<
 • Главная
Статьи

Як обміняти WebMoney на Qiwi? Топ 10 сайтів для обміну!

 1. обмінник smartwm
 2. Інтерактивний обмінник RocketChange
 3. Обмінник з дивною призначеним для користувача угодою monsterchange
 4. Український обмінник obmen.wm72
 5. Чи не прямий обмін на UltraGold
 6. Обмін в телеграмі ichanger!
 7. Найстаріший обмінник Vmex
 8. На цьому можна заробити GETEXCHANGE!
 9. Обмінний пункт Фопі
 10. Тільки WebMoney WMSIM

Переказати кошти з Webmoney на Qiwi можна тільки за допомогою прив'язки рахунку Qiwi. Це не зовсім зручно, до того ж переклад супроводжується великою комісією. Є кілька способів перевести кошти з Webmoney на Qiwi, один з них - це переклад з допомогою банківської карти, він підійде не всім, так як потрібна наявність особистого кабінету в онлайн-банку, для входу в ЛК, як правило потрібно супутні послуги, в відео мобільних повідомлень та інше, що також буде віднімати кошти.

Другий спосіб це обмінники, за допомогою них ви можете з легкістю перевести кошти з мінімальним відсотком, при цьому вам потрібно всього лише вказати дві секунди, відправника, і рахунок одержувача. Нижче будуть представлені 10 надійних обмінників, кожен з них має коректний обмін і службу підтримки в онлайн режимі.

обмінник smartwm

Обмінник спеціалізується на перекладі з WebMoney, ви можете вивести WM валюту на будь-який платіжний сервіс, банк, банківські картки. Мінімальна комісія, великий резерв, а також стрічка обмінів яка працює в режимі реального часу все це - smartwm. Цікава особливість обмінника в тому, що на сайті постійно з'являються різні повідомлення, про збої в роботі банків, кращих курсах і т.д. Мінімальна сума переказу становить 500р. Для перекладу вам необхідно ввести дані: ПІБ, номера гаманців WebMoney, Qiwi, а також контактну інформацію, для зв'язку в разі виникнення проблем.

Посилання: www.smartwm.ru

ru

Інтерактивний обмінник RocketChange

Інтерактивний сайт в космічній стилістиці, або обмінник RocketChange. На сайті представлені розділи з курсами всіх підтримуваних платіжних систем, резерви, які оновлюються в реальному часі, і звичайно ж саме вікно обміну. Ресурс пропонує партнерську програму, і систему знижок, все щоб залучити нових користувачів! Сайт працює в автоматичному режимі, з мінусів можна відзначити досить великий відсоток при обміні, і невеликий резерв на популярні платіжні системи. Підтримка працює як через Email, так і через месенджер Телеграм.

Посилання: rocketchange.ru

ru

Обмінник з дивною призначеним для користувача угодою monsterchange

Ресурс з мінімалістичним дизайном - monsterchange. Чи не автоматичний обмінник, який тим не менш коректно працює. Сайт стягує близько 3% комісії за переклад, має низький резерв, а також при кожному обміні просить поставити галочку зі згодою користувальницької угоди.

Уважно прочитайте угоду користувача! На даному ресурсі воно більше схоже на зведення правил. Але тим не менше при установці галочці поруч з «Я приймаю умови угоди», ви погоджуєтеся на такі речі як: добровільне очікування виплати понад призначеного терміну, відшкодування суми при позовах або претензії в бік сервісу та інше.

Сервіс зарекомендував себе як хороший обмінник (хоча зі спірним призначеним для користувача угодою), що має партнерську програму, а також накопичувальну бонусну систему. Але ресурс має невеликий резерв, а також мала кількість валютних пар.

Посилання: monsterchange.ru

ru

Український обмінник obmen.wm72

Український ресурс, який має в валютних парах всі популярні платіжні системи, які використовуються на Україні. З цікавих особливостей даного сервісу - це наявність атестата «Продавця» в сервісі WebMoney, що дозволяє миттєво проводити обмін при роботі з даною платіжною системою, також особистий кабінет зі збереженням номерів гаманців і карт, вам необхідно натиснути кілька кнопок щоб зробити обмін! На жаль сайт працює в ручному режимі, і вам доведеться прив'язати Qiwi гаманець до WebMoney, безпосередньо перевести через даний обмінник не вийти. За переклад стягується невелика комісія.

Якщо ви перебуваєте на території України і користуєтеся банками і платіжними системами які поширені на Україні, то даний обмінник може стати непоганим ресурсом для швидкого обміну валют.

Посилання: obmen.wm72.com

Чи не прямий обмін на UltraGold

Обмінник дозволяє зберігати дані обмінів та історію. Для цього необхідно зареєструватися в особистому кабінеті. Ресурс має великий резерв, але для комфортного користування вам необхідно мати статус в WebMoney не нижче «Формального», а також Qiwi гаманець повинен мати статус мінімум «Стандарт», Qiwi повинен бути прив'язаний до WebMoney. Але якщо всі умови дотримані, то сервіс порадує низькою комісією за переклад, а також швидким обміном. Також партнерська програма дозволяє заробляти від 0.3% за кожний переказ.

Посилання: ultragold.net

net

Обмін в телеграмі ichanger!

Сервіс, по обміну, який в реальному часі моніторить курси валют не тільки на біржі, а й в платіжних системах. Валютних пар на обмін не так багато, але всі основні присутні. Ресурс має свою Телеграм версію, яка дозволяє отримати інформацію, зробити обмін або звернутися до оператора щодо виниклої при обміні проблеми. Діє накопичувальна система знижок, реквізити всіх рахунків знаходяться у відкритому доступі, ви можете перевірити статус будь-якого з них. Комісія за переказ складає всього 4%.

Ichanger: ichanger.net

net

Найстаріший обмінник Vmex

Один з найбільш довго працюють обмінників Vmex. Це Український обмінник створений з прицілом на Українську валюту «Гривні». Має великий резерв, низьку комісію, сайт автоматизований, тому обмін відбувається дуже швидко. Має атестат «Продавця» WebMoney, окрему сторінку з великим списків питань з обміну, кожен з них розписаний максимально докладно, що дозволяє уникнути звернення в службу підтримки. Система накопичувальних знижок працює аж до 30 000р, по досягненню максимального рівня надає знижку в 0,3%.

Посилання: vmex.info

info

На цьому можна заробити GETEXCHANGE!

Мінімалістичний обмінник який має величезний резерв на обмін. На сайті представлені найпопулярніші платіжні системи, а також банки. Трохи нижче курс ЦБ, обмін не залежить від курсів на висновок і введення самих платіжних систем, обмін відбувається за одним курсом. Партнерська програма має кілька рівнів, з підвищенням рівня партнерський відсоток від угод запрошених людей буде рости і може досягти 8%. Обмін відбувається автоматично з мінімальним терміном виконання заявки.

GETEXCHANGE: getexchange.ru

ru

Обмінний пункт Фопі

Обмінний пункт, який має свою онлайн версію. Ви можете обміняти кошти в режимі онлайн, а можете в офлайн режимі звернувшись в обмінний пункт Фопі. Також ви можете взяти у даного обмінного пункту кошти в борг, така можливість з'явилася недавно, компанія обіцяє низький відсоток за ставкою, а також чесне закриття суми боргу, без прихованих платежів і комісії. При обміні враховується курс як ЦБ, так і платіжної системи, відсоток за обмін низький.

Посилання: фопі.рф

рф

Тільки WebMoney WMSIM

Обмінник який спеціалізується на обміні коштів з WebMoney. Має простий і зрозумілий інтерфейс, сервіс авторизовані тому обмін відбувається досить швидко. Також на сайті ви можете дізнатися додаткову інформацію про WebMoney, в даному ресурсі зібрана вся необхідна інформація для користувача платіжної системи WebMoney. Ресурс допомагає отримати WM-атестат і багато іншого.

Посилання: www.wmsim.ru

ruНовости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью