<
 • Главная
Статьи

Чи можна видалити акаунт в webmoney. Як видалити гаманець Webmoney і історію операцій, або отримати повну відмову в обслуговуванні? Навіщо потрібно видаляти видаляти аккаунт або гаманець.

 1. Межі зняття коштів
 2. Процедура видалення облікового запису Webmoney
 3. Як зробити виконавчі опції?
 4. Що таке WebMoney
 5. «Ілюзія» видалення гаманця Webmoney
 6. Не плутайте методи вилучення коштів і методи збору бонусу
 7. Розширення для деяких брокерів, які пропонують кращі методи виведення коштів
 8. Аккаунт і гаманець WebMoney
 9. Атестація в WebMoney
 10. Як видалити акаунт або гаманець WebMoney
 11. Як заблокувати аккаунт WebMoney
 12. Як змінити номер телефону в WebMoney
 13. Чому нас щемить WebMoney
 14. Видалення гаманця користувача
 15. Зміна реєстраційних даних

На написання цієї статті мене надихнула невпорядкованість власних фінансових інтернет-відносин з WebMoney. Досить давно, в цій платіжній системі я наплодив цілу купу непотрібних гаманців і акаунтів. Робив я це по простоті душі своєї, нітрохи не переймаючись наслідками таких дій. До речі, принципово - ніякої відповідальності за такі діяння не передбачено і понині. Однак, одного разу, здуру «вбивши» свій номер телефону в фейковий (недостовірний) аккаунт, я зіткнувся з реальною проблемою.

Межі зняття коштів

Інвестор може зробити свої вилучення без проблем, якщо він це зробить. Фактично, деякі брокери пропонують швидкий і легкий виграш завдяки дуже спрощеним процесам. У наведеній нижче таблиці показані найслабші і найбільш ефективні методи вибірки, які їх тестували. Двійкові опціонні брокери вказують умови обробки вилучень в їх загальних термінах. Потім вам потрібно підрахувати додаткові дні, щоб побачити, як ваш особистий рахунок набирає суму, відкликати. Однак ви повинні знати, що затримка може стягуватися з третіх сторін, коли потрібно зовнішнє твердження.

Виявляється, в платіжній системі WebMoney дублювання телефонного номера не передбачено. Номер телефону можна підключити тільки до одного! WMID-аккаунту і тільки один! раз. І, якщо цей аккаунт достовірний, то - підключений телефонний номер завжди можна буде змінити. Але, якщо аккаунт фейковий (придуманий), то - настає велика і повна жоппа (або, як кажуть в Одесі - об'ємна сракка).

Таким чином, вам не потрібно занадто швидко хвилюватися під час запитів на виведення коштів, система іноді може сповільнюватися. Ми отримуємо численні повідомлення трейдерів, заплановані через неможливість побачити висновок, зроблений за 48 годин, як зазначено їх брокерами, і запевняємо їх через кілька днів, побачивши кредити, зараховані. Неможливе відступ у серйозного брокера дуже рідко і часто залежить від недостатньої інформації.

Не соромтеся звертатися до свого консультанту регулярно, щоб мати можливість налаштувати ваш відхід від брокера. Існує кілька способів привернути ваші кошти. Як правило, методи депонування і зняття коштів ідентичні в бінарних опціонах і пропонують вам як мінімум 2 засоби для зняття коштів: за допомогою кредитної карти і банківського переказу.

Тому що при зміні телефонного номера потрібно ідентифікуватися в платіжній системі. А як це зробити, якщо ім'я-прізвище вигадані? Таким чином, мій справжній (другий) акаунт залишився без телефонного підтримки, що реально знизило його можливості в платіжній системі WebMoney.

І встав я перед проблемою - як видалити свій телефонний номер з фейковий (вигаданого) аккаунта і взагалі - як видалити фейковий (вигаданий) акаунт WebMoney?
А тепер - з самого початку.

Процедура видалення облікового запису Webmoney

Тривалість лікування відповідає часу, який необхідний для того, щоб брокер підтвердив запит на виведення коштів і відправив замовлення на ваш рахунок. Якщо тривалість лікування становить 72 години, ваші кошти будуть зараховані на ваш рахунок тільки протягом 5 і 7 робочих днів. Це умови, зазначені брокером в умовах виведення.

Як зробити виконавчі опції?

Це збори, що стягуються брокером за кредит вашого рахунку за зняту суму. Це сума, з якої ви можете зробити висновок. Як просити про зняття готівки у вашого брокера? Якщо парламентер хоче отримати свій прибуток шляхом торгівлі бінарними опціонами з брокером, в загальному, для цього потрібні три типи документів: копія посвідчення особи, свідоцтво про перебування, датоване не менше трьох місяців, і копія Кредитна карта. Таким чином, завдяки цим документам посередник може упевнитися, що ідентифікація користувача перевірена.

 1. (Читати обов'язково)

Що таке WebMoney

WebMoney - це одна з найбільш популярних платіжних систем, яка дозволяє здійснювати перекази грошових коштів в інтернеті. Ви можете оплатити різні товари, роботи і послуги, не виходячи з дому.
Ця система дуже зручна для здійснення платежів та іншої фінансової діяльності. Під час реєстрації кожному учаснику присвоюється ідентифікаційний номер, який закріплюється за ним назавжди, і про це робиться запис в загальному реєстрі системи WebMoney. Автоматично всім користувачам привласнюється атестат псевдоніма, де зазначені особисті дані пишуться довільно і не перевіряються системою. Але якщо ви будете активно користуватися системою WebMoney (переводити гроші, виводити кошти на банківську карту або рахунок та інше), то вам доведеться отримати атестат більш високого рівня - початковий або персональний. І чим вище рівень атестата, тим більше особистих даних вам доведеться вказати (паспортні дані, ІПН). Причому ці дані будуть перевірятися системою.
Якщо ви захочете піти з системи WebMoney, щоб не допустити несанкціонованого доступу до своїх персональних даних або перейти на іншу платіжну систему, то врахуйте, що видалення облікового запису WebMoney неможливо. Навіть якщо ви вирішили більше не працювати з WebMoney і деактівіруете аккаунт, запис про нього назавжди залишиться на сервері системи. Іноді користувачі просто перестають користуватися своїм обліковим записом. Але це небезпечно, так як ваш аккаунт може бути зламаний. Щоб цього не сталося, необхідно через поштову скриньку, вказану при реєстрації в системі WebMoney, відіслати листа в службу технічної підтримки. У ньому потрібно вказати ваш WMID (ідентифікаційний номер в системі WebMoney), чому ви звертаєтеся в службу підтримки і причину, по якій хочете відмовитися від послуг системи. Після цього, вам, можливо, доведеться листуватися з представником WebMoney і виконувати дії, які запросить від вас менеджер компанії. І тільки після того як ви виконаєте всі їхні умови, ваш аккаунт буде закритий. В атестаті буде вказано, що даний обліковий запис не обслуговується.

Добре поняті, ці докази необхідні для збору прибутку за допомогою бінарних опціонів. Вони дозволяють вам захищати транзакції і боротися з відбілюванням грошей. Коли набір виправдань буде належати брокеру, можуть бути розпочаті зняття коштів. Важливо враховувати ці терміни.

Як уникнути шахрайства, надаючи інформацію брокеру? Документи, необхідні онлайн-брокерами по бінарних опціонах при отриманні доходу, необхідні для успішного зняття коштів. Тепер надання копії вашого посвідчення особи в ваш банкомат не заспокоює, ми можемо собі це уявити: це може явно представляти проблему безпеки на банківський рахунок інвестора. Фактично, якщо користувач повідомляє свій номер карти, а також код безпеки, зловмисник або будь-який, хто має доступ, може без будь-яких проблем здійснювати покупки в Інтернеті в Інтернеті.

У зв'язку з тим, що видалення облікового запису WebMoney неможливо, деякі користувачі пропонують частково вирішити проблему обмеження доступу до своїх даних через їх видалення.
Для початку потрібно поміняти свої особисті дані в розділі редагування WMID на довільні. Після цього написати претензію в арбітраж на свій WMID. Арбітраж обнулить атестат до формального або заблокує. Але врахуйте, що більше даний користувач в системі зареєструватися не зможе.

«Ілюзія» видалення гаманця Webmoney

Щоб відволіктися від навчання, ми рекомендуємо вам вийти або видалити перші 8 цифр вашої кредитної картки і криптограми. Потім посередник може перевірити, що кредитна карта від вашого імені, не маючи можливості використовувати вашу карту в нечесних цілях. Фактично, зняття ваших доходів не повинно бути джерелом шахрайства.

Не плутайте методи вилучення коштів і методи збору бонусу

Ми пропонуємо вам скористатися перевагами ринку бінарних опціонів. Щоб уникнути зловживань, брокерам потрібно, щоб трейдер кілька разів робив ставку на платформі, перш ніж ви зможете отримати суму пропонованого бонусу. Ця умова має бути додано до умов, викладених вище в цій статті.

Як видалити WebMoney?
Інтернет - віртуальний світ, де можна купити, продати, зняти, здати, працювати. Така обставина зробило необхідним можливість взаєморозрахунків, залишаючись в мережі. Вебмані - одна з популярних електронних платіжних систем, яка зробила це можливим. Популярність цієї системи говорить про нею надійності, але надійність не може бути простою. Не так вже й просто здійснювати контроль і гарантії споживачам, що їх не обдурять, що не обокрадут, а якщо обокрадут, то шахрай буде вирахувано.
Чому я говорю про це? Тому що питання, що стосується того, як видалити WebMoney може бути, як нешкідливим бажанням просто видалити непотрібний і незатребуваний гаманець, так і бажанням шахрая замести свої сліди з "місця злочину".
Навіть найнадійніша система, що працює з фінансами, виявляється схильною до незаконних операцій. Але, для захисту прав споживачів система постійно повинна вдосконалюватися, чим і займається WebMoney. Адже трохи раніше ця система надавала користувачам можливість видаляти гаманці, разом з якими віддалялася і вся історія фінансових операцій. Зіткнувшись з шахрайством в системі, ця послуга (видалення гаманців) стала недоступною. Тепер видалення гаманців в Вебмані неможливо.
На просторах Інтернету рясніють питання про WebMoney (як видалити гаманець? Як піти з системи зовсім? Чи можна піти? Та інше), і в деяких статтях можна зустріти відповідь, де йдеться про можливість даної операції. Не радійте: інформація там або застаріла або некомпетентна.
На даний момент (січень 2013 року) видалення гаманців неможливо, але питання про те, як видалити себе з WebMoney актуальний, тому відповім так - можна анулювати угоду (деактивувати аккаунт), але прикріплений при реєстрації за вами WMID і інформація про нього разом з усією історією збережеться в реєстрі. Говорячи простою мовою, інформація про вас назавжди залишиться в системі, але самі ви вже не зможете користуватися її послугами.
Деактивация відбувається наступним чином: з електронної своєї пошти пишете лист в службу підтримки WebMoney, пояснюєте свою причину і прохання, відправляєте. Можливо вам зададуть ще кілька питань, але в загальному процес не затягнеться. На цьому все, повних вам гаманців і поменше причин для видалення з системи

Розширення для деяких брокерів, які пропонують кращі методи виведення коштів

Наприклад, брокер дає вам можливість зняти бонус після 30-кратного значення вашого накопиченого бонусу на суму вашого депозиту. Ваші вилучення гарантовані європейськими стандартами. Цей рахунок присвячений виключно депозитів клієнтів і доходів, і це, відповідно до європейських правил.

Кожен режим вибору чітко пояснюється. Вам не потрібно задавати своє питання в письмовій формі. Щоб керувати зареєстрованими користувачами, використовуйте один з наступних двох безкоштовних інструментів. На сторінці «Вилучення грошей» ви знайдете список варіантів виведення для вашої країни і типу вашого гаманця.

Аккаунт і гаманець WebMoney

Аккаунт WebMoney - це сукупність даних, яка описує користувача
Аккаунт WebMoney створюється виключно в ручному режимі, де користувач самостійно вводить інформацію про себе. Відповідальність за достовірність введених даних несе безпосередньо користувач.
Гаманець WebMoney - це складова частина аккаунта, яка створюється для роботи з певним видом валюти. Для кожного виду валюти створюється окремий гаманець. Зі скількома видами валюти працює користувач - скільки у нього і буде гаманців. Гаманець WebMoney може бути створений в ручному режимі користувачем платіжної системи або в автоматичному режимі безпосередньо самою системою, при обробці будь-якого платежу. В автоматичному режимі гаманець створюється при спробі користувача працювати з валютою, для якої у нього ще немає гаманця. Така, здавалося-б складна система зроблена для полегшення обробки платежів. Наприклад, у користувача є тільки WMZ і є бажання зробити платіж в іншій валюті. Тоді буде створений (якщо ще немає) гаманець для цієї валюти, на нього буде сконвертовано за банківським курсом необхідна сума і вже потім - проведений запитаний платіж.

Атестація в WebMoney

Розрахункова система WebMoney передбачає процедуру атестації для своїх користувачів, яка спрямована на зниження їх анонімності при роботі з платежами.

Для чого потрібна атестація користувача WebMoney?

поширена думка
Атестація користувача WebMoney - це своєрідна градація рівня довіри системи. З підвищенням рівня атестата користувача ростуть його фінансові права і можливості. Іншими словами, рівень атестата учасника в системі позначає ступінь довіри до нього, що в свою чергу розширює або обмежує його фінансові можливості.

Насправді
Атестація в платіжній системі WebMoney - це звичайна ідентифікація користувача, яка відбувається в будь-якому банку при укладанні договору. Проводиться це шляхом перевірки на достовірність документів, що засвідчують особу учасника. Така перевірка - це гарантія того, що він (учасник WebMoney) - саме та людина, за кого себе видає. З усіма наслідками, що випливають.

Примітно, що в багатьох банках, дрібні платежі і перерахування можна виробляти без надання паспорта. Точно також і учасник WebMoney може це зробити без своєї ідентифікації особистості в системі. Для виконання дрібних перерахувань користувач може просто зареєструватися в системі WebMoney під будь-яким ім'ям - перевіряти ніхто нічого не буде. Просто, такий неперевірений (анонімний) учасник буде сильно обмежений в своїх фінансових можливостях. Такий підхід до ідентифікації користувача ще більше збільшує схожість роботи WebMoney з роботою звичайного банку.

Атестація користувача WebMoney здійснюється шляхом передачі його особистих даних в базу системи і перевірки переданої інформації на відповідність дійсності. Передача особистих даних для учасників WebMoney - справа добровільна. Допускається (хоча і не заохочується) навіть фейк-реєстрація і повне анонімне участь в платежах. Наприклад, атестат псевдоніма не припускав взагалі ніяких перевірок з боку системи. Однак, в цьому випадку - фінансові можливості учасника WebMoney будуть сильно обмежені.

Ступінь перевірки анонімності учасника - це і є атестація WebMoney.

Цікавий момент - атестація WebMoney не є поетапно-ступінчастою процедурою. Відразу після своєї реєстрації, учасник платіжної системи може отримати найвищий (персональний) рівень атестата, минаючи всі попередні. Досить тільки заплатити вказану суму і пройти процедуру персоналізації в установленому порядку.

На даний момент існує 12 видів атестатів, з яких (для рядового споживача) найбільш цікаві базові атестати: атестат псевдоніма, формальний, початковий і персональний атестати. Останній (персональний атестат) є основним в системі і, завдяки цьому - він найдорожчий і бажаний. Власник персонального атестата може отримати додатково атестати - атестат продавця, атестат розробника, Capitaller і атестат розрахункового автомата, які по суті своїй є сервісними атестатами на базі персонального.

Трохи докладніше про базові атестати:

 1. атестат псевдоніма
  Атестат псевдоніма - анонімній атестат. ВІН Видається автоматично, при реєстрації користувача в системе WebMoney. Введені Особисті дані при цьом НЕ перевіряються и смороду мінімальні - П.І.Б., Місцезнаходження, контакт. Атестат псевдоніма Видається безкоштовно. Користувач з атестатом псевдоніма має найбільші обмеження своих ФІНАНСОВИХ можливий в системе WebMoney. Атестата псевдоніма Цілком достаточно для Здійснення невеликих інтернет-платежів, но НЕ более того.
 2. формальний атестат
  Формальний атестат - безкоштовна атестат, Який Видається автоматично, после Заповнення анкети учасника на сайті Центру атестації WebMoney. Принципова, на цьом етапі, паспортні дані користувача особливо НЕ перевіряється. Однако, в ряді віпадків, WebMoney может зажадаті Додатковий інформацію и влаштуваті формально порівняння Даних. Например, Вимагати скановану копію паспорта користувача при здійсненні Виведення грошей з системи на анонімну пластикову карту. Если дані зі скан паспорта не співпадуть з Ранее Введення - аккаунт может буті заблокованості.
  Власнику формального атестата Доступні основні банківські операции:
  - вводіті кошти с помощью Банківських платежів;
  - вводіті кошти поштовий переказом;
  - вводіті кошти через системи міттєвого поповнення;
  - Виводити кошти с помощью Банківських платежів и пластикових карт.
 3. початковий атестат
  Початковий атестат - неанонімніх атестат. Початковий атестат Видається платно, после Перевірки персональних даних користувача. Відбувається це під час особістої зустрічі здобувача атестата з одним з Персоналізаторів системи. На даний момент можливо автоматичне отримання початкового атестата на сайті perevod.wmtransfer.com. При цьому потрібно буде поповнити рахунок WebMoney зі свого особистого банківського рахунку . При збігу особистих даних банківського рахунку користувача з персональними даними його аккаунта WebMoney буде виданий початковий атестат.
 4. персональний атестат
  Персональний атестат - це основний вид атестата в системі WebMoney. Процедура отримання персонального атестата приблизно така-ж, як і для початкового атестата. Тільки, в цьому випадку - вартість отримання атестата буде вище і перевірка особистих даних буде глибше. Якщо, у випадку з початковим атестатом, проводиться перевірка на простий збіг паспортних даних, то при видачі персонального атестата - проводиться перевірка на достовірність самого паспорта. Висловлюючись протокольною мовою - проводиться установка і підтвердження особи користувача.
  Власник персонального атестата - повноправний учасник платіжної системи WebMoney. Він може сам стати Персоналізатор і видавати атестати, отримати додаткові сервісні атестати і багато іншого.

Як видалити акаунт або гаманець WebMoney

Скажу відразу, коротко і ясно -
видалити акаунт або гаманець WebMoney неможливо
WebMoney - forever (назавжди)
За своєю суттю, WebMoney - це величезний віртуальний банк, який працює з цілком реальними грошима. З цілком зрозумілих причин WebMoney, як і будь-який інший банк, на довгий час зберігає інформацію про своїх клієнтів, незалежно від їх побажань.

У Мережі зустрічаються патчі (програми-додатки) для кіпера, встановивши які нібито можна видалити акаунт або гаманець WebMoney. Ніколи не вірте таким розповідям. Максимум, чого можна домогтися таким патчем - це передати гаманець в руки зловмисників.

Що робити, якщо при реєстрації була введена
недостовірна (помилкова) інформація про користувача?

Изменить недостовірну інформацію про користувача можливо, але вкрай клопітно. Має бути довга і нудна листування з модераторами платіжної системи, будуть потрібні нотаріально завірені копії паспорта та інша лабуда. Про таке акаунті краще забути і зареєструвати новий, реальний. При цьому, вкрай бажано відразу відіслати WebMoney скани паспорта і пройти процедуру присвоєння атестата рівня «формальний». Власне, для того ця процедура і придумана, щоб на ранньому етапі виявляти і виправляти помилки в реєстраційних даних.

Як заблокувати аккаунт WebMoney

щоб заблокувати

Як змінити номер телефону в WebMoney

Якщо аккаунт не фейковий (справжній), то простіше простого. Потрібно зайти через кіпер в налаштування облікового запису та натиснути на зображення олівця біля номера телефону. У формі, що з'явилася буде потрібно ввести новий номер і тільки й того всього. При цьому, платіжна система обов'язково нагадає, що самостійно змінити номер може користувач з атестатом, не нижче формального. Тобто, система знову-таки запросить скан паспорта, бо отримати формальний атестат можна тільки таким чином.

Чому нас щемить WebMoney

Відповідь, більш ніж простий -
як тільки з'явилися віртуальні гроші,
так відразу-ж з'явилися віртуальні Остапи Бендери

Я працюю з WebMoney з 2008 року
Свої заробітки в Мережі я почав з того, що публікував книжки, картинки і анекдоти на виразника, так кликав по сайтах на буксах-САР-ах (букс, він же САР - Система Активної Реклами).

Саме тоді я і наплодив цілу купу акаунтів в WebMoney
Типу, для того, щоб в різні кошели виводилися різні види заробітку. А че, зручно. У цьому кошелёчке у мене гроші від одного роботодавця, в цьому - від іншого і так далі.
Наростання кількості моїх акаунтів в WebMoney чимало сприяла програма лояльності, яка використовується в ті далекі часи на багатьох сайтах. Суть такої програми полягала в тому, що на сайті висіло спеціально вікно для введення номера гаманця і видачі на нього грошей (таким чином сайти залучали відвідувачів). Після введення номера гаманця, на нього перераховувався 0,01 WMZ. Відповідно, зайшовши на такий сайт і ввівши в вікно видачі грошей 10 різних номерів від різних гаманців, можна було заробити 0,1WMZ, зайшовши на 10 таких сайтів - можна було заробити 1 WMZ, і так далі. Нічого протизаконного, тільки бізнес. Не вдаючись в технічні подробиці цього процесу, скажу головне - мені було потрібно багато гаманців і акаунтів в WebMoney, і я їх настворювала. Так само, як і зараз, в ті далекі часи це не було великою порушенням, хоча і не заохочувалося. Коротше, Я реєстрував в WebMoney фейковий (неправдиві) акаунти, нітрохи не переймаючись наслідками.

Зароблені гроші з легкістю виводив на анонімну пластикову картку ПриватБанку «Миттева». Ця карта вільно продавалася на Україні за 25 гривень (5 WMZ) і для її покупки не було потрібно ніяких документів. Карта справно працювала у всіх банкоматах, в Мережі було повно ПриватБанк-івських терміналів для конвертації віртуальніх грошей в реальні і вся процедура переведення в готівку грошей WebMoney займала не більше 10 хв.
Скажу навіть більше, я дуже часто давав свою пластикову карту друзям для виведення-переведення в готівку їх грошей з мережі WebMoney. Все було гут, тип-топ і ОК. Це був золотий час фінансового віртуального бардаку і безладу.

Перша погана ластівка прилетіла з WebMoney в 2009 році
- Платіжна система стала вимагати скан паспорта для виведення грошей
Природно, скан паспорта я їм відіслав, але при цьому - зареєстрував новий акаунт зі своїми реальними даними. Дійсно, який сенс відсилати свій паспорт (скан) якщо при реєстрації був вказаний інший чоловік?
Таким чином WebMoney відсікла всі мої ліві реєстрації. Принципово я не постраждав, і навіть осмілів. Спасибі WebMoney. З тих пір, коли я відправив свої реальні дані в цю платіжну систему, я став розуміти, що я не краду, а - заробляю в Мережі. Очевидно, в таких судженнях я не самотній. Удавана анонімність інтернету провокує на нехороші думки і вчинки, а реальні офіційні відносини - зовсім інша справа. Однак, ближче до теми.

Другий раз WebMoney віддубасити мене в 2010 році
На цей раз, платіжна система стала вимагати скан самої пластикової карти при виведенні на неї віртуальних грошей. Таким чином WebMoney прив'язувала мою карту до мого паспорту та відтинала всіх моїх друзів від використання моєї карти.

Справа закінчилася просто
На той момент я став вже досить взросел і перестав користуватися анонімною пластиковою карткою . Став виводити гроші і поповнювати гаманець WebMoney за допомогою свого реального банківського рахунку. Ніяких проблем. Були-б гроші.

Як видалити акаунт WebMoney
На жаль, я не застав ті прекрасні часи, коли акаунти WebMoney можна було міняти як шкарпетки.
Решта акаунти залишилися висіти в системі, і я нічого не можу з ними вдіяти. На даний момент змінити недостовірну інформацію в акаунті WebMoney - вкрай марудна справа. Буде потрібно тривале листування з модераторами платіжної системи, нотаріально завірені копії паспорта та нудні роз'яснення своїх вчинків. Простіше плюнути на ці акки і забути. Особисто я так і зробив.

 • (Читати обов'язково)
 • Уже давно відвідувачі інтернету для покупок і розрахунків в мережі використовують кілька платіжних систем. При цьому не всі замислюються, створюючи черговий аккаунт в системах Ківі або Вебмані, як видалити гаманець webmoney після того, як він перестав бути потрібним.

  Адже іноді відкриття гаманців проводилося лише для кількох операцій або просто пройшло в якості тренування використання такого сервісу. Після нетривалого часу платіжні дані стають непотрібними, і з ними можна розлучатися.

  При встановленні контактів з системою Вебмані, користувачеві привласнюється індивідуальний логін в системі. Він має абревіатуру WMID і вноситься при вході в свій аккаунт на сайті.

  Ці цифри не є гаманцем, а лише слугують ідентифікатором в системі. Практично вони нумерують кількість акаунтів в базі сервісу.

  Лише після отримання такого унікального логіна можна відкривати віртуальні гаманці у всіх валютах.

  Сервіс дозволяє мати стільки гаманців під одним логіном, скільки клієнт захоче собі відкрити. Обмеження на їх кількість немає. Є лише ліміти на залишки на рахунках.

  За правилами системи видалення інформації з бази даних про WMID не передбачено. Це означає, що дані не підлягають знищенню і якщо клієнт користувався будь-яким з акаунтів, то вся інформація нескінченно залишається на серверах і інших носіях власників ресурсу.

  Видалення гаманця користувача

  Для того щоб відмовитися від подальшого використання одного зі своїх гаманців в системі, компанія Вебмані навіть не передбачила розділу, посилання або кнопки. Виконати це немає можливості.

  Подібний варіант не передбачений у Вебмані.


  Подібний варіант не передбачений у Вебмані

  Тому перш ніж відкривати масу непотрібних гаманців в своєму акаунті або WMID, клієнт сайту повинен подумати про те, що видалити акаунт webmoney або якийсь із незатребуваних гаманців у користувача не вийде.

  Зміна реєстраційних даних

  Сервіс допускає редагування власних реквізитів у вкладці особистих даних. Але при цьому знадобиться увійти в будь-який з кіпером і виконати відправку ськана паспорта. Лише після узгодження з підтримкою Вебмані можна робити виправлення. Це стосується як адреси Електронної пошта , Так і номери мобільного телефону , Зазначеного при проходженні заповнення реєстраційних полів.

  Однак в цьому є і переваги. Адже за наявність у вас неробочих гаманців сервіс не вимагає додаткової оплати, так як це роблять Ківі або Яндекс. Адже така практика вже поширена в мережі.

  А як це зробити, якщо ім'я-прізвище вигадані?
  І встав я перед проблемою - як видалити свій телефонний номер з фейковий (вигаданого) аккаунта і взагалі - як видалити фейковий (вигаданий) акаунт WebMoney?
  Як зробити виконавчі опції?
  Як просити про зняття готівки у вашого брокера?
  Як уникнути шахрайства, надаючи інформацію брокеру?
  Як видалити WebMoney?
  Чому я говорю про це?
  К видалити гаманець?
  Як піти з системи зовсім?
  Чи можна піти?


  Новости
   Без плагина
   На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

   Плагин подписки wordpress
   Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

   Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
   Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

   Плагины для Wordpress
   С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

   Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
   Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

   Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
   От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

   Возможности Jetpack плагина
   Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

   Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
   Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

   Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
   > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

   Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
   Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

  • Виртуальный хостинг

   Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
   Читать полностью

  • Редизайн сайта

   Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
   Читать полностью

  • Консалтинг, услуги контент-менеджера

   Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
   Читать полностью

  • Трафик из соцсетей

   Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
   Читать полностью

  • Поисковая оптимизация

   Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
   Читать полностью