<
 • Главная
Статьи

Огляд хостингів США за Webmoney

 1. Огляд хостингів Америки
 2. висновок
 3. Відгуки про хостинг:

Відшукати в даний час нормальний хостинг з оперативної технічною підтримкою, привабливими цінами не проблема. Власне, треба просто відшукати будь-якого популярного хостинг провайдера, у якого ціни будуть повністю відповідати ринку - і можна запускати веб-сайт. Оплатити хостинг за допомогою Webmoney сьогодні можна без будь-яких проблем.

Однак в даний час вебмастери стикаються з дуже складним вибором - американський або український хостинг вибрати? Чиї послуги відрізнятися будуть великим якістю. Як не допустити затуманення розуму рекламою?

Отже, перед тим як орендувати хостинг США , Звертайте увагу на його технічні характеристики. Сервер являє собою звичайний комп'ютер. Або практично звичайне. У нього є процесор, жорсткий диск, а також ОЗУ.

У нього є процесор, жорсткий диск, а також ОЗУ

Огляд хостингів Америки

На одному з серверів можна розмістити, наприклад, 1000 веб-сайтів. У разі коли мова йде про придбання недорого хостингу США по Webmoney - ваш ресурс стане одним з цієї тисячі.

Отже, веб-сайт - не більше ніж програма, яка знаходиться на жорсткому диску. Для її повноцінного функціонування необхідні ресурси процесора і оперативної пам'яті.

Американські хостинг провайдери працюють довше вітчизняних - через розвиток IT-ринку США. Тому вони мають набагато більше число клієнтів. До того ж, американські хостинг провайдери більш ретельно спостерігають за всім тим, щоб інтернет-сайти не використовували занадто великого числа ресурсів, обмеживши, таким чином, права інших вебмайстрів.

Великі хостинг провайдери США приймають в якості оплати webmoney, мають величезне число серверів. Дізнатися, на якій машині буде розміщений веб-сайт неможливо. Тому бажано використовувати пробний період (він безкоштовний у великих компаній).

Дуже легко визначити також завантаженість сервера - для цього треба розставити таймери по всьому скриптів веб-сайту. Всього лише пару днів вебмастер збирає статистику по генерації сторінок, а в кінці будує спеціальний графік і спостерігає, чи є зниження продуктивності.

огляд хостингів США показав, що американські хостинг провайдери також мають службу технічної підтримки. Зрозуміло, сьогодні клієнтові навіть не треба знати англійську мову. Для того, щоб порозумітися з іноземцями великі закордонні компанії вже давно в штаті тримають російськомовних співробітників.

Крім того, закордонні хостинг провайдери надають велику різноманітність встановленого програмного забезпечення, багатство функцій, а також комфортну панель управління. Все, що можна тільки собі уявити - зручна ПУ, білінг, бази даних MySQL, PHP.

Обмеження пропускної здатності дискового простору присутні, проте вони так низькі, що цілком вистачить навіть для функціонування великого інтернет-сайту з частою відвідуваністю.

висновок

Вибираючи партнерство з хостингами США, розміщуючи веб-сайти на їх ПК, звертайте вашу увагу на оперативну технічну підтримку, постійну доступність сервера.

Також дивіться на способи оплати - хостер повинен обов'язково приймати до оплати за послуги Вебмані. Це набагато зручніше, ніж платити кредитними картками. Якщо відразу заплатити за рік, то можна отримати спеціальну знижку в розмірі 10-12%.

Відгуки про хостинг:


Як не допустити затуманення розуму рекламою?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью