<
 • Главная
Статьи

Зовнішнє просування сайту

 1. Зовнішня оптимізація - важлива робота при розкручуванні ресурсу
 2. Важливість показників авторитетності ресурсу
 3. Грамотний вибір стратегії придбання зовнішньої посилальної маси, типи посилань
 4. Оптимальні розміри зовнішньої посилальної маси
 5. Як безкоштовно отримати посилання

Як правило, інтернет-ресурс створюється для отримання прибутку. Залучення потенційної аудиторії є для цієї мети першочерговим завданням. Чим вище позиції сайту будуть у відповідях пошукових систем по певних питань, тим більша кількість користувачів його помітить і захоче відвідати. Для попадання в ТОП певного ресурсу веб-майстра роблять різні дії. Є таке поняття, як внутрішня оптимізація, що дозволяє істотно просунути ресурс. Якщо тематика сайту обумовлює незначну кількість конкурентів в мережі, за допомогою тільки внутрішньої оптимізації можливо досягти бажаних позицій у відповідях пошукових систем. Якщо ж тематика характеризується високим рівнем конкуренції в мережі Інтернет, виключно внутрішньою оптимізацією обійтися не вийде. Як правило, інтернет-ресурс створюється для отримання прибутку

Зовнішня оптимізація - важлива робота при розкручуванні ресурсу

У такій ситуації важливо і професійне зовнішнє просування. Зовнішнє просування сайту - це комплекс дій вебмастера, в результаті яких стає можливим отримати посилання на просувний ресурс зі сторонніх сайтів. Наявність зовнішніх посилань дозволяє домогтися підвищення рейтингу, а значить, і поліпшення позицій у відповідях пошукових систем.

Основними двома показниками, які свідчать про якість розкрутки ресурсу, є так звані PageRank (абревіатура PR) і індекс цитування (абревіатура - ІЦ). Чому дані показники мають значення? Вся справа в тому, що при введенні користувачем певного запиту пошуковики видають відповіді, на позиції яких впливають такі чинники:

 • відповідність ключових слів;
 • релевантність, т. е. актуальність і максимальну відповідність тематики ресурсу введеному запиту;
 • відповідність ключових слів;
 • авторитетність ресурсу.

Важливість показників авторитетності ресурсу

тИЦ і PR - це безпосередні показники авторитетності і ваги кожного інтернет-ресурсу. PR використовувався Google, а індекс цитування - Яндексом. Індекс цитування поділяють на звичайний і тематичний. Саме тематичний, т. Е. ТИЦ має більш істотну цінність і значимість для розкрутки. Відповідно, важливо, щоб на розкручується ресурс вели посилання з сайтів, які близькі за тематикою. При ранжируванні сайтів Яндексом враховується тИЦ. Чим вище цей показник у певного ресурсу, тим авторитетніше він виглядає в очах пошукової системи. Також цей показник розкриває можливості для обміну посиланнями і включення в каталоги. Тому зовнішня розкрутка характеризується високою ефективністю. ТІЦ - це один з важливих показників саме якості сайту.

Також при наявності високого показника тИЦ стає можливим додатково заробляти за допомогою сайту. За допомогою біржі Sape.ru можна отримувати гроші за розміщення на сайті посилань.

З 2016 року показник PageRank (PR) був обнулений для всіх сайтів і відключений.

У серпні 2018 року на зміну тИЦ прийшла нова метрика - індекс якості сайту (ІКС), яка відображає затребуваність сайту аудиторією. Чим більше користувачів змогли за допомогою сайту задовольнити свої потреби, тим більше завдань вони вирішили, тим він корисніше. При цьому важливо не просто кількість користувачів, але і ступінь їхньої задоволеності, загальний рівень довіри до сайту. При розрахунку ІКС Яндекс використовує всілякі наявні дані як про сайті, так і про що стоїть за ним бізнесі.

Зовнішні посилання повинні бути тільки природними. Саме такі перенаправлення на просувний сайт приносять максимум користі. Не тільки пошукові системи починають розпізнавати авторитетність ресурсу, але і користувачі. Тому професійне просування сайту зовнішньої оптимізацією має величезне значення і дозволяє істотно підвищити позиції при ранжируванні.

Грамотний вибір стратегії придбання зовнішньої посилальної маси, типи посилань

Для молодого сайту і зрілого комерційного ресурсу таке комплексне просування (за допомогою внутрішньої і зовнішньої оптимізації) надає можливість стати ефективним інструментом, що дозволяє власнику отримувати бажаний прибуток. Робота досвідчених майстрів незмінно спрямована на збільшення відвідуваності просувається ресурсу.

Досвідчений Seo-оптимізатор виробляє закупівлю посилань поетапно з метою не допустити посилального вибуху, т. е. явища різкого зростання посилальної маси за короткий час. Якщо відбудеться різке збільшення кількості посилань, пошукові системи можуть накласти санкції, оскільки природні посилання не можуть настільки швидко збільшуватися. При просуванні системність і ґрунтовність дій вебмастера дозволяють мінімізувати ризики і досягти бажаних результатів в мінімально можливі терміни.

Для розвитку кожного ресурсу розробляється певна стратегія в залежності від регіону діяльності його власника і безпосередньо тематики. Купувати природні посилання найпростіше за допомогою біржі Sape.ru, оскільки вона надає тільки перевірених донорів відповідної тематики. Такі посилання можуть бути:

 • анкорний,
 • безанкорние,
 • постійними, т. е. вічними,
 • тимчасовими, т. е. орендними.

Також існує Статейное просування, яке передбачає написання статті високої якості на тему товарів або послуг, пропонованих на просувати сайті. Далі робиться рерайт даної статті - зміна її до невпізнання зі збереженням посилань і сенсу. Таке переписування робиться кілька разів. Після цього статті розміщуються в каталогах відповідної тематики або на біржах. Безумовно, даний процес більш трудомісткий, але він ефективний, оскільки дає можливість розмістити якісний матеріал, який цікавий користувачам, і отримати зовнішню вічну природну посилання на просувний ресурс.

Оптимальні розміри зовнішньої посилальної маси

Визначення оптимальної кількості зовнішніх посилань - це непросте завдання. Однозначної формули для її вирішення не існує. Досвідчені вебмастера в своїй роботі керуються такими правилами:

 • чим молодша сайт, тим більше плавним має бути збільшення зовнішніх посилань;
 • чим більше посилань вже є і чим вони старіше, тим більше може з'являтися нових.

Старі посилання можуть зникати, нові виникати на нових сайтах - це абсолютно нормальний процес. Важливо для успішного просування ресурсу, щоб збільшення або зменшення виглядало максимально природно. Вважається, що для ресурсу, на який вже перенаправляє менше 100 інших, безпечною є покупка в місяць від 20 до 30 посилань. Якщо кількість перенаправляють ресурсів знаходиться в межах від 100 до 1000, оптимальною кількістю нових посилань буде 50 на місяць. Якщо ж число перенаправляють ресурсів більше 1000, то в місяць цілком можна одержувати до 100 зовнішніх нових посилань.

До вибору анкоров для нових посилань слід підходити з особливою ретельністю. Вся справа в тому, що значна кількість комерційних анкоров може привести до неприродності. Професіонали рекомендують безанкорние посилання і з некомерційними анкорами використовувати частіше, ніж з комерційними. Така стратегія буде найбільш безпечною для розкрутки.

Як безкоштовно отримати посилання

Іноді веб-майстри воліють використовувати інструменти для безкоштовного отримання зовнішніх посилань. Це можна зробити самостійно на наступних майданчиках:

 • соц мережі,
 • форуми,
 • блоги,
 • обмін з аналогічним по тематиці ресурсом,
 • тематичні каталоги і дошки оголошень.

Якщо діяти системно, поступово нарощуючи кількість посилань, ніякі фільтри каталогів не запідозрять неприродності процесу. Сьогодні існує чимало сервісів, які допомагають не тільки визначати кількість зовнішніх посилань, але і оцінювати їх якість. За допомогою біржі Sape.ru нарощувати кількість посилань нескладно. Вона надає тільки якісних тематичних донорів, авторитет яких допоможе успішно розкручувати ресурс.

Корисне по темі


Чому дані показники мають значення?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью