<
 • Главная
Статьи

Що таке SEO-оптимізація? Як потрапити в ТОП-1

 1. Інструменти SЕО-оптимізації
 2. Зовнішня SEO-оптимізація
 3. Як домогтися успіху в просуванні?
 4. SEO (пошукова оптимізація сайту)
 5. контекстна реклама
 6. Таргетована реклама в соціальних мережах
 7. Email-маркетинг
 8. вірусна реклама
 9. Медійна реклама

Щоб бізнес в інтернеті був успішний, необхідно підняти позиції свого сайту в ТОП пошукових систем по цільових ключових запитах (це Ваші потенційні клієнти), для чого і проводиться оптимізація інтернет-ресурсу під пошукові системи. Відповідаючи на запити користувачів, Яндекс або Google видають певний список сайтів. Одні ресурси виявляються в числі перших, а на пошук інших витрачається багато часу. Щоб бізнес в інтернеті був успішний, необхідно підняти позиції свого сайту в ТОП пошукових систем по цільових ключових запитах (це Ваші потенційні клієнти), для чого і проводиться оптимізація інтернет-ресурсу під пошукові системиПошукова система Яндекс.Відмінність виведення рекламних блоків від природної видачі (SEO).

SEO-просування - це комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, що проводяться з метою досягнення топові позицій по ключових запитах в результатах видачі пошукових систем.

Сотні тисяч сторінок можуть містити відповідь на ключовий запит користувача, але переглянута буде, швидше за все, тільки перша десятка. Тому потрапити в ТОП-10, значить, домогтися успіху в просуванні бізнесу. Для цього необхідно розуміти відмінності і зв'язок внутрішньої і зовнішньої оптимізації, в чому особливість та переваги кожної.

Інструменти SЕО-оптимізації

Внутрішня SEO-оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація полягає:

 • У грамотному і оптимальному розміщенні ключових фраз і слів на сторінках інтернет-сайту. Для більшої результативності, ключі прописують в Title, в назвах сторінок або розділів. Застосовуйте теги і мета-теги. Надзвичайно важливо кількість символів контенту на сторінці, яке потрібно вміти прорахувати.
 • У просуванні сторінки за назвою, description, keywords, заголовкам і підписам до картинок. Має значення все - тема, розміри, водність і унікальність.
 • У правильно складеному семантичному ядрі , Яке повинно точно характеризувати тематику і види діяльності ресурсу за допомогою ключових слів.
 • У необхідності проведення роботи над внутрішньою структурою веб-ресурсу, в ретельно розробленій карті сайту. Перевірте і видаліть дубльовані сторінки, зайві Title і биті посилання, усуньте всі технічні помилки.
 • Особливої уваги до юзабіліті - найважливішого інструменту SEO. Ваш інтернет-ресурс повинен швидко працювати, мати якісний дизайн проекту, форматування і бути зручним для користувачів.
 • У підвищенні привабливості ресурсу для пошукових систем і читачів є потреба у професійному seo-копірайтинг . Якщо на сайті розміщені непривабливі для машин і нецікаві для відвідувачів статті, то сподіватися на просування не варто. За допомогою прийомів seo-копірайтингу пишуться унікальні статті із застосуванням ключів. Але для підвищення рейтингу і привабливості сайту необхідно постійне оновлення унікального контенту. При ранжируванні оптимізатора в першій видачі виявляються ті сторінки або веб-сайти, де текстовий зміст більш грамотне і реальне. Seo-аналіз показує, що ресурси, де використовується сео-копірайтинг в рейтингу займають більш високі позиції, ніж тексти, написані для роботів.
 • У постійній роботі над текстом, релевантності сторінок і оптимізації зображень.
 • У реалізації внутрішньої перелинковки , Метою якої є підвищення статистичного ваги сторінок всередині проекту. Просувати головну сторінку краще за ВЧ запитам, тоді як сторінки другого плану краще оснащувати середньочастотними запитами СЧ, внутрішніми тематичними посиланнями, які зв'яжуть всі сторінки сайту по колу.

Зовнішня SEO-оптимізація

 • Зовнішню оптимізацію визначає кількість якісних посилань на ваш сайт, які знаходяться на сторонніх джерелах. У Google коефіцієнт відношення кількості посилань на їх якість носить назву PR, а Яндекс користується тематичним індексом цитування ТИЦ.
 • Інструментом зовнішньої оптимізації є зовнішня перелинковка, яка дозволяє розміщувати на сторінках будь-якого сайту посилання на інший. Фішка полягає в перенаправлення користувачів на інший веб-ресурс, що підвищує його показники. Але якщо обмінюються посиланнями партнерські сайти, то такі методи оптимізації знецінюються. Перелінковка потрібна така, щоб учасники не перетиналися і не посилалися один на одного. Преимущественна та посилання, яка має тематичний ключ, на яку реагують пошукові системи, що і робить позитивний вплив на ранжирування сайту. Максимальна вага на головній сторінці мають високочастотні запити (ВЧ), тому грамотне викладання посилання в потрібному місці гарантує підвищення рейтингу ресурсу.
 • Посилання збільшують трафік відвідуваності користувачами цього ресурсу і сприяють зростанню рейтингу при видачі розвідувачів, нарощування їх маси слід робити поступово, без різких стрибків. Щоб посилання була природною, потрібно уважно проаналізувати сайт, з якого ви її купуєте. Якщо раніше віталося придбання посилальної маси з необхідними анкорами у впливових та рейтингових сайтів, то в даний час - це слабо працює інструмент просування.
 • Зовнішня сео-оптимізація передбачає аналіз сайтів конкурентів . Особливу увагу необхідно приділити тим сайтам, вік, об'єм, показники СЕО яких знаходяться не на висоті, але трафік користувачів порівняємо з показниками основних конкурентів. Для цього потрібно визначити конкуренцію у вашій тематичної ніші і допомогою програм оцінок конкурентності при пошукових запитах. Визначте зовнішні посилання на ресурс, відвідувачів і ключові слова та внутрішню оптимізацію сайтів-конкурентів. Звичайно, це копітка робота, але в подальшому вона здатна принести додатковий прибуток для вашого бізнесу.

Як домогтися успіху в просуванні?

Крім інструментів SEO-оптимізації по безперервному поліпшенню вашого сайту для користувачів і пошукових систем, для розвитку і успіху в просуванні необхідно:

 1. Мати інтерес до інтернет-бізнесу. Щоб довести ресурс до перших рядків у видачі, вам повинен бути цікавий процес його розкрутки в цілому.
 2. Займатися тільки знайомої тематикою, тоді вам буде простіше орієнтуватися в тематичному просуванні. Пам'ятайте, що грамотні, добре читаються унікальні тексти давно розрізняються пошуковими системами і залучають на сторінки сайту нових потенційних покупців.
 3. Чи не наступати на власні або схожі граблі. Багаторазово проводите аналіз чужих і своїх невдач і, звичайно ж, успіхів. Чужі успішні дії просування у вашій темі після перетворення під власний ресурс обов'язково принесуть дивіденди.
 4. Проводити прості, нехитрі інновації. Тільки так ви можете виділитися і завоювати прихильність багатьох користувачів. Достатнім буде якесь незвичайно проведений захід або харизматичний кут огляду на цілком звичні речі.
 5. Крім великих популярних тем використовуйте мало затребувані. Саме останні часто працюють по вірусному типу. Користувачі люблять перестрибувати з одного ресурсу на інший сайт в пошуках нового, цікавого або більш повної інформації. Незвичайний ракурс і новинки часто завдяки вірусному контенту виводять сайт на більш високі позиції і збільшують дохід.

Як вибрати SEO-компанію?

Після проведення seo-оптимізації варто задуматися про підвищення продажів, залучення клієнтів і формування позитивного іміджу вашого ресурсу за допомогою інтернет-реклами.

SEO (пошукова оптимізація сайту)

Кінцева мета СЕО - придбання зацікавлених відвідувачів на ресурс. Вигод у такої реклами кілька:

 • Охоплення величезного числа відвідувачів через пошук інформації, товарів і послуг через пошукові системи;
 • У порівнянні з іншими видами інтернет-реклами ціна залучення аудиторії на сайт відносно недорога;
 • За рахунок природної видачі пошукових систем більш високий рівень довіри користувачів до ресурсу;
 • За рахунок правильної оптимізації зацікавлені користувачі відразу потрапляють на цільові сторінки.

До мінусів seo-реклами можна віднести довгий термін отримання серйозних результатів, неможливість впливу на результат, проблема в просуванні нової продукції і послуг, так як люди просто їх не шукатимуть.

контекстна реклама

Цей вид реклами публікується на сайтах або на ресурсах пошукових систем з урахуванням тематичного спрямування, згідно інтересам і уподобань користувача, тому її перевагами є:

 • Дуже швидка можливість отримати зацікавлену аудиторію;
 • За рахунок налаштувань параметрів, реклама показується тільки цільовим відвідувачам;
 • Оплата тільки за клік користувачем за оголошенням;
 • Доступне відстеження ефекту від контекстної реклами.

До мінусів відносяться - залучення цільових відвідувачів варто значних витрат, настройка ефективної контекстної реклами вимагає досвід і навички, при плагинах, які блокують рекламу у користувача, ваше оголошення стане для нього недоступним.

Таргетована реклама в соціальних мережах

Така реклама в соціальних мережах має вигляд оголошень з зображеннями і пропонується в двох видах - з оплатою за показ і оплатою за клік. Вона добре працює для збільшення продажів як нових, так і відомих товарів і послуг. Таргетовану рекламу можливо використовувати в цілях інформування і розкрутки брендів. Також перевагою є спрямоване цільове вплив на групу людей через гнучкі настройкі.Недостаткі таргетированной реклами точно такі, як і у контекстної. При невмінні налаштовувати під цільову аудиторію можна даремно витратити весь бюджет.

Email-маркетинг

Це рекламне, зазвичай комерційне звернення до певної аудиторії через електронну пошту. Основними цілями email маркетингу є підвищення довіри до компанії, інформування про товари чи послуги, залучення нових покупців, клієнтів. Через еmail розсилку закріплюються ділові відносини з передплатниками або кліентамі.Учітивая плюси і мінуси різноманітних видів інтернет-реклами, завжди можна знайти оптимальний, який дозволить вам в досягненні цілей. Пробуйте і експериментуйте, оцінюйте результат.

вірусна реклама

Мінімальні вкладення на вірусну рекламу можуть дати приголомшливі результати. Поширюючи безкоштовну і цікаву інформацію з прихованою рекламою, ви отримуєте величезну кількість відвідувачів, які цілком можуть виявитися вашими кліентамі.Мінусов у вірусної реклами два - створення дійсно креативного продукту, і після втрати актуальності відбувається негайний спад аудиторії.

Медійна реклама

Банерна або медійна реклама є однією з найпоширеніших і працюють реклам в інтернеті. Її плюсами є:

 • Обширний обхват потенційних покупців;
 • Зростання обсягів продажів популярних продуктів і просування новинок або інноваційних послуг і товарів;
 • Банерна реклама добре працює в розкручуванні брендів, в проведенні різноманітних акцій.

Недоліком є ​​висока вартість залучення кожного клієнта, так як оплата проводиться не за результат, а за число показів.

Просування сайту самостійно . навчання SEO .

Як домогтися успіху в просуванні?
Як вибрати SEO-компанію?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью