<
 • Главная
Статьи

SEO | Що таке SEO? Пошукова оптимізація (SEO) у 2019 році

 1. Завдання пошукової оптимізації (SEO)
 2. SEO більше, ніж Google і більше, ніж рейтинг
 3. SEO: структура в оптимізації на сторінці і поза сторінками
 4. 6 пунктів, які мають значення в SEO
 5. 1. Аналіз ключових слів
 6. 2. Видимість
 7. 3-я позиція
 8. 4. CTR
 9. 5. Поведінка відвідувача
 10. 6. Досягнення цілі
 11. Висновок: багато способів призводять до успіху SEO
 12. Хочете отримати більше SEO?

SEO є на всіх губах, але що означає абревіатура, що вона означає і що це означає? Які цілі пошукової оптимізації і з якими заходами вони можуть бути досягнуті? І яка різниця з SEA і SEM? Ця стаття призначена для того, щоб пролити світло на цю тему у зрозумілому вигляді і забезпечити новачків темі початкової орієнтації.

SEO - це абревіатура і означає англійський термін "Search Engine Optimization", який на німецькій мові не є нічим іншим Пошукова оптимізація значить. За визначенням це означає всі заходи, які ведуть до того, що веб-сайт перебуває в органічному, тобто неоплачуваних результатах пошуку пошукових систем для відповідних пошукових термінів, наскільки це можливо.

Після того, як ви відображатимете власну поведінку пошуку в Google, Bing і Co., ви зможете швидко відповісти на запитання, чому важливо бути максимально високими в результатах пошуку. Як правило, після опитування пошукової системи ми натискаємо один з перших трьох-шести результатів. Оскільки головні записи є платними оголошеннями, насправді лише найкращі місця розташування отримують багато кліків. Веб-сайти, які не знаходяться на першій сторінці результатів пошуку, майже не відвідуються пошуковими системами. Або коли ви останній раз дивилися на результати на наступних сторінках?

Завдання пошукової оптимізації (SEO)

Чим краще веб-сторінка стоїть під пошуковим терміном, тим краще його видимість, чим вищий показник ефективності кліків, тим більше відвідувачів можна записати, а в ідеалі - більше. І ніщо інше в кінцевому рахунку не стосується оптимізації продажів або, принаймні, підвищення обізнаності. Щоб не заблукати в пулі мільярдів веб-сайтів і бути поміченими взагалі, користуються пошуковою оптимізацією.

Те, що ми вже задоволені першими результатами пошуку, пов'язано з алгоритмами пошукових систем. Виходячи з різних критеріїв, алгоритм визначає розміщення кожної веб-сторінки, включеної в індекс пошукової системи. Алгоритм Google став настільки складним, що на основі нашого запиту, а також нашої попередньої поведінки пошуку та нашого географічного розташування, надає результати пошуку в порядку убування відповідності, оптимально задовольняючи наші потреби щодо інформації або розваг у майже 100% випадків.

Алгоритм Google став настільки складним, що на основі нашого запиту, а також нашої попередньої поведінки пошуку та нашого географічного розташування, надає результати пошуку в порядку убування відповідності, оптимально задовольняючи наші потреби щодо інформації або розваг у майже 100% випадків

Якщо ви хочете поліпшити свою позицію в результатах пошуку, спочатку потрібно знати критерії, які використовує алгоритм для своїх розрахунків. Враховуючи ринкову частку Google, на даний момент 95 відсотків У контексті SEO , фокусується насамперед на критеріях американського гіганта. І це, як ми знаємо сьогодні, як мінімум 200 різних, але також регулярно змінюються.

SEO більше, ніж Google і більше, ніж рейтинг

Незважаючи на те, що пошукова оптимізація (SEO) все ще є мовою, найчастіше пов'язаною з Google, цей термін не є універсальним Незважаючи на те, що пошукова оптимізація (SEO) все ще є мовою, найчастіше пов'язаною з Google, цей термін не є універсальним. На додаток до пошукових систем, які шукають всю World Wide Web, існують також спеціалізовані пошукові системи. Одним з них є A9, більш відомий як Amazon. Багато пошукових запитів на цільові продукти більше не виконуються в Google, а безпосередньо з компанії, яка здійснює замовлення поштою. І, як і в Google, складний алгоритм визначає, який телевізор знаходиться у верхній частині. Приклад Amazon показує ще більш чітко, наскільки тісно позиція в результатах пошуку безпосередньо стосується продажів. І приклад дає зрозуміти, наскільки далеко йде сфера пошукової оптимізації. Навіть у межах Google можна орієнтуватися на різні послуги, оптимізовані, наприклад, для часто неправомірного пошуку зображень.

Веб-сайт "Nachvornebringen", безумовно, є першою метою класичної пошукової оптимізації. Але так як це не тільки оптимізація видимості і позиції, а й збільшення показників кліків і конверсій, SEO набагато більше. Зрештою, чи дійсно користувач пошукової системи насправді натискає на результат, залежить також від дизайну і змісту так званого фрагмента, на невеликий фрагмент тексту, що включає назву сторінки, що представляє запис результату і може бути вплив. І поки насправді не буде успішного завершення бажаної взаємодії, існують додаткові перешкоди.

SEO: структура в оптимізації на сторінці і поза сторінками

Заходи з оптимізації пошукових систем приблизно поділяються на оптимізацію на сторінці та поза сторінками. Оптимізація на сторінці включає в себе все, що потрібно враховувати при проектуванні, створенні та підтримці веб-сайту. Вони включають, наприклад, структуру URL, мета-інформацію, таку як назва та опис сторінки, маркування заголовків, щільність ключових слів, альтернативні тексти для графіки і, що найважливіше, придатність для використання в мобільному середовищі. Оф-стор оптимізація включає в себе всі зовнішні фактори, які впливають на рейтинг. До них відносяться, перш за все, кількість і якість, тобто релевантність, вхідні посилання і соціальні сигнали, згадки в соціальних мережах.

Сам SEO підпорядковується пошуковому маркетингу (SEM), що в свою чергу є дисципліною інтернет-маркетингу. SEM включає в себе всі заходи, які призводять до кращої видимості та позиціонування в результатах пошуку, включаючи ті, які не стосуються природних списків, тобто неоплачуваних результатів. Крім того, придбання рекламного місця в результатах пошуку вимагає стратегічного підходу, оскільки місця, доступні для кожного пошукового терміну, продаються на аукціоні практично в режимі реального часу. Ця не менш складна сфера маркетингу в пошукових системах називається пошуковою рекламою (SEA для "Пошукової реклами").

6 пунктів, які мають значення в SEO

Якщо ви спробуєте зруйнувати величезне поле оптимізації пошукових систем до свого ядра, то існує по суті шість пунктів, які повинні бути вашим основним акцентом. Для забезпечення стійкого успіху важливо зосередитися на цих питаннях, які обговорюються нижче. Хто це відповідно до Правила від Google Він не тільки переживе сумнозвісні оновлення Google і коригування алгоритму, він навіть виграє від цього.

1. Аналіз ключових слів

На початку кожної оптимізації проводиться аналіз ключових слів. Ваша мета - знайти всі пошукові терміни, які підходять для веб-сайту, який ви хочете оптимізувати. При дослідженні початково розширеного списку з можливістю пошуку відповідних пошукових термінів інструменти допомоги ключових слів. Вони також допомагають у подальшій оцінці пошукових термінів.

На другому етапі важливо виділити ті терміни, для яких оптимізація дійсно стоїть. Деякі словосполучення, наприклад, мають занадто малий обсяг пошуку. Багато ключові слова evergreens, з іншого боку, так боротися за те, що стільки грошей, енергії і часу, необхідно вкласти в нього, що зусилля навряд чи варто. Наступні зразкові критерії можна використовувати для оцінки пошукових термінів:

 • обсяг пошуку
 • тимчасові та / або пов'язані з подіями залежності (капуста, Хеллоуїн, рок-кільце, літній відпочинок, різдвяні прикраси тощо)
 • тенденції
 • конкуренція
 • Намір шукачів (збір інформації, наміри придбання, бажання розваг тощо)
 • прогнозований коефіцієнт конверсії
 • стратегічне значення
 • потенціал оптимізації
 • Єдине чи множинне число ("Hotel Dresden" або "Hotels Dresden")
 • Порядок слів ("New York Attack" або "New York Attack")
 • Синоніми ("камера" або "камера")
 • Англіцизм ("Клавіатура" або "Клавіатура")
 • альтернативне написання та друкарські помилки ("самозайнятість" або "самозайнятість")
 • правові сумніви щодо захищених брендів або заборонених термінів

Якщо ви вибрали потенційні терміни пошуку на основі окремого каталогу критеріїв, то перед фактичною оптимізацією, наприклад, створенням контенту, тестування може бути виконано, наприклад, гарантує, що бажані кліки і коефіцієнти перетворення дійсно досягаються за допомогою вибраних ключових слів. Наприклад, ви можете використовувати Google AdWords для створення трафіку для тестової сторінки, а потім проаналізувати показники її відскоку та конверсії.

Навіть після того, як були вжиті перші кроки оптимізації, важливо регулярно перевіряти, чи є власний набір ключових слів актуальним або потребує коригування. Зовнішні інструменти також допомагають цьому аналізу. Перш за все власний інструмент веб-аналітики (наприклад, безкоштовний і обширний Google Analytics), який показує, які пошукові терміни взагалі і скільки трафіку генерується.

2. Видимість

Після перших SEO заходів видимість в пошукових системах повинна зрости. Це залежить від кількості пошукових термінів, які веб-сторінка відображається в пошуковій системі, і, звичайно, від позицій, які ви заповнюєте цими ключовими словами.

Видимість можна перевірити, наприклад, за допомогою консолі пошуку Google (раніше - "Інструменти для веб-майстрів Google"), а також за допомогою інструментів зовнішніх постачальників, таких як Searchmetrics, XOVI і Sistrix. Важливим є не тільки сучасний інвентар, але й розгляд розвитку. Зокрема, негативні події мають бути критично вивчені щодо попередніх заходів з оптимізації. Можливими причинами коливань видимості є:

 • власні заходи оптимізації
 • Оптимізаційні заходи конкурентів
 • новий, змінений або опущений вміст
 • дубльований вміст
 • Прибуток або втрата зовнішніх сигналів (посилання, події, акції тощо)
 • технічні заходи (наприклад, виключення окремих сторінок або цілих каталогів)
 • технічні проблеми (видалення домену, помилка сервера тощо)
 • успішний або невдалий перезапуск
 • Штрафи пошуковика
 • Зміни до алгоритму

3-я позиція

Хоча видимість значною мірою залежить від позиції в результатах пошуку, хороша видимість не обов'язково означає хороші позиції. Як ми відзначали на початку, рейтинг є вирішальним фактором для рейтингу кліків. Багато записів на тильних сторінках допомагають трохи. Менше записів, але на першій сторінці результатів пошуку.

Для того, щоб запропонувати своїм користувачам найбільш корисні результати пошуку, Google і Co. забезпечують персоналізовані результати пошуку. Серед іншого, на основі інформації з файлів cookie, пошукова система намагається проаналізувати контекст, в якому знаходиться пошуковий запит. Результати контекстного пошуку також є результатами локального пошуку. Так що якщо ви шукаєте "дитячий садок", то ви отримаєте подарунки до дитячих садків поруч з ним, а не з зовсім іншого стану.

Таким чином, щоб перевірити його рейтинг, це не допомагає багато, щоб просто ввести термін в слот пошуку. Одна й та сама особа може також отримати дуже різні результати для одного і того ж терміну пошуку, наприклад, при зміні комп'ютера або місця розташування. Тим не менш, є способи отримати нейтральні результати пошуку. Майже кожен веб-переглядач тепер має анонімний або приватний режим. Якщо ви дійсно хочете бути впевненими, що ви отримаєте неперевершені результати пошуку, ви повинні шукати через "віртуальну приватну мережу" (VPN). Браузер Opera вже інтегрував функцію VPN безкоштовно.

Як вже говорилося, рейтинг в кінцевому рахунку залежить від великої кількості різних критеріїв. Після невеликого вибору послідовність Рейну не є обґрунтованою:

 • Якість і підготовка змісту
 • інформаційна архітектура
 • Зручність користування веб-сайтом (наприклад, навігація)
 • Швидкість завантаження веб-сайту
 • доступність
 • мобільна придатність
 • внутрішні зв'язки
 • тематичні зворотні посилання
 • регулярні оновлення та вдосконалення вмісту

4. CTR

Тільки рейтинг є лише одним індексом для успішної пошукової оптимізації. Натомість важливо, щоб шукачі також натискали. Хороша позиція є гарною передумовою, але не єдиним гарантом. Для того, щоб перевірити успішність рейтингу, треба перевірити фактичні доступності з органічних результатів пошуку і покласти їх на видимість і позицію. Google Analytics і консоль пошуку Google знову допоможуть оцінити лідера ринку.

Рейтинг кліків (CTR) є важливим інформаційним критерієм і розраховується наступним чином:

Рейтинг кліків (CTR) є важливим інформаційним критерієм і розраховується наступним чином:

Насправді, в рамках SEO , у вас є багато інших варіантів, крім самого рейтингу, щоб вплинути на показники кліків. Деякі з них наведені нижче:

 • очистити та спокусити базовий фрагмент (опис та опис сторінки)
 • увагу, захоплення спеціальних символів у фрагменті
 • Чіткий і зрозумілий дизайн URL
 • Розширені фрагменти, так звані багаті фрагменти, які займають більше місця і привертають більше уваги (доповнено адресою, ціною, датою, рейтингом тощо)
 • фірмовий фрагмент на відомих і надійних брендах
 • Збільшити вертикальну інтеграцію в пошуковій системі (пошук зображень, новини, карти тощо)
 • Наявність додаткових позицій через придбаний рекламний простір (Google AdWords, Google Shopping та ін.)

5. Поведінка відвідувача

Навіть кліки мають невелику цінність, якщо відвідувач остаточно не знаходить, що вони шукають на веб-сайті. Що ще гірше, то кліки навіть шкідливі. Пошукові системи вимірюють сигнали користувача і дозволяють їм надходити в алгоритм. На основі поведінки відвідувачів на веб-сторінці пошукова система класифікує релевантність вибраного пошукового терміну. Для оцінки релевантності використовуються наступні фактори:

 • Швидкість відмов або коефіцієнт повернення (рівень відмов або ставка повернення до SERP)
 • тривалість перебування
 • Кількість переглянутих сторінок на відвідувача
 • Рейтинг конверсій
 • Швидкість взаємодії / клік

Існує багато факторів, які впливають на поведінку відвідувачів. Якщо сторінка завантажується занадто повільно, багато користувачів повертаються назад і віддають перевагу наступному результату пошуку. Якщо хтось вбиває на веб-сайті шикарний і заплутаний дизайн, час перебування зазвичай короткий. Якщо відвідувачеві знадобиться занадто багато часу, щоб знайти інформацію, яку він хоче, наприклад, тому, що він прихований у екстравагантній статті, він шукає більш точний джерело інформації.

При оцінці поведінки відвідувачів, що є також важливим ключем до успіху або невдачі своєї роботи для самих SEO експертів, допомагають відомі інструменти, перш за все Google Analytics.

6. Досягнення цілі

Усі зусилля з SEO не вдалося досягти, якщо раніше визначена мета не була виконана. Залежно від веб-сайту, це може бути, наприклад, успішна покупка продукції, реєстрація для події або участь у лотереї. Важливим в кінцевому підсумку, перш за все, є коефіцієнт конверсії, який також враховується пошуковою системою.

Коефіцієнт конверсії (CR) можна обчислити за формулою:

Коефіцієнт конверсії (CR) можна обчислити за формулою:

Слід зазначити, що існує різниця між візитами та відвідувачами. Звичайно, відвідувач може відвідати веб-сайт кілька разів. Інтелектуальну силу рейтингу переходів можна збільшити, регулюючи кількість відвідувань автоматичних переглядів сторінок за допомогою роботів. Більшість інструментів веб-аналітики роблять це автоматично.

Оскільки деякі конверсії становлять серйозну перешкоду, наприклад, коли мова йде про покупку високопродуктивного продукту, розрізняють мікро- та макроперетворення. Успішне завершення всього процесу замовлення - це макроперетворення. Розміщення статті в кошику як перший крок - мікроперетворення.

Аналізуючи важливий коефіцієнт перетворення, слід звернути увагу не тільки на швидкий успіх, але і на ці мікроконверсії, які з часом можуть привести до бажаного кінцевого результату. Таким чином, ви повинні запропонувати своїм відвідувачам якомога більше варіантів мікро-конвертацій, що призведе до посилання на веб-сайт. Такі можливі мікроконверсії, наприклад:

 • Підпишіться на розсилку новин
 • Створіть список побажань
 • Форма зворотного виклику для консультації
 • Запит на інформаційний пакет, каталог або зразок
 • Станьте прихильниками профілів соціальних медіа
 • Обмінюйтеся вмістом на платформах соціальних медіа

Для того, щоб підвищити коефіцієнт конверсії, важливо зробити успішне завершення взаємодії максимально простим для відвідувачів. Це корисно:

 • швидка швидкість зарядки
 • зручний дизайн
 • інтуїтивна навігація
 • хороша функція пошуку
 • інформативні описи послуг або продуктів
 • привабливі, інформативні та надихаючі зображення продукту
 • прості форми
 • Жорсткий і прозорий процес замовлення
 • Додаткова інформація (Content Marketing)

Існує кілька інструментів, які допомагають визначити рейтинг конверсій. Google Analytics, що має велику зону перетворення, де можна визначати та вимірювати цілі найрізноманітнішого виду, також показує себе тут сильним. Поєднуючи цілі з послідовностями, можна навіть визначити, які дії прийняли відвідувачі до досягнення мети. Хто встановлює грошову вартість своєї мети, також отримує інформацію про вартість переходів.

Висновок: багато способів призводять до успіху SEO

Для успішної оптимізації сайту для пошукових систем немає королівської дороги. Швидше за все, багато різних заходів призводять до збільшення кількості відвідувачів. І тільки SEO не має сенсу, якщо веб-сайт не був оптимізований, щоб зробити бажану взаємодію успішною. Ті, хто хоче серйозно і стабільно проводити пошукову оптимізацію ( SEO ), потребують чітко визначених цілей, обґрунтованої стратегії і тривалого дихання.

Хочете отримати більше SEO?

З нашого багаторічного досвіду в області пошукової оптимізації ( SEO ), ми розробили клієнтські пакети послуг, які ми використовуємо як основу для наших послуги а також SEO коучинг і семінари використовувати.

Також наші відкриті SEO семінари дуже популярні для швидкого та ефективного входження в світ пошукової оптимізації.

Якщо ви знаєте, як це працює, то, як правило, «практично». Ми не тільки говоримо про SEO , але й допомагаємо досягти кращої продуктивності SEO, оскільки хороша стратегія SEO є першим кроком до успіху в мережі.

Для всіх скептиків і тих, хто каже " SEO є мертвим" : Ні, SEO не "мертвий", звичайно. Денні Салліван також підтвердив це. Він вже давно є контактною особою між веб-майстрами і Google. На Twitter, сказав він, еволюція пошуку , звичайно, також можливість для SEO . Ви повинні як хороший SEO просто зрозумійте це.

Вже більше 10 років "SEOPT imal замість субоптимальних" є нашим девізом для вашого успіху в Інтернеті. Також передайте нам SEO rgere для вашого проекту. Наша досвідчена команда спеціалістів SEO - це успішна пошукова оптимізація. Для особистої розмови ми завжди у вашому розпорядженні за телефоном +49 2241 2344960 і електронною поштою [email protected]

SEO є на всіх губах, але що означає абревіатура, що вона означає і що це означає?
Які цілі пошукової оптимізації і з якими заходами вони можуть бути досягнуті?
І яка різниця з SEA і SEM?
Або коли ви останній раз дивилися на результати на наступних сторінках?
Хочете отримати більше SEO?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью