<
 • Главная
Статьи

SEO-просування сайтів за кордоном | Особливості розкрутки сайтів на Заході

 1. 1. Навіщо це робити?
 2. 2. Кому підходить?
 3. 3. За яких умов?
 4. Основи просування сайту за кордоном
 5. Внутрішня оптимізація
 6. Відмінності SEO-просування іноземних сайтів в буржунете

В епоху глобалізації і стирання кордонів, особливо на просторах Інтернету, складно пройти повз такого тренда, як просування сайту за кордоном. Буржунете відкриває величезні перспективи для компаній різних напрямків і сфер діяльності. Але підходячи до питання про розкручування сайту на Заході, власники бізнесу повинні визначитися з відповідями на три питання:

1. Навіщо це робити?

Про вигоди просування сайту на Заході сперечатися не доводиться. Якщо аудиторія Рунета на 2017 рік становить близько 87 мільйонів чоловік (за даними Mediascope ), То в буржунете кількість користувачів перевищує 1 мільярд осіб (книга «SEO на експорт»). Таким чином, скориставшись простою математичною формулою, можна припустити, що на західному ринку приблизно в 11 разів більше Ваших потенційних клієнтів.

Більш того, за статистикою w3techs.com, частка англомовного контенту у Всесвітній мережі становить 53,1%, а російськомовного - всього 6,4%. Це говорить про високу конкуренцію і складнощі SEO-просування. Але де конкуренція, там і прибуток!

2. Кому підходить?

Якщо Ваш сайт, Ваша компанія давно переросли російськомовний сегмент і на Батьківщині займають топові позиції, то доцільно виходити на західний і міжнародний ринки. Якщо ж у Вас молода організація, яка пропонує інтелектуальні товари і послуги без жорсткої географічної прив'язки, то можна відразу починати підкорювати буржунеті.

Відмінні перспективи для розкрутки сайту за кордоном мають компанії, які працюють в сфері:

 • туризму;
 • освіти;
 • інформаційні технології;
 • комп'ютерних ігор та інших мультимедійних розваг;
 • виробництва товарів;
 • поставок сировини.

Звичайно, при бажанні просувати в буржунете можна будь-який бізнес і будь-який сайт. Але чи варто воно того? На це питання спробуємо дати відповідь нижче.

3. За яких умов?

 • Коли є вільні гроші, які можна вкладати в просування на західному ринку.
 • Коли компанія має налагоджену систему продажів і обслуговування, компетентний і грамотний персонал, унікальна торгова пропозиція.
 • Коли Ви впевнені, що іноземна публіка зацікавлена ​​в пропоновані товари або послуги, коли проведено дослідження ринку і Ви знаєте, хто Ваша цільова аудиторія і як її залучити.

Непідготовленими в буржунеті виходити не можна - зважаючи на високу конкуренцію просунути сайт не вийде, і «сиру» компанію швидко «з'їдять».

Основи просування сайту за кордоном

SEO-просування сайту за кордоном, на просторах іноземного Інтернету, як і у нас, будується за двома напрямками - це внутрішня і зовнішня оптимізація.

Внутрішня оптимізація

 • Перше, що необхідно продумати при виході в буржунеті, - це доменне ім'я. Кращим варіантом буде створення сайту з доменом типу site.com. Також підійде варіант для кожного регіону окремо (наприклад, site.fr, site.de, site.it і т. Д.). А наявність в імені домена ключового запиту дасть додаткову підказку пошуковим системам і допоможе користувачам краще запам'ятати адресу.
 • Далі - збір семантичного ядра і складання карти релевантності. Чим більше буде зібрано ключових запитів, тим більше цільового трафіку буде отримувати сайт. Зазвичай в СЯ включаються комерційні та інформаційні запити. Перші призводять вже зацікавлену в покупці аудиторію, другі залучають потенційних клієнтів, яких може зацікавити пропонований товар.
 • Оптимізація метатегов - одна з перших маніпуляцій, які необхідно здійснити. Грамотно складені метатеги з використанням ключових запитів не тільки допоможуть пошуковим систем зрозуміти, про що поточна сторінка, а й сформують клікабельним сниппет.
 • Опрацювання контенту. Мало того, що тексти для сайту повинні писатися з урахуванням вимог SEO, так ще і повинні бути складені носіями мови, а не перекладені з російської на іноземну. Тільки носій мови зможе написати привабливий для західної аудиторії контент. Перекладений текст буде нецікавим і сухим. В іншому вимоги ті ж, що і для Рунета: унікальність, корисність, відсутність спаму, наявність входжень ключових запитів.
 • Не варто забувати і про елементарні правила юзабіліті. Будь-яка сторінка повинна бути віддалена від головної не більше ніж на 3 кліка. Сайт повинен правильно відображатися як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях, швидко завантажуватися і працювати без помилок.
 • Оптимізуючи сайт для буржунеті, необхідно пам'ятати про голосовий пошук, який зараз досить популярний за кордоном, особливо на мобільних пристроях.
 • Адаптація сайту під мобільні телефони, а саме створення AMP-сторінок (прискорені сторінки для мобільних пристроїв) дає величезну перевагу при розкручуванні. На даний момент ця технологія застосовується тільки в буржунете і невідома російському користувачеві.

зовнішня оптимізація

Незважаючи на активне поширення інформації про те, що в буржунете посилання давно не працюють, це міф. Вони були і залишаються основною просування сайтів за кордоном. Звичайно, при цьому відіграє важливу роль якість посилань, їх природність, кількість і швидкість нарощуючи посилальної маси.

Щоб посилальна маса була природною, необхідно використовувати різні джерела: блоги, форуми і сайти схожих тематик, авторитетні інформаційні тематичні ресурси, соціальні мережі, каталоги, електронні ЗМІ і т. Д. Чим більше різноманітної буде посилальна маса, тим краще. Нарощування повинно відбуватися поступово, інакше бан за «контрольний вибух» не змусить себе чекати.

Щоб збільшити вагу посилань, необхідно вибирати авторитетні сайти-донори і обов'язково схожої тематики. Якщо говорити про входження ключових запитів, то краще використовувати приблизно 50% безанкорние посилань і 50% посилань з анкором з широким списком запитів.

Відмінності SEO-просування іноземних сайтів в буржунете

Якихось принципових відмінностей в SEO в російськомовній та в іноземній середовищі немає. І у нас, і на Заході вітаються сайти, створені для людей, з цікавим контентом, зручною навігацією, привабливим дизайном, якісною продукцією або корисними послугами. Проте, технології пошукових систем за кордоном випереджають наші, і це необхідно враховувати при просуванні іноземних сайтів. Необхідно стежити за тенденціями і бути в курсі останніх змін. Більш детально читайте про це в нашій статті « Особливості просування сайтів в Європі »

І якщо у нас до сих пір працює класичне SEO, то в буржунете давно панує комплексне просування, реклама і контент-маркетинг. Якісний контент (статті, відеоматеріали, інфографіка та т. П.), Розміщений не тільки на просувати сайті, але і на сторонніх ресурсах, зіграє Вам на руку. А активне просування в соціальних мережах дасть навіть більше трафіку, ніж пошукові системи.

Отже, просуваючи сайт в буржунете, Ви отримуєте:

 • зростання обсягів продажів за рахунок виходу на нові ринки і збільшення потенційної аудиторії;
 • збільшення конверсії і повторних продажів, так як західна публіка більш забезпечена і охочіше купує через Інтернет;
 • гнучкість ціноутворення. З більшою ймовірністю «наші» ціни на зарубіжному ринку буде нижче, ніж у конкурентів. Крім того, демпінг - це відмінна стратегія для новачків в боротьбі за клієнтів;
 • стабільність завдяки прив'язці до «доларовим» доходам. Докази тут зайві, бо всім відомий поточний курс валют і його перспективи;
 • поліпшення іміджу в очах російських клієнтів.

Просувати сайт на чужій території складно, але результат того вартий!

1. Навіщо це робити?
2. Кому підходить?
3. За яких умов?
1. Навіщо це робити?
2. Кому підходить?
Але чи варто воно того?
3. За яких умов?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью