи можливості, які пропонує Google Search. Хороша видимість в Інтернеті гарантує завоювання довіри між потенційними клієнтами і, таким чином, набуває їх симпатії та зацікавленості у Вашій пропозиції, які завдяки позиціонуванню ви можете регулярно змінювати, відповідаючи потребам Ваших клієнтів.
Механізми, якими керуються результати пошуку Google, загалом не відомі серед користувачів Інтернету. Google показує результати за долю секунди, що відповідає нашим вимогам лише на основі декількох введених нами слів. Порядок відображення сторінок залежить від багатьох факторів і вимог, яких повинен відповідати сайт. База даних Google має величезну кількість веб-сайтів, як пошукова система знає, що саме нам потрібно? Сторінки, які відображаються в результатах пошуку і в якому порядку відповідають за алгоритми Google, які аналізують кожну сторінку для більш ніж 200 факторів, незалежних один від одного. Для того, щоб веб-сайт був належним чином оптимізований, тобто добре адаптований до вимог цих алгоритмів, його слід довіряти довіреному агентству SEO. Алгоритми Google постійно змінюються і їх слід відстежувати своєчасно, щоб максимально точно та точно відповідати веб-сайту. Тому позиціонування не є одноразовою операцією - після її досягнення можна легко його втратити, у тому числі нехтуючи змінами в алгоритмах. Сторінка, яка належним чином оптимізована для вмісту або коду, швидше за все, досягне високих позицій в результатах пошуку Google.

Що таке ефективне позиціонування?

Хороші послуги SEO характеризуються кількома важливими аспектами. Перший з них - постійний контакт з клієнтом і індивідуальний підхід до нього. Стратегія SEO повинна бути унікальною, створеною у відповідь на потреби та очікування клієнта. Позиціонери повинні постійно перевіряти наявність змін в алгоритмах, але також і для конкурентів, які ніколи не повинні залишатися позаду.
Список завдань, які агентство SEO виконує для клієнта, довгий, але можна виділити три найважливіших. Перший - це оптимізувати код сторінки, видалити всі помилки і виправити структуру заголовків і переконатися, що він реагує. Друга - оптимізація контенту на сайті, тобто забезпечення його унікальних, якісних текстів, що відповідають поточним алгоритмам Google. Цей вміст має бути багатим на вибрані ключові слова. Саме завдяки їм ваш сайт зможе бути відповідним чином підібраний під фрази, які шукають потенційні клієнти. Останнім, дуже важливим елементом є будівництво посилань, тобто інвестування в якісні посилання на зовнішні сайти, які ведуть на ваш сайт.
Найголовніше, однак, не забувати про конкуренцію і не відпочивати на лаврах. Одного разу принесений на висоту, партія не повинна залишатися на них назавжди. Конкурс постійно модифікує та вдосконалює свою діяльність, тому професійне агентство SEO має зробити те ж саме. Навчання, конференції, використання професійних програм або написання власних програм - це діяльність, яка повинна бути в інтересах позиціонерів. Моніторинг впливу позиціонованого веб-сайту на його користувачів - це ще одне з обов'язків хорошого агентства SEO. Це допомагає правильно адаптувати веб-сайт до його користувачів.
Як клієнт, у вас також є можливість замовити SEO аудит, завдяки якому ви дізнаєтеся все про свій сайт. Ви отримаєте інформацію про трафік, яка з'являється на вашому сайті, коли генеруються провали та трафік найвищий. Ви отримаєте докладний опис функціонування сайту, деталізуючи аспекти, які потребують ремонту та аналізу якості хостингу. Іншими словами - ви дізнаєтеся про всі сильні та слабкі сторони вашого сайту.

Перевірити - позиціонування сторінок або локально у Варшаві Позиціонування сайту або Щецин - Позиціонування Щеціна , письменник , Позиціонування інтернет-магазину

ЩО ТАКЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ САЙТІВ (SEO)?
ЧОГО ДАЄ SEO?
Що визначає ціну позиціонування?
Чому варто інвестувати в позиціонування?
Скільки коштує позиціонування веб-сайту?
Що відрізняє нас від конкуренції?
Чому ця форма?
База даних Google має величезну кількість веб-сайтів, як пошукова система знає, що саме нам потрібно?
Що таке ефективне позиціонування?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью