<
 • Главная
Статьи

SEO заходи - просто пояснити

 1. Що таке SEO насправді і може тільки експерти?
 2. Визначення SEO:
 3. Чому я повинен вивчати SEO?
 4. Чому ви завжди повинні інвестувати свої ресурси в заходи SEO? Переваги SEO
 5. Чи є SEO важко вивчати або розуміти?
 6. Основи та Основи SEO - гарант успіху роботи SEO
 7. Відомі і важливі фактори пошукових систем
 8. Маленький SEO Поради: Дивитися ваші конкуренти
 9. висновок:

SEO означає всі заходи, які допомагають знайти в пошуковій системі. Зрештою, який хороший сайт є хорошим, якщо ніхто або лише кілька відвідувачів знайдуть вміст на сайті. Термін SEO ( s earch e nginge o ptimization) перекладається як пошукова оптимізація та підсумовує всі зусилля для успішного розміщення сторінки в Google & Co.

Що таке SEO насправді і може тільки експерти?

Ні, тому що ви вже можете навчати SEO в основах Ні, тому що ви вже можете навчати SEO в основах. Базові знання про те, що насправді сприяє тому, що пошукова система вашого власного сайту в результатах пошуку (спеціалізоване слово: SERPs) розміщена настільки далеко вперед, звичайно, на користь, так що ви можете зрозуміти, чому сторінка далеко вперед або просто в нірвані Перераховані пошукові системи (майже вже зі сторінки 2 повітря вже тонкі).

Той, хто вважає, що SEO має відношення до одиниць і нулів і високотехнологічних процесів, є неправильним. Тому що це просто основи SEO роботи, які роблять великий успіх. Але пізніше (Зараз) більше.

Визначення SEO:

Пошукова оптимізація є частиною пошукового маркетингу. Оператори веб-сайту можуть оптимізувати ваш сайт для різних факторів ранжирування, щоб взяти на себе ініціативу в неоплачених органічних рейтингах у пошуковій системі. Чим краще позиція ключового слова, тим більше природних відвідувачів можна очікувати над цим каналом. На відміну від платної пошукової реклами (SEA), SEO інвестує в першу чергу у свій власний веб-сайт або докладає зусиль для покращення сторінки.

Пошукова оптимізація поділяється на дві області: оптимізація на сторінці (на вашій сторінці) та оптимізація за межами сторінки (посилання з інших веб-сайтів).

Чому я повинен вивчати SEO?

Тому що SEO може привести вашу компанію вже з невеликими фондами неймовірно далеко вперед. Інтернет виглядає як величезна вітрина, і мільярди людей гуляють по «лінії магазинів» кожну хвилину світу. У минулому було багато часу і дорого, щоб звертатися саме до тих людей, які могли б зацікавитися Вашим продуктом або компанією , Інтернет пропонує можливість через пошукові системи точно передати людей у ​​вітрині магазину (Ваш сайт), які мають високий інтерес у Вашій діяльності. ,

До 1-2 років тому деякі галузі, такі як виробники меблів, все ще вважали себе безпечними від Інтернету. Але поступово руйнуються всі вежі зі слонової кістки, які ви НІКОЛИ не купували б через Інтернет. Люди консультуються з онлайн-лікарями, люди купують автомобілі, меблі або одяг в Інтернеті, подорожують книгою, йдуть на партнерство і шукають правильного майстра або постачальника страхових послуг.

Чому Ви, з усіх речей, повинні залучати вас до SEO, де ваші компетенції можуть бути де-небудь ще, і ви віддаєте перевагу аутсорсингу?

Ось три причини:

 • При призначенні зовнішнім постачальникам послуг ви можете сказати, зрозуміти пропозиції та самостійно виконати перевірку продуктивності. Залежність, що зовнішня "вже знає, що він робить", занурюється.
 • Ви розвиваєте розуміння того, як працює "Інтернет" і як ВИ завойовуєте клієнтів і роблять існуючих клієнтів вірними послів брендів і "шанувальників".
 • Ви можете краще оцінити різні послуги, що пропонуються Вам щодня, у сфері SEO оптимізації.

Чому ви завжди повинні інвестувати свої ресурси в заходи SEO? Переваги SEO

Якщо ви займаєтеся інтернет-маркетингом, ви знайдете два або три способи контролю ваших маркетингових і маркетингових зусиль.

SEA - Платні оголошення в пошукових системах (або на інших веб-сайтах)
SEO - пошукова оптимізація

У порівнянні з платним маркетингом в Інтернеті, наприклад, кампаніями Google Adwords, ви інвестуєте в оптимізацію пошукових систем у майбутньому. Припустимо, дві компанії пропонують один і той же продукт за однакову ціну. Один підприємець тільки ставить на SEA, інший тільки на SEO. Можливо, в той час, коли гроші будуть доступні, обидва отримають однаково хороші результати, можливо, результат заходів СЕО буде ще більш успішним.

АЛЕ: Що відбувається, як у 2008 році, коли економічна криза прориває нашу країну або ліквідність у вашій компанії стає вузьким місцем з інших причин. Заходи SEA припиняються (без грошей немає реклами), тому оголошення більше не доставляються або не відображаються, і ніхто не знаходить вашу пропозицію. Заходи SEO, які слугували для оптимального розміщення вашого веб-сайту в пошуковій системі, зберігають свою чинність або ефекти помітні навіть при зупинці інвестицій, зрештою, ви все одно знайдете завтра в органічних результатах пошуку. І ще краще.

Якщо ви освоїли основи або були залучені в SEO маркетинг в той же час, ви можете продовжувати робити те ж саме, не вкладаючи гроші.

SEO заходи є довгостроковими і, ймовірно, ніколи не будуть завершені. Це вимагає певної безперервності, щоб залишатися в курсі "пошукових систем" і ваших користувачів, і, звичайно, пріоритети в SEO змінюються повзучою, але регулярно.

Чи є SEO важко вивчати або розуміти?

SEO, безумовно, не атомна фізика. По суті, пошукові системи пов'язані з наданням найкращого вмісту та вмісту до потрібної теми для користувача / потенційного клієнта / читача.

Отже, хто - щоб залишити його абстрактним - хотів би бути відображений у пошуковій системі для атомної фізики на # 1 результатів пошукової системи, повинен мати кращий вміст для цього ключове слово і запропонувати на цю тему на їх власному веб-сайті. Оскільки це дуже складна тема, важко підійти до перших місць пошукової системи з безглуздим веб-сайтом без доданої вартості для читача.

Google, як і всі інші пошукові системи (наприклад, Bing), має різні критерії та рейтингові фактори, відповідно до яких ваш сайт оцінюється. Після цієї оцінки вирішено, де Googe розміщує ваш сайт для бажаних ключових слів. Чим далі ваш сайт, тим більше відвідувачів ви дізнаєтеся про нього.

Основи та Основи SEO - гарант успіху роботи SEO

SEO робота в першу чергу працює на низовому рівні , Якщо база не правильна, ви не зможете створити кращі рейтинги навіть за допомогою останньої версії Super SEO. Це схоже на будівництво будинку. Якщо ваш фундамент не побудований належним чином, вам не потрібно займатися будівництвом тераси на даху. Більш образно кажучи, SEO подібно до гри JENGA . Якщо ви хочете побудувати високий поворот, вам вдасться тільки, якщо ви вже правильно запланували і поклали каміння чисто один на одного.

Для чистої SEO основна робота завжди думати з точки зору користувача. Що я хочу в якості користувача на сайті в будь-якому випадку і який вміст досить марний. Ось деякі ключові фактори ранжирування, які суттєво впливатимуть на SEO в 2017 році і можуть контролюватися вами.

 1. Мертві посилання та неправильні внутрішні та зовнішні посилання
  Переконайтеся, що всі посилання a) створені правильно і b) вони активні. Якщо користувач потрапить на сторінку помилки 404, це не сподобається йому. Так це з посиланнями на зовнішню сторінку. Посилання або місця призначення повинні бути доступними. Тому регулярно перевіряйте всі посилання на їх функціональність. У нашому блозі "6 заходів SEO" Давайте ближче подивимося на цю тему.
 2. Створіть відмінну структуру навігації
  Меню навігації та структура сторінки повинні зробити користувачам максимально легкий доступ до потрібного вмісту. Сторінка, до якої можна отримати доступ лише з початкової сторінки за допомогою кількох об'їздів і підменю, рідко або ніколи не знайдена і відповідно не розглядається. Спробуйте отримати всі сторінки до п'яти кліків на домашній сторінці.

  З одного боку, відвідувачі вашого сайту подякуватимуть вам, що довше залишатимуться на вашому сайті або повертатися частіше, а з іншого боку, ваш головний веб-сайт (зазвичай стартова сторінка) зміцнить ваші задні сторінки через "Linkjuice" і переконайтеся, що ваш Легкодоступний базує кращий рейтинг.

 3. Хороший вміст затьмарює все
  Оскільки пошукові системи прагнуть показати своїм користувачам найкращі результати, оператори інвестують багато грошей у пошук найкращого вмісту на тему. Навряд чи подія SEO або маркетинг відео, не проголошуючи, що зміст є королем. Під час створення свого вмісту (це стосується тексту, зображень, графіки, відео тощо), тому переконайтеся, що ви дійсно створюєте додаткову цінність у вирішенні проблем, відповідаєте на питання або готуєте, щоб відвідувач сайту надавав вміст як "додану вартість" може зареєструватися для себе.

  Ця основна робота також включає в себе, що орфографія і пунктуація бездоганні, а вміст ще не доступний в мережі (дубльований вміст) і що він не надто короткий. Наша рекомендація для текстових внесків становить не менше 500 слів. Проте важливо не те, а саме те, що найважливіша інформація про ключове слово надається на спеціальному веб-сайті.

Відомі і важливі фактори пошукових систем

Щоб не стріляти всім нашим порошком відразу і не збивати вас повністю, я представляю вам тут «тільки» три фактори, імовірно є більше 200 відповідних моментів, які пошукова система перевіряє, щоб зробити розміщення на основі загального результату.

 1. Швидкість завантаження вашого веб-сайту
  Уявіть собі, що ви викликаєте веб-сайт, і він сприймає вічність, поки вміст не буде повністю відображено. Ви, напевно, знаєте веб-сайт, який завантажує фотографії в блоках, зверху вниз, за ​​швидкістю слимака і поки фактичний результат не стане видимим, ви вже залишили цю сторінку розчарованою.
  Пошукові системи перевіряють швидкість завантаження а також реакція відвідувачів при вході на веб-сайт. Якщо ви натискаєте протягом перших кількох секунд на кнопку "назад" на іншу, запропоновану пошуковою системою, результат отримає інформацію про цю пошукову систему і також оцінить цю поведінку. Тому переконайтеся, що ваш веб-сайт швидко створюється. З одного боку, це може бути досягнуто завдяки тому, що вміст вашого сайту (наприклад, фотографії) складається з веб-оптимізованих форматів і розмірів файлів, а з іншого боку, сервер, на якому розміщений ваш веб-сайт, також надає необхідні ресурси у вигляді швидкості завантаження. ,
 2. Коли-небудь чули про Mobile Friendly або Mobilegeddon?
  У 2015 році Google значно покращив один з факторів: презентацію вашого сайту на мобільних пристроях. Тому що Google знає, що майже кожен другий доступ через мобільний пристрій, такий як мобільний телефон, смартфон або планшет, відбувається. Google буде покарати будь-який веб-сайт, який не може відображатися належним чином на мобільних пристроях, тобто оптимізований для мобільних пристроїв.

  Ви також знаєте, що з вашої власної поведінки серфінгу. Ви запускаєте веб-сайт зі своїм смартфоном і отримуєте відображений веб-сайт у співвідношенні 1: 1. Це дуже заплутано або недружелюбно до глядача сторінки, що стоїть навпроти. Постійна прокрутка, масштабування і завихрення псують бажання продовжувати оглядати сторінку.

  Google суворо виступає проти не оптимізованих веб-сайтів, тому деякі відомі веб-сайти з мобільного пошуку повністю втратили свої можливості, коли вони більше не є новими фактор ранжування відповідає. Однак, якщо ваш сайт оптимізований для мобільних телефонів & Co., хороші рейтинги стоять на шляху. До речі, результати пошуку іноді дуже різні залежно від пристрою . Якщо ви одночасно починаєте пошук за допомогою настільного комп'ютера та одного і того ж пошуку, ви, мабуть, отримаєте різні результати.

 3. Підтримуйте сторінку
  Є теми, які просто не змінюються більше або тільки в гомеопатичних дозах. Наприклад, математичні рівняння не будуть порушені протягом ночі. Однак, як знають пошукові системи, багато тем піддаються постійній еволюції або навіть революціям. Візьміть приклади моди і технології. Якщо ваш веб-сайт - це все про моду, а останній запис або останнє оновлення було два роки тому, як ви оцінюєте свої шанси запустити досвід AHA серед модного натовпу? Або приклад технології. У вас є цінний текст для введення iPhone 4. Через це ви коли-небудь прив'язали людей за екранами. Сьогодні, однак, ймовірність того, що хтось відкрито шукає новини iPhone 4, зменшується.

Тому застосовується наступне: При читанні текстів переконайтеся, що ви регулярно перевіряєте їх на предмет їхньої актуальності. Є, звичайно, винятки. Математика, або назвати ще один приклад традиційних кулінарних рецептів, не так багато, що потрібно змінити. Але пошукові системи стають більш розумними з кожним днем ​​і краще і краще розуміють, чи є текст, тема чи більш обговорюваний, ваш пропонований контент "поточним і видаються". Через безперервні зміни або оновлення вмісту веб-сайту ви показуєте пошукову систему, що ваші тексти "живуть" і розвиваються.

Тепер я показав вам три приклади роботи SEO і сподіваюся отримати від вас кивок, коли я кажу, що SEO не є ракетною наукою . Пошукові системи намагаються переглядати веб-сторінки так, як їх бачить інтернет-користувач, і вони можуть зробити це досить добре через постійний поведінковий аналіз.

Тому важливо розуміти очікування користувачів Інтернету, коли він шукає рішення проблеми. Чи є проблема "я не маю нічого одягнути на зиму" або "як я можу обчислити E = mc²"; Якщо вам вдасться найкраще задовольнити ваші очікування, ви лояльні до відвідувачів і покупців, а пошукова система також вам сподобається.

Наприкінці 2016 року компанія Google представила додатковий фактор, Rankbrain, який, як очікується, спричинить сюрпризи в 2017 році. Оскільки Google оцінює користувацькі сигнали на відвідуваних веб-сайтах з кращого і кращого, і таким чином може виявити, чи задовольняє сторінка пошукові наміри користувача або не надала бажаного результату.

Як додатковий підказка: Якщо ви не розумієте термінів і слів, скористайтеся нашим внутрішнім SEO Wiki. Тут ми створили всеосяжний лексикон.

Маленький SEO Поради: Дивитися ваші конкуренти

Якщо ви шукаєте певний пошуковий термін на Google, до якого ви б хотіли знайти, то ознайомтеся з першими 10 результатами пошукової системи.

 • Який вміст і статті ви знайдете там?
 • Як готується сторінка і що вам подобається на цих сторінках?

Створіть нотатки та порівнюйте їх зі своєю сторінкою. Що ви можете додати до змісту, щоб ви могли запропонувати своїм читачам більше переваг. Який вміст ви можете редагувати краще, ніж ваші конкуренти?

Отже, з одного боку, ви отримуєте відчуття того, що потрібно для переліку у верхній частині, а з іншого боку, ви безпосередньо збираєте свій перший досвід seo.

висновок:

Оптимізація пошукової системи є головним пріоритетом. Важелі продажів, маркетингу та лояльності клієнтів настільки великі, що жоден генеральний директор не повинен бути вільним і залишити це поле повністю своїм співробітникам і постачальникам послуг. Для всіх запланованих заходів SEO, однак, ви завжди повинні покладатися на значущий інструмент контролю у вигляді інструменту SEO.

Що таке SEO насправді і може тільки експерти?
Чому ви завжди повинні інвестувати свої ресурси в заходи SEO?
Що таке SEO насправді і може тільки експерти?
Чому я повинен вивчати SEO?
Чому Ви, з усіх речей, повинні залучати вас до SEO, де ваші компетенції можуть бути де-небудь ще, і ви віддаєте перевагу аутсорсингу?
Чому ви завжди повинні інвестувати свої ресурси в заходи SEO?
Чи є SEO важко вивчати або розуміти?
Коли-небудь чули про Mobile Friendly або Mobilegeddon?
Якщо ваш веб-сайт - це все про моду, а останній запис або останнє оновлення було два роки тому, як ви оцінюєте свої шанси запустити досвід AHA серед модного натовпу?
Який вміст і статті ви знайдете там?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью