<
 • Главная
Статьи

8 способів скасувати «поліпшення» сервісів Google

 1. 1. Повертаємо рядок навігації
 2. 2. Позбавляємося від закладок у вхідних Gmail
 3. 3. Повертаємо старе вікно написання листа в Gmail
 4. 4. Повертаємо стару сторінку «Нова закладка» в Chrome
 5. 5. Встановлюємо розширення Chrome не з Chrome Web Store
 6. 6. Повертаємо стару версію Google Maps
 7. 7. Користуємося окремим ніком в YouTube
 8. 8. Забороняємо використання імені та фото в рекламі Google

Компанія Google постійно вдосконалює свої численні сервіси: Gmail зразка 2013 року анітрохи не схожий на Gmail з 2008-го, а сучасні карти Google Maps мають мало спільного з однойменною службою 2005 року. Однак далеко не всім подобається, що Google з легкістю змінює інтерфейси і самі алгоритми використання своїх сервісів. Особливо неприємно, коли раптово зникає не просто звичний елемент інтерфейсу, але і сама функція, яка ховалася за ним. На щастя, в деяких випадках це можна виправити. Ось вісім простих способів скасувати «поліпшення» і нововведення в деяких службах Google і зробити все «так, як було раніше».

1. Повертаємо рядок навігації

Багато користувачів сервісів Google давно звикли до чорної навігаційної рядку, яка розміщувалася у верхній частині вікна будь-яких служб і дозволяла одним кліком мишки перейти, наприклад, з Gmail в YouTube або з «Календаря» в «Карти». Сьогодні її змінило меню, що випадає з іконками. В результаті, щоб дістатися, скажімо, до онлайнового перекладача, доведеться спочатку клацнути по іконці меню, потім розтринькати з'явився список і тільки потім вже натиснути на іконку перекладача.

Є два способи повернути навігаційну рядок. Перший - встановити розширення Proper Menubar, існуюче в версіях для браузерів Chrome і Firefox .

Перший - встановити розширення Proper Menubar, існуюче в версіях для браузерів  Chrome  і  Firefox

Розширення Proper Menubar не тільки повертає старе меню, але і додає в нього за замовчуванням всі сервіси Google. В налаштуваннях плагіна можна вибрати, які посилання потрібно виводити в рядок, а також показувати чи її тільки на сайтах Google, тільки на якомусь певному сайті або взагалі постійно при відвідуванні будь-яких ресурсів. Крім того, можна змінити колір рядка і шрифту і навіть встановити фон з будь-якого зображення.

Крім того, можна змінити колір рядка і шрифту і навіть встановити фон з будь-якого зображення

Якщо ви не хочете встановлювати додаткові розширення або користуєтеся якимось іншим браузером, то тимчасово повернути рядок навігації можна власними засобами Google. Досить ввести в адресному рядку браузера https://www.google.ru/?noj=1, і перед вами з'явиться знайома «рідна» рядок Google. Проблема в тому, що вона буде зникати щоразу, коли ви будете йти з цієї сторінки, тому є сенс зберегти її в закладках.

2. Позбавляємося від закладок у вхідних Gmail

Для автоматичного сортування вхідних листів в поточній версії Gmail використовується система закладок, яку не всі вважають зручною, оскільки вона робить невидимою на головній сторінці веб-інтерфейсу значну частину пошти, що прийшла. До того ж нікуди не поділася сортування по ярликах, яка набагато гнучкіше і зручніше.

Щоб повернути старий інтерфейс, потрібно натиснути на іконку шестерінки, вибрати пункт «" Вхідні "» і зняти прапорці з усіх пунктів, окрім «Несортовані». При бажанні можна точно так же знову включити інтерфейс з закладками.

При бажанні можна точно так же знову включити інтерфейс з закладками

3. Повертаємо старе вікно написання листа в Gmail

Після одного з великих оновлень онлайнового інтерфейсу Gmail стандартне вікно для написання листів перетворилося в крихітне віконце розміром з листок для нотаток без будь-яких зайвих елементів форматування, які тепер заховані в меню, що випадають. Тим часом далеко не всіх влаштовує такий мінімалістичний інтерфейс, багато при написанні листів воліють бачити перед собою велике вікно і набір інструментів форматування тексту.

Щоб виправити це прикре непорозуміння, натискаємо кнопку «Написати» і клацаємо по діагональним стрільцям в правому куті верхньої чорної панелі вікна, що з'явилося. Тим самим ви дозволите так званий «повноекранний режим», який насправді, звичайно, зовсім не повноекранний, а в нижній частині вікна з'явиться рядок з деякими інструментами форматування.

Тим самим ви дозволите так званий «повноекранний режим», який насправді, звичайно, зовсім не повноекранний, а в нижній частині вікна з'явиться рядок з деякими інструментами форматування

В меню «Додатково» в правому нижньому кутку вікна можна включити «повноекранний режим» за замовчуванням.

В меню «Додатково» в правому нижньому кутку вікна можна включити «повноекранний режим» за замовчуванням

Щоб повністю повернути вікно для написання листів, доведеться встановити розширення Gmelius , Пропоноване для браузерів Chrome, Firefox і Opera. Крім повернення «старого вікна», Gmelius дозволяє гнучко налаштовувати інтерфейс Gmail, видаляти рекламні оголошення і робити багато інших корисних речей.

Крім повернення «старого вікна», Gmelius дозволяє гнучко налаштовувати інтерфейс Gmail, видаляти рекламні оголошення і робити багато інших корисних речей

4. Повертаємо стару сторінку «Нова закладка» в Chrome

В останніх версіях Chrome при відкритті нової закладки (таба) перед вам з'являється стандартна сторінка пошуку з логотипом Google і великий пошуковим рядком, при цьому вісім превью часто відвідуваних сторінок розташовані під ними. Сенсу в цьому трохи, оскільки адресний рядок браузера вже давно одночасно виступає і в якості пошукової.

Щоб повернути стару сторінку, заходимо в налаштування експериментальних функцій Chromе, набравши в адресному рядку chrome: // flags, і вибираємо значення «Відключено» під пунктом «Включити розширений API Миттєвого пошуку» (можна відразу набрати chrome: // flags / # enable- instant-extended-api), після чого перезапускаємо браузер і насолоджуємося. На правій сторінці будуть виводитися п'ять ікон додатків Google, а на лівій - ваші вісім превьюшек.

На правій сторінці будуть виводитися п'ять ікон додатків Google, а на лівій - ваші вісім превьюшек

Якщо ж ви хочете, щоб новий таб завжди відкривався порожнім, встановіть розширення Empty New Tab Page. Тепер кожна нова закладка буде абсолютно порожній.

Тепер кожна нова закладка буде абсолютно порожній

5. Встановлюємо розширення Chrome не з Chrome Web Store

З початку 2014 року в браузер Chrome можна буде встановити тільки розширення з офіційного інтернет-магазину Chrome. Введення таких обмежень в Google пояснюють необхідністю боротьби зі шкідливим програмним забезпеченням, але деякі бачать в цьому замах на свободу дій і ознакою того, що Google має намір ще суворіше контролювати поведінку користувачів.

Щоб обійти ці обмеження, потрібно встановити розширення Tampermonkey , Що представляє собою менеджер користувальницьких скриптів-розширень. Докладна інструкція із застосування цього плагіна наводиться в FAQ на офіційному сайті. На жаль, як інтерфейс розширення, так і його опис «говорять» тільки по-англійськи, тому що не володіють цією мовою доведеться скористатися, наприклад, автоматичним перекладачем Google.

6. Повертаємо стару версію Google Maps

Нова версія веб-сервісу карт Google вражає візуальними ефектами і швидким і плавним зумом, однак якщо ви спробуєте зробити з ним дійсно потрібні речі (наприклад, зберегти місце розташування в «Мої карти» або одночасно переглядати карту і фотопанорами StreetView), то незвична навігація і відсутність знайомих органів управління на своїх місцях можуть швидко вивести з себе.

На щастя, сама Google передбачила можливість повернення до попередньої, «класичної» версії карт. Для цього потрібно знайти в нижній частині карти круглу іконку зі знаком питання, натиснути на неї і вибрати пункт «Класичний інтерфейс». Після перемикання на старий варіант з'явиться жовте діалогове вікно з текстом: «Ви переключилися на класичну версію Google Карт. Хочете використовувати цю версію і далі? Так. Закрити ». Якщо ви маєте намір і надалі користуватися старою версією, натисніть «Так».

Якщо ви маєте намір і надалі користуватися старою версією, натисніть «Так»

7. Користуємося окремим ніком в YouTube

В Google прагнуть максимально інтегрувати всі свої сервіси і прив'язати їх до єдиного призначеного для користувача аккаунту, що цілком зрозуміло. Однак далеко не всім хочеться виступати в YouTube під своїм реальним ім'ям, хоча Google змушує робити це всіх власників аккаунта Google+.

Якщо ви раптово помітили, що залягання в YouTube під своїм справжнім ім'ям замість ника, це означає, що Google пов'язала ваші акаунти Google+ і YouTube. Якщо з цього моменту пройшло не більше 14 днів, то ви можете швидко «розв'язати» їх в настройках. Натисніть на вашу іконку в YouTube і виберіть пункт «Увійти в інший обліковий запис», після чого уникайте заходити в Google+, якщо ви їм зазвичай не користуєтеся.

Натисніть на вашу іконку в YouTube і виберіть пункт «Увійти в інший обліковий запис», після чого уникайте заходити в Google+, якщо ви їм зазвичай не користуєтеся

Можна також завести окремий акаунт Google+ спеціально для YouTube з вашим ніком. Для цього заходимо на YouTube і створюємо новий обліковий запис, нову електронну пошту і придумуємо новий пароль. Потім в налаштуваннях облікового запису на YouTube потрібно буде просто видалити профіль і функції, пов'язані з Google+. Після цього знову заходимо в налаштування облікового запису на YouTube, створюємо новий канал і вводимо бажане ім'я користувача. Покрокові інструкції можна знайти тут ; хоча опис процесу наводиться по-англійськи, всю процедуру легко відтворити по скриншотам.

Покрокові інструкції можна знайти  тут  ; хоча опис процесу наводиться по-англійськи, всю процедуру легко відтворити по скриншотам

8. Забороняємо використання імені та фото в рекламі Google

Можливо, хтось не надав особливого значення недавнім змінам користувальницької угоди Google, проте з деякого часу в цій компанії вважали за можливе використовувати ваше ім'я і фотографію на рекламі в різних її сервісах. Так, всі ваші контакти в Google+ побачать ваше фото поряд з будь-якими продуктами, які ви схвалили, натиснувши кнопку «+1».

Якщо вас не дуже радує така перспектива, краще відключити цю функцію, благо в Google передбачили таку можливість. Для цього відкриваємо Google+, натискаємо на іконку будиночка зліва і заходимо в налаштування. Шукаємо пункт «Рекомендації друзів», в якому за замовчуванням виставлено значення «Включено». Натискаємо посилання «Змінити» і потрапляємо на окрему сторінку « рекомендації друзів », Де детально описується, що ж це таке. Промотувати сторінку до кінця і знімаємо єдиний прапорець, натискаємо кнопку «Зберегти». Повернувшись назад на сторінку налаштувань, бачимо навпроти відповідного пункту слово «Відключений».

Повернувшись назад на сторінку налаштувань, бачимо навпроти відповідного пункту слово «Відключений»

Ru/?
Хочете використовувати цю версію і далі?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью