<
 • Главная
Статьи

Payeer гаманець: реєстрація, огляд та відгуки

 1. Переваги платіжної системи Payeer
 2. Огляд внутрішньої біржі криптовалюта в гаманці Payeer
 3. Безкоштовна карта Payeer Platinum MasterCard
 4. Як заробити на Payeer. Партнерська програма Payeer
 5. Відгуки про Payeer com

У сучасному світі практично кожен користується електронними платіжними системами, робить переклади, оплачує послуги і покупки через інтернет, а також отримує оплату, тому розглянемо одного з лідерів ринку, платіжну систему Payeer, в чому її переваги, як завести гаманець Payeer, як отримати безкоштовну карту .

Payeer (Пайер, Пейер, Пейєра, офіційний сайт https://payeer.com ) - це міжнародна платіжна система, в якій можна завести свій електронний гаманець, міняти валюту і гроші з інших платіжних систем, здійснювати перекази, оплачувати послуги і здійснювати покупки в мережі інтернет.

Гаманець Payeer - це особистий рахунок в системі Payeer, на якому одночасно можна зберігати і використовувати такі валюти, як долари (USD), євро (EUR), російський рубль (RUB), а також криптовалюта: BTC, ETH, BCHABC, LTC, DASH .

Сама платіжна система Payeer юридично зареєстрована в Шотландії (не в офшорі або сумнівною країні) і впевнено працює і розвивається з 2010 року. Відгуки про Пейєра (Payeer) у багатьох користувачів тільки позитивні і з кожним днем ​​все більше людей проходять реєстрацію і користуються payeer гаманцем.

Реєстрація в Payeer

Переваги платіжної системи Payeer

Переваги платіжної системи Payeer

 • Ви можете зареєструватися в payeer і створити гаманець абсолютно безкоштовно, без обов'язкової верифікації (навіть для зняття лімітів і обмежень).
 • Немає лімітів на внутрішні операції в системі.
 • Можливість переказу грошей навіть незареєстрованим користувачам.
 • Високі ліміти перекладу на карти VISA, MasterCard до 100.000 руб і 5000 USD за операцію.
 • Можна поповнити рахунок в системі з банківської карти з понад 200 країн світу.
 • Усередині системи можна провести обмін інших платіжних систем на Пейєра і назад.
 • Пряме поповнення і переклад SWIFT в понад 200 країн світу.
 • Автоматична конвертація валют при введенні, перекладі і виведення коштів з системи.
 • Зручне переведення своїх коштів на інші платіжні системи та на банківські рахунки.
 • API інструменти для бізнесу, прийом платежів через сайт.
 • Можливість поповнювати і виводити кошти на платіжні системи (OkPay, KIWI, AdvCash , Paxum, W1, Яндекс Гроші), карти Visa і MasterCard, банки (Сбербанк, Альфа банк, Російський Стандарт, Альфа банк, і інші), а також криптовалюта: BTC, ETH, BCHABC, LTC, DASH.
 • Є внутрішня біржа криптовалюта, на якій можна відразу зі свого облікового запису в гаманці купити або продати такі криптовалюта, як BTC, ETH, BCHABC, LTC, DASH.
 • Вигідна партнерська програма, про яку поговоримо в кінці статті.

Огляд внутрішньої біржі криптовалюта в гаманці Payeer

Огляд внутрішньої біржі криптовалюта в гаманці Payeer

Однією з нових, але швидко набирають популярність послуг для користувачів електронного гаманця Пайер стала внутрішня кріптовалютная біржа, а також можливість зберігати в гаманці Payeer найбільш популярні криптовалюта: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), BCHABC, Litecoin (LTC), Dash (DASH ).

Після входу в свій аккаунт Payeer в меню зліва достатньо клікнути на значок графіка з вигнутою стрілкою і відкриється сторінка внутрішньої біржі криптовалюта (зовні виглядає і з управління дуже схожа з багатьма іншими кріптовалютнимі біржами). По центру буде відображено графік по обраної парі, чат для спілкування з іншими користувачами, а знизу історія торгів за обраною торгової парі і можливість створити ордер на покупку або продаж потрібного активу по цій парі.

На замітку: як торгувати, можна розібратися всього за кілька хвилин, так як біржа дуже проста і зручна в роботі, при цьому всі валюти і криптовалюта, які купуються або продаються на біржі, відразу зберігаються у Вашому гаманці Payeer.

Реєстрація в Payeer

Безкоштовна карта Payeer Platinum MasterCard

Безкоштовна карта Payeer Platinum MasterCard

Одним з важливих переваг платіжної системи Payeer є не тільки можливість створити свій електронний гаманець, але і безкоштовно замовити і отримати міжнародну карту Payeer Platinum MasterCard, яка має ряд переваг:

 • Безкоштовне виготовлення карти (ви оплачуєте тільки вартість доставки по всьому світу. Наша карта працює практично у всіх країнах світу: Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Європа, Китай, США, Австралія, Азія, Океанія, і інші країни (понад 200 ) - всюди де є логотип MasterCard).
 • Всі 3 роки після виготовлення карти її обслуговування абсолютно безкоштовно.
 • Безвідсоткове зняття грошей з банкоматів. Комісія банкомата (при отриманні в доларах / євро) 1.99 $. Комісія при конвертації в будь-яку іншу валюту, відмінною від USD / EUR складає 2.5% + 3.5 $.
 • Оплата в інтернет і магазинах картою без комісії (виняток, коли оплата відбувається з конвертацією валют, комісія 2,5% системи МастерКард).
 • Захист картки за допомогою chip.
 • Нерозголошення інформації про власника карти.
 • Відсутність необхідності подачі податкових декларацій (вигідно для виведення зароблених коштів шляхом фрілансу і з різних проектів).
 • Всі кошти на карті (до 100 000 євро) застраховані міжнародною системою страхування вкладів IADI.

Як заробити на Payeer. Партнерська програма Payeer

Партнерська програма Payeer

Якщо Ви не знаєте, як заробити на Payeer, то для кожного бажаючого в системі діє партнерська програма (6-ти рівнева). Ви можете стабільно заробляти з платіжною системою Payeer відразу ж після реєстрації, просто запрошуючи нових користувачів пройти реєстрацію на Ваше реферального посиланням (в особистому кабінеті в розділі реферали) і розміщуючи банери на своїх сайтах. Розмір партнерської винагороди поступово збільшується, в залежності від кількості запрошених. Рівень заробітку залежить тільки від Вас.

На закінчення варто відзначити, що електронний гаманець Payeer - зручне рішення для кожного. Свої відгуки про Payeer залишайте в коментарях до статті, а також не забуваємо ділитися їй в соціальних мережах, щоб Ваші друзі та близькі змогли знайти корисну інформацію для себе.

Реєстрація в Payeer

Відгуки про Payeer com

Платіжна система Пайер стабільно працює вже кілька років і кількість користувачів постійно зростає високими темпами завдяки зручності роботи з гаманцем Payeer (зручний і зрозумілий інтерфейс, сайт працює також і російською мовою), при цьому можна зберігати свої кошти не тільки в доларах, євро і рублях , але і в популярних криптовалюта (не потрібно створювати окремо гаманець для кожної криптовалюта, а можна зберігати в одному місці). Також не менш зручно проводити оплату на різних сайтах і приймати оплату через мерчант Payeer, при цьому всі операції можна проводити без верифікації своєї особистості на сайті гаманця. Свої відгуки про Payeer залишаємо в коментарях до цього огляду і не забуваємо ділиться ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний.
Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью