<
 • Главная
Статьи

Розкрутка сайту: сучасні методи, способи і засоби

 1. Методи просування сайту
 2. Пошуковий маркетинг (SEM)
 3. Розкрутка сайтів в соцмережах (SMM / SMO)
 4. Реєстрація в каталогах
 5. E-mail-маркетинг
 6. Секрети розкрутки сайту: стратегії успіху
 7. Комплексна розкрутка сайту: ціна питання

Для того щоб виробити найбільш ефективну стратегію розкрутки ресурсу, необхідно ретельно проаналізувати сайт і чітко позначити всі його плюси і мінуси.

Комплексна аналітика сайту ...

Адаптивний дизайн значно підвищує шанси на успішне просування сайту.

Дізнатися більше...

Довіряйте розкрутку сайту тим, хто на практиці довів ефективність використовуваних методів.

Подивитися на прикладі компанії:

BeneQuire ...

В епоху інформаційних технологій розкручений і якісний сайт - це запорука успіху бізнесу в цілому. Усвідомлюючи це, більшість компаній з ентузіазмом приступає до вдосконалення своїх онлайн-майданчиків. Однак найчастіше процес виявляється не таким простим, як бачилося на початкових етапах. І це підтверджує сувора статистика: лише одиниці сайтів можна назвати успішними. З'ясовується, що красивою верстки, що запам'ятовується електронної адреси, цікавого контенту і реклами на майданчиках-партнерах недостатньо. Але що ж тоді є достатньою умовою досягнення бажаного результату? Як стверджують досвідчені фахівці, закон в цій області не писаний. Процес просування онлайн-ресурсу скидається на мистецтво, і кожен майстер має свої секрети і інструменти просування. Про них ми і поговоримо в цій статті.

Розкрутка, або просування сайту, - це ряд заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності ресурсу цільовими користувачами, а також на підвищення рейтингів онлайн-майданчики у пошукових машин. І тут мова йде не тільки про механічно налагодженому процесі і застосування переліку конкретних методів і правил, а про повноцінний творчий процес.

Інтернет-маркетологів часто порівнюють з «вільними художниками», адже не дивлячись на те, що в цій області існує певний набір методів і закономірностей, багато в чому успіх кампанії по просуванню залежить від здібностей фахівця, його професійної «чуття» і таланту. Причому єдиного рішення в області інтернет-маркетингу в принципі не може бути. Процес розкрутки сайту - рівняння з величезною кількістю змінних. Кожен сайт - це нові стратегія і інструменти.

Перелік робіт з популяризації сайту великий: сюди входить як внутрішня оптимізація (складання семантичного ядра, дизайн, бажано адаптивний і т.д.), так і «зовнішня» розкрутка (обмін посиланнями, контекстна реклама, настройка сервісів пошукових систем і т.д. ). Щоб самостійно організувати весь процес, потрібно знати тонкощі безлічі механізмів - правила програмування, верстки, формування контенту, розміщення і подачі інформації, SEO-просування, проведення PR-кампаній. Саме тому власники сайтів рідко покладають цей процес на свої плечі, вважаючи за краще довіритися професіоналам. Якщо вдалося знайти талановитого фахівця, то всі витрати будуть заповнені з лишком. Адже успіх вашого сайту - це одна з головних складових успіху бізнесу в цілому.

Методи просування сайту

Якими ж методами користуються професіонали для успішного просування сайту в мережі? Їх досить багато, але вкрай затребувані з них лише деякі. Причому при виборі інструментів розкрутки слід пам'ятати, що тут не працює принцип «чим більше, тим краще». Деякі методи просто несумісні, тоді як інші - показують відмінний результат «груповий» роботи. Вибір грамотної стратегії рекламної кампанії - вже половина успіху.

Отже, розглянемо найбільш затребувані методи розкрутки сайту:

Пошуковий маркетинг (SEM)

Search engine marketing (SEM), в середовищі фахівців іменований «комплексною роботою по розкрутці сайту», включає в себе ряд заходів, що проводяться для залучення цільових відвідувачів на сайт. Зазвичай включає два ключових напрямки:

 1. Розкрутка сайтів в пошукових системах (SEO). Покликана зробити сайт більш релевантним, тобто відповідним цільовим запитам і вимогам до оформлення і наповнення сайту, які пред'являють пошукові машини. В SEO входить як зовнішня, так і внутрішня оптимізація сайту - від опрацювання контенту на предмет ключових слів і внутрішньої перелинковки сторінок до налагодження системи обміну посиланнями.
 2. Р азмещеніе матеріалів на сторонніх ресурсах. Безкоштовне або платне розміщення короткої інформаційної або інформаційно-рекламної статті з посиланням на ресурс. Зазвичай публікуються на великих порталах, присвячених тій же тематиці, що і сайт-рекламодавець. За останніми спостереженнями фахівців SEO - ефективний метод залучення трафіку.

Розкрутка сайтів в соцмережах (SMM / SMO)

Молоде, але досить популярний напрям. SMO дозволяє популяризувати сайт в соціальних мережах за допомогою посилань на ресурс в спільнотах і від конкретних користувачів, веденням паблік або групи в соцсесті, за рахунок «установки» різних віджетів для комунікації з відвідувачем. Сюди ж входить і розкрутка сайтів за допомогою блогів. В даному випадку працюють принципи PR - топові блогери діляться посиланням на сайт або описом послуг компанії в своїх постах, ніж залучають аудиторію. Одним з варіантів методу є створення блогів-сателітів, що посилаються на ресурс. Однак такий «чорний PR» в кінцевому підсумку може негативно позначитися на релевантності сайту.

Реєстрація в каталогах

Розміщення інформації про сайт на крупній майданчику, що містить інформацію про ресурси різної тематики. Незважаючи на те, що каталоги практично не залучають «живого» трафіку, потрапити в один з великих довідників (наприклад, «Яндекс.Каталог») є питанням престижу, так як сайт автоматично стає більш трастовим.

E-mail-маркетинг

Популярний внаслідок маловитратних і тісного контакту з цільовою аудиторією метод. Полягає в наборі бази існуючих і потенційних клієнтів і розсилці їм листів з пропозицією товарів і послуг сайту і посиланням на ресурс.

Деякі з цих методів можна використовувати самостійно, деякі вимагають участі кваліфікованих SEO-фахівців.

Цікавий факт
Для аналізу власного сайту навіть професіонали SEO-маркетингу вважають за краще залучати колег. За словами фахівців, суб'єктивність в оцінці «свого» ресурсу часто заважає визначити недоліки та прогалини оптимізації.

Секрети розкрутки сайту: стратегії успіху

Звичайно, головні секрети розкрутки найчастіше не стають надбанням зацікавленої громадськості, так як їх ретельно охороняють їх же розробники, але є деякі маловідомі і непоширені методи, застосування яких може істотно знизити витрати на розкрутку. Ось деякі поради від гуру SEO:

«Візьміть кілька проектів і випробуйте то, що працює. Вивчення алгоритмів не псує людину (погано невігластво, а не знання). Не дозволяйте іншим людям впливати на те, що ви хочете випробувати, коли вони висувають вам свої припущення, засновані на своїх власних бізнес-моделях, як якщо б вони були моральними нормами ».
Aaron Wall, засновник seobook.com

Що це означає? Лише те, про що говорилося вище: потрібно аналізувати які методи працюють саме для вашого сайту, які ні, і поєднувати ефективні інструменти для просування: наприклад, за допомогою лічильників відвідування або систем типу «Яндекс.Метрика» або Google Analytics відстежити, звідки приходять відвідувачі на сайт, скільки часу вони проводять на різних сторінках і, відповідно до результатів, відмовитися від непрацюючих інструментів або спробувати налагодити їх ефективність.

«Ніколи не припиняйте вчитися. Правила гри в SEO постійно змінюються, і ви змушені бути готовими тестувати нові речі, щоб з'ясувати, яким чином домогтися рейтингу, який задовольняє клієнта. 2012 рік пролив світло на те, що ситуація в області пошуку змінюється ... Ви можете простежити цю тенденцію на прикладі оновлень алгоритмів Google ».
Neil Patel, співзасновник kissmetrics.com

Зараз зміни алгоритмів пошукових систем не є таємницею, що істотно полегшує процес розкрутки сайтів через пошукові системи. Але тим не менше, з'ясовуючи всі принципи ранжирування, часто доводиться діяти методом проб і помилок. Тому завжди вивчайте сайти конкурентів, шукайте офіційну інформацію про зміни алгоритмів і пробуйте нові методи.

«Будьте цікаві відносно всього. Якщо ви бачите рейтинг сайту і не знаєте, чому він у нього такий, покопатися. З'ясуйте. Ви навчитеся більшого, якщо будете цікавитися про те, що бачите в списку видачі, а не просто читати статті і дивитися відео про SEO-оптимізації. Ви можете багато чого дізнатися з них, але «копання», праця і дослідження навчать вас більшого в найкоротші терміни ».
John Doherty, SEO-консультант distilled.net

Дійсно, аналіз сайтів конкурентів - один з кращих способів зрозуміти, в чому проблеми вашого ресурсу і вибрати найбільш ефективні методи просування. Можна доручити це фахівцям: професійно проведений SEO-аудит дозволить отримати статистику по ряду ресурсів і порівняльні дані з поясненнями.

Комплексна розкрутка сайту: ціна питання

Вартості розкрутки сайту - характеристика непостійна. Вона залежить від безлічі факторів: поточних позицій у видачі, популярності запитів, за якими потрібно просувати ресурс (чим більш конкурентні запити - тим вище ціна), набору методів розкрутки (природно, пакет послуг буде практично завжди дорожче, ніж одна) і багатьох інших нюансів . Тому відповідь на питання про те, скільки коштує розкручування саме вашого сайту, найчастіше можна дізнатися лише за фактом.

Вартість навіть одного виду послуги може істотно коливатися, залежно від іспольнітеля робіт: в авторитетному агентстві маркетингу або у нікому не відомого фахівця-одинаки. Так, наприклад, просте ведення групи в соцмережах буде коштувати від 10 000 рублів на місяць, а просування на соціальному сервісі - від 25 000 рублів відповідно. Розміщення прес-релізів на відомих майданчиках обійдеться в суму від 20 000 рублів, реєстрація в «Яндекс.Каталог» 15 000 рублів. Вартість розкрутки сайту в топ-блогах можна орієнтовно обчислити, помноживши число передплатників автора на 2, тобто у блогера з 10 000 фоловерів реклама вашого сайту буде коштувати близько 20 000 рублів. Комплексне просування, що включає в себе аудит сайту, роботи по внутрішньої і зовнішньої SEO-оптимізації, обійдеться власнику сайту в 40 000 рублів і більше.

Контекстна реклама, за твердженнями фахівців SEО, - те, у що можна вкласти кілька тисяч рублів і отримати результат. Але і втратити до сотень тисяч тут легко, якщо ваш запит особливо конкурентний або ви неправильно налаштували таргетинг. Заощадити на контекстному просуванні можна, точно визначивши необхідні параметри користувачів і розміщуючи об'яви не через посередників, а напряму через сервіси (особливо при наявності досвіду). Також можна скоротити витрати, безкоштовно зареєструвавши сайт в каталозі, але це привілей тільки ресурсів з тієї тематикою, яка не надто популярна. Найвірнішим способом економії буде професійно проведений аналіз і визначення актуальних інструментів розкрутки для вашого сайту.

Отже, ми розібрали методи і способи просування сайтів в Інтернеті, як популярні, так і менш відомі. Але який набір інструментів і методик виявиться ефективним саме для вашого сайту: чи буде це комплексне просування або виявиться досить e-mail-розсилки, визначити можна лише дослідним шляхом. Тому, щоб не втратити весь рекламний бюджет і отримати приплив клієнтів, можливо, варто звернутися в спеціалізовану фірму, що займається інтернет-просуванням.

Але що ж тоді є достатньою умовою досягнення бажаного результату?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью