<
 • Главная
Статьи

SEM, SEO, SEA ... що це означає?

SEM виступає за пошуковий маркетинг і тому фактично включає в себе SEO і SEA .

Абревіатура SEO означає Пошукова оптимізація, голландська Search Engine Optimization Абревіатура SEO означає "Пошукова оптимізація", голландська " Search Engine Optimization ". Це різні методи, щоб переконатися, що ваш сайт можна легко знайти в пошукових системах. Це як технічні оптимізації на самому сайті, так і віддалені (інші сайти). Наприклад, існує ряд основних питань, про які повинен піклуватися будівельник веб-сайтів, бажано в поєднанні з гарною CMS (Content Management System). Ми вважаємо, наприклад, що кожна сторінка має іншу назву, використання тегів H1 і H2, хороші мета-теги, теги ALT з зображеннями і т.д. Але SEO також є хорошими текстами з правильними ключовими словами (ключовими словами) достатньо тексту. Це скоріше робота копірайтер, маркетолог або просто консультант SEO (в будинку або найманий). І не будемо забувати про будівництво посилань. Може зайняти багато часу, але може принести багато відповідного трафіку. (але тримайтеся подалі від ланки ферм!).

SEA є пошуковою рекламою. Рекламуйте, тому платіть за рекламу в, наприклад, Google. До них відносяться блоки, які ви бачите вище і нижче, та / або поруч із звичайними результатами пошуку. Відображення оголошень є безкоштовним, ви платите тільки тоді, коли серфер натискає на рекламу (PPC = Pay Per Click). Це здається легким, але не обманюйте. Якщо ви хочете бути серед часто використовуваних пошуків, вам доведеться заплатити багато грошей за кожен клік (торги). Альтернативою є використання менш поширених комбінацій слів, ваша реклама буде показана менше, але у вас більше шансів на кліки та перетворення (= релевантність).

Обидва SEO та SEA коштували грошей. SEA кожен раз, коли хтось натискає на ваше оголошення, SEO є поточним процесом, а отже і трудомістким (ресурсами).
Порада. Переконайтеся, що ваш SEO є першим у цій точці, але продовжуйте аналізувати та оптимізувати. Потім зробіть хороші цільові сторінки для ваших кампаній SEA.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью