<
 • Главная
Статьи

Просування сайту своїми руками, зовнішня оптимізація і SEO-розкрутка самостійно

 1. Самостійне просування сайту: основні переваги та способи
 2. Етапи роботи по просуванню
 3. Реєстрація в системах вебмайстрів пошукових систем і установка лічильників аналітики
 4. Особливості підбору семантичного ядра, а також кластеризація і розподіл запитів
 5. Внутрішня, зовнішня і технічна оптимізація
 6. Робота з комерційними, поведінковими чинниками, а також юзабіліті і зручністю сайту
 7. Лінкбілдінг в Sape

Просування сайту, пошукова оптимізація, розкрутка інтернет-ресурсу, SEO - Search Engine Optimization є комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по заздалегідь відібраним запитам. Щорічно кількість активних користувачів, які користуються інтернетом, зростає. Тому для кожної торгової площадки важливо почати грамотно просувати свій бізнес, зробити свої товари привабливими для потенційної аудиторії. Обсяги продажів будуть тільки зростати, якщо при видачі пошукових систем ви будете входити в топ. Грамотна пошукова оптимізація сайту - це відмінний спосіб розширити свою цільову аудиторію, зробити бізнес конкурентоспроможним, а також успішним і прибутковим, уберегти потенційних клієнтів від сторонніх ресурсів. Крім того, для цього зовсім немає необхідності звертатися за допомогою. Сьогодні розкрутка сайту своїми силами - це реально.

Самостійне просування сайту: основні переваги та способи

Просування сайту своїми руками - це не тільки відмінна можливість розкрутити свій проект абсолютно безкоштовно, але і отримати безцінний досвід, знання, а також навички в області SEO-оптимізації. Такий варіант розкрутки дозволяє заощадити бюджет або ж грамотно його перерозподілити.

Новий, нехай навіть унікальний проект має найчастіше низьку відвідуваність, тому для досягнення його успіху слід вжити ряд заходів по просуванню ресурсу. До питання оптимізації сайту слід підходити не тільки комплексно, а й індивідуально, з поправкою на специфічні особливості конкретного проекту.

Позитивно вплинути на відвідуваність ресурсу і підняти його в пошукових системах абсолютно без фінансових витрат дозволять наступні напрямки, які слід розвивати в комплексі:

 • тільки оригінальний контент з СМS;
 • високоякісний дизайн;
 • соціальні закладки;
 • реєстрація в безкоштовних каталогах і пошукових системах.

В SEO досить висока конверсія клієнтів і низька вартість залучення одного клієнта. Спробувати специфіку роботи оптимізатора сьогодні може кожен.

Етапи роботи по просуванню

Роботи по просуванню здійснюються в кілька важливих етапів:

 • реєстрація в пошукових системах;
 • установка лічильників аналітики;
 • підбір семантичного ядра;
 • кластеризація і розподіл запитів по сторінках;
 • внутрішня оптимізація ресурсу;
 • зовнішня оптимізація;
 • технічна оптимізація;
 • робота з комерційними чинниками;
 • робота з юзабіліті і зручністю ресурсу;
 • робота з поведінковими чинниками;
 • аналіз виконаних робіт, позицій і трафіку.

Після закінчення даних етапів слід зробити висновок, що дозволить зрозуміти, чи були досягнуті поставлені цілі. При правильному підході просування сайту своїми силами - це не так вже й складно. Головне, відповідально поставитися до даного завдання, щоб в процесі розкрутки не розгубити вже наявні позиції.

Реєстрація в системах вебмайстрів пошукових систем і установка лічильників аналітики

Перед тим як приступити безпосередньо до просування ресурсу, слід зібрати статистичні дані, які дозволять проаналізувати ситуацію, що склалася на даний момент. Отримати точку відліку дозволять популярні Яндекс.Метрика, яку необхідно встановити і отримати права на Яндекс.Вебмайстер або Вебмастер.Mail.ru. Для англомовних ресурсів передбачений Вебмастер.Bing.

Важливо звернути увагу на наступне:

 • Головне дзеркало сайту.
 • Регіон. Географічна приналежність важлива при пошуку з обмеженням по регіону. Регіональна приналежність - це один з факторів ранжирування;

Крім того, слід в обов'язковому порядку перевірити список проіндексованих сторінок і порівняти його зі списком існуючих. Для відстеження трафіку, конверсії необхідно мати відмінну аналітику, яка дозволить встановити обов'язкові цілі.

Для відстеження трафіку, конверсії необхідно мати відмінну аналітику, яка дозволить встановити обов'язкові цілі

Особливості підбору семантичного ядра, а також кластеризація і розподіл запитів

Семантичне ядро ​​- це список пошукових слів, а також їх словосполучень, які максимально точно характеризують діяльність, товари і послуги, які пропонує сайт. Підбір семантичного ядра, за яким буде просуватися ресурс і відслідковуватися динаміка, можливо здійснити двома способами:

 • Другий спосіб передбачає збір семантики з певної теми, а вже потім створення сторінок.
 • Перший спосіб базується на вже існуючій структурі каталогу і передбачає підбір запитів під наявні сторінки;

Кластеризація семантичного ядра передбачає автоматичну угруповання пошукових запитів, а також створення цільової сторінки під них. Сучасна кластеризація має кілька популярних алгоритмів, на базі результатів пошуку пошукових систем.

Внутрішня, зовнішня і технічна оптимізація

Технічна оптимізація передбачає підвищення швидкості завантаження сайту, усунення битих посилань, перенесення головного дзеркала зі старих сторінок (першоджерела) на нові, настройку robots.txt, ЧПУ, а також приховування від індексації службових розділів ресурсу; перевірку валідації коду html, а також виправлення помилок, якщо вони були виявлені, створення інтуїтивно зрозумілого меню, мікророзмітки ресурсу, пропис кодів відповідей сторінок.

Зовнішня оптимізація сайту самостійно передбачає використання і низькочастотних запитів, які дозволяють швидко отримати результат. Крім того, природні анкор і входження в вигляді url або назви бренду будуть тільки ефективно просувати ресурс. Отримати такі посилання можливо в соціальних мережах, блогах і форумах, а також в каталогах.

Внутрішня оптимізація - це 50% всього успіху. Інтернет-ресурс повинен бути якісним, корисним і цікавим для цільової аудиторії, мати унікальний контент, чітку і просту структуру, правильну внутрішню перелінковку, пошукову оптимізацію сторінок, інтуїтивно зрозумілу навігацію, валідний код, високоякісний дизайн. Унікальність контенту - це хороші шанси успішно здійснити пошукове просування сайту своїми силами.

Робота з комерційними, поведінковими чинниками, а також юзабіліті і зручністю сайту

Розкрутка сайту своїми руками передбачає також роботу з комерційними, поведінковими чинниками, а також юзабіліті і зручностями сайту, які дозволять зробити його привабливим для потенційного клієнта.

До комерційних факторів, які обов'язково слід врахувати при створенні сайту, відносять:

 • наявність телефону в шапці сайту, а також контактів з картою сайту;
 • реквізити юр. особи;
 • вказівка ​​регіональної приналежності сайту, актуального року;
 • форми зворотного зв'язку;
 • заклики до дії.

Робота з поведінковими чинниками передбачає використання Вебвізор, а також інструментів для аналізу, які дозволяють зрозуміти, що роблять користувачі на вашому ресурсі, що вони переглядають, чим цікавляться. Оцінка поведінкових факторів, а також внесення коректних змін дозволить зробити зручним, практичним і простим для розуміння навіть новачків ваш ресурс. Своєчасний ретельний аналіз проведеної роботи - це оцінка позицій і трафіку з метою seo просування сайту своїми руками.

Лінкбілдінг в Sape

Крім представлених в статті покрокових способів, просування сайту своїми силами може здійснюватися за допомогою лінкбілдінга в Sape. подібне посилальне просування передбачає накопичення великої кількості зовнішніх посилань. Важливо при цьому уникнути переспама, переоптімізаціі системи. Лінкбілдінг - це не просто скупка зовнішніх посилань на біржах, а креативний підхід, який дозволяє отримати зворотні посилання з якісних ресурсів. Дотримуючись простих правил даної інструкції, відмінно розбираючись в основах просування інтернет-ресурсів, ви зможете грамотно підібрати типи запитів, ключові фрази з великою вагою, зробити не тільки свій контент, а й сайт унікальним і цікавим повністю самостійно.

Корисне по темі
Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью