<
 • Главная
Статьи

SEO = збільшення вартості вашої компанії! В основному цікаво? 🥇

 1. SEO або пошукова оптимізація, що це таке? SEO : пошукова оптимізація, або англійська пошукова оптимізація...
 2. Пошукова оптимізація, Adwords, Інтернет-маркетинг?
 3. Що таке SEO?
 4. Фактори успіху SEO
 5. Наскільки оптимізовано ваш сайт?
 6. SEA і SEO, які відмінності?
 7. Плюси і мінуси SEO
 8. Google AdWords не є SEO
 9. Процедура оптимізації
 10. Вимірюваність успіху SEO
 11. чинники ранжирування
 12. Почніть з SEO - Tips & Tricks

SEO або пошукова оптимізація, що це таке?

SEO : пошукова оптимізація, або англійська пошукова оптимізація (SEO), описує заходи та процедури, які можуть призвести до того, що ваш сайт у рейтингу Google в органічних результатах пошуку (тобто не оплачується з Google Adwords), краще переплітати. Це краще розташування збільшує ймовірність того, що відвідувач потрапить на ваш сайт, що, у свою чергу, може призвести до більшої кількості запитів. Коротше кажучи, більше охоплення призводить до більшої кількості запитів.

Коротше кажучи, більше охоплення призводить до більшої кількості запитів

SEO / Пошукова оптимізація

<

>

>

Що таке SEO?

З SEO, ви стійко збільшити вартість вашої компанії! У вас є власний веб-сайт, але, на жаль, цього не можна знайти в Google? Сам веб-сайт не достатній для успішної роботи в Інтернеті. Google є лідером усіх пошукових систем і має величезний доступ (у Швейцарії та за кордоном). Ми перевірені професіоналами SEO і наші клієнти отримують вигоду від кращого рейтингу Google. Ви хочете більше продажів, більше клієнтів і більше успіхів? Почніть з безкоштовної перевірки SEO.

Check Безкоштовний чек

Пошукова оптимізація, Adwords, Інтернет-маркетинг?

Ви коли-небудь чули про SEO (пошукова оптимізація), SEM (маркетинг у пошукових системах), Google AdWords , Оптимізація OnPage , Відео маркетинг , Google Search Snippet, Analytics, HeatMap, Інтернет-маркетинг, Інтернет-маркетинг, Pagerank, Рейтинг, WordPress SEO, веб-просування, Назва тега , Ключові слова, соціальні медіа, партнерський маркетинг, sitemap або backlink? Не потрібно теж! Ми оптимізуємо ваш сайт для пошуку. Якщо ви зацікавлені в темі SEO все ще горіння є нашим лексикон безумовно, цікаво.

. Ціни на пакети

Що таке SEO?

Тільки ті, кого шукають пошукові системи, такі як Google або Bing з їх ключовим словом, дійсно видно. Невелика кількість візитних карток не дасть вам жодної користі, якщо ви не зможете поширити їх на своїх потенційних клієнтів. Те ж саме стосується і пошукових систем. Пошукова оптимізація намагається досягти найкращої позиції в пошукових системах, таких як Google. У цьому відео ми коротко пояснюємо це:

Фактори успіху SEO

"Класична" пошукова оптимізація (щільність ключових слів) все більше і більше переходить на другий план і створює можливість для реальної доданої вартості для відвідувача сайту.

Ми вважаємо, що прозорість є одним з ключових факторів успіху. Ми відкрито і чесно скажемо, які заходи є найбільш ефективними для вашого сайту. Чи достатньо оптимізації ключових слів і / або оптимізації на сторінці? Можливо, вам доведеться вносити значні зміни до існуючого веб-сайту, щоб бути успішним і досягти кращого рейтингу. На першому етапі ми зробимо ретельний аналіз вашого веб-сайту та визначимо, які дії необхідно вжити для отримання кращих результатів у пошукових системах.

У нашому блозі ви знайдете корисні статті з порадами щодо вашого сайту. Ми допомагаємо оптимізувати ваш сайт або взяти на себе всю допомогу - так, як ви бажаєте. Якщо хочете, ми також беремо на себе аналіз нового контенту або напишемо SEO-оптимізований текст. За допомогою професійних інструментів SEO, ми можемо підтримати вас в ідеалі.

Ми переконані, що пошукова оптимізація ідеально підходить для кожного маркетингового комплексу. Таким чином, ви отримаєте безпосередньо ваших клієнтів і тих, хто все ще хочете бути. Пошукові запити клієнтів відображають їхні потреби. Важливо з'ясувати, які ключові слова найкраще конвертувати. Термін пошуку, пов'язаний з "покупкою" або "пропозицією", показує чіткий намір. Об'єднання пошукового запиту з місцевістю означає пошук послуги в певному радіусі. Звичайно, ми підтримуємо вас у виборі правильних ключових слів.

Наскільки оптимізовано ваш сайт?

Давайте безкоштовно перевіримо ваш сайт! Ми розглянемо веб-сайт, його зміст і перевіримо важливі моменти, які важливі для позиціонування ключових слів. Ми також надаємо поради про те, як покращити рейтинг вашого веб-сайту.

>> Почніть безкоштовну перевірку <<

SEA і SEO, які відмінності?

Маркетинг в пошукових системах є частиною інтернет-маркетингу і можна розділити на дві області:

 • Реклама в пошукових системах
 • Пошукова оптимізація (пошукова оптимізація)

Поєднання SEA і SEO є ідеальним способом знайти краще. Знайти оптимізацію в комбінації з Google AdWords замість цього, це полегшує фільтрування правильних ключових слів, які ведуть до фінансових звітів.

Плюси і мінуси SEO

Переваги пошукової оптимізації

 • Оптимізація для Google - це довгострокові інвестиції
 • Кліки користувачів зазвичай дешевше, ніж реклама в пошукових системах
 • Стале інвестування

Недоліки пошукової оптимізації

 • Його слід враховувати з постійними витратами (постійною оптимізацією змісту тощо).
 • Слід шукати довгострокове співробітництво

Google AdWords не є SEO

Переваги Google AdWords

 • Ви миттєво індексуються Google (без очікування)
 • Наприклад, події можна «підштовхнути» за короткий час
 • Відносно легко знайти, які пошукові терміни дають найкращі результати

Недоліки Google AdWords

 • Як тільки немає більше бюджету, схема дисплея негайно зупиняється, і ви втрачаєте потенційних клієнтів
 • Відсутність стійких інвестицій

Перша сторінка пошуку в Google - Google AdWords та органічні результати пошуку Ви вже перейшли на Google AdWords? Ці дані можуть бути оптимально використані для оптимізації в пошукових системах. Поєднання пошукової оптимізації та Google AdWords дозволяє легко відфільтрувати потрібні ключові слова. На основі даних Google AdWords можна побачити, які ключові слова найкраще перетворюються.

Процедура оптимізації

 • Спочатку аналіз ! Кожна пошукова оптимізація починається з аналізу існуючого веб-сайту. Разом з вами ми опрацьовуємо правильний стратегія для оптимізації вашого веб-проекту або веб-сайту.
 • На другому етапі ми розробляємо з вами правильні ключові слова для вашого проекту і приймаємо відповідні заходи.
 • Для того, щоб зробити успіх вимірним, ми застосовуємо інструменти статистики, які роблять це можливим
 • Під час оптимізації на сторінці ми прибираємо структурні помилки (перевіряємо елементи тексту та зображення та багато іншого), щоб ваш веб-сайт Google сподобався
 • Ми переконуємося, що ваш веб-сайт стає більш відомим, а потрібні ключові слова - на хорошій позиції
 • Ви отримуєте докладні звіти, якщо ви цього хочете. Крім того, ми завжди можемо отримати рейтинг ваших ключових слів

Процедура пошукової оптимізації

Вимірюваність успіху SEO

Вимірювальні прилади та інструменти в Інтернеті роблять онлайнову рекламу та, таким чином, інтернет-маркетинг надзвичайно ефективними. Протягом дуже короткого часу кампанії можна переглянути та відновити.

З індивідуальними вимірювальними приладами можна виміряти успіх вашої кампанії. Кожна акція має цілі, які ми робимо видимими для вас.

Google AdWords допомагає швидко визначити, які ключові слова призводять до запитів або взаємодій на вашому веб-сайті. Саме для цих ключових слів варто вирішити органічну оптимізацію. Оптимізація повинна бути корисною в довгостроковій перспективі для вашого бізнесу, це наша найвища мета.

Ми створюємо для вас щомісячний звіт, в якому ми повідомляємо про свою роботу, ви бачите в будь-який час, які заходи були вжиті і що планується далі. Ми надаємо Вам найважливіші номери та дані про Ваш веб-сайт. Звичайно, ми можемо індивідуально підібрати ваші побажання. Що для вас найважливіша ключова фігура? Хочете знати, скільки людей завантажило брошуру або як часто натискали номер телефону? Немає проблем, все це і багато іншого можна виміряти.

чинники ранжирування

Які основні чинники рейтингу Google? Що потрібно шукати в оптимізації? Саме цю тему ми присвятили блогу. У ньому ми зібрали понад 200 факторів рейтингу від Google. Як можна максимально скористатися тегом заголовка? Яка структура HTML слід враховувати? Ви дізнаєтеся це і багато іншого

у цьому блозі.

Почніть з SEO - Tips & Tricks

Регулярно створюємо напрямні, Поради та підказки , покажіть вам корисні інструменти і поділіться з нами ноу-хау SEO. Що слід шукати при створенні нового вмісту? Як відстежувати ключові слова? Які інструменти можна використовувати для оптимізації? У чому різниця між оптимізацією OnPage і оптимізацією OffPage? ми дайте відповідь на ваші запитання , Ми покажемо вам крок за кроком, як оптимізація пошукової системи працює для вашого веб-сайту. Детальніше про це в нашому блозі

SEO або пошукова оптимізація, що це таке?
Пошукова оптимізація, Adwords, Інтернет-маркетинг?
Що таке SEO?
SEA і SEO, які відмінності?
У вас є власний веб-сайт, але, на жаль, цього не можна знайти в Google?
Ви хочете більше продажів, більше клієнтів і більше успіхів?
Чи достатньо оптимізації ключових слів і / або оптимізації на сторінці?
Наскільки оптимізовано ваш сайт?
Що для вас найважливіша ключова фігура?
Хочете знати, скільки людей завантажило брошуру або як часто натискали номер телефону?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью