<
 • Главная
Статьи

SEO Дослідження ключових слів: стратегії та інструменти для 2018 року

 1. SEO ключове слово стратегії досліджень
 2. Довгі ключові слова довгого хвоста
 3. Повторна оптимізація існуючого вмісту
 4. Інструменти
 5. Linkio
 6. Відповідь громадськості
 7. KWFinder
 8. Планувальник ключових слів Google
 9. Консоль пошуку Google
 10. Покласти все разом
 11. Про Білла Райс

Якщо ви не зареєструвалися на вашій SEO-стратегії останнім часом, це, напевно, час, особливо якщо ваші органічні SERPs вниз. Дослідження ключових слів SEO у 2018 році керується поштовхом пошукової системи для інтуїтивних пошукових запитів, пріоритету мобільного та локального пошуку, а також багатих засобів пошуку.

Оскільки пошук змінюється, недостатньо стріляти за верхню позицію SERP на Google і сподіватися на краще. Це також означає, що інструменти, які ви використовуєте для дослідження ключових слів, можуть потребувати оновлення.

У цій посаді ми розглянемо деякі з стратегій дослідження ключових слів SEO, які повинні бути на вашому радарі, а також інструменти SEO, які потрібно виконати.

SEO ключове слово стратегії досліджень

Комплексне покриття тематики

Оскільки Google розвивається, Google краще розуміє смислове значення пошуку користувача. Це означає, що конкретна ключова фраза, яку визначають ваші бізнес-цілі - і яку шукає ваш клієнт - є дещо менш важливою темою, ніж тема цієї ключової фрази.

Хоча Google не ідеальний, Google краще розуміє, коли дві різні ключові слова означають в основному одне й те саме, і класифікує одну і ту ж групу сторінок для кожного ключового слова. Наприклад, пошук "систем домашньої безпеки" та "систем домашньої сигналізації" повертає цей самий блок вмісту на обох сторінках SERP Google.

Що це означає для вашої стратегії SEO, це тематика охоплення питань набагато більше, ніж те, що конкретна ключова фраза ви використовуєте, щоб описати його Що це означає для вашої стратегії SEO, це тематика охоплення питань набагато більше, ніж те, що конкретна ключова фраза ви використовуєте, щоб описати його. Отже, плануйте створювати більш якісний контент, який охоплює цю тему в глибині, а не просто намагатися працювати в тому чи іншому ключовому слові в такий собі вміст. Один бонус: за допомогою всеосяжного вмісту ви можете стати рейтингом для сотень ключових слів із довгим хвостом, які виходять за межі одного або двох конкретних ключових слів, на які ви націлюєте.

Довгі ключові слова довгого хвоста

Говорячи про ключові слова, інструменти пошуку стають більш інтуїтивними, довшими ключовими словами довгого хвоста знаходяться на підйомі . Більш довгі ключові фрази можуть допомогти звузити результати пошуку, які більш тісно відповідають інтересам користувача. Таким чином, якщо користувач пошуку шукає "іпотеку", важливо, чи хоче він знати сьогоднішні ставки за іпотечними кредитами, як працює іпотека, або де розташовані сусідні кредитори.

Google передбачив це більше половини Пошукові запити будуть голосовими пошуками до 2020 року. Голосові пошуки, звичайно, використовують більш довгі ключові фрази в природних мовних шаблонах, часто формулюються як питання. Тому не варто знижувати значення сторінки з запитаннями, що відповідає загальним питанням продукту, галузі чи бренду.

Навіть найпростіші пошукові запити тепер часто повертають коробки інструментів пошуку «Люди також запитують», що пропонує ще одну можливість для вашого бізнесу отримати користувачів перед пошуком. Простий запит для "перевірки рахунку" перераховує ряд питань, які потенційні клієнти банку хочуть знати.

Локальний, гіперлокальний і мобільний пошук Локальний, гіперлокальний і мобільний пошук

Багато користувачів пошуку сьогодні перебувають у дорозі. Люди все частіше користуються мобільним пошуком, але все більше і більше пошуків пов'язані з локальними пошуками (в межах міста або регіону) або навіть гіперлокальними пошуками (в межах окремого району, околиці, біля вулиці або навіть поблизу орієнтира).

Наприклад, мальовничий Детройт RiverFront є досить популярний віхою що це вже має гарну кількість результатів пошуку для фрази "продовольство біля Detroit RiverFront." Мобільні користувачі у розташуванні могли також ввести пошук фразу люблять "продовольство біля мені" та подаються подібні корисні результати пошуку. Наприклад, мальовничий Детройт RiverFront є досить популярний віхою що це вже має гарну кількість результатів пошуку для фрази продовольство біля Detroit RiverFront

Незважаючи на те, що пошукові запити на основі мобільних пристроїв та розташування не будуть настільки важливими для онлайн-бізнесу, компанії, які володіють цегляними та мінометними засобами, можуть отримати вигоду, орієнтуючись на довколишні трафіки та близькість до популярних визначних пам'яток.

Повторна оптимізація існуючого вмісту

Інша стратегія, яку ми рекомендуємо для 2018 року, - знайти можливості для повторної оптимізації існуючого вмісту. Не завжди необхідно винаходити колесо; часто у вас вже є великий вміст, який може допомогти вам оцінити лише незначні зміни.

Одна ідея - звернутися до консолі пошуку Google. Дізнайтеся, які ключові слова Google вже пов'язують із вашою частиною вмісту. Якщо ви можете знайти ключове слово, яке займає від 6 до 20, яке ще не було детально описано у вашій статті, додавання нової інформації щодо цього ключового слова може допомогти визначити рейтинг.

Іншим способом повторної оптимізації є виконання внутрішнього аудиту посилань. Хоча ви, швидше за все, пов'язуєте нові частини вмісту з більш старими фрагментами на вашому сайті, ви, ймовірно, не пов'язуєте старі шматки з відповідними новими шматками, якщо у вас немає машини часу в кімнаті перерви. Аудит є гарним часом для додавання цих відсутніх посилань.

Інструменти

Провідник ключових слів Ahrefs

Якщо ви зацікавлені в комплексній стратегії охоплення теми, хороший інструмент SEO, щоб знати про це Провідник ключових слів Ahrefs . Це пов'язано з тим, що цей інструмент групує ключові слова разом за ієрархією пошуку. Головне ключове слово за обсягом називається "батьківською темою". Клацніть на даному ключовому слові батьківської тематики для рейтингової сторінки, і ви побачите інші ключові фрази, вміст яких також посідає місце.

Linkio

Ми всі знаємо, що побудова посилань є суттєвим, але як це зробити, часто буває незрозумілим. І, звичайно, зроблено неправильно, це може зашкодити набагато більше, ніж це допомагає. Ось чому я використовую a зв'язуючий будівельний інструмент подібно до Linkio, щоб допомогти мені з даними. Цей чудовий інструмент допомагає мені зробити необхідний аналіз на профілях каналів конкурентів і придумати ідеальний якірний текст і можливості створення посилань.

Відповідь громадськості

Якщо ви маєте намір орієнтуватися на інструменти пошуку Google у вікні "Люди також запитати", з деякими ключовими словами довгого хвоста на природній мові, ви можете перевірити інструмент Відповідь громадськості . Це відмінний спосіб перегляду варіантів того, як можна задати запитання як основний пошуковий термін. Це хороший початок стратегії ключових слів, яка може дати вам деякі стратегічні ідеї, про які ви не думали.

KWFinder

Коли йдеться про розробку цих локальних ключових фраз довгого хвоста, KWFinder є одним з найпопулярніших варіантів. Він простий у використанні та легко обробляє ключові фрази довгого хвоста. KWFinder використовує дані від Google (як і інші великі імена, такі як Moz і Majestic), тому рекомендації є досить твердими.

Планувальник ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google Звичайно, це ще один чудовий інструмент для локального пошуку, який дозволяє звузити його до рівня гіперлокального рівня. Навіть починаючи з широкого пошуку за ключовими словами, ви можете звузити його до дуже специфічного місцевого ринку.

Консоль пошуку Google

І, нарешті, якщо ви думаєте про повторну оптимізацію вмісту, Консоль пошуку Google є вашим інструментом переходу. Тут дуже просто розробити дуже ефективну стратегію, використовуючи лише консоль пошуку та електронну таблицю.

Покласти все разом

Звичайно, ваші найкращі результати збиратимуться разом зі всіма найкращими інструментами. Дослідження ключових слів і стратегія SEO не відбуваються ніде в найближчий час, а не коли 93% онлайнової діяльності починається з пошуку. З правильними стратегіями та інструментами, ви зможете залишатися попереду пакету.

Подивіться, як може Kaleidico допоможе вам створити потрібний веб-сайт , за бажаною ціною. Зателефонуйте нам за номером 313-338-9515 або надішліть повідомлення на адресу [email protected], щоб дізнатися, як наше цифрове агентство з повним спектром послуг може допомогти з усіма потребами вашого сайту.

Про Білла Райс

Білл Райс - засновник і генеральний директор Kaleidico, цифрового агентства. Білл спеціалізується на наданні юридичних фірм, адвокатів, банків і нових технологічних клієнтів стратегіями, які дозволяють генерувати контент-маркетинг, SEO, PPC і маркетинг по електронній пошті.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью