<
 • Главная
Статьи

Автори «Відьмака 3» пояснили, чому їм довелося змінити графіку

Спори про графік «  відьмака 3  »Почалися задовго до релізу гри Спори про графік « відьмака 3 »Почалися задовго до релізу гри. В останні тижні головним предметом обговорення в Мережі стали добірки скріншотів з порівнянням демо-версії, представленої в 2013-му на шоу VGX, і травневого прес-билда. На них було видно неозброєним оком, що CD Projekt RED довелося піти на жертви і прибрати ряд візуальних елементів.

Розробники вирішили прояснити ситуацію і поспілкувалися з Робертом Перчейз, ведучим рубрики Digital Foundry на сайті Eurogamer. Головне звинувачення, яке звучить на адресу поляків, - мовляв, вони навмисно «порізали» графіку заради консольних версій. Студія визнає, що так, якби « відьмака 3 »Розробляли виключно для РС, картинка стала б краще, оскільки авторам не довелося б приділяти увагу відразу трьом платформ. На жаль, реальність така, що бюджет проекту одним тільки РС-релізом окупити не можна; саме завдяки високим префіксальних накладами CDP може розраховувати на прибуток.

Інша популярна теорія - CD Projekt RED показала в ефірі VGX (див. нижче) пререндереннимі ролик, який не мав нічого спільного з грою. Це не так, запевнив глава студії Адам Бадовскі - розробники записали геймплей з робочого билда на РС. Втім, тоді в грі не було відкритого світу, який необхідно оптимізувати для трьох платформ, купи скриптів і персонажів. Існував лише невеликий шматочок, і в ньому все працювало добре.

Як тільки CDP взялася за активне наповнення світу, то зіткнулася з цілим рядом проблем. Наприклад, система потокового читання даних не могла завантажувати рівні, перенасичені текстурами високої роздільної здатності та безліччю дрібних унікальних об'єктів. Автори скоротили дозвіл деяких текстур, а красиві, ресурсомісткі надмірності прибрали.

В смітник також вирушили видовищний дим і вогонь з того ролика. CD Projekt RED швидко зрозуміла, що навіть найпотужніший РС не потягне таке дике кількість прозорих текстур (по крайней мере, до появи DirectX 12), і спростила ці спецефекти. Нарешті, після VGX студія замінила систему рендеру, вибравши з двох варіантів той алгоритм, який створював приємну картинку і в денних, і в нічних сценах, не вимагаючи великої кількості динамічних джерел світла.

За словами авторів, багато користувачів посилаються на той нещасливий трейлер 2013 року, запевняючи, що тоді все було краще, але насправді фінальна версія « відьмака 3 »Перевершує його за багатьма параметрами - взяти хоча б масштаби ігрового світу і кількість кадрів в секунду.

Один з скріншотів фінальної РС-версії з якістю Ultra Один з скріншотів фінальної РС-версії з якістю Ultra

Як зауважив співзасновник студії Марцин Івінські: «Ми не згодні з думкою, що гра виглядає гірше, хоча хтось напевно вважає інакше. Якщо гравець прийняв рішення про покупку, спираючись на [маркетингові] матеріали 2013 року, я можу за це лише вибачитися. Ми зараз думаємо, яким чином нам загладити свою провину ».

Тим часом, компанія продовжує шліфувати гру після релізу. Сьогодні вийшов патч 1.03, прискорив рендеринг і роботу з технологією Nvidia Hairworks, а також загальну стабільність програми. CDP також полегшить редагування конфігураційних .ini-файлів РС-версії, щоб любителі тонкого тюнінга змогли вручну налаштовувати щільність трав'яного покриву, дальність промальовування ландшафту і силу пост-ефектів.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью